Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK SC OSTRAVA
Datum:  28.03-01.04.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Orlita Daniel
 
Běrský Michael
3:6, 6:2, 6:3
 
Smietana Piotr Romvald
3:6, 6:3, 6:2
 
Doležel Matěj
6:1, 7:5
 
Vrbenský Michael
7:6 (2), 6:2
 
Daniš Radek
6:2, 6:1
 
Poljak Martin
7:6 (4), 2:6, 6:3
 
Nouza Petr
6:1, 6:4
 
Kalaš David
7:5, 4:6, 6:1
 
Černoch Jakub
6:3, 6:0
 
Bugaj Martin
6:2, 6:1
 
Holiš Evžen
6:4, 4:6, 6:2
 
Novák Jakub
6:4, 4:6, 6:3
 
Bartoň Dominik
7:5, 6:4
 
Paroulek Tadeáš
6:4, 4:6, 6:2
 
Holiš Štěpán
6:1, 6:0
 
Kalivoda Adam
6:3, 6:3
 
Vrána Pavel
6:1, 7:5
 
Mališ Filip
6:3, 6:0
 
Šoukal Martin
6:0, 6:2
 
Šprlák-Puk Albert
6:3, 6:4
 
Matějka Filip
7:5, 6:3
 
Prokop Vojtěch
6:0, 6:0
 
Chyba Miroslav
6:1, 6:1
 
Vocel Matěj
3:6, 7:6 (2), 6:1
 
Niče Ondřej
6:7 (6), 6:3, 7:6 (5)
 
Řeháček Marek
7:5, 6:4
 
Nouza Jiří
6:1, 6:1
 
Pechala František
4:6, 6:3, 7:5
 
Pašalič Marko
5:7, 6:0, 6:4
 
Bálek Kryštof
scr.
 
Hájek Petr
6:2, 6:3
 
Počet účastníků32
NasazeníBH
Orlita Daniel 945
Hájek Petr 1145
Chyba Miroslav 1635
Kalaš David 1835
Vocel Matěj 2035
Holiš Štěpán 3230
Kalivoda Adam 3630
Nouza Petr 3825
Kategorie : 12Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 302113

Kalaš David - Orlita Daniel
 
 
 
Běrský Michael - Vrána Pavel
6:3, 6:3
 
Nouza Jiří - Nouza Petr
6:4, 6:2
 
Kalivoda Adam - Řeháček Marek
6:4, 6:4
 
Vrbenský Michael - Prokop Vojtěch
6:7 (6), 6:1, 1:0 (6)
 
Novák Jakub - Chyba Miroslav
3:6, 7:5, 1:0 (10)
 
Bartoň Dominik - Niče Ondřej
6:7 (5), 6:4, 1:0 (8)
 
Bálek Kryštof - Lušovský Michal
6:4, 6:3
 
Doležel Matěj - Poljak Martin
6:4, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Vocel Matěj - Pašalič Marko
 
Bugaj Martin - Šprlák-Puk Albert
7:5, 6:3
 
Šoukal Martin - Mališ Filip
7:6 (8), 3:6, 1:0 (6)
 
 
scr.
 
Hájek Petr - Holiš Štěpán
 
Počet dvojic13
NasazeníBH
Orlita Daniel 945
Hájek Petr 1145
Chyba Miroslav 1635
Kalaš David 1835
Vocel Matěj 2035
Holiš Štěpán 3230
Kalivoda Adam 3630
Nouza Petr 3825
Kategorie : 12Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 304113

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lorenc Kristián30.09.1997LTC Modřany 2005
Bolardt Antonín07.06.1998TK AGROFERT Prostějov
Vrba Daniel23.07.1996TK PRECHEZA Přerov o.s.
Blecha Adam30.06.1998SK HAMR, z.s.
Duda Filip30.09.1998RPM OÁZA Říčany
Patyk Jakub18.05.1999TK Ústí n.Labem
Gál Václav03.07.1997TC Brno.