Český tenisový svaz

Přestupy pro sezónu 2021

Jméno hráčeDatum narozeníPůvodní klubNový klubDatum realizace přestupu
Bacíková Veronika 30.01.1993 SKT Planá n.Luž. TK VEVE Tábor 15.01.2021
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Start Praha-Topolka 18.01.2021
Baier Lukáš 28.05.2010 POWER FOR SPORTS SK Matchball Česká Lípa 10.11.2020
Baránek Denis 20.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Ostrava Nová Ves 16.12.2020
Bartoněk Vojtěch 06.08.2003 Tempo Praha Spartak Rožmitál 28.12.2020
Bednář Marek 11.12.2010 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 13.01.2021
Beladová Markéta 23.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK SK HIT Hradec Králové z.s. 01.12.2020
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 12.01.2021
Bláha Vojtěch 17.06.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s. Sokol Čimice 04.01.2021
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 22.01.2021
Böhm Daniel 20.11.2007 TJ Baník Ostrava OKD TK SC OSTRAVA 08.12.2020
Bochňáková Diana 24.12.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Ostrava Nová Ves 27.11.2020
Boudová Valerie 15.09.2008 ŽLTC Brno TK Blansko 25.11.2020
Bradík Jonáš 04.02.2007 TCEN Hrádek nad Nisou SK JC Sport Opava 03.11.2020
Bratová Gabriela 18.12.2008 TK ZVVZ Milevsko TK Písek 19.11.2020
Budina Martin 21.01.2005 TK Mohelnice, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. 19.11.2020
Bulantová Adéla 21.05.1999 HTK Třebíč STK Okříšky 16.12.2020
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 22.01.2021
Cienciala Jan 09.01.2004 TC Třinec SK Vitality Slezsko o.s. 24.11.2020
Crhová Charlene 06.06.2008 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy 09.12.2020
Častulík Marek 26.03.2003 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. 19.11.2020
Čech Michal 14.09.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK TO TJ Tesla Pardubice 20.11.2020
Čech Vilém 22.10.2003 TK EZE Olomouc z.s. Pašťa tenis, z.s. 18.11.2020
Čechová Markéta 01.10.2006 TC Fit4all Brno SHARK Brno 06.01.2021
Čermák Pavel 10.04.1990 TC ESO Praha z.s. LTC Houštka 19.01.2021
Černý Jakub 27.06.2004 VSK VŠB-TU Ostrava TK SC OSTRAVA 21.01.2021
Červinka Filip 12.09.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 24.11.2020
Čičatka Václav 15.07.1973 T.J. Sokol Sedlčany TENIS VLAŠIM,z.s. 20.01.2021
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s. LTK Klatovy 03.12.2020
Čuřín Adam 03.04.1976 Tenis klub FÉNIX Nedvězí TENIS VLAŠIM,z.s. 18.01.2021
Čutková Nikola 29.12.2003 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha 20.01.2021
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. TK SC OSTRAVA 06.11.2020
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. TK Dolní Benešov 04.11.2020
Dolejší Petr 10.11.1993 TK Březnice Slavoj Český Brod 05.01.2021
Drobková Amálie 12.03.2010 LTC Nový Bydžov Slavoj Žiželice 22.01.2021
Drul Matvij 11.02.2009 SK Satalice TJ Sokol Vysočany 22.01.2021
Durdilová Anna 18.11.2002 SK Matchball Česká Lípa TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. 13.01.2021
Dušák Josef 31.05.2005 LTC Houštka Tenis Brandýs n.L. 21.01.2021
Dvořák Šimon 24.02.2007 TK Sezimovo Ústí LTC Tábor 1903 07.01.2021
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice TK Neridé 03.12.2020
Eliáš Miroslav 16.10.1979 TO VOKD Ostrava-Poruba TK SC OSTRAVA 29.12.2020
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA TK AGROFERT Prostějov 19.01.2021
Fijalíková Rozálie 29.01.2008 TC Holešov, o.s. TJ Sokol Uherský Brod 19.11.2020
