Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Lokomotiva Plzeň
Datum:  20.-24.09.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Děrkas Zdeněk
 
 
 
Niče Ondřej
6:2, 6:0
 
Nouza Jiří
5:7, 6:1, 6:2
 
Kalivoda Adam
6:3, 6:3
 
Zavřel Lukáš
6:4, 6:4
 
 
6:4, 6:7 (4), 7:6 (3)
 
Šúchal Tomáš
 
Chyba Miroslav
3:6, 6:3, 5:0, scr.
 
 
 
Weinlich Patrik
6:2, 6:2
 
Pustějovský Zdeněk
scr.
 
Paulson David
6:3, 6:1
 
Andres Erik
6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Pobořil Jan
 
Sochůrek Dominik
7:5, 6:0
 
 
 
Bolardt Antonín
scr.
 
Čtverák Ondřej
7:5, 6:3
 
Zima Tomáš
7:5, 6:4
 
Duda Filip
6:0, 6:2
 
 
6:3, 7:6 (3)
 
Kolář Zdeněk
 
Motl Pavel
6:1, 6:3
 
 
 
Rychtecký Tomáš
6:1, 6:2
 
Bezemek Petr
7:5, 6:2
 
Černoch Jindřich
6:4, 2:6, 6:4
 
Dörre Filip
3:6, 6:0, 6:4
 
 
6:4, 2:6, 6:2
 
Rozlivek Jakub
 
Pech Patrik
6:4, 6:1
 
 
 
Prokop Vojtěch
6:3, 6:2
 
Klopot Robert Maria
6:2, 6:2
 
Nouza Petr
6:3, 6:4
 
Belozerskikh Alexander
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Rinko Štěpán
 
Vejvara Lukáš
6:2, 6:1
 
 
 
Vachtl Jiří
6:1, 1:6, 6:3
 
Holiš Štěpán
6:2, 4:6, 6:2
 
Bauman Michal
7:5, scr.
 
Matějka Filip
4:6, 6:4, 6:1
 
 
7:5, 6:3
 
Vondrášek Jaroslav
 
Kopřiva Vít
6:1, scr.
 
 
 
Naisar Marek
6:3, 6:1
 
Mrnka Michal
6:3, 6:4
 
Malý Patrik
6:2, 6:2
 
Labík Ondřej
6:4, 7:5
 
 
6:3, 6:3
 
Ruprecht Daniel
 
Kalaš David
6:2, 3:6, 7:5
 
 
 
Rabas Daniel
6:3, 6:1
 
Potužák David
6:2, 6:4
 
Vicenda Ondřej
6:1, 6:2
 
Vocel Matěj
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Jánošík Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Bc. Tomáš Psohlavec - A
Poznámka pořadatele: hráč Weinlich nenastoupil k utkání z důvodu zánětu oka, Vodrášek skreč- zranění kotníku, Chyba skreč- poranění zápěstí
Počet účastníků48
NasazeníBH
Děrkas Zdeněk 760
Jánošík Kryštof 1245
Vondrášek Jaroslav 1345
Sochůrek Dominik 1545
Pobořil Jan 2930
Pech Patrik 3030
Kopřiva Vít 3130
Rozlivek Jakub 3330
Kategorie : 12Součet BH: 315
Kódové číslo akce: 312202

Vondrášek Jaroslav - Sochůrek Dominik
 
 
 
Paulson David - Hrubý Adam
scr.
 
Vicenda Ondřej - Potužák David
4:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Malý Patrik - Dörre Filip
6:1, 6:1
 
 
 
Kalivoda Adam - Rinko Štěpán
6:4, 6:3
 
 
 
Pech Patrik - Kalaš David
6:4, 6:1
 
 
 
Nouza Petr - Labík Ondřej
6:3, 6:4
 
Prokop Vojtěch - Bauman Michal
7:6 (5), 6:4
 
Šúchal Tomáš - Klopot Robert Maria
6:4, 6:2
 
Bolardt Antonín - Rabas Daniel
6:3, 6:2
 
Kopřiva Vít - Motl Pavel
scr.
 
 
 
Rozlivek Jakub - Matějka Filip
6:4, 7:5
 
 
 
Černoch Jindřich - Pustějovský Zdeněk
6:2, 6:4
 
Rychtecký Tomáš - Vachtl Jiří
6:1, 6:2
 
Duda Filip - Holiš Štěpán
scr.
 
Ruprecht Daniel - Niče Ondřej
6:3, 6:4
 
Kolář Zdeněk - Jánošík Kryštof
6:4, 2:6, 1:0 (10)
 
 
 
Pobořil Jan - Vejvara Lukáš
6:2, 6:0
 
 
 
Andres Erik - Bezemek Petr
6:0, 6:0
 
 
 
Vocel Matěj - Naisar Marek
6:3, 7:5
 
Nouza Jiří - Zavřel Lukáš
6:1, 5:7, 1:0 (7)
 
 
scr.
 
Děrkas Zdeněk - Chyba Miroslav
 
Rozhodčí turnaje: Bc. Psohlavec Tomáš
Poznámka pořadatele: hráči Šúchal Klopot se nedostavili k zápasu, Vodrášek - zranění kotníku, Rozlivek Matějka se nedostavili k zápasu, Chyba - poranění zápěstí
Počet dvojic22
NasazeníBH
Děrkas Zdeněk 760
Jánošík Kryštof 1245
Vondrášek Jaroslav 1345
Sochůrek Dominik 1545
Pobořil Jan 2930
Pech Patrik 3030
Kopřiva Vít 3130
Rozlivek Jakub 3330
Kategorie : 12Součet BH: 315
Kódové číslo akce: 314202

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Černoch Jakub07.06.1998ŽLTC Brno
Tolmachev Vladislav18.07.1996I.ČLTK Praha
Čížek Robert23.09.1997TK Olymp Praha
Hošek Robert19.03.1998TK Chomutov
Pecha Oldřich11.05.1997LTC Tábor 1903
Zenker Jakub28.05.1996TK Olymp Praha
Vízner Daniel09.07.1998F.H.TK Dobřichovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Václavíček Martin18.06.1995TK Chomutov