Český tenisový svaz

Přestupy pro sezónu 2019

Jméno hráčeDatum narozeníPůvodní klubNový klubDatum realizace přestupu
Abraham Denis 16.07.2008 WILSON Tenis Centrum TK Olymp Praha 17.12.2018
Albrechtová Natálie 25.01.2006 WILSON Tenis Centrum Tenis Dobříš 01.02.2019
Alinčová Kamila 17.08.1996 TK Louny Tenisová akademie Březno u Loun 17.01.2019
Altrichterová Veronika 02.12.2000 TK Spartak Jihlava TJ Sokol Bedřichov Jihlava 22.01.2019
Babčan Tadeáš 15.03.2004 SK Tenis Duchcov Tenisová akademie Březno u Loun 29.01.2019
Babka Martin 04.11.2004 I.NTC Olomouc Tenisový klub Šternberk, z.s. 15.11.2018
Badová Dominika 26.05.2007 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TK Neridé 21.12.2018
Bajgar Jiří 09.12.1972 Sokol Brno Žabovřesky Start Brno 16.11.2018
Bako Jan 23.08.2005 TK Havířov TK PRECHEZA Přerov o.s. 30.01.2019
Balabán Aleš 27.12.2008 LTC Slovan Kladno SK Tenis Kladno 22.01.2019
Baný Michael Otakar 06.06.2002 ŽLTC Brno Start Brno 01.02.2019
Barek Tomáš 06.11.1964 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 23.01.2019
Barnat Jiří 26.07.2001 TK Neridé I.ČLTK Praha 10.12.2018
Bartoň Tomáš 08.09.2001 DTJ Jinonice SK HAMR, z.s. 30.01.2019
Bartoňová Adéla 10.08.2007 TREND SPORT, z.s. TK Gymnázium Uničov 01.02.2019
Bartoš Adrian 13.08.2006 TK Kubáň Ostrava TJ MSV Studénka, z.s. 16.01.2019
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 04.02.2019
Bazgierová Agáta 19.02.2004 SK Vitality Slezsko o.s. Městský tenisový klub Karviná 06.11.2018
Bednarzová Barbora 22.12.1993 Slavia VŠST Liberec TK ZVVZ Milevsko 02.01.2019
Bednář Karel 31.10.1973 LTC Velen Boskovice Sokol Letovice 31.01.2019
Bednář Vojtěch 22.02.2006 TC-MJ TENIS Líšeň TK Vyškov 08.11.2018
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TK Neridé TC VŠ Praha 11.12.2018
Bělušová Petra 26.09.2006 ŽLTC Brno Sokol Čebín 13.11.2018
Bena Libor 03.01.1986 TJ Baník Hrušov Sokol Petrovice 12.02.2019
Bencová Veronika 30.07.1998 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova 30.01.2019
Beneš Tomáš 09.07.2001 TK Hrušov Slavoj Český Brod 02.01.2019
Bernas Daniel 11.11.2004 TK Olymp Praha SK OAZA Praha 19.11.2018
Bernat Lukáš 11.12.2003 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad 16.01.2019
Bernatova Magdalena 24.09.2003 Tenis DLI Kladno TK Ruzyně Praha 31.01.2019
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 31.01.2019
Birke Jan 03.07.1965 Sokol Bukovice Sokol Zbečník 17.01.2019
Bláha Martin 09.07.2006 TJ MEZ Vsetín TJ Sokol Huslenky, z.s. 29.01.2019
Bláha Michal 20.02.2007 Tenisový klub Černošice Tenis Club Mokropsy 09.01.2019
Bláhová Ema 04.11.2007 TCM Praha TC VŠ Praha 19.11.2018
Blahovec Ondřej 13.07.2007 SK Podještědští Pardálové STK MiJab Stráž p.Ralskem 30.01.2019
Blažka Daniel 03.02.2004 TK AGROFERT Prostějov TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. 07.11.2018
Blažková Elen 19.04.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK Velké Bílovice 06.11.2018
Blažková Jovana 08.05.2002 Slovan Hodonín TK Velké Bílovice 06.11.2018
Blechová Tereza 25.01.2007 TJ Slavia Radonice TJ Spoje Praha 27.11.2018
Boháč Antonín 03.03.2008 TJ Kralupy o.s. Open Tennis Club 15.11.2018
Bohoněk Lukáš 20.03.2003 TJ Radlice Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 14.11.2018
Bolek David 12.12.1983 Tatran Starý Lískovec TJ Brno-Komín 10.12.2018
Bolková Jana 10.06.1984 Tatran Starý Lískovec TJ Brno-Komín 10.12.2018
