Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A6
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  22.-26.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Laboutková Aneta
 
 
 
Vlachopulosová Nelly
7:5, 2:6, 6:4
 
Barnes Katherine
6:3, 6:3
 
Sochorová Nikola
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Ševčíková Linda
 
Krausová Eliška
4:1, scr.
 
 
 
Bencová Veronika
6:2, 6:3
 
Lamiová Tereza
6:2, 6:3
 
Dörreová Adéla
7:5, 6:0
 
Pulchartová Laetitia
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Novotná Karolína
 
Svobodová Monika
6:1, 6:1
 
 
 
Pavlásková Monika
7:5, 6:1
 
Vajsejtlová Tereza
6:1, 6:4
 
Pokorná Barbora
6:4, 6:0
 
 
 
 
scr.
 
Pánová Karolina
 
Baďurová Veronika
7:5, 3:6, 6:3
 
 
 
Kuchařová Michaela
6:4, 6:0
 
Sedláčková Petra
7:6 (4), 6:4
 
Kryčová Tereza
6:1, 6:3
 
Mamicová Kristýna
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Jankovská Tereza
 
Polanská Tereza
6:2, 7:5
 
 
 
Richterová Šárka
6:3, 6:0
 
Hlaváčová Veronika
6:0, 6:2
 
Melnikova Aleksandra
6:2, 6:3
 
Kroisová Adéla
4:6, 6:2, 6:2
 
 
4:6, 6:1, 6:0
 
Maříková Michaela
 
Pospíšilová Denisa
scr.
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Kleisnerová Eliška
 
Jandová Nelly
7:5, 6:3
 
Žižková Vendula
1:0, scr.
 
 
6:1, 6:1
 
Slivová Markéta
 
Křtěnová Sonja
4:6, 7:5, 6:1
 
 
 
Němcová Eliška
6:2, 6:2
 
Hlaváčová Kristýna
7:5, 6:4
 
Krýslová Vendula
6:3, 6:2
 
Richtrová Sabina
6:4, 6:1
 
 
7:5, 1:6, 6:3
 
Brůchová Lenka
 
Hejčová Dominika
6:3, 3:1, scr.
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Břicháčková Sabina
 
Malická Hana
scr.
 
Moťovská Daniela
6:1, 6:2
 
 
6:7 (6), 7:5, 7:6 (5)
 
Dudláková Dagmar
 
Rozhodčí turnaje: Ing. František Steiner
Poznámka pořadatele: Program na 26.9.2017 9.00 hod. semifinále dvouher N.B. 11.00 hod. finále dvouhry žen N.B. 13.00 hod. semifinále čtyřhry žen, následuje finále čtyřhry žen 16.00 hod. finále dvouhry mužů
Počet účastníků44
NasazeníBH
Laboutková Aneta 3330
Dudláková Dagmar 4225
Svobodová Monika 4525
Slivová Markéta 4725
Jankovská Tereza 5120
Polanská Tereza 5420
Křtěnová Sonja 5520
Novotná Karolína 6620
Kategorie : 12Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 212093

Laboutková Aneta - Polanská Tereza
 
 
 
Richterová Šárka - Křtěnová Sonja
2:6, 6:0, 1:0 (7)
 
Hlaváčová Veronika - Malická Hana
6:2, 4:6, 1:0 (7)
 
Maříková Michaela - Slivová Markéta
scr.
 
Němcová Eliška - Břicháčková Sabina
scr.
 
Hejčová Dominika - Baďurová Veronika
scr.
 
Barnes Katherine - Kroisová Adéla
scr.
 
Pokorná Barbora - Kuchařová Michaela
1:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Vajsejtlová Tereza - Krýslová Vendula
6:3, 6:3
 
Kleisnerová Eliška - Krausová Eliška
2:6, 7:6 (2), 1:0 (7)
 
Brůchová Lenka - Svobodová Monika
scr.
 
Jandová Nelly - Bencová Veronika
6:4, 6:2
 
Ševčíková Linda - Pulchartová Laetitia
scr.
 
 
6:2, 6:0
 
Jankovská Tereza - Dudláková Dagmar
 
Rozhodčí turnaje: Ing. František Steiner
Počet dvojic14
NasazeníBH
Laboutková Aneta 3330
Dudláková Dagmar 4225
Svobodová Monika 4525
Slivová Markéta 4725
Jankovská Tereza 5120
Polanská Tereza 5420
Křtěnová Sonja 5520
Baďurová Veronika 7320
Kategorie : 12Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 214093

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Přibylová Veronika24.12.1999SK HAMR, z.s.
Cváčková Valentina29.07.2000TK AGROFERT Prostějov
Petruželová Markéta09.04.2000LTK Liberec
Kučerová Petra06.01.2000TK PRECHEZA Přerov o.s.
Mikulčíková Martina08.09.1991TCV Strání
Porubská Karolína24.04.1997TO TJ Nový Jičín
Paštiková Valentýna25.06.2002TC VŠ Praha
Tverdosztup Anasztázia26.10.2001TJ Sokol Vysočany
Čechová Karolína15.01.1992Severočeská tenisová o.s.
Břečková Nikola14.07.2001ITS Tennis Club, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Moťovská Daniela21.10.1994SK Aritma Praha