Český tenisový svaz

Přestupy pro sezónu 2020

Jméno hráčeDatum narozeníPůvodní klubNový klubDatum realizace přestupu
Adamcová Jessica 21.08.2006 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. LTC Humpolec 15.01.2020
Adamec Martin 14.06.1982 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Albrechtová Natálie 25.01.2006 Tenis Dobříš SK OAZA Praha 09.12.2019
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK Olymp Praha 27.11.2019
Bako Jan 23.08.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK SC OSTRAVA 23.01.2020
Barčáková Karolína 15.10.1998 TK Kadaň TK Žatec 10.01.2020
Bartek David 07.11.2008 TK TJ Ostrava TC Ostrava Nová Ves 24.01.2020
Bártek Petr 02.11.2005 TK Písnice TK Horní Měcholupy 24.01.2020
Bártek Václav 14.05.1982 Start Brno Tennis Hill Havířov o.s. 16.01.2020
Bartošová Anežka 14.03.1999 TJ Spoje Praha 1.TK Pacov 08.01.2020
Bartůňková Dominika 25.02.1999 SK HAMR, z.s. LTC Podolí Praha 23.01.2020
Baudyš Kryštof 07.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice LTC Pardubice 07.11.2019
Bečička Robin 21.10.1994 TO SK Žamberk TK Dolní Dobrouč 27.11.2019
Bednář Vojtěch 22.02.2006 TK Vyškov TC Brno. 16.01.2020
Bednářová Anna 23.02.2007 Tělocvičná jednota Sokol Osek LTC Panorama Teplice 22.01.2020
Bejčková Adéla 09.04.2008 Tenisový klub Brozany,z.s. TK Kadaň 23.01.2020
Bejová Zuzana 05.01.2006 Tenis Banka Praha TK Březnice 21.01.2020
Beneš Michal 22.03.1976 Baník Příbram SK OAZA Praha 10.01.2020
Beránek Radek 13.08.1963 TK Březnice TK Bouchalka 15.11.2019
Beránková Bára 27.03.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín 24.01.2020
Bergmanová Gabriela 09.05.1987 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín 24.01.2020
Bernátová Natálie 19.01.2003 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno. TK AGROFERT Prostějov 20.12.2019
Blatská Lucie 09.10.1985 TJ Slavoj Plzeň TK Nová Ves 24.01.2020
Bohatý Josef 03.02.1957 TK SK Třemošnice z.s. TC Chrudim z.s. 25.11.2019
Bouček František 17.07.2005 TK Neridé Slavoj Český Brod 02.01.2020
Boučková Karolína 07.05.2008 Slavoj Český Brod TK Neridé 02.01.2020
Bouda Jan 07.09.2010 Mgr. Růžena Krtková Rudnická
Top Tennis Academy
TopTennis Xaverov s.r.o. 17.12.2019
Bouchner Aleš 18.01.2003 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. LTC Humpolec 06.11.2019
Bradík Jonáš 04.02.2007 TO TJ Slovan Varnsdorf TCEN Hrádek nad Nisou 08.11.2019
Braun Denis 18.04.2008 TK Žatec Severočeská tenisová o.s. 21.01.2020
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Progress 06.11.2019
Brůhová Valentina 26.12.2007 LTC Rudná SPORT EDEN Beroun 17.01.2020
Brůna Daniel 07.06.2005 TO TJ Svitavy Tennis club Litomyšl, z.s. 05.11.2019
Březina Jakub 20.06.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK Ruzyně Praha 21.01.2020
Bucha Radek 30.04.2007 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka TK Sparta Praha 12.12.2019
Bydžovský Matěj 14.03.2009 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Bystroňová Denisa 25.10.2008 TK Talent Bohumín TK Slavia Orlová 25.11.2019
Celerin Jan 18.07.1991 TK Botanika Bezděkov-Unhošť Tenis Cibulka 09.01.2020
Cíchová Denisa 27.04.1998 SKT Planá n.Luž. TJ TK MANE Hluboká n.V. 14.01.2020
Cintl Matěj 29.11.1998 Tenisklub Cheb TK Škoda Plzeň z.s. 24.01.2020
Císařová Karolína 27.05.2005 LTC Slovan Kladno Tenis DLI Kladno 15.01.2020
Čapek Jakub 26.04.1972 Sparta Kutná Hora LTC Starý Kolín 19.11.2019
Čapek Jakub 26.11.2009 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Čapek Matěj 16.12.2008 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Čása Libor 25.04.1964 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ Baník Ostrava OKD 17.01.2020
Čechová Kateřina 11.04.2003 LTK Liberec LTK TEPLICE o.s. 14.11.2019
Čepek Jakub 26.08.1992 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Čepek Michal 29.10.1998 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Čepl Filip 24.01.2006 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 22.01.2020
Čermák Marek 25.05.1989 TK Písnice SK Satalice 15.01.2020
Čermák Matěj 16.08.2004 TO Bohemians Praha TJ Solidarita Praha 10 02.12.2019
Černoch Daniel 14.09.2008 Slavoj Český Brod Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 28.11.2019
Červený Vítězslav 24.05.1971 TK Březnice TK Bouchalka 06.11.2019
Čižmárová Karolína 01.04.2007 TK Znojmo TK TILIA Brno 16.01.2020
Danielová Šárka 28.08.1989 SKT Planá n.Luž. TK Sezimovo Ústí 17.12.2019
Derfl Christian 14.04.1995 TO SK Mělník LTC Modřany 2005 14.11.2019
Dítě František 22.03.2002 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Dolenská Jana 02.12.1975 TK Březnice TK Bouchalka 05.11.2019
Dolenský Jakub 30.06.2004 TK Březnice Lokomotiva Beroun 07.11.2019
Dolenský Vojtěch 01.08.2007 TK Březnice Lokomotiva Beroun 07.11.2019
Doppler Patrik 01.08.2003 BLTC Brno Start Brno 13.11.2019
Doroškevič Anatol 22.04.1995 Start České Budějovice SK OAZA Praha 24.01.2020
Doskočil Martin 01.03.2007 TC Ostrava Nová Ves VSK VŠB-TU Ostrava 20.12.2019
Doubek Filip 01.06.2008 SK TALENT 13 - spolek TK Louny 15.01.2020
Drášilová Terezie 14.07.2006 TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK 28.11.2019
Drbohlav Marek 05.04.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 16.01.2020
Drozdík Adam 26.10.2005 TK Kyjov SHARK Brno 21.01.2020
Drška Vojtěch 06.07.2000 TC Realsport Nymburk o.s. Sokol Smíchov I. 07.01.2020
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves 1. Vestecká sportovní o.s. 23.01.2020