Boltvan Martin 11.10.2004 Sokol Lanžhot LTC Hodonín 23.01.2019
Borecká Martina 19.03.1991 TC Realsport Nymburk o.s. LTC Houštka 23.01.2019
Brabec Martin 01.07.2002 TK Tenisek Buštěhrad SK Tenis Kladno 16.01.2019
Brabec Petr 01.06.1969 TK Tenisek Buštěhrad SK Tenis Kladno 16.01.2019
Brunclík Michal 05.12.1983 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Mnichovo Hradiště 07.11.2018
Březina Jakub 20.06.2001 TK Ruzyně Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 29.01.2019
Břicháčková Sabina 24.07.2001 Tenisklub Cheb TK PRECHEZA Přerov o.s. 29.01.2019
Buček Jan 09.05.2000 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín 14.12.2018
Budík Ondřej 16.03.1994 TK Sokolov Lokomotiva Karlovy Vary 27.11.2018
Buchtel Denis 18.10.2008 I.ČLTK Praha TK Písnice 01.02.2019
Bulíř Josef 14.06.2003 LTC Mladá Boleslav o.s. TENNIS CENTRE Kosmonosy 29.01.2019
Burda Oliver Petr 24.12.2006 TK Sparta Praha SK Meteor Praha 05.02.2019
Burget Ctirad 27.02.1971 Sokol Velké Opatovice Sokol Rudice 16.11.2018
Bůžek Petr 01.08.1976 TTK ESOX Sokol Brno Žabovřesky 31.01.2019
Caisová Helena 27.01.1998 TJ Sokol Vysočany SK Meteor Praha 30.01.2019
Cerhák Matěj 12.10.2001 Beskydský tenisový klub Rožnovský tenisový klub 30.01.2019
Cíchová Denisa 27.04.1998 LTC Tábor 1903 SKT Planá n.Luž. 02.01.2019
Cikán Jaroslav 29.11.1983 TC VITALITY Březnice TK Roja Příbram z.s. 27.11.2018
Čabanovová Terezie 03.07.2007 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. 04.02.2019
Čech Jan 01.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín 21.01.2019
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s. Severočeská tenisová o.s. 24.01.2019
Čech Vilém 22.10.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. SK Véska 21.01.2019
Čechová Karolína 15.01.1992 Severočeská tenisová o.s. Tenis Cibulka 30.01.2019
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 23.01.2019
Černovický Jakub 20.12.2008 I.ČLTK Praha TK Neridé 29.11.2018
Černý Jakub 27.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava 19.12.2018
Červený David 05.07.2008 TK Sokol Horní Počernice,p.s. TK Čelákovice 17.01.2019
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTK Klatovy LTC České Budějovice,z.s. 21.01.2019
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 29.01.2019
Čižmárová Karolína 01.04.2007 TK TILIA Brno TK Znojmo 04.02.2019
Čižmářová Denisa 24.07.2000 TJ Sokol Vizovice TENIS SLOVÁCKO z.s. 29.01.2019
Daněček Jan 28.09.1983 TJ TK Březiněves Sokol Dolní Počernice z.s. 15.01.2019
Daněčková Eliška 08.04.1987 TJ TK Březiněves Sokol Dolní Počernice z.s. 15.01.2019
Darmovzal Dominik 06.06.1997 TK SC OSTRAVA Sokol Vrbno p.Pradědem 29.01.2019
De Figueiredo Carla Janet 12.10.2005 TK Uherské Hradiště TJ Sokol Uherský Brod 13.02.2019
Děd Pavel 02.10.1978 LTC Modřany 2005 TK Start Praha-Topolka 28.01.2019
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK OAZA Praha SK HAMR, z.s. 31.01.2019
Dementyeva Varvara 14.04.2006 TJ Solidarita Praha 10 SK HAMR, z.s. 09.01.2019
Demuth Martin 02.06.1987 TJ Karlín Tesla TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. 29.01.2019
Desteová Lucrezia 19.02.2007 TJ Slavia Radonice TJ Sokol Vysočany 12.11.2018
Dlouhý Lukáš 09.04.1983 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova 30.01.2019
Dobeš Ondřej 18.09.2005 LTC České Budějovice,z.s. SK ČEMBY SPORT 07.12.2018
