Pořadatel: | TK Ústí n. Orlicí | Datum: | 22.-24.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kubeš Jan | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Divišek Kamil | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Mareška Tomáš | 6:2, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Dörre Filip | | | 6:0, 7:5 | | |
| | | | | |
Májovský Pavel | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šilar Luboš | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hanousek Jakub | 6:4, 5:7, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Křivý Jan | | | | 7:6 (3), 4:0, scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hübner Kryštof | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vápeník Erik | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Langr Petr | | | 6:2, 3:6, 6:0 | | |
| | | | | |
Zářecký Tomáš | 6:2, 7:6 (3) | | | | |
| | | | | |
Brož Jan | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Mareška Petr | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Blažek Tomáš | | | | | 6:3, 1:6, 6:4 |
| | | | | |
Nešetřil Radek | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kadidlo Michal | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Zatloukal Vojtěch | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Mikulec Tomáš | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Blaťák David | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:7 (5), 6:4 | | | |
| | | | | |
Opletal Jakub | | | | | |
| | | | | |
Langr Bohuslav | | | | 7:6 (2), 6:1 | |
| | | | | |
Blažek Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Chytrý Jakub | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Sochůrek Dominik | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Svoboda Jan | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Chmelík Ondřej | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Masopust Jan | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: T. Herník |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Kubeš Jan | 289 | 9 | Masopust Jan | 326 | 9 | Křivý Jan | 365 | 6 | Opletal Jakub | 377 | 6 | Blažek Tomáš | 382 | 6 | Langr Bohuslav | 432 | 6 | Mareška Petr | 438 | 6 | Hanousek Jakub | 449 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 54 |
Kódové číslo akce: 312169 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Masopust Jan | 05.07.1993 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Chytrý Jakub | 01.03.1995 | ITS Tennis Club, z.s. | Langr Bohuslav | 30.06.1991 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Opletal Jakub | 31.05.1993 | TO SK Žamberk | Kadidlo Michal | 01.03.1993 | Spartak Polička | Zářecký Tomáš | 30.12.1995 | TK Ústí n. Orlicí | Vápeník Erik | 16.07.1993 | Spartak Polička | Křivý Jan | 10.12.1992 | Spartak Polička | Hanousek Jakub | 08.04.1991 | SK OAZA Praha |
|