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves 1. Vestecká sportovní o.s. 23.01.2020
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s. HTK Třebíč 21.01.2020
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 TK Moravský Krumlov z.s. HTK Třebíč 21.01.2020
Duda Adam 02.08.2008 TK Olymp Praha TK Horní Měcholupy 04.11.2019
Duda Filip 30.09.1998 TK Sparta Praha RPM OÁZA Říčany 06.11.2019
Durrová Mariana 13.05.2005 TENNIS CENTRE Kosmonosy LTC Bakov n.Jiz. 22.01.2020
Dušková Karolína 06.08.2004 TK Písnice LTC Modřany 2005 05.11.2019
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK Milo Olomouc TK EZE Olomouc z.s. 04.11.2019
Dvořák Lukáš 16.07.2006 Lob S.A. Bohnice, zs SK HAMR, z.s. 05.11.2019
Dvořák Marek 22.02.1984 TK KAJA Tempo Praha 21.01.2020
Dvořák Michal 17.06.1999 TŠ Pohořelec Tenis Cibulka 13.11.2019
Dvořák Tomáš 18.08.2006 TK Mohelnice, z.s. Sokol Zábřeh 18.11.2019
Dvořák Vojtěch 15.08.2003 TK PTA Kolín LTC Kolín 10.01.2020
Evanžin David 02.10.2003 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice 21.01.2020
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s. TK Sparta Praha 13.11.2019
Fára Jan 11.03.2006 DTJ Jinonice Tenis Banka Praha 17.01.2020
Farkaš Filip 25.06.2003 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Farkaš Lukáš 30.04.2005 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Farkašová Michaela 12.08.1977 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Fárová Lucie 10.08.2007 DTJ Jinonice Tenis Banka Praha 17.01.2020
Fiedler Jiří 14.06.2004 I.ČLTK Praha Tenisový klub SPORT,o.s. 06.12.2019
Fikar Marek 03.01.2003 TK Oáza Říčany TK Radošovice 23.01.2020
Fikejz Filip 15.12.1983 TK KAJA Tempo Praha 21.01.2020
Filipský Jakub 12.06.1995 TK Sparta Praha TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. 13.12.2019
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Sokol Vysočany 10.12.2019
Fraňková Justýna 11.12.2009 Lokomotiva Beroun SPORT EDEN Beroun 07.11.2019
Fraňková Nikola 07.02.1988 TK Mokrá-Horákov Start Brno 06.01.2020
Fromel Martin 16.02.2002 TK Havířov TK PRECHEZA Přerov o.s. 24.01.2020
Frühaufová Nela 27.08.2009 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 05.11.2019
Furchová Jitka 14.09.1987 TC-MJ TENIS Líšeň TK Líšeň 07.01.2020
Gajdolín Matěj 29.11.2005 SKT Planá n.Luž. TK Soběslav 02.01.2020
Gazárek Petr 22.06.2007 Tenisový klub Vnorovy, z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. 23.01.2020
Grin Ivan 09.06.1990 TK FZŠ Trávníčkova T.J. Sokol Sedlčany 02.01.2020
Grois Oldřich 21.12.2003 TC-MJ TENIS Líšeň TK PRECHEZA Přerov o.s. 20.11.2019
Grois Ondřej 27.06.2007 TC-MJ TENIS Líšeň TK PRECHEZA Přerov o.s. 20.11.2019
Grossova Nicole 14.03.2008 DTJ Jinonice Tenis Banka Praha 18.11.2019
Grubauerová Helena 10.12.2003 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TK Spartak Jihlava 26.11.2019
Hadač Martin 16.01.1979 SKT Planá n.Luž. TJ TK MANE Hluboká n.V. 02.01.2020
Hajná Kateřina 17.05.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Solidarita Praha 10 05.11.2019
Hajšmanová Klára 01.10.2003 TK Tenisek Buštěhrad TK Kročehlavy 15.01.2020
Hajšmanová Zita 30.09.2006 TK Tenisek Buštěhrad TK Kročehlavy 15.01.2020
Haleš Richard 07.06.2007 Tělocvičná jednota Sokol Osek LTC Panorama Teplice 15.01.2020
Halová Veronika 20.08.2003 Jiskra Otrokovice TK Zlín 19.12.2019
Hanzelín Filip 29.04.2006 LTK Liberec I.ČLTK Praha 14.11.2019
Haresta Jakub 01.12.2006 TK Třebíč HTK Třebíč 12.12.2019
Haviárová Vanesa 01.10.2009 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TK SB Světlá n.Sáz. 21.11.2019
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice SK Tenis Duchcov 11.12.2019
Havlová Nela 10.07.2008 SK JC Sport Opava TK Na Dolině o.s. 15.11.2019
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s. Sokol Košťany 19.11.2019
Hebelka Jan 14.02.1980 TJ Baník Ostrava OKD SK JC Sport Opava 21.01.2020
Hebnarová Aneta 10.11.2006 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Hebnarová Jana 08.05.2008 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Hipšrová Magdaléna 19.06.2008 Sokol Čebín BLTC Brno 10.12.2019
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s. BLTC Brno 03.01.2020
Hloušek František 19.05.2008 Sokol Letovice TJ Žďár nad Sázavou 07.11.2019
Hnátová Michaela 18.04.2003 Sport club Na Zámečku Sokol V.Popovice 21.01.2020
Hofmanová Jitka 11.06.1990 Sportcentrum Uhříněves Tempo Praha 23.01.2020
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC TK Olymp Praha 12.11.2019
Horák Vladimír 04.07.2007 Tenis Nový Jičín,z.s. Tenisový klub Studénka z.s. 11.11.2019
Horský Tobiáš 22.12.2009 SK JC Sport Opava TK PRECHEZA Přerov o.s. 13.12.2019
Hořavková Nicole 24.05.2000 TK Havířov Tennis Hill Havířov o.s. 21.01.2020
Hořelka Robert 16.01.1989 Tennis Hill Havířov o.s. TK Na Dolině o.s. 06.11.2019
Hostáková Julie 21.04.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Modřany 2005 05.11.2019
Hošpes Matyáš 04.08.2008 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 10.01.2020
Hrabalová Adéla 19.08.2007 LTK Klatovy TK Škoda Plzeň z.s. 22.01.2020
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov TC Dvůr Králové, z.s. 02.01.2020
Hraboš Andrej 17.10.2003 TJ Sokol Choteč TK Ruzyně Praha 21.01.2020
Hradečný Lukáš 26.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Tenisový klub Studénka z.s. 09.12.2019
Hrdina Jakub 25.04.2001 TK Dynamo Hradec Králové TK Holice 29.11.2019
Hrubeš Jan 05.09.2009 Lob S.A. Bohnice, zs Sokol Čimice 21.01.2020