Doležel Jiří 13.01.1995 TTK ESOX Sokol Brno Žabovřesky 01.02.2019
Dombi David 18.07.1996 SK Véska Pašťa tenis, z.s. 05.12.2018
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 04.02.2019
Dorociaková Adéla 28.06.2003 TJ Kralupy o.s. TJ TK Březiněves 22.01.2019
Dörre Filip 09.12.1995 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. 28.11.2018
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. 28.11.2018
Doskočil Aleš 06.08.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK 06.11.2018
Dostál Petr 22.02.1988 Start Brno BLTC Brno 07.12.2018
Dostálová Markéta 23.01.2001 TJ Kyje Praha 14 Progress 01.02.2019
Drbohlav Marek 05.04.2002 Slavoj Český Brod Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 04.12.2018
Drobný Adam 08.06.2004 Tenis Brandýs n.L. TK Hovorčovice 22.01.2019
Drozdová Alena 24.04.2005 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary 02.01.2019
Drozdová Jitka 23.03.2004 SK Véska Sokol Zábřeh 29.01.2019
Duba Ondřej 09.04.2003 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy 12.02.2019
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy TK Olymp Praha 01.02.2019
Dufek Václav 17.06.1992 TK Horní Měcholupy TK Tenisek Buštěhrad 21.01.2019
Duňka Radek 18.07.1978 TK Tanvald TK Lomnice n.Pop. 23.11.2018
Ďurajková Vanessa 22.09.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. TK Hlučín 06.11.2018
Duričič Nikola 26.02.1999 TJ Kyje Praha 14 Progress 01.02.2019
Dušák Josef 31.05.2005 Tenis Brandýs n.L. LTC Houštka 22.11.2018
Dvorský Adam 11.11.2001 TJ Radlice Sokol Čimice 05.12.2018
Dvořák Damian 01.03.2008 SK JC Sport Opava TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. 25.01.2019
Dvořák Daniel 24.05.2005 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Dvořák Lukáš 16.07.2006 SK HAMR, z.s. Lob S.A. Bohnice, zs 01.02.2019
Dvořák Richard 29.01.2002 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Dvořák Vladimír 03.07.1974 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Eckhardt Matyas 07.10.2008 TK Tuřany SHARK Brno 25.01.2019
Evják Lukáš 13.09.2007 SK JC Sport Opava Tenisový klub Minerva Opava,z.s. 19.11.2018
Fialová Nikola 24.06.2000 Mladý tenista, z.s. TK ARBREX-OSTRAVA 05.02.2019
Fiedlerová Kristýna 26.02.2000 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 25.01.2019
Figurová Tereza 21.09.2005 ŽLTC Brno BLTC Brno 29.01.2019
Filo Daniel 23.04.1995 TK SC OSTRAVA VSK VŠB-TU Ostrava 11.01.2019
Filo Roman 14.03.1999 SKP Ostrava-DATO VSK VŠB-TU Ostrava 11.01.2019
Flieger Radek 06.08.2000 Slavoj Čerčany TK Benešov 04.02.2019
Fremundová Andrea 21.02.2006 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TK Spartak Jihlava 23.01.2019
Frk Patrik 23.05.2005 Tenis DDM Prachatice,z.s. TK Prachatice z.s. 02.01.2019
Frk Radim 23.05.2005 Tenis DDM Prachatice,z.s. TK Prachatice z.s. 02.01.2019
Fröhlich Jan 09.07.2007 TK Radošovice I.ČLTK Praha 29.01.2019
Fröhlich Max 09.07.2007 TK Radošovice I.ČLTK Praha 29.01.2019
Frömel Karel 13.01.2006 TK AGROFERT Prostějov SK Véska 28.11.2018
Fromel Martin 16.02.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov 01.02.2019
Frydryšek Tomáš 20.04.1973 TK Horní Měcholupy Tenis & Padel klub Písečná, z.s. 14.01.2019
Gáborík Trajan 16.06.2005 TK Sparta Praha TJ Sokol Hostivice 31.01.2019
Gazárek Petr 22.06.2007 Tenisový klub Bzenec Tenisový klub Vnorovy, z.s. 20.11.2018
Gengelová Natálie 07.01.2005 LTC Rakovník SK TALENT 13 - spolek 29.01.2019
