Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

32. 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s. B
Tisknout
6
1
49:14
107:30
745:374
13

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A TK Start Praha-Topolka A
8:1
17:2
110:54
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Radlice A SK HAMR, z.s. B
5:4
12:9
98:91
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Sokol Vysočany B TGC Kunratice A
5:4
11:9
86:79
Zápis o utkání - oficiální
4
TCD Donovalská Lob S.A. Bohnice, zs B
0:9
0:18
31:108
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
TK Start Praha-Topolka A TCD Donovalská
6:3
13:6
95:50
Zápis o utkání - oficiální
6
Lob S.A. Bohnice, zs B TJ Sokol Vysočany B
4:5
8:11
76:82
Zápis o utkání - oficiální
7
TGC Kunratice A TJ Radlice A
3:6
6:13
56:87
Zápis o utkání - oficiální
8
SK HAMR, z.s. B Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
7:2
16:4
106:49
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
SK HAMR, z.s. B TK Start Praha-Topolka A
9:0
18:0
109:26
Zápis o utkání - oficiální
10
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A TGC Kunratice A
6:3
13:6
97:73
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Radlice A Lob S.A. Bohnice, zs B
5:4
11:11
91:91
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Sokol Vysočany B TCD Donovalská
7:2
14:5
96:64
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TK Start Praha-Topolka A TJ Sokol Vysočany B
1:8
3:16
49:111
Zápis o utkání - oficiální
14
TCD Donovalská TJ Radlice A
3:6
6:12
38:85
Zápis o utkání - oficiální
15
Lob S.A. Bohnice, zs B Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
5:4
11:11
86:96
Zápis o utkání - oficiální
16
TGC Kunratice A SK HAMR, z.s. B
2:7
3:17
58:116
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
TGC Kunratice A TK Start Praha-Topolka A
1:8
2:16
44:101
Zápis o utkání - oficiální
18
SK HAMR, z.s. B Lob S.A. Bohnice, zs B
7:2
15:5
108:63
Zápis o utkání - oficiální
19
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A TCD Donovalská
3:6
9:12
87:82
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Radlice A TJ Sokol Vysočany B
6:3
12:7
83:67
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
TK Start Praha-Topolka A TJ Radlice A
0:9
0:18
17:108
Zápis o utkání - oficiální
22
TJ Sokol Vysočany B Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
6:3
12:9
92:83
Zápis o utkání - oficiální
23
TCD Donovalská SK HAMR, z.s. B
1:8
2:16
19:105
Zápis o utkání - oficiální
24
Lob S.A. Bohnice, zs B TGC Kunratice A
6:3
12:8
80:79
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019
25
Lob S.A. Bohnice, zs B TK Start Praha-Topolka A
5:4
11:8
95:79
Zápis o utkání - oficiální
26
TGC Kunratice A TCD Donovalská
6:3
13:8
87:81
Zápis o utkání - oficiální
27
SK HAMR, z.s. B TJ Sokol Vysočany B
7:2
16:4
110:61
Zápis o utkání - oficiální
28
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A TJ Radlice A
8:1
16:2
105:33
Zápis o utkání - oficiální