Hrubý Jan 22.02.1995 Severočeská tenisová o.s. TK Žatec 14.01.2020
Hurnicka Kristyna 26.07.2007 Tenisový klub Tesla Brno ŽLTC Brno 25.11.2019
Hynek Ondřej 15.01.1990 Tenisový klub Studénka z.s. TJ Baník Ostrava OKD 24.01.2020
Chábová Julie 19.11.2001 Tenis Dobříš T.J. Sokol Sedlčany 07.01.2020
Cháňová Laura 02.06.2008 TK Kubáň Ostrava SK Vitality Slezsko o.s. 11.12.2019
Chmelík Jaroslav 09.07.1985 TC Realsport Nymburk o.s. TK Roja Příbram z.s. 13.01.2020
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín TC Brno. 07.01.2020
Chot Vladimír 27.08.1979 TK Březnice TK Bouchalka 11.11.2019
CHot Vladimír 31.12.2007 TK Březnice Lokomotiva Beroun 11.11.2019
Christensen Sebastian 14.11.1992 Jiskra Bechyně TJ Solidarita Praha 10 21.01.2020
Chvátal Vladislav 13.04.1985 TK Ruzyně Praha LTC Modřany 2005 14.11.2019
Chvojková Tereza 28.03.1980 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce 12.11.2019
Jač Ladislav 11.05.1976 TK RAPID LIBEREC Slavia VŠST Liberec 17.01.2020
Jahodová Sandra 31.05.2006 Tempo Praha TK Písnice 20.11.2019
Jakl Aleš 19.03.1979 TK Náchod TK Česká Skalice 21.01.2020
Janča Josef 23.05.1976 Tatran Brno Kohoutovice TK TILIA Brno 24.01.2020
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. 27.11.2019
Janko Antonín 15.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs Tenis & Padel klub Písečná, z.s. 18.12.2019
Janošek Filip 26.06.2008 LTC Nový Bydžov Slavoj Žiželice 21.01.2020
Jánošík Kryštof 12.03.1995 Severočeská tenisová o.s. TK Žatec 07.01.2020
Jebavý Roman 16.11.1989 LTK Liberec RPM OÁZA Říčany 06.11.2019
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 06.01.2020
Jechová Michaela 05.05.2004 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Jeřábková Alice 21.07.2007 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad 09.01.2020
Jilemnický Kryštof 02.04.2008 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 07.01.2020
Jilkova Michaela 05.10.2005 SKT Planá n.Luž. TJ Lokomotiva Veselí n.L. 02.01.2020
Jíra Lukáš 15.06.1992 Sparta Kutná Hora TJ Sokol Vršovice II. 13.01.2020
Jirmus Radim 28.11.1997 DTJ Jinonice Tenis Banka Praha 24.01.2020
Jiříková Klára 05.02.2006 SKT Planá n.Luž. TK VEVE Tábor 16.12.2019
Jochman Jan 04.03.1995 Severočeská tenisová o.s. TK Žatec 14.01.2020
Josef Jan 18.05.2007 SK Matchball Česká Lípa TC Mozkové lázně Doubice 12.11.2019
Junková Iveta 15.01.1993 TO SK Žamberk TK Dolní Dobrouč 20.11.2019
Jurka Tomáš 23.07.2007 Prestige tennis club Frýdek-Místek Tenisklub7 21.01.2020
Juřena Libor 17.07.1973 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště 24.01.2020
Kadlec Libor 05.03.1987 LTC Mladá Boleslav o.s. SK Tenis Rohatsko 20.11.2019
Kahánek Jaroslav 23.02.1971 Tenisový klub Černošice TJ Sokol Dobřichovice 23.01.2020
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha TCEN Hrádek nad Nisou 16.01.2020
Kalvodová Dominika 29.10.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Bystřice p.H. 22.01.2020
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov 24.01.2020
Karšňáková Růžena 06.03.2009 Dioss Nýřany TK Slavia Plzeň 06.01.2020
Kasýková Klára 11.04.2005 Lob S.A. Bohnice, zs Tenis & Padel klub Písečná, z.s. 18.12.2019
Kasýková Lucie 24.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs Tenis & Padel klub Písečná, z.s. 18.12.2019
Kašpar Martin 17.10.1989 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Na Dolině o.s. 15.11.2019
Kebrle Ondřej 13.07.2009 ŽLTC Brno BLTC Brno 07.01.2020
Keim Josef 01.09.2009 DTJ Jinonice Tenis Banka Praha 18.11.2019
Klokov Martin 23.10.2008 SK Tenis Kladno LTC Slovan Kladno 04.12.2019
Kniezek Šimon 20.08.2008 TK Slavia Orlová Junior Tenis Karviná 14.01.2020
Kobrle Martin 09.06.1965 TK EMA o.s. TENIS VLAŠIM,z.s. 16.01.2020
Kohout JAN 26.02.2008 TC Mozkové lázně Doubice TCEN Hrádek nad Nisou 14.11.2019
Koišová Eva 24.07.2003 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. 26.11.2019
Kolaciová Viola 12.10.1998 ŽLTC Brno TC Brno. 14.01.2020
Kolář Antonín 24.04.2002 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Kopáček Jiří 05.01.1987 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín 21.01.2020
Kopal Oliver 01.05.2005 TK EMA o.s. TJ Radlice 21.01.2020
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka SK OAZA Praha 23.12.2019
Kosík Tadeáš 13.09.2007 TC BORS CLUB-STK Břeclav Sokol Lanžhot 22.11.2019
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha TJ Sokol Vysočany 26.11.2019
Koubová Karolína 01.01.2006 TO Sokol Nehvizdy TK Sokol Horní Počernice,p.s. 18.12.2019
Koubová Kateřina 09.09.2008 TO Sokol Nehvizdy TK Sokol Horní Počernice,p.s. 18.12.2019
Koulová Kristina 07.02.1982 I.ČLTK Praha TK Hanspaulka 10.01.2020
Koutek Kryštof 20.01.2007 LTC Tábor 1903 Tsport Votice o.s. 12.11.2019
Koutský Jaroslav 28.03.1981 TJ Sokol Třebenice TK Turnov 24.01.2020
Kovářová Martina 16.08.1981 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce 12.11.2019
Kozáková Denisa 31.10.1994 TJ Červený Kostelec Sokol Zbečník 13.01.2020
Kozlovský Jan 17.08.1989 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Na Dolině o.s. 15.11.2019
Kožurik Tomáš 09.08.2007 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 07.01.2020
Kožušník Radovan 17.06.2000 TK Stochov Tenis DLI Kladno 08.01.2020
Kračman Michal 23.06.2003 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha 25.11.2019
Krajdl Martin 02.10.1991 TK Horní Měcholupy Sportcentrum Uhříněves 16.01.2020
Krajdlová Tereza 01.03.1997 TK Horní Měcholupy Sokol Petrovice 21.01.2020