Gofroj Ondřej 28.11.1999 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. 14.12.2018
Gold Oliver 19.04.2001 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno 31.01.2019
Gorecký Lukáš 04.01.1995 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK TILIA Brno 15.01.2019
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TK 2000 Luhačovice TENIS SLOVÁCKO z.s. 29.01.2019
Greiff Jiří 01.06.1987 Slavoj Čerčany TK Benešov 28.01.2019
Grossova Nicole 14.03.2008 Sportcentrum Uhříněves DTJ Jinonice 11.01.2019
Haberkorn Luc 09.06.2008 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha 13.11.2018
Habermannová Anežka 26.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Sokol Lipník n.B. 23.01.2019
Hachle Jan 30.07.1997 TK ZVVZ Milevsko Tenis Cibulka 05.02.2019
Hajaš Jindřich 25.04.1994 TTK ESOX Sokol Brno Žabovřesky 23.01.2019
Hájek Jan 07.08.1983 I.NTC Olomouc Tenis Cibulka 23.01.2019
Hájek Tomáš 25.04.1991 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. 29.01.2019
Hajko David 14.04.1997 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy 31.01.2019
Hala Martin 07.07.2006 Jiskra Otrokovice TK Zlín 04.12.2018
Halamíček Jaromír 13.08.2007 Mosilana Brno ŽLTC Brno 22.11.2018
Hanáková Amálie 26.03.2008 TK Na Dolině o.s. TK Zlín 01.02.2019
Hanka Matěj 15.10.2007 SK Podještědští Pardálové STK MiJab Stráž p.Ralskem 30.01.2019
Hanuš Jaroslav 30.11.1970 VŠTJ UK Hradec Králové TJ Lázně Bělohrad 21.12.2018
Hanuš Vladimír 25.07.1962 Sokol Bukovice Sokol Zbečník 11.01.2019
Hanzlík Štěpán 21.02.1998 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Tenisový klub Rokycany 30.01.2019
Hárovníková Iva 21.04.1974 Sokol Dolní Počernice z.s. TK Sezimovo Ústí 01.02.2019
Harrer Jakub 07.01.1987 VŠTJ UK Hradec Králové Tenisový klub Eden 29.01.2019
Harrer Jan 26.02.1985 VŠTJ UK Hradec Králové Tenisový klub Eden 29.01.2019
Havelková Eliška 08.05.2003 TJ Radlice Sokol Čimice 06.02.2019
Havlíček Adam 06.10.2005 TJ Sokol Vejprnice TK Vodní stavby Plzeň 14.11.2018
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 05.02.2019
Havlova Barbora 19.12.2003 Sokol Říčany 1. Vestecká sportovní o.s. 22.01.2019
Havlová Michaela 10.11.2007 Sokol Říčany 1. Vestecká sportovní o.s. 22.01.2019
Heclová Anežka 06.02.2002 TK FZŠ Trávníčkova TO Bohemians Praha 04.02.2019
Hejátko Vojtěch 17.10.2008 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava 31.01.2019
Hejna Miloslav 07.08.1984 TO Meziboří Lokomotiva Praha 30.01.2019
Hejsek Jiří 16.07.1978 TK Protivín z.s. SK TK Vodňany 22.11.2018
Hejzlar Matěj 10.09.2006 TK Čelákovice TK Lysá n.L. 28.01.2019
Hempl Lukáš 01.09.2001 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Hemplová Nikola 05.05.1999 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Hendrych Filip 02.05.1993 SK OAZA Praha LTC Český Krumlov 31.01.2019
Himal Tomáš 18.12.1999 Sokol Lanžhot Slovácký TK Břeclav 08.01.2019
Hlaváč Ondřej 07.10.2007 TJ Sokol Strančice Tenisový klub Černošice 09.11.2018
Hlavoň Jakub 25.05.2005 TK Znojmo BLTC Brno 01.02.2019
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno TENIS SLOVÁCKO z.s. 29.01.2019
Hlinka Petr 16.01.1994 TJ TK MANE Hluboká n.V. Start České Budějovice 01.02.2019
Hlušičková Vanesa 23.08.2005 TJ Solidarita Praha 10 SK HAMR, z.s. 07.11.2018
Hodková Kateřina 19.06.2006 TC Realsport Nymburk o.s. TK Lysá n.L. 15.01.2019
