Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Optim Tour - JUTA Cup
Pořadatel:  Tennis club Dvůr Králové
Datum:  01.-05.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Nebojsa Stanislav
 
 
 
Rola Daniel
6:1, 6:1
 
Slavík Dominik
6:1, 6:3
 
Kurka Josef
4:6, 7:5, 6:3
 
Dušek Ondřej
7:5, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Vala Daniel
 
Řezníček Vladimír
6:2, 6:3
 
 
 
Kracík Matěj
6:3, 6:1
 
Hlavatý Jiří
6:1, 6:1
 
Wawrzyczek Andrej
6:2, 6:4
 
Reček Dominik
scr.
 
 
6:4, 7:5
 
Adámek Vojtěch
 
Hadrava Jakub
7:6 (5), 6:2
 
 
 
Pátý Daniel
6:2, 7:5
 
Vondrášek Jaroslav
6:1, 6:0
 
Vaníček Petr
4:6, 6:4, 6:3
 
Sochůrek Dominik
6:3, 6:1
 
 
0:6, 7:5, 6:2
 
Brusenbauch Alan
 
Zelený Ladislav
4:6, 7:5, 6:1
 
 
 
Dörre Filip
6:3, 6:4
 
Vágner Michal
6:2, 2:6, 6:2
 
Kubáč Petr
6:1, 6:4
 
Michl Lukáš
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Makrlík Petr
 
Kameník Martin
6:2, 6:2
 
 
 
Skácel Dan
6:2, 6:1
 
Dopita Marek
4:6, 6:1, 6:4
 
Vágner Matouš
6:4, 6:3
 
Michl Filip
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Toman Tomáš
 
Adamčík Antonín
6:3, 6:4
 
 
 
Herzán Miroslav
6:4, 6:1
 
Truhlář Daniel
6:3, 6:2
 
Kiss David
4:0, scr.
 
Noha Martin
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Knoflíček Daniel
 
Jedlička Lukáš
6:4, 6:4
 
 
 
Beneš Petr
6:1, 6:1
 
Holub David
6:3, 6:0
 
Řeháček Marek
6:2, 1:0, scr.
 
Hanousek Jakub
6:1, 6:0
 
 
4:6, 7:5, 6:0
 
Vojtěchovský Lukáš
 
Lošťák Jan
6:2, 6:3
 
 
 
Slavík Michal
6:2, 6:1
 
Nerušil Marek
6:1, 6:4
 
Rozlivek Jakub
6:3, 6:3
 
Zatloukal Vojtěch
6:4, 6:3
 
 
3:6, 6:1, 6:0
 
Vaculík Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: RNDr. František Haas, Veronika Vágnerová
Poznámka pořadatele: Část turnaje odehrána v hale (déšť, zaplavené dvorce). Pořadatelé děkují hráčům za pochopení.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Nebojsa Stanislav 2735
Vaculík Ondřej 3130
Knoflíček Daniel 3330
Hadrava Jakub 3930
Jedlička Lukáš 4130
Adámek Vojtěch 4525
Kameník Martin 4825
Makrlík Petr 5025
Kategorie : 12Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 112089

Vaculík Ondřej - Michálek Jan
 
 
 
Pešek Jaroslav - Vojtěchovský Lukáš
scr.
 
Wawrzyczek Andrej - Skácel Dan
3:6, 6:2, 1:0 (8)
 
Vágner Michal - Valenta Jan
6:4, 7:6 (4)
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Zelený Ladislav - Dopita Marek
 
Brusenbauch Alan - Nebojsa Stanislav
4:6, 6:3, 1:0 (8)
 
 
 
Slavík Michal - Slavík Dominik
scr.
 
Vondrášek Jaroslav - Řezníček Vladimír
6:2, 6:2
 
Vágner Matouš - Hlavatý Jiří
6:4, 2:6, 1:0 (7)
 
Rozlivek Jakub - Nerušil Marek
6:0, 6:2
 
 
scr.
 
Kurka Josef - Jedlička Lukáš
 
Kameník Martin - Toman Tomáš
6:3, 4:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
scr.
 
Michl Filip - Michl Lukáš
 
Vaníček Petr - Dušek Ondřej
6:1, 6:4
 
Truhlář Daniel - Pátý Daniel
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Adamčík Antonín - Adámek Vojtěch
 
Vala Daniel - Hadrava Jakub
6:1, 6:4
 
 
 
 
scr.
 
Lošťák Jan - Kracík Matěj
 
Hanousek Jakub - Noha Martin
scr.
 
Kiss David - Rola Daniel
6:2, 6:2
 
 
scr.
 
Knoflíček Daniel - Makrlík Petr
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Nebojsa Stanislav 2735
Vaculík Ondřej 3130
Knoflíček Daniel 3330
Hadrava Jakub 3930
Michálek Jan 4030
Jedlička Lukáš 4130
Adámek Vojtěch 4525
Kameník Martin 4825
Kategorie : 12Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 114089

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Filipský Jakub12.06.1995TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
Musil Tomáš30.11.1991TK Louny
Šodek David08.01.1990SK OAZA Praha
Pultr David28.04.1987LTC Modřany 2005
Kalužík Tomáš14.05.1988Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
Laža Filip14.11.1986TENIS Klánovice
Bronnikov Nikita24.05.1993TJ Spoje Praha
Jirovský Jakub02.10.1989LTC Tábor 1903
Dolejší Petr10.11.1993TK Březnice
Starý Dominik18.01.1997TK AGROFERT Prostějov
Pulkráb Tomáš23.04.1998LTC Kolín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pešek Jaroslav29.11.1976TJ Sokol Vysočany
Valenta Jan31.08.1981TK Pernštýn 1897 Pardubice