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s. TK Sparta Praha 21.01.2021
Finkous Leoš 04.06.2003 Clasic Tenis Club o.s. TK Lomnice n.Pop. 19.11.2020
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s. LTK Liberec 21.01.2021
Fuková Ines 10.05.2005 LTC Sušice LTK Klatovy 20.11.2020
Gajzur Jan 18.07.1998 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 24.11.2020
Galová Nikola 31.03.2005 TK Dolní Dunajovice,spolek Tenisový klub Tesla Brno 13.01.2021
Gazárek Petr 22.06.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 12.11.2020
Gedeon Petr 06.04.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Milo Olomouc 24.11.2020
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Tenisek Buštěhrad TK Kročehlavy 12.11.2020
Grmelová Lenka 01.04.2010 TC ESO Praha z.s. LTC Houštka 13.01.2021
Hadamík Adam 04.09.2007 Tenisový klub Bzenec Tenisový klub Vracov, z.s. 12.01.2021
Hájková Anna 01.03.2009 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí 18.01.2021
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10 Pliskova Tennis Academy, z.s. 08.01.2021
Halama Kryštof 16.04.2007 TJ TK Hluboká nad Vltavou LTC České Budějovice,z.s. 21.01.2021
Hanáčková Nela 12.09.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 14.11.2020
Hanáčková Nikola 09.05.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 14.11.2020
Haviárová Vanesa 01.10.2009 TK SB Světlá n.Sáz. LTC Humpolec 01.12.2020
Havlová Anna 11.01.2008 Tenis Cibulka SK Aritma Praha 19.01.2021
Havlová Klára 18.10.2010 Tenis Cibulka SK Aritma Praha 19.01.2021
Havlová Libuše 28.05.2005 SK Tenis Duchcov ASK Lovosice 08.01.2021
Hejátko Vojtěch 17.10.2008 TK Opava Tenisový klub Minerva Opava,z.s. 22.01.2021
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 19.01.2021
Herčko Petr 18.10.2003 SK Zlín-Mladcová TJ Sokol Vizovice 19.01.2021
Hernych Jan 07.07.1979 I.ČLTK Praha Sokol Dolní Počernice z.s. 11.01.2021
Heřmanová Nikola 11.05.2005 Sport club Na Zámečku TK Radošovice 21.12.2020
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s. TK Sparta Praha 26.11.2020
Hlušková Natálie 26.06.2007 TK Písek TK Ostrovec 12.01.2021
Holada Jan 16.03.2007 TJ Horní Měcholupy TK Horní Měcholupy 18.11.2020
Holický Vít 21.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou Slovan Liberec 04.11.2020
Holík Denis 26.06.2004 TJ Spoje Praha TJ Sokol Vysočany 20.01.2021
Homola Patrik 22.02.1994 LTC České Budějovice,z.s. LTC Tábor 1903 13.01.2021
Homola Vilém 05.06.2004 TREND SPORT, z.s. TK EZE Olomouc z.s. 03.11.2020
Honová Gabriela 12.07.1993 TC Fit4all Brno SHARK Brno 05.01.2021
Horák Tomáš 27.05.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 12.11.2020
Horňák Jakub 11.09.2003 SK Satalice TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. 17.12.2020
Hořák Jakub 13.10.2002 TJ Spoje Praha Sokol Čimice 13.01.2021
Hořavová Zuzana 07.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc 23.12.2020
Hošpes Jonáš 09.11.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 20.01.2021
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno. TC Bajda Kroměříž 14.01.2021
Hrbáčová Sára 12.10.2009 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod 04.12.2020
Hrbková Lenka 19.08.2005 TJ Radlice Sokol Čimice 21.01.2021
Hrubý Jan 22.02.1995 TK Žatec LTK Liberec 21.01.2021
Hustý Jan 19.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc 10.12.2020
Chizhenko Nikolay 19.12.2004 DTJ Jinonice Tenis Banka Praha 15.12.2020
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha TK Sparta Praha 05.11.2020