Hofman Tomáš 22.01.2008 SK JC Sport Opava TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. 28.01.2019
Holešovská Josefína 14.11.2007 TK Radegast TK Zašová 08.01.2019
Holešovský Marian 25.06.2001 TK Radegast TK Zašová 08.01.2019
Holiš Šimon 13.07.2004 TK Na Dolině o.s. Rožnovský tenisový klub 01.02.2019
Holšánová Tereza 18.01.2000 SK OAZA Praha TK Benešov 18.01.2019
Holub David 20.12.1997 TK Spartak Jihlava LTC Humpolec 23.01.2019
Holubová Karolína 20.01.2005 Tenisový klub Mikulov, spolek TK Dolní Dunajovice,spolek 12.12.2018
Homola Patrik 22.02.1994 TK Sezimovo Ústí LTC České Budějovice,z.s. 29.01.2019
Honek Martin 20.04.1968 Mosilana Brno Sokol Brno Žabovřesky 25.01.2019
Honová Gabriela 12.07.1993 TK Bílovec TC Fit4all Brno 15.01.2019
Hönschová Valentýna 25.12.2006 TK Unex Uničov TK Gymnázium Uničov 21.11.2018
Horáčková Michaela 27.12.2001 SK Matchball Česká Lípa TK Mnichovo Hradiště 31.01.2019
Horák Adam 28.12.2005 TENIS TONDACH Hranice, z.s. SLOVAN HRANICE, z.s. 23.11.2018
Horáková Běla 18.02.2008 LTC Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 25.01.2019
Horáková Jana 15.02.1997 LTC Pardubice TK Holice 31.01.2019
Horká Tereza 20.02.1988 TK Třebenice E.T.M. Praha 15.01.2019
Horn Matěj 19.03.2004 TJ Radlice Sokol Čimice 05.02.2019
Horna Filip 06.04.2008 Severočeská tenisová o.s. TK Břízky Jablonec n.Nis. 17.01.2019
Horský Tobiáš 22.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava 31.01.2019
Hořejší Vladimíra 19.01.2001 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha 21.01.2019
Houdková Martina 03.10.1996 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Černošice 29.01.2019
Hrdinková Denise 29.09.2003 ŽLTC Brno TK AGROFERT Prostějov 31.01.2019
Hrdlička Miroslav 23.02.2009 TK Gymnázium Uničov TK Mohelnice, z.s. 22.01.2019
Hrebičík Michal 21.05.1968 TK Benešov SPORTTENIS 25.01.2019
Hroch Matěj 22.03.2007 LTC Svoboda Praha TJ Sokol Stodůlky 13.02.2019
Hromková-Fialová Lenka 10.04.1979 Tatran Brno Kohoutovice BTK Ingstav Brno 15.11.2018
Hrubá Tereza 19.07.2006 TJ TK Neratovice Tenis & Padel klub Písečná, z.s. 20.11.2018
Hruška Karel Marek 24.12.2008 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Hrušková Karolína 18.01.2004 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Hubáčková Karolína 25.11.2008 D&M Tennis Academy, z.s. TC Brno. 06.11.2018
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK Olymp Praha TK FZŠ Trávníčkova 30.01.2019
Hyánková Veronika 05.06.1999 SK Véska Pašťa tenis, z.s. 22.01.2019
Hybner Tomáš 12.01.2000 TK Radošovice Sokol Říčany 04.12.2018
Hýsková Karolína 23.10.2003 TK TILIA Brno BLTC Brno 30.01.2019
Chábová Julie 19.11.2001 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš 24.01.2019
Chábová Natálie 19.08.1997 Tenis Dobříš T.J. Sokol Sedlčany 14.01.2019
Charvátová Nela 26.06.2006 LTC Litvínov Severočeská tenisová o.s. 06.12.2018
Chudějová Aneta 01.08.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí Rožnovský tenisový klub 29.01.2019
Chvátal Vladislav 13.04.1985 LTC Slovan Kladno TK Ruzyně Praha 23.11.2018
Chylík Oliver 28.02.2006 TC Brno. Tenisový klub Tesla Brno 30.01.2019
Irahola Valerie 21.05.2007 SK Meteor Praha SK HAMR, z.s. 05.11.2018
Jamný David 10.01.2007 Tenisový klub Bzenec Tenisový klub Vnorovy, z.s. 20.11.2018
Jančová Eva 16.04.1976 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Jílové TK 16.01.2019