Král Oliver 19.08.2009 D&M Tennis Academy, z.s. TC Brno. 23.01.2020
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha LTC Pardubice 13.01.2020
Krčmář Karel 01.08.2008 TC Spořilov Praha LTC Podolí Praha 09.12.2019
Kredbová Michaela 15.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav TK Mnichovo Hradiště 05.11.2019
Krejsová Laura 16.01.2008 SKT Planá n.Luž. TJ Lokomotiva Veselí n.L. 16.12.2019
Kroftová Eliška 26.03.2007 LTC Litvínov Severočeská tenisová o.s. 09.01.2020
Kroftová Viktorie 26.03.2007 LTC Litvínov Severočeská tenisová o.s. 09.01.2020
Kroisová Adéla 21.12.1999 LTC Nový Bydžov Tenisový klub Eden 06.01.2020
Kroupová Aneta 11.05.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek TKB Hrušovany z.s. 02.01.2020
Krška Miloš 18.05.1972 TK SK Třemošnice z.s. Spartak Třemošnice 14.01.2020
Krušinský Tomáš 30.01.1993 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu 03.01.2020
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová 24.01.2020
Kubešová Ivana 06.11.2008 BLTC Brno TK Brno Bosonohy,z.s. 12.11.2019
Kubschová Kateřina 18.10.2004 TREND SPORT, z.s. Pašťa tenis, z.s. 10.12.2019
Kudrna Filip 25.06.1997 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Černošice 13.01.2020
Kuchařová Nela 17.09.2006 TK Zlín Jiskra Otrokovice 11.11.2019
Kuchynka Radovan 05.02.1973 LTC Slovan Kladno TK Radošovice 17.01.2020
Kunc Jan 20.06.1979 TK Březnice TK Bouchalka 12.11.2019
Kunický David 02.09.1984 Lokomotiva Praha TC ESO Praha z.s. 20.11.2019
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 22.11.2019
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 05.11.2019
Lahoda Šimon 25.03.2005 WILSON Tenis Centrum LTC Modřany 2005 11.11.2019
Lach Damián 24.01.2008 TJ Baník Ostrava OKD TK SC OSTRAVA 21.01.2020
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany TJ Spoje Praha 22.01.2020
Lankočí Matyáš 29.08.2005 SK LAMA o.s. TK Havířov 05.11.2019
Laštovička Lukáš 11.12.2006 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TK Spartak Jihlava 15.01.2020
Lebeda Jan 28.10.1979 TK SK Třemošnice z.s. Spartak Třemošnice 14.01.2020
Lebišová Veronika 15.05.2001 SK Tenis Tišnov Sokol Letovice 07.11.2019
Lhotský Marek 11.05.1972 TK Stochov Tenis DLI Kladno 29.11.2019
Lisa Roman 07.01.2003 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu 13.01.2020
Liška Martin 18.05.1981 TK KAJA Tempo Praha 21.01.2020
Lloyd Caroline 08.10.2007 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. 05.11.2019
Löffelmann René 23.06.2003 Tenis Cibulka TJ Spoje Praha 18.11.2019
Lorencová Linda 22.11.2007 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Lošťák Matouš 01.10.2009 TO Meziboří Severočeská tenisová o.s. 21.01.2020
Lotca Maxim 24.02.2002 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Lotca Michal 11.08.2008 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Loudová Jana 01.08.1984 SK Aritma Praha TK Hanspaulka 13.01.2020
Macek Šimon 17.04.2007 TJ TK Šumperk Sokol Zábřeh 24.01.2020
Mach Jan 05.05.2004 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. 21.01.2020
Malá Adriana 05.08.2009 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Malaník Lukáš 16.09.2005 TK Zlín TJ Sokol Vizovice 08.01.2020
Malečková Jesika 16.08.1994 I.ČLTK Praha RPM OÁZA Říčany 07.11.2019
Malíková Klára 25.11.1999 TC Realsport Nymburk o.s. TK Roja Příbram z.s. 15.01.2020
Malkus Vladan 15.07.1974 Severočeská tenisová o.s. TK Chomutov 22.01.2020
Marek Filip 25.01.2008 TK Smiřice, z.s. Sokol Smiřice 17.12.2019
Marek Lukáš 02.10.2009 TJ Kraví Hora Brno D&M Tennis Academy, z.s. 23.01.2020
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod TK Neridé 15.01.2020
Martincová Denisa 04.09.2009 SK Satalice TJ Sokol Vysočany 12.11.2019
Martincová Ester 27.02.2007 SK Satalice TJ Sokol Vysočany 12.11.2019
Maříková Calista 03.07.2007 I.ČLTK Praha Pála Vízner Tennis z.s. 05.11.2019
Maříková Magdalena 20.08.2009 SK Tenis Mýto, o.s. TK Slavia Plzeň 09.12.2019
Matějíček Petr 20.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK ITS Tennis Club, z.s. 14.01.2020
Matoušková Barbora 30.10.2008 LTC Litvínov Severočeská tenisová o.s. 21.01.2020
Matoušková Jana 14.07.1993 TC Realsport Nymburk o.s. TK Bohutín, z.s. 10.01.2020
Matušková Eva 01.02.2007 Tělocvičná jednota Sokol Osek LTK TEPLICE o.s. 16.01.2020
Mazáč Tomáš 28.06.1970 TK Náchod TK Česká Skalice 21.01.2020
Mázl Marek 08.01.1991 LTC Mladá Boleslav o.s. SK Tenis Rohatsko 20.11.2019
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov TC Ostrava Nová Ves 23.01.2020
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Olymp Praha LTC Mladá Boleslav o.s. 16.01.2020
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek TO SK Mělník 20.11.2019
Michlová Lucie 08.04.2007 Tenisový klub Mníšek Tenis Dobříš 06.11.2019
Mikeš Filip 24.12.2009 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň 06.12.2019
Miklík Tomáš 27.04.1983 Sokol Čebín TK Kunštát 09.12.2019
Mikulenková Alice 10.06.1998 Start Brno TJ Brno-Komín 08.11.2019
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň HTK Třebíč 22.11.2019
Milota Martin 04.06.2007 TK FUNTOM Dobřany TK Slavia Plzeň 19.11.2019
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov LTC České Budějovice,z.s. 15.01.2020
Mlejnek Marek 18.08.1980 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Mls Petr 05.05.1980 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 07.01.2020
Mlynářová Tereza 05.04.1988 TK Březnice LTC Slovan Kladno 21.01.2020
Mojžíš Dominik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž. LTC České Budějovice,z.s. 09.12.2019