Chovanec Samuel 04.06.2009 TK Neridé TJ Solidarita Praha 10 20.01.2021
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň ŽLTC Brno 02.12.2020
Janda Jan 18.08.2010 T.J. Sokol Lety Sportclub Řevnice, z.s. 27.11.2020
Janda Michal 06.11.2008 T.J. Sokol Lety Sportclub Řevnice, z.s. 27.11.2020
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s. I.ČLTK Praha 12.11.2020
Janoušková Nela 30.09.2009 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. 21.01.2021
Jaňovková Kateřina 04.06.2009 LTC Litvínov LTK Bílina 15.12.2020
Jedlička Tomáš 21.11.2008 TK Komárov Tenisový klub Tesla Brno 23.12.2020
Jelínková Nikola 11.08.2005 TK Moravský Krumlov z.s. TKB Hrušovany z.s. 04.01.2021
Jiroušková Adéla 05.04.2007 Tenis DDM Prachatice,z.s. TK Prachatice z.s. 17.12.2020
Josef Jan 18.05.2007 TC Mozkové lázně Doubice TCEN Hrádek nad Nisou 03.11.2020
Jourdren Amelie 23.11.2007 Lokomotiva Praha TJ Spoje Praha 12.01.2021
Juha Konrád 10.07.2003 TK Škoda Plzeň z.s. Pála Vízner Tennis z.s. 06.01.2021
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 25.11.2020
Jurda Jakub 06.07.2007 TJ Solidarita Praha 10 TJ Spoje Praha 03.11.2020
Jurková Kristýna 19.04.1997 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 17.12.2020
Juřena Ondřej 11.06.1998 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 22.01.2021
Kadlečík Martin 12.05.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 14.11.2020
Kalivodová Martina 20.03.1990 Sokol Petrovice Spartak Rožmitál 20.01.2021
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves VSK VŠB-TU Ostrava 04.11.2020
Karakolevova Anna Agáta 30.06.2006 TJ Tatran Střešovice Pála Vízner Tennis z.s. 06.11.2020
Kasperova Tereza 29.07.2010 TK Kadaň Pliskova Tennis Academy, z.s. 18.12.2020
Kavalír Václav 07.07.1997 TK Česká Skalice TJ Červený Kostelec 15.01.2021
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. 19.11.2020
Keřkovská Julie 24.06.2008 TC Fit4all Brno SHARK Brno 23.12.2020
Keřlíková Magdaléna 27.08.2009 TK Sparta Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 17.12.2020
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TC Třinec 15.01.2021
Klíma Matyáš 03.05.2008 SK Jundrov Brno HTK Třebíč 06.11.2020
Kocourková Ema 27.09.2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek TK Na Dolině o.s. 08.12.2020
Kočíková Barbora 26.12.2010 TK Komárov ŽLTC Brno 19.11.2020
König Robert 19.02.1990 TC Fit4all Brno SHARK Brno 28.12.2020
Koníř Jan 18.12.2001 TJ Radlice Sokol Čimice 19.11.2020
Konířová Karolina Anna 24.06.2004 TJ Radlice Sokol Čimice 19.11.2020
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod TK Škoda Plzeň z.s. 15.12.2020
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha TK Kročehlavy 14.11.2020
Kostková Tereza 28.09.2007 TC Třinec SK Vitality Slezsko o.s. 24.11.2020
Kotarac Alex 22.06.2005 TK Sparta Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 29.12.2020
Kotaracova Silvie 04.11.2008 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany 23.12.2020
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Slavia Plzeň TK Sparta Praha 18.01.2021
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s. TK Opava 27.11.2020
Kouřilová Eliška 26.03.2004 NTC Kyjov TENIS SLOVÁCKO z.s. 04.12.2020
Kovalovská Laura 29.08.2009 Tenisový klub Eden TENIS-CENTRUM DTJ HK 19.11.2020
Kovář Aleš 29.03.1994 TC Fit4all Brno SHARK Brno 23.12.2020
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 21.01.2021
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. 05.01.2021