Jandová Anna 25.08.2006 TC Realsport Nymburk o.s. TK Lysá n.L. 22.01.2019
Jandová Klára 30.10.2008 TC Realsport Nymburk o.s. TK Lysá n.L. 22.01.2019
Janík Petr 09.03.2003 TK Radegast Rožnovský tenisový klub 10.01.2019
Jankovič Martin 05.03.1988 TK Komárov TK Tuřany 29.01.2019
Janošová Tereza 31.12.1996 Tenis Dobříš TK Roja Příbram z.s. 29.01.2019
Jantačová Elen 16.08.2005 Tatran Starý Lískovec TJ Brno-Komín 05.12.2018
Jarolímek Josef 28.08.2006 SK Žalov Open Tennis Club 07.11.2018
Jarolímková Nikol Marie 15.03.2008 SK Žalov Open Tennis Club 07.11.2018
Jaroš Michal 04.11.2006 TK Rochlice Liberec LTK Liberec 06.11.2018
Jašek Josef 21.06.1968 TJ Spoje Praha Lob S.A. Bohnice, zs 22.01.2019
Jedlička Adam 10.07.2005 TCG Karlovy Vary TK Sparta Praha 10.12.2018
Jedlinský Jakub 10.06.2008 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Jelínková Barbora 19.05.2004 I.ČLTK Praha TK Pernštýn 1897 Pardubice 15.01.2019
Jirotková Klára 04.04.1980 LTC Zbraslav TJ Sokol Dobřichovice 21.01.2019
Jiroušková Adéla 28.05.1999 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Jonák Matěj 10.03.2005 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TO TJ Slovan Varnsdorf 22.01.2019
Jordanov Petr 19.07.1995 T.J. Sokol Šumperk SK JC Sport Opava 30.01.2019
Jörková Nicol 29.01.2004 SK Jundrov Brno BTK Ingstav Brno 14.11.2018
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTC Panorama Teplice LTK TEPLICE o.s. 22.01.2019
Junyková Marta 22.07.1987 TK Bílovec Sokol Bohumín 04.02.2019
Jurok Vojtěch 07.04.2006 Sokol Bohumín TK Slavia Orlová 29.01.2019
Juřičková Bára 07.04.2005 TJ TO Sokol Stará Bělá Beskydský tenisový klub 17.01.2019
Kabelka David 27.04.1992 TJ Centropen Dačice LTC Humpolec 29.01.2019
Kábová Alena 04.05.1977 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 01.02.2019
Kacetl Michael 26.06.1992 TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK 12.12.2018
Kadlec Daniel 15.03.2000 Severočeská tenisová o.s. Tělocvičná jednota Sokol Osek 31.01.2019
Kadlecová Simona 04.11.2002 LTK Klatovy TK Slavia Plzeň 23.01.2019
Kalaš Dominik 22.08.2008 TK Tuřany SHARK Brno 25.01.2019
Kalenda Lukáš 21.09.2004 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 23.01.2019
Kalenda Tomáš 07.05.1975 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 23.01.2019
Kalivodová Linda 24.11.1999 TO TJ Svitavy Tennis club Litomyšl, z.s. 01.02.2019
Kallmünzerová Natálie 11.06.1997 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova 30.01.2019
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Havířov TK PRECHEZA Přerov o.s. 30.01.2019
Karakevas Georgios 22.09.2007 TC Fit4all Brno TK TILIA Brno 16.01.2019
Karešová Pavlína 24.06.1999 TK Týnec nad Sázavou I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Kasal Michal 04.07.2008 SK Tenis Duchcov LTK TEPLICE o.s. 27.11.2018
Kasparová Karolína 20.04.2001 TC Classic Brno Sokol Brno Žabovřesky 30.01.2019
Kašpar Bořek 06.02.2007 TJ MEZ Vsetín TJ Sokol Huslenky, z.s. 19.11.2018
Katzerová Ellen 27.03.2007 TENIS Klánovice TK TOLA 29.01.2019
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TO TJ Tesla Pardubice TC Brno. 11.12.2018
Kessler Miroslav 28.07.2007 SK Matchball Česká Lípa TCEN Hrádek nad Nisou 09.11.2018
Kilian Darek 29.09.2007 TC-MJ TENIS Líšeň ŽLTC Brno 17.01.2019
Kleibl Luděk 09.07.1963 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. TJ Baník Ostrava OKD 28.01.2019