Mojžíš Patrik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž. LTC České Budějovice,z.s. 09.12.2019
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 SKT Planá n.Luž. LTC České Budějovice,z.s. 09.12.2019
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk TK PRECHEZA Přerov o.s. 28.11.2019
Moravcová Nikola 21.06.2000 TK Neridé Slavoj Český Brod 02.01.2020
Mráz Matěj 20.01.2005 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno 16.12.2019
Mrázová Pavla 24.05.1964 LTC Rudná Tenis Banka Praha 21.01.2020
Mrzenová Barbora 04.10.2006 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 09.01.2020
Mrzenová Kateřina 04.10.2006 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 09.01.2020
Müller Jan 10.02.1981 TC Realsport Nymburk o.s. TK Roja Příbram z.s. 15.01.2020
Müller Ondřej 23.09.2005 TJ Sokol Jílové TK TK Stochov 13.01.2020
Munzarová Lenka 02.11.2003 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. 18.11.2019
Musil Lukáš 12.09.2001 LTK Liberec TCEN Hrádek nad Nisou 06.11.2019
Nacházel Jan 25.09.1986 TK KAJA Tempo Praha 21.01.2020
Najman Erik 13.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s. TJ Sokol Uherský Brod 14.01.2020
Nálevková Barbora 07.05.2008 LTC Nový Bydžov Tenisový klub Eden 10.12.2019
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé TC Dvůr Králové, z.s. 08.11.2019
Navrátil Karel 22.10.1989 TK Milo Olomouc TK Mohelnice, z.s. 10.01.2020
Nedvěd Ondřej 25.04.2007 SK Tenis Duchcov LTK TEPLICE o.s. 15.11.2019
Nejdlová Kateřina 27.09.1990 TK KAJA Tempo Praha 23.01.2020
Nejedlá Eva 30.03.1979 Sokol Kublov Spartak Žebrák 22.01.2020
Nejedlá Tereza 20.09.2005 SKT Planá n.Luž. TJ Lokomotiva Veselí n.L. 16.12.2019
Nejedlý Tom 27.07.2008 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 10.01.2020
Nerud Vladimír 21.03.2002 Start Brno TK Tuřany 12.12.2019
Nerudová Eliška 13.12.2007 TK Tuřany TC Brno. 18.11.2019
Nerušil Marek 29.10.1995 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov LTC Tábor 1903 02.12.2019
Noha Martin 09.05.1986 TC VŠ Praha TENIS Klánovice 17.01.2020
Novák David 12.03.1995 TJ Sokol Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s. 09.01.2020
Nováková Františka 16.02.2009 I.ČLTK Praha Lob S.A. Bohnice, zs 04.11.2019
Novotná Karolína 27.09.1994 LTC Pardubice TO SK Žamberk 24.01.2020
Novotná Magdalena 28.09.1982 TK Ostrovec SK TK Vodňany 02.01.2020
Odstrčil Lukáš 23.03.2007 TC Austerlitz ŽLTC Brno 12.11.2019
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň Sokol Říčany 21.11.2019
Olšanský Viktor 23.05.2006 TK Slavia Plzeň Sokol Říčany 21.11.2019
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK Havířov TK PRECHEZA Přerov o.s. 24.01.2020
Onufrii Karolina 28.11.2006 TK Rochlice Liberec LTK Liberec 26.11.2019
Opočenský Martin 02.02.1974 TK SK Třemošnice z.s. Spartak Třemošnice 14.01.2020
Opočenský Martin 12.07.1999 TK Čáslav Spartak Třemošnice 14.01.2020
Opplová Denisa 08.08.1978 TJ Astra Zahradní Město Tenis Semice a.s. 21.01.2020
Osvaldová Eliška 12.01.2009 Baník Příbram TK Bohutín, z.s. 15.01.2020
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s. TK AGROFERT Prostějov 07.11.2019
Paleček Adam 09.01.2001 ŽLTC Brno TJ Brno-Komín 19.11.2019
Paleček Nicole 15.11.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. I.ČLTK Praha 17.12.2019
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s. TK Havířov 21.01.2020
Parys Petr 31.07.1987 Tatran Brno Kohoutovice TK TILIA Brno 24.01.2020
Pávek Šimon 30.09.2002 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Pavlásek Adam 08.10.1994 TK AGROFERT Prostějov I.ČLTK Praha 22.01.2020
Pavlík David 23.05.1994 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. SK Aritma Praha 19.12.2019
Pavlišta Jonáš 18.04.2001 SK OAZA Praha TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Pavlová Milena 07.02.1983 Spartak Vrchlabí TK Lomnice n.Pop. 29.11.2019
Pecka Matyáš 12.09.2006 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 07.01.2020
PELC RICHARD 14.12.2007 TC Spořilov Praha LTC Podolí Praha 13.11.2019
Peldová Nikola 04.01.2006 LTK Liberec SK HAMR, z.s. 03.12.2019
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TO Meziboří Severočeská tenisová o.s. 21.01.2020
Peřinová Tereza 25.07.2006 LTC Pardubice DTK Skuteč 14.01.2020
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s. SK OAZA Praha 06.12.2019
Petrů Tomáš 07.06.2007 DTJ Jinonice Tenis Banka Praha 11.11.2019
Petrů Vít 16.12.2008 DTJ Jinonice Tenis Banka Praha 11.11.2019
Petříková Amálie 26.07.2007 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 07.01.2020
Pfeifferová Kamila 25.02.2006 TK Mohelnice, z.s. TK EZE Olomouc z.s. 08.11.2019
Pfeifferová Leona 31.07.2009 TK Mohelnice, z.s. TK EZE Olomouc z.s. 08.11.2019
Picková Věra 14.03.2006 TK LTC Děčín TK Severní Terasa 26.11.2019
Piechová Petra 25.09.1976 TK Náchod TK Česká Skalice 21.01.2020
Pivoda Lukáš 27.10.1996 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba 07.01.2020
Pleskačová Renáta 09.01.1998 TC-MJ TENIS Líšeň Sokol Lanžhot 08.11.2019
Pleskotová Silvie 02.09.2008 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň 07.01.2020
Plšek Vojtěch 29.11.2005 TK Semily TK Lomnice n.Pop. 22.01.2020
Plšková Zuzana 31.10.2008 SLOVAN HRANICE, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. 11.12.2019
Pobořil Jan 15.02.1997 TK DEZA Valašské Meziříčí TC Brno. 21.01.2020
Pobořil Martin 27.01.1987 TK Roja Příbram z.s. HTK Třebíč 17.01.2020