Krchová Michaela 20.06.1994 TCV Strání TK Tuřany 10.12.2020
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko TJ Žďár nad Sázavou 03.12.2020
Krystián Adam 31.07.2001 TK Mokrá-Horákov TJ Brno-Komín 19.01.2021
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. 25.11.2020
Křivan Petr 13.11.1982 TK Severní Terasa Jiskra Velké Březno 18.01.2021
Kubejova Lejla 26.10.2006 TO Bohemians Praha TJ Sokol Vysočany 12.01.2021
Kubešová Aneta 03.07.2008 TK Slavia Plzeň TK Vodní stavby Plzeň 21.12.2020
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast TK DEZA Valašské Meziříčí 07.12.2020
Kučírek Daniel 01.08.2007 Sportovní centrum Linhart LTC Houštka 19.01.2021
Kudelová Martina 05.07.1999 VSK VŠB-TU Ostrava TENIS SLOVÁCKO z.s. 21.01.2021
Kuldánek Jiří 18.06.2009 TK Talent Bohumín TK Slavia Orlová 15.12.2020
Kulhánková Klára 03.12.2004 TK Milo Olomouc TK Gymnázium Uničov 13.01.2021
Kulhánková Markéta 23.09.2001 TK Milo Olomouc TK Gymnázium Uničov 13.01.2021
Kunešová Karolína 03.12.2007 Tenis DDM Prachatice,z.s. TK Prachatice z.s. 14.12.2020
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s. Wilson tenis centrum z.s. 20.11.2020
Kvitová Petra 08.03.1990 TK AGROFERT Prostějov TK Sparta Praha 23.11.2020
Kylsán Jakub 07.01.2007 LTC Humpolec TK Pelhřimov 24.11.2020
Laboutka Tomáš 08.10.1997 LTC Modřany 2005 TK Radošovice 11.01.2021
Laciga Bruno 29.11.2004 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc 18.11.2020
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno TC Brno. 23.11.2020
Lisner Adam 27.03.2004 LTC Rudná Tempo Praha 05.01.2021
Lišková Alena 04.02.1999 TK Mnichovo Hradiště Slavia VŠST Liberec 05.01.2021
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod LTC Kolín 21.01.2021
Lukášek Daniel 22.08.2002 TK Sparta Praha SPORT EDEN Beroun 14.01.2021
Luxa Danny 23.02.2006 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. 21.01.2021
Luxa Petr 03.03.1972 F.H.TK Dobřichovice TK Sokol Horní Počernice,p.s. 21.01.2021
Luxa Tommy 13.06.2010 TK Olymp Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. 21.01.2021
Lyčka Teodor 10.09.2008 TJ Sokol Bílovice n.Svit. TC Brno. 06.11.2020
Mach Vladimír 09.02.1987 TK Severní Terasa Jiskra Velké Březno 06.01.2021
Machackova Nela 13.07.2009 TENNIS CENTRE Kosmonosy LTC Mladá Boleslav z.s. 22.01.2021
Majer Filip 17.06.2009 TK Mokrá-Horákov Start Brno 12.01.2021
Majtan-Cernak Jan 29.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 24.11.2020
Makovec Tomáš 14.08.1988 Sportovní klub Žižkov Praha Sokol TK Kaplice 14.11.2020
Malý Tobiáš 11.09.2010 SK JC Sport Opava Tenisový klub Minerva Opava,z.s. 18.01.2021
Maňour Kryštof 07.02.2002 LTC Modřany 2005 TO SK Žamberk 12.01.2021
Markovič Pavel 05.01.1989 LTC Mladá Boleslav z.s. TK Mnichovo Hradiště 22.12.2020
Martinka Jiří 08.11.2002 TCEN Hrádek nad Nisou TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. 29.12.2020
Mašek Jakub 07.09.1991 TC Fit4all Brno SHARK Brno 30.12.2020
Matějíček Petr 20.07.2005 ITS Tennis Club, z.s. TK Choceň 04.01.2021
Matoušková Linda 21.05.2006 Nespin, z.s. TK Kvasiny 12.01.2021
Matušková Veronika 26.05.1996 SK JC Sport Opava TK Slavia Orlová 15.12.2020
Melichar Tomáš 11.11.2002 LTC Hodonín Sokol Lanžhot 21.01.2021
Melicharová Klára 19.07.2005 Lokomotiva Trutnov TC Dvůr Králové, z.s. 20.01.2021
Melicharová Michaela 09.06.2009 Wilson tenis centrum z.s. TK Neridé 19.01.2021
Menšíková Miroslava 16.09.1993 TC Fit4all Brno SHARK Brno 05.01.2021
Míček Lukáš 15.04.2008 SK JC Sport Opava Tenisový klub Minerva Opava,z.s. 18.01.2021