Kleprlík Štěpán 23.07.1984 Sokol Bukovice Sokol Zbečník 10.01.2019
Klimánková Stella 06.06.2007 Mladý tenista, z.s. TK TENNISPOINT FM 15.01.2019
Klimša Petr 16.06.1987 Tenis klub FÉNIX Nedvězí TK Konstruktiva, z.s. 28.01.2019
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary 22.01.2019
Kljujev Leon 12.02.2002 SK OAZA Praha SK HAMR, z.s. 09.01.2019
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 17.01.2019
Klos František 20.05.2004 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 31.01.2019
Klouda Bohumil 18.09.1955 TJ Tatran Střešovice LTC Svoboda Praha 30.01.2019
Kmínková Zuzana 03.04.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK 12.12.2018
Knapp Vlastimil 30.06.1985 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Slavoj Stod 30.01.2019
Kobera Jakub 10.04.2000 1. Vestecká sportovní o.s. TK Oáza Říčany 24.01.2019
Kobrlová Lucie 04.05.2007 LTC Bakov n.Jiz. LTK Liberec 21.12.2018
Kobza Martin 15.09.1993 TCV Strání ŽLTC Brno 01.02.2019
Kocourek Adam 11.08.2000 TJ TK Neratovice Tenis & Padel klub Písečná, z.s. 31.01.2019
Kočandrle Michael 12.12.2002 Tenis Cibulka LTC Svoboda Praha 21.01.2019
Koláčková Barbora 18.12.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava 29.01.2019
Kolarová Šarlota 30.11.2007 TC Mozkové lázně Doubice TO TJ Slovan Varnsdorf 18.12.2018
Kolář Jan 25.05.1999 SK OAZA Praha Sportovní klub Žižkov Praha 08.01.2019
Kolář Jan 21.03.2007 TJ Kraví Hora Brno BLTC Brno 23.01.2019
Kolínská Klára 20.01.2007 SK Podještědští Pardálové STK MiJab Stráž p.Ralskem 30.01.2019
Komínek Martin 21.11.1970 TK Radegast Beskydský tenisový klub 31.01.2019
Kondysová Martina 05.06.2003 Slavoj Čerčany TK Benešov 13.02.2019
Konečná Ema 24.05.2004 ŽLTC Brno TJ Brno-Komín 11.01.2019
Konečná Julie 06.11.2001 ŽLTC Brno TJ Brno-Komín 11.01.2019
König Robert 19.02.1990 Sokol Brno Žabovřesky TC Fit4all Brno 15.01.2019
Kopecký Adam 06.09.2002 1. Východočeská Tenisová TK Lomnice n.Pop. 16.01.2019
Kopřiva Vojtěch 28.12.1996 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy 31.01.2019
Korbelová Nikola 18.02.2007 SK Aritma Praha TK Louny 13.11.2018
Kosová Karolína 01.01.1996 TK Semily TK Lomnice n.Pop. 03.12.2018
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TC Classic Brno TK Dolní Dunajovice,spolek 29.01.2019
Kostelný Kryštof 08.02.2008 TC Classic Brno TK Dolní Dunajovice,spolek 29.01.2019
Košárko Filip 31.05.2008 TK Slavia Plzeň TK AGROFERT Prostějov 28.01.2019
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TK Praha- Jižní Město TCD Donovalská 11.12.2018
Kotecký Tomáš 31.01.2004 ŽLTC Brno BLTC Brno 31.01.2019
Kotrc Adam 17.11.2005 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 04.12.2018
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha TK Slavia Plzeň 23.11.2018
Koubová Karolína 01.01.2006 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TO Sokol Nehvizdy 08.01.2019
Koubová Kateřina 09.09.2008 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TO Sokol Nehvizdy 08.01.2019
Koutníková Kateřina 09.06.1986 TK Třebenice E.T.M. Praha 17.01.2019
Kovář Aleš 29.03.1994 Mosilana Brno TC Fit4all Brno 15.01.2019
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 10.01.2019
Kožušníková Miriam 17.06.1999 ITS Tennis Club, z.s. VSK VŠB-TU Ostrava 11.01.2019
Kracík Matěj 09.01.1991 VSK VŠB-TU Ostrava SK JC Sport Opava 22.01.2019
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 04.02.2019