Podsosonnaja Valeriya 31.05.1993 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves 24.01.2020
Pokorný Tomáš 21.06.1991 LTC Beroun, z.s. 1.TK Pacov 10.01.2020
Polách Felipe 23.06.2004 HTK Třebíč TK PRECHEZA Přerov o.s. 25.11.2019
Polanská Natálie 21.04.2007 TK Březnice Lokomotiva Zdice 21.11.2019
Pomahač Antonín 05.07.2007 SK OAZA Praha TK Start Praha-Topolka 13.01.2020
Poskočil Vojtěch 29.05.1987 TK KAJA TO Spartak Modřany 21.01.2020
Posová Karin 16.02.2008 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Pospíšil Stanislav 13.06.2000 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Sokol Dolní Počernice z.s. 06.11.2019
Pospíšilová Anna Milada 21.11.2009 Sokol Rosice n/Labem TK Pernštýn 1897 Pardubice 19.11.2019
Pospíšilová Kristýna 13.06.2000 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Sokol Dolní Počernice z.s. 06.11.2019
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová TK Na Dolině o.s. 16.12.2019
Potyš Jaromír 13.08.1972 TK LTC Děčín TK Spartak Děčín 23.01.2020
Prášek Miloslav 20.03.2001 TK Slavia Plzeň LTC Sušice 15.01.2020
Prepslová Agáta 13.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs I.ČLTK Praha 04.11.2019
Procházka Jindřich 20.08.1960 TK Březnice TK Bouchalka 08.11.2019
Prokopius Matyáš 27.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs TJ Spoje Praha 05.11.2019
Prokopius Oliver 11.06.2006 Lob S.A. Bohnice, zs TJ Spoje Praha 05.11.2019
Prokš Daniel 02.10.2006 TK Březnice SPORT EDEN Beroun 11.11.2019
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov TK Slavia Plzeň 11.11.2019
Pudich Omar 25.10.2007 TK SC OSTRAVA TK Hlučín 03.12.2019
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice SK Aritma Praha 08.11.2019
Pyšný Oliver 24.12.2009 TJ Baník Ostrava OKD TK Slavia Orlová 24.01.2020
Raiskup Vojtěch 06.02.2004 Tenisový klub Bzenec NTC Kyjov 21.01.2020
Rakoušová Kateřina 11.09.2007 TK Hlinsko TK Česká Třebová, z.s. 16.01.2020
Rárová Nikola 02.02.2009 TK Na Dolině o.s. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 14.01.2020
Rathanová Kateřina 25.08.2009 Sokol Dolní Počernice z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 05.11.2019
Reček Dominik 19.02.1995 I.ČLTK Praha LTK Liberec 21.01.2020
Reinhard Miroslav 02.01.1977 Tsport Votice o.s. Tenis Semice a.s. 22.01.2020
Rendlová Sofie 28.11.2006 TK Sokolov TK Škoda Plzeň z.s. 26.11.2019
Rezner Martin 18.06.2008 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TO Bohemians Praha 24.01.2020
Rieger František 14.05.1971 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 09.01.2020
Rieger Hubert 12.08.2009 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Rieger Radko 13.03.1964 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Riegerová Marianna 09.10.2000 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 09.01.2020
Richtrová Sabina 27.12.2000 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Na Dolině o.s. 15.11.2019
Rojek Pavel 10.07.1975 TO SK Žamberk TK Dolní Dobrouč 10.12.2019
Rosůlek Adam 15.10.2007 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 06.01.2020
Rothe Julie 14.10.2007 SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany z.s. Tempo Praha 06.12.2019
Rous Marek 04.02.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. 29.11.2019
Rubický Jan 07.04.1990 SK Matchball Česká Lípa TK Ústí n.Labem 19.11.2019
Russová Nicole 14.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s. TC Spořilov Praha 04.12.2019
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha Lokomotiva Beroun 03.12.2019
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov 21.01.2020
Rynešová Adéla 07.05.2009 LTC Slovan Kladno TK Kročehlavy 16.01.2020
Rýparová Milena 18.07.1990 TK SK Třemošnice z.s. Spartak Třemošnice 14.01.2020
Řežábek Robin 20.07.1995 Sokol Smíchov I. TJ Solidarita Praha 10 23.01.2020
Samková Michaela 16.04.2003 TK Spartak Jihlava TJ Sokol Vysočany 10.01.2020
Sedlář David 11.01.2000 TC-MJ TENIS Líšeň TJ Brno-Komín 21.01.2020
Sedlatý Matěj 18.04.2007 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. 03.12.2019
Segeťa Petr 22.01.1990 TK Bílovec TK Na Dolině o.s. 07.11.2019
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé Slavoj Český Brod 09.01.2020
Severa Karel 11.02.1993 LTC Kolín TK Horní Měcholupy 27.11.2019
Schaur Roman 16.05.2007 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK Znojmo 06.11.2019
Schiestlová Nataša 24.03.2004 Lob S.A. Bohnice, zs TK Sparta Praha 13.01.2020
Schiller Jiří 03.01.1998 LTC Pardubice Nespin, z.s. 10.01.2020
Schovánková Nicol 10.03.2009 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Sikorová Sára 25.06.2006 TJ TK Šumperk Sokol Zábřeh 24.01.2020
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s. TJ Spoje Praha 05.11.2019
Skořepa Daniel 14.10.2004 TK Dynamo Hradec Králové Tenisový klub Eden 14.01.2020
Sládková Kateřina 09.09.1989 TK KAJA Tempo Praha 22.01.2020
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. 21.01.2020
Slavětínský Jakub 27.05.1993 TJ Kyje Praha 14 Sportcentrum Uhříněves 14.01.2020
Slavíčková Markéta 09.01.1995 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Slavoj Český Brod 22.01.2020
Slavík Ondřej 01.08.1989 Tenisový klub Eden TK Dynamo Hradec Králové 21.01.2020
Smutný Václav 14.09.1977 TK SK Třemošnice z.s. Spartak Třemošnice 14.01.2020
Snášilová Nikola 10.06.2008 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy 06.11.2019
Souček Lukáš 18.10.2009 SK HAMR, z.s. Sokol Petrovice 09.01.2020