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary 08.01.2021
Michálková Kateřina 22.09.1982 TJ Kralupy o.s. Sokol Řež 07.01.2021
Miketová Amálie 06.09.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK JC Sport Opava 13.11.2020
Miketová Dagmar 05.03.1982 Tenis Cibulka TK Čelákovice 19.01.2021
Modrák Karel 05.06.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Blansko 01.12.2020
Molhancová Viktorie 30.11.2009 TJ TK Hluboká nad Vltavou Sokol TK Kaplice 05.01.2021
Motyková Adéla 04.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec 25.11.2020
Motyková Markéta 29.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec 25.11.2020
Mouček Tomáš 17.04.2002 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň 19.01.2021
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK Neridé 06.11.2020
Mráz Marek 13.08.2005 Tenis DDM Prachatice,z.s. TK Prachatice z.s. 03.12.2020
Müller Jan 10.02.1981 TK Roja Příbram z.s. LTC Houštka 19.01.2021
Mužíková Tereza 09.01.2004 TK ZVVZ Milevsko LTC Tábor 1903 03.12.2020
Nekovář Max 29.09.2009 Wilson tenis centrum z.s. TK Neridé 19.01.2021
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek TK Strakonice 03.12.2020
Nerud Vladimír 21.03.2002 TK Tuřany SHARK Brno 07.01.2021
Novák Matyáš 18.08.2007 TJ Baník Ostrava OKD TK SC OSTRAVA 18.11.2020
Nováková Soňa 18.02.1989 LOB S.A. Bohnice, z.s. SHARK Brno 13.01.2021
Novotný Adam 06.09.2007 TK Sokolov TCG Karlovy Vary 04.01.2021
Novotný Kryštof 19.12.2007 TC Tenisová škola TALLENT Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 21.01.2021
Nuc Petr 21.09.1977 TO Bohemians Praha SK Meteor Praha 20.01.2021
Ondrůšková Dorota 10.10.2002 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 12.11.2020
Opršal Ondřej 21.12.2004 TJ Sokol Bedřichov Jihlava Slavoj Polná 19.01.2021
Opršalová Adéla 27.01.2007 TJ Sokol Bedřichov Jihlava Slavoj Polná 19.01.2021
Pačes Filip 22.07.1979 VŠTJ Ekonom Praha Sokol Smíchov I. 30.12.2020
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha TK Kročehlavy 05.11.2020
Papajík Jakub 10.12.2009 Pašťa tenis, z.s. TK SC OSTRAVA 13.01.2021
Pařízková Kateřina 27.01.2004 TC-MJ TENIS Líšeň ŽLTC Brno 19.01.2021
Paulson Andrew 16.11.2001 TK Sparta Praha I.ČLTK Praha 23.11.2020
PAVEL Leoš 15.01.2009 Tenis Nová Paka TK Lomnice n.Pop. 12.01.2021
Pavelková Tereza 30.06.1988 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 12.11.2020
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň 07.01.2021
Pazderová Mariana 28.10.2005 TK Hostýnská TJ Sokol Vysočany 22.01.2021
Pecoldová Michaela 26.07.2002 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy 05.01.2021
Pecha Ondřej 19.05.2005 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 13.01.2021
Pejsar Jiří 01.11.2005 TK Náchod TK Česká Skalice 22.12.2020
Pelucha Adam 29.04.2003 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Vnorovy, z.s. 06.01.2021
Pešl Alec 25.10.2005 TK Sport Kolovraty TJ Sokol Vysočany 14.01.2021
Petr Kamil 24.10.2003 Tenis DDM Prachatice,z.s. TK Prachatice z.s. 02.12.2020
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa Jiskra Velké Březno 18.01.2021
Picková Žofie 28.02.2001 TK Severní Terasa Jiskra Velké Březno 11.01.2021
Pinta Josef 01.12.1982 TJ Slavia Radonice SK Meteor Praha 20.01.2021
Podhajský Jiří 08.10.1988 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 12.11.2020
Podval Jan 08.12.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s. Sokol Čimice 05.01.2021
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s. TK Radošovice 21.12.2020
