Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  16.-20.06.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Kalaš David
 
 
 
Pašalič Marko
7:6, 6:1
 
Vachtl Jiří
6:3, 6:0
 
Novák Jakub
6:2, 6:4
 
Paroulek Tadeáš
7:5, 6:3
 
 
7:5, 6:7, 6:1
 
Rinko Štěpán
 
Čtverák Ondřej
6:2, 6:2
 
 
 
Bauman Michal
6:4, 6:2
 
Rais Vítek
6:1, 2:6, 6:3
 
Jedlička Dominik
6:2, 7:5
 
Guziur Filip
6:2, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Duda Filip
 
Jetel Michal
7:6, 6:1
 
 
 
Šenk Filip
6:2, 6:4
 
Srna Jiří
6:0, 6:1
 
Rabas Daniel
6:3, 6:1
 
Mališ Filip
6:2, 6:4
 
 
7:5, 7:6
 
Nouza Petr
 
Pustějovský Zdeněk
6:0, 4:6, 6:1
 
 
 
Kubíček Jan
6:2, 6:3
 
Dubský Marek
6:1, 6:3
 
Bartoň Dominik
3:6, 6:2, 6:4
 
Šoukal Martin
6:1, 6:1
 
 
6:4, 7:6
 
Holiš Štěpán
 
Vejvara Lukáš
3:6, 7:6, 7:6
 
 
 
Hereit Martin
3:6, 6:2, 6:3
 
Štěpánek Antonín
6:2, 6:3
 
Balada Tomáš
6:3, 6:1
 
Rous Marek
6:0, 6:1
 
 
6:3, 4:6, 6:2
 
Kalivoda Adam
 
Vrba Daniel
6:2, 6:2
 
 
 
Blecha Adam
6:2, 6:1
 
Belozerskikh Alexander
6:0, 6:1
 
Velek Daniel
6:2, 6:1
 
Vrbenský Michael
6:4, 5:7, 7:6
 
 
6:3, 7:6
 
Rozlivek Jakub
 
Musil Jakub
7:6, 6:4
 
 
 
Trefný Martin
6:3, 6:4
 
Kvis Kryštof
6:4, 6:4
 
Bezemek Petr
6:1, 6:0
 
Fiala Jan
3:6, 7:5, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Malý Patrik
 
Paulson David
6:2, 6:1
 
 
 
Martínek David
6:2, 6:0
 
Jiroušek Tomáš
6:2, 6:1
 
Podlešák Marek
7:5, 6:1
 
Niče Ondřej
6:4, 1:6, 6:3
 
 
6:0, 7:5
 
Vocel Matěj
 
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kalaš David 1835
Vocel Matěj 2035
Jetel Michal 2135
Rozlivek Jakub 2235
Musil Jakub 2330
Vejvara Lukáš 2430
Duda Filip 2930
Holiš Štěpán 3230
Kategorie : 12Součet BH: 260
Kódové číslo akce: 312005

Jetel Michal - Rozlivek Jakub
 
 
 
Vachtl Jiří - Blecha Adam
6:1, 6:0
 
Šoukal Martin - Mališ Filip
7:5, 6:7, 1:0
 
Jedlička Dominik - Trefný Martin
5:7, 6:1, 1:0
 
 
 
 
scr.
 
Rabas Daniel - Pustějovský Zdeněk
 
Kalivoda Adam - Nouza Petr
6:4, 6:3
 
 
 
Paroulek Tadeáš - Štěpánek Antonín
6:4, 6:2
 
Dubský Marek - Srna Jiří
6:0, 3:6, 1:0
 
Bezemek Petr - Bauman Michal
6:2, 6:3
 
Podlešák Marek - Koutek Matěj
6:1, 6:0
 
 
6:4, 7:5
 
Rinko Štěpán - Pašalič Marko
 
Vrba Daniel - Guziur Filip
6:3, 6:3
 
 
 
Šprlák-Puk Albert - Bugaj Martin
7:5, 6:4
 
Kvis Kryštof - Rais Vítek
6:1, 6:1
 
Fiala Jan - Hereit Martin
6:3, 6:2
 
Jiroušek Tomáš - Čtverák Ondřej
6:1, 6:1
 
 
scr.
 
Musil Jakub - Vejvara Lukáš
 
Holiš Štěpán - Novák Jakub
scr.
 
 
 
Kubíček Jan - Martínek David
6:2, 6:1
 
Vrbenský Michael - Hartmann Michal
6:2, 6:3
 
Niče Ondřej - Bartoň Dominik
6:0, 6:0
 
Velek Daniel - Rous Marek
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Duda Filip - Vocel Matěj
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Vocel Matěj 2035
Jetel Michal 2135
Rozlivek Jakub 2235
Musil Jakub 2330
Vejvara Lukáš 2430
Duda Filip 2930
Holiš Štěpán 3230
Rinko Štěpán 3330
Kategorie : 12Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 314005

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bolardt Antonín07.06.1998TK AGROFERT Prostějov
Abeldinov Patrik13.06.1998TK Sokolov
Vicenda Ondřej27.02.1998I.ČLTK Praha
Naisar Marek23.09.1996Severočeská tenisová o.s.
Patyk Jakub18.05.1999Severočeská tenisová o.s.
Gál Václav03.07.1997TC Brno.
Rikl Patrik06.01.1999TK Sparta Praha