Soukupová Martina 29.12.1988 TC Nové Město n. Metují Sokol Zbečník 21.01.2020
Spousta Jiří 10.10.1981 TCG Karlovy Vary TK Škoda Plzeň z.s. 22.01.2020
Sršeň Alexandr 24.01.2007 TK Frýdlant v Čechách LTK Liberec 09.12.2019
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 22.01.2020
Stehlík Daniel 12.01.2009 TK Břízky Jablonec n.Nis. Severočeská tenisová o.s. 02.01.2020
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc 21.01.2020
Stelzigová Tereza 24.04.1995 TCG Karlovy Vary Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. 21.01.2020
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. 15.01.2020
Strnad Štěpán 09.03.2006 TJ Spoje Praha Sokol Říčany 12.12.2019
Strnad Tomáš 17.04.1987 TC Přelouč TC Chrudim z.s. 07.01.2020
Strnadová Eliška 28.09.2007 TK TILIA Brno TJ Žďár nad Sázavou 12.11.2019
Střelec Martin 12.03.1970 TK Náchod TK Česká Skalice 21.01.2020
Studnická Adéla 13.01.2003 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Subota Jan 13.04.1985 I.NTC Olomouc TK EZE Olomouc z.s. 07.01.2020
Süč Dominik 19.09.1990 LTK Liberec TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 04.11.2019
Sudik David 15.09.2006 TK Březnice SPORT EDEN Beroun 06.11.2019
Sudík Radek 05.02.1973 TK Březnice TK Bouchalka 06.11.2019
Sudiková Dominika 03.05.2004 TK Březnice SPORT EDEN Beroun 06.11.2019
Sudíková Lenka 15.03.1974 TK Březnice TK Bouchalka 21.11.2019
Suchánek Ondřej 30.10.1985 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín 21.01.2020
Suková Helena 23.02.1965 F.H.TK Dobřichovice TO Staré Splavy 04.11.2019
Svárovská Monika 23.01.2001 LTC Mladá Boleslav o.s. SK Tenis Rohatsko 20.11.2019
Svěcená Kristýna 09.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs TK Sparta Praha 10.01.2020
Svítilová Adéla 21.09.2007 TK Spartak Jihlava HTK Třebíč 23.01.2020
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice TK Slavia Plzeň 17.12.2019
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno. TK AGROFERT Prostějov 20.12.2019
Szita Jiří 28.12.1997 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Šabatková Tereza 27.06.2001 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka 02.12.2019
Šafránek Václav 20.05.1994 TK AGROFERT Prostějov I.ČLTK Praha 07.01.2020
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov TK ARBREX-OSTRAVA 21.01.2020
Šedivá Anna 20.02.2009 LTC Vysoké Mýto TENIS-CENTRUM DTJ HK 24.01.2020
Šefrna Jan 23.09.2008 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Šejnohová Ela 29.08.2005 TO TJ Svitavy TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 27.11.2019
Šejnohová Natálie 29.10.2004 TO TJ Svitavy TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 04.11.2019
Šetina Ondřej 09.04.2005 TK Neridé TJ Solidarita Praha 10 02.12.2019
Šilar Luboš 02.04.1995 TK Ústí n. Orlicí TK Letohrad 06.12.2019
Šiler Martin 15.02.2005 WILSON Tenis Centrum Sokol Říčany 11.11.2019
Šilerová Kateřina 12.09.1987 Tsport Votice o.s. Tenis Semice a.s. 22.01.2020
Šima Patrik 16.03.2008 TO VOKD Ostrava-Poruba Tenisový klub Studénka z.s. 20.12.2019
Šimek Jakub 26.06.1997 DTJ Jinonice Tenis Banka Praha 23.01.2020
Šimon Antonín 27.07.2005 TENNIS CENTRE Kosmonosy LTC Bakov n.Jiz. 28.11.2019
Šimr Jan 20.03.1982 TK KAJA Tempo Praha 21.01.2020
Šístek Jakub 22.06.1982 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Šmejc Dominik 20.06.2009 TK Holice LTC Pardubice 23.01.2020
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Lob S.A. Bohnice, zs SK OAZA Praha 06.12.2019
Šmejkal Vladimír 28.09.1984 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 02.01.2020
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.ČLTK Praha 26.11.2019
Šmíd Jiří 06.05.2005 Tenis Dobříš SK OAZA Praha 29.11.2019
Špirk Jakub 25.10.1976 TK Březnice TK Bouchalka 20.11.2019
Špitová Michaela 08.04.2007 TK Milo Olomouc ČLTK Olomouc,z.s. 02.01.2020
Špitová Monika 08.04.2009 TK Milo Olomouc ČLTK Olomouc,z.s. 02.01.2020
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. 29.11.2019
Šťásková Laura 06.07.2009 TK Holice TO TJ Tesla Pardubice 08.11.2019
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha TK Olymp Praha 24.01.2020
Štaubert Jiří 01.02.1993 Beskydský tenisový klub TK Na Dolině o.s. 07.01.2020
Šubert Vít 26.11.1970 Baník Praha Tenis & Padel klub Písečná, z.s. 14.01.2020
Tajovská Karolína 24.12.2003 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TK Spartak Jihlava 26.11.2019
Taylor Anna 09.06.2007 WILSON Tenis Centrum LTC Modřany 2005 14.11.2019
Těhníková Ester 16.07.2008 TŠ Pohořelec TK Start Praha-Topolka 10.12.2019
Tesařová Emily 21.06.2008 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava 04.12.2019
Tesařová Nicol 04.01.2005 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava 04.12.2019
Tesner Libor 01.05.1970 VŠTJ Ekonom Praha TK Holice 27.11.2019
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 16.01.2020
Tikalová Žaneta 01.10.2007 TK Sparta Praha SK Aritma Praha 06.12.2019
Tomášek Filip 17.12.2003 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Tomášková Tereza 21.05.2007 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 14.01.2020
Tomíška Ondřej 10.08.1981 TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS Klánovice 23.01.2020
Trojáková Tereza 30.06.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Progress 12.11.2019
Trojan Ondřej 24.01.2007 Tenis Cibulka TK Ruzyně Praha 17.01.2020
Truhlář Daniel 15.04.1997 TC Dvůr Králové, z.s. LTC Jaroměř 20.12.2019
Trunda Jakub 12.08.2008 SK Véska Tenisový klub Šternberk, z.s. 29.11.2019