Polášková Adriana 19.02.2007 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 20.01.2021
Poledníček Tomáš 08.06.1998 TO Sokol Nehvizdy VŠSK MFF Praha 30.11.2020
Poledníčková Hana 22.02.2000 LTC Rudná VŠSK MFF Praha 30.11.2020
Postupa Jan 04.01.2000 VSK VŠB-TU Ostrava TK SC OSTRAVA 26.11.2020
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s. VSK VŠB-TU Ostrava 01.12.2020
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s. I.ČLTK Praha 07.12.2020
Pravdová Kateřina 20.01.2008 SK JC Sport Opava Tenisový klub Minerva Opava,z.s. 18.01.2021
Prihara Jakub 22.12.2004 Tenis DDM Prachatice,z.s. TK Prachatice z.s. 02.12.2020
Proctor Daniela 19.01.2007 TK Konstruktiva, z.s. TK Scentrum Benešov, z.s. 14.12.2020
Proctor Natalie 24.02.2005 TK Konstruktiva, z.s. TK Scentrum Benešov, z.s. 14.12.2020
Prokš Daniel 02.10.2006 SPORT EDEN Beroun SK Tenis Mýto, z.s. 27.11.2020
Přemyslovský Tomáš 20.05.2009 TK AGROFERT Prostějov TK Natali 21.01.2021
Příplata František 23.01.1996 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 14.11.2020
Přistoupil Marek 11.07.2006 SK Tenis Kladno SK Aritma Praha 19.11.2020
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé Slavoj Český Brod 19.01.2021
Purmenský David 05.10.2009 Family Tennis Ostrava SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 03.12.2020
Rakoušová Kateřina 11.09.2007 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy 14.01.2021
Rašík Jakub 30.07.1986 TK Slavia Orlová Slavoj Český Těšín 13.01.2021
Raštica Marek 20.01.1991 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 12.11.2020
Raušová Nikola 27.01.2006 ŽLTC Brno SHARK Brno 07.01.2021
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club TK Kročehlavy 03.12.2020
Remeš Martin 23.04.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 27.11.2020
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s. TK Sparta Praha 18.11.2020
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Sparta Praha 18.11.2020
Robenek Štěpán 18.02.2009 Tenisový klub Studénka z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. 12.11.2020
Robenek Václav 22.01.2007 Tenisový klub Studénka z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. 12.11.2020
Roháčová Anna 21.02.2001 TC Dvůr Králové, z.s. TJ Radlice 18.12.2020
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s. Pliskova Tennis Academy, z.s. 18.12.2020
Roiková Natalie 06.02.2009 TC Třinec SK Vitality Slezsko o.s. 01.12.2020
Rothe Julie 14.10.2007 Tempo Praha TK Písnice 04.12.2020
Rott Michal 02.11.1988 Tenis Banka Praha TK Tenisek Buštěhrad 13.01.2021
Rucki Václav 15.05.2010 TJ Spoje Praha LTK Klatovy 06.11.2020
Růžička Jan 16.11.2007 Slavoj Český Brod Sport club Na Zámečku 15.01.2021
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov TK EZE Olomouc z.s. 03.11.2020
Říhová Jitka 14.10.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. LTC Pardubice 04.11.2020
Sedláček Libor 05.08.1979 SK OAZA Praha TC Pankrác 18.01.2021
Shriver Emma 02.08.2009 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 23.11.2020
Schafhauser David 05.12.2010 LTC Modřany 2005 TK Start Praha-Topolka 14.01.2021
Scheibinger Valerie 22.04.2008 TC BIOCEL Vratimov z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 27.11.2020
Schiel Jakub 26.02.1992 TC Brno. Sokol Brno Žabovřesky 19.01.2021
Silbernáglová Vendula 22.10.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK Tenisový klub Eden 23.11.2020
Siniakov Daniel 15.01.2003 SK HIT Hradec Králové z.s. TK AGROFERT Prostějov 19.01.2021
Sirotková Julie 06.06.2009 TC ESO Praha z.s. TJ Sokol Vysočany 21.12.2020
Sláma Jakub 25.02.1998 TK Severní Terasa Jiskra Velké Březno 08.01.2021
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK AGROFERT Prostějov 16.12.2020
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC LTK Liberec 10.11.2020
Slezáková Alžběta 28.10.2008 T.T.C.Rožnov TK Zašová 21.01.2021
Slívová Michaela 18.09.1997 Jiskra Otrokovice TC Holešov, o.s. 20.01.2021
Sluková Blanka 22.09.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s. TCEN Hrádek nad Nisou 29.12.2020
Směřička Matouš 14.04.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 09.11.2020
Směřičková Barbora 23.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 09.11.2020
Smolova Ema 19.10.2010 D&M Tennis Academy, z.s. Tenisový klub Tesla Brno 21.01.2021
Sobotka Jiří 05.01.1981 TK Severní Terasa Jiskra Velké Březno 05.01.2021
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín TK Slavia Orlová 20.01.2021
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 19.01.2021
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TC VITALITY Březnice TK Písek 04.11.2020
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. SK HAMR, z.s. 03.12.2020
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. 20.01.2021
STRNAD Daniel 21.07.2007 LTC Slovan Kladno TK Kročehlavy 11.01.2021
Středa Štěpán 22.09.2005 TK Ústí n. Orlicí TO SK Žamberk 14.01.2021
Střelcová Tereza 30.01.2001 TK Zlín TC Holešov, o.s. 07.01.2021
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno SHARK Brno 29.12.2020
Studený Václav 11.10.2008 TK Kyjov SHARK Brno 05.11.2020
Stuchlík Lukáš 05.04.2006 TJ Červený Kostelec TK Pernštýn 1897 Pardubice 19.01.2021
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 SPORT EDEN Beroun TK Slavia Plzeň 06.11.2020
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé TK Sparta Praha 10.12.2020
Šandová Jana 31.07.1989 LTC Rudná Tenis DLI Kladno 22.01.2021
Šašinka Albert 12.11.2000 SK Uherský Brod TK Uherské Hradiště 25.11.2020
Šatoplet Matěj 10.06.2009 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. 19.01.2021
Šebesta Filip 05.05.1994 TK Neridé Slavoj Český Brod 21.01.2021
Šenová Vendula 18.03.2008 T.T.C.Rožnov TK Zašová 21.01.2021
Šikola Adam 24.06.2010 Sportclub Řevnice, z.s. SK Aritma Praha 02.12.2020
Šimáková Veronika 10.03.2009 SK Tenis Mýto, z.s. TK Slavia Plzeň 11.12.2020
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 04.11.2020
Šimonovská Tereza 03.08.2005 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. 26.11.2020
Šlosar David 21.01.2005 Wilson tenis centrum z.s. Sokol Říčany 06.11.2020
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 SK OAZA Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 23.12.2020
Šodek Pavel 04.04.1990 Tenisový klub Černošice VŠSK MFF Praha 30.11.2020
Špaček Ondřej 27.04.1980 SKT Planá n.Luž. TK Sezimovo Ústí 01.12.2020
Špindler Václav 19.01.1978 TK Severní Terasa Jiskra Velké Březno 05.01.2021
Štefaník Antonín 02.04.2011 I.ČLTK Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 19.01.2021
Štěpánková Klára 06.08.2008 TGC Kunratice TC VŠ Praha 29.12.2020
Štěpař Jiří 23.08.2006 TO TJ Tesla Pardubice Tenisový klub Eden 18.12.2020
Štěrbová Dana Saskia 19.09.2009 TREND SPORT, z.s. Pašťa tenis, z.s. 06.11.2020
Šťovíčková Natálie 19.05.2008 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany 05.01.2021
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá VSK VŠB-TU Ostrava 08.01.2021
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha Tenis & Padel klub Písečná, z.s. 20.01.2021