Trunečka Tomáš 21.01.2010 ČLTK 1928 Olomouc ČLTK Olomouc,z.s. 03.12.2019
Trunečka Tomáš 19.06.1972 TK Milo Olomouc ČLTK Olomouc,z.s. 02.01.2020
Trunečková Ema 07.08.2006 TK Milo Olomouc ČLTK Olomouc,z.s. 02.01.2020
Trunečková Petra 16.09.1981 TK Milo Olomouc ČLTK Olomouc,z.s. 02.01.2020
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany TC Realsport Nymburk o.s. 16.01.2020
Tůmová Natálie 23.10.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav TK Mnichovo Hradiště 08.11.2019
Tuša Robert 14.02.2006 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs 23.01.2020
Tybus Filip 23.07.2009 LTC Podolí Praha TJ Břevnov 22.01.2020
Tybus Jonáš 07.05.2007 LTC Podolí Praha TJ Břevnov 22.01.2020
Uhlík Michal 04.11.1979 SKT Planá n.Luž. TK SK Dobrá Voda u Č.B. 08.01.2020
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu 21.11.2019
Ulvrová Ela 17.03.2006 TK Kruh TK Lomnice n.Pop. 11.11.2019
Ulvrová Tina 17.03.2006 TK Kruh TK Lomnice n.Pop. 11.11.2019
Vacula Jan 28.03.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc 07.01.2020
Vachek Tadeáš 09.05.2002 SK Satalice TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. 28.11.2019
Vachová Anna 12.07.1995 TK KAJA Tempo Praha 22.01.2020
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Na Dolině o.s. 15.11.2019
Válek Milan 04.09.1999 TJ Sokol Vysočany TK Radošovice 17.01.2020
Válek Ondřej 13.11.2003 HTK Třebíč TK AGROFERT Prostějov 12.12.2019
Valenta Radim 24.09.2004 TC Brno. HTK Třebíč 22.11.2019
Valentini Diego 28.04.2007 Lokomotiva Beroun TK Hořovice 13.12.2019
Valentová Karolina 19.06.2007 TC Brno. HTK Třebíč 22.11.2019
Vaněček Filip 08.11.2003 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 02.01.2020
Vašák Martin 17.05.1986 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. 02.01.2020
Vašíčková Michelle 26.02.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK SK HIT Hradec Králové z.s. 06.11.2019
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 TK Havířov VSK VŠB-TU Ostrava 26.11.2019
Veličová Emma 23.03.2006 TC Spořilov Praha LTC Podolí Praha 12.11.2019
Venclíková Lea 14.11.2009 ŽLTC Brno Tenisový klub Tesla Brno 21.01.2020
Veselý Martin 22.02.1969 TK SK Třemošnice z.s. Spartak Třemošnice 14.01.2020
Vičan Jan 03.06.2007 TK Radegast Rožnovský tenisový klub 22.01.2020
Vidlář Tomáš 16.08.2005 TK TILIA Brno BLTC Brno 18.12.2019
Vik Robin 05.02.1980 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín 24.01.2020
Vilhelm František 20.09.2009 Sokol Ondřejov TK Oáza Říčany 22.11.2019
Vilhelmová Klára 20.06.2008 Sokol Ondřejov TK Oáza Říčany 22.11.2019
Vinklařík Jiří 24.05.2009 SK Matchball Česká Lípa TC Mozkové lázně Doubice 02.12.2019
Vlček Jan 21.10.1969 TK LTC Děčín TK Spartak Děčín 14.01.2020
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Pardubice 04.11.2019
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Pardubice 04.11.2019
Vocel Matěj 20.05.1997 RPM OÁZA Říčany TJ Spoje Praha 22.01.2020
Volenec Jaroslav 15.06.2006 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Vorel Tomáš 30.03.1981 LTC Nový Bydžov Tenisový klub Eden 06.01.2020
Votřel David 25.07.2008 Tenis Cibulka TJ Břevnov 21.01.2020
Vrančičová Nataly 06.10.2008 F.H.TK Dobřichovice LTC Rudná 17.01.2020
Vrtílka Jakub 10.08.2008 TJ Tatran Střešovice Pála Vízner Tennis z.s. 26.11.2019
Všetečková Mariana 10.04.2009 TK Neridé TCD Donovalská 13.01.2020
Vyštejn Jiří 15.03.1972 TK Březnice TK Bouchalka 12.11.2019
Vyštejnová Michaela 29.11.2001 TK Březnice TK Bouchalka 12.11.2019
Wawrzykova Laura 27.07.2005 Slavoj Český Těšín SK Vitality Slezsko o.s. 10.01.2020
Weinberg Julianne 20.03.1968 SPORTTENIS SK Meteor Praha 13.11.2019
Weiss Tomáš 26.10.2007 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk 07.01.2020
Wolf Daniel 06.03.2008 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 21.01.2020
Zábelka Daniel 21.02.2007 TLC Sport,z.s. Pála Vízner Tennis z.s. 19.11.2019
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TO TJ Tesla Pardubice TC Dvůr Králové, z.s. 23.01.2020
Zahradníková Pavla 21.01.1988 LTC Slaný Tempo Praha 13.12.2019
Záhrubský Filip 26.01.2004 Lokomotiva Beroun TJ ČECHIE Nový Jáchymov 14.01.2020
Zajíček Radek 26.02.1975 TJ Sokol Jílové TK TK Týnec nad Sázavou 15.01.2020
Zběhlíková Ema 05.10.2009 TK Holice Tenisový klub Eden 23.01.2020
Zedník Daniel 02.03.1984 SK Satalice LTC Modřany 2005 14.01.2020
Zelený Josef 14.02.1953 TK SK Třemošnice z.s. Spartak Třemošnice 14.01.2020
Zelený Vojtěch 30.05.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. Sokol Jemnice 11.12.2019
Zeman Radim 11.11.2001 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín 26.11.2019
Zemanová Adéla 07.08.2006 TK Milo Olomouc ČLTK Olomouc,z.s. 02.01.2020
Zimanyi Ela 23.10.2007 TC Brno. HTK Třebíč 19.11.2019
Zíta Tomáš 26.06.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou TK Lysá n.L. 13.12.2019
Zítková Karolína 23.10.2006 WILSON Tenis Centrum LTC Modřany 2005 04.11.2019
Zuček Tomáš 21.01.1968 TK LTC Děčín TK Spartak Děčín 16.01.2020
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun TK Neridé 08.01.2020
Ždánská Dita 11.12.1971 TK Brno - Chrlice Tatran Brno Kohoutovice 22.01.2020
Ždánský Adam 08.03.2003 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno 21.01.2020
Ždánský Jakub 28.05.1986 TK SK Třemošnice z.s. Spartak Třemošnice 14.01.2020
Žílová Petra 08.12.2002 SK Véska TK EZE Olomouc z.s. 21.01.2020
Žlůvová Matylda 05.01.2008 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. 25.11.2019