Šulc Matěj 18.07.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s. Sokol Čimice 04.01.2021
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 05.11.2020
Těšínská Klárka 10.10.2008 Tenis klub Nýrsko TK Škoda Plzeň z.s. 13.11.2020
Tešková Sára 02.01.2008 TC VITALITY Březnice Wilson tenis centrum z.s. 12.01.2021
Teuber Eric 14.06.2006 TK Čelákovice TJ Spoje Praha 14.01.2021
TEUBER RENE 04.01.2005 TK Čelákovice TJ Spoje Praha 14.01.2021
Tofi Vanessa 14.01.2008 TCG Karlovy Vary TK Slavia Plzeň 02.12.2020
Tolar Jan 28.02.2006 Sokol Nepomuk Sokol Blovice 28.12.2020
Tomášková Jana 09.07.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. 25.11.2020
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 22.01.2021
Torrisi Liam 13.01.2003 I.ČLTK Praha TK Ruzyně Praha 01.12.2020
Trefný Martin 20.07.1999 TK Slavia Orlová BLTC Brno 13.01.2021
Tručka Tomáš 04.09.2006 Tenis DDM Prachatice,z.s. TK Prachatice z.s. 10.12.2020
Tříška Martin 03.10.1991 TC Realsport Nymburk o.s. TK Radošovice 21.12.2020
Tsima Elli 24.06.2005 TC Fit4all Brno SHARK Brno 28.12.2020
turek tomáš 31.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 12.11.2020
Tyml Michal 26.05.1989 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 09.11.2020
Tyml Radek 01.09.1986 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 24.11.2020
Valenta Jan 31.08.1981 TK Pernštýn 1897 Pardubice SK HIT Hradec Králové z.s. 25.11.2020
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice TK Zlín 10.11.2020
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s. I.ČLTK Praha 16.12.2020
Vašín Jaroslav Jan 30.10.2002 SK Tenis Tišnov Sokol Chudčice 18.01.2021
Vavřínek Dominik 03.12.2007 SK JC Sport Opava TK Dolní Benešov 10.11.2020
Věchtová Nicole 17.09.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 18.11.2020
Velek Daniel 01.06.1999 I.ČLTK Praha LTC Tábor 1903 13.01.2021
Vencl Jiří 20.12.1981 BLTC Brno TJ Brno-Komín 15.01.2021
Vízner Daniel 09.07.1998 F.H.TK Dobřichovice Pála Vízner Tennis z.s. 10.11.2020
Vocel Matěj 20.05.1997 TJ Spoje Praha RPM OÁZA Říčany 08.01.2021
Vodehnalová Štěpána 06.05.2010 Spartak Polička TO TJ Svitavy 03.11.2020
Vojkovský Lukáš 10.03.1980 Tatran Brno Kohoutovice LTC Bakov n.Jiz. 20.01.2021
Vojtíšek Albert 16.06.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 08.01.2021
Vondra Filip 26.06.2009 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TK Spartak Jihlava 15.12.2020
Votruba Mário 11.11.1981 TK PTA Kolín TK Čáslav 12.01.2021
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s. Tennis Hill Havířov o.s. 04.12.2020
Vymazal Tomáš 16.06.2005 TREND SPORT, z.s. TK Milo Olomouc 22.01.2021
Vyoralová Andrea 04.10.2000 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 14.11.2020
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 04.11.2020
Záleský Matěj 29.06.2006 TK Dynamo Hradec Králové TENIS-CENTRUM DTJ HK 05.01.2021
Zatloukal Ondřej 14.07.2001 TJ Radlice Sokol Čimice 19.11.2020
Zavada Martin 29.06.1998 ITS Tennis Club, z.s. TopTennis Xaverov s.r.o. 07.01.2021
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice TK Písek 26.11.2020
Žák Otakar 08.10.2004 TC Brno. Tenisový klub Tesla Brno 17.12.2020
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s. ŽLTC Brno 10.12.2020
Žílová Petra 08.12.2002 TK EZE Olomouc z.s. Pašťa tenis, z.s. 06.11.2020
Žiška Matěj 02.10.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 23.11.2020
Žišková Mariana 19.04.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 23.11.2020