Král David 25.02.1977 Sportovní klub Žižkov Praha Sokol Chuchle 29.01.2019
Kralertová Nicol 25.06.2006 TJ Spoje Praha TK Start Praha-Topolka 31.01.2019
Krátký Daniel 14.03.1974 1.TK Pacov Tenis klub FÉNIX Nedvězí 01.02.2019
Kratochvíl Jan 29.01.2008 SK Podještědští Pardálové STK MiJab Stráž p.Ralskem 30.01.2019
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. 11.12.2018
Krejčí Eliška 20.11.2005 TO SK Žamberk TK Dolní Dobrouč 13.11.2018
Krejčíková Barbora 18.12.1995 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Ivančice z.s. 04.02.2019
Kresl Jan 02.02.2000 LTK Klatovy TK Hořovice 29.01.2019
Krist Petr 02.08.1990 Jiskra Otrokovice TC Fit4all Brno 15.01.2019
Krotilová Regina 20.02.2002 TK FZŠ Trávníčkova TO Bohemians Praha 03.12.2018
Krotký Michal 27.11.2008 Tenis Nová Paka TENIS-CENTRUM DTJ HK 30.11.2018
Kroutil Marek 22.05.1993 TO SK Mělník Tenis & Padel klub Písečná, z.s. 22.01.2019
Krpcová Adéla 23.10.2002 TK Havířov TC Kopřivnice 30.01.2019
Kryčová Tereza 03.03.2001 Lokomotiva Zdice TK Lokomotiva Plzeň z.s. 30.01.2019
Krytinářová Amalie 20.02.2000 TC Brno. Sokol Chudčice 24.01.2019
Křivanec Jakub 10.11.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Dioss Nýřany 31.01.2019
Kříž Quido 20.04.2002 TJ Sokol Choteč LTC Svoboda Praha 16.01.2019
Křížková Viktorie 03.02.2006 TK SC OSTRAVA TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. 06.02.2019
Křížová Kateřina 12.12.1999 TK Neridé I.ČLTK Praha 28.02.2019
Kubačáková Laura 11.06.2004 TK TENNISPOINT FM SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 01.02.2019
Kubáčová Veronika 09.05.1983 TJ Karlín Tesla TO Bohemians Praha 30.01.2019
Kubáň Jan 19.12.1991 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. 04.02.2019
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK Slavia Orlová TK PRECHEZA Přerov o.s. 30.01.2019
Kubec Michal 20.04.1982 SK HAMR, z.s. TC Spořilov Praha 17.01.2019
Kubíček Václav 13.04.1995 TTK ESOX Sokol Brno Žabovřesky 23.01.2019
Kubín Marian 14.10.2002 TK Sport Kolovraty SK HAMR, z.s. 22.11.2018
Kubricht Kryštof 07.04.1991 TJ Sokol Dobřichovice LTC Řevnice 01.02.2019
Kuča Viktor 21.03.1984 VŠTJ UK Hradec Králové Tenisový klub Eden 29.01.2019
Kudelová Martina 05.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava 30.01.2019
Kühnová Karolína 06.06.2008 Tenisový klub Brozany,z.s. TJ Sokol Vysočany 23.11.2018
Kuchař Michal 03.05.1955 TJ Tatran Střešovice LTC Svoboda Praha 22.01.2019
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. 01.02.2019
Kuchyňa Tomáš 07.05.2004 SK Týniště nad Orlicí Nespin, z.s. 13.02.2019
Kulichová Adéla 23.02.2002 Tělocvičná jednota Sokol Osek Severočeská tenisová o.s. 06.11.2018
Kulveit Drahoslav 05.03.1985 SK OAZA Praha TC Pankrác 30.01.2019
Kurka Josef 24.07.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Svoboda Praha 11.01.2019
Kusá Ivona 07.01.1974 Slavoj Čerčany LTC Modřany 2005 01.02.2019
Kvapil Eduard 10.11.2004 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. 02.01.2019
Kysel Adrián 03.09.2007 Open Tennis Club SK Tenis Kladno 06.12.2018
Lachman Lukáš 18.05.2007 LTC Bakov n.Jiz. TK RAPID LIBEREC 30.01.2019
Lambertová Anna 18.01.2005 Prestige tennis club Frýdek-Místek TO TJ Nový Jičín 07.01.2019
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov SK LAMA o.s. 31.01.2019
Lapáčková Dominika 20.12.2008 TK Konstruktiva, z.s. LTC Modřany 2005 18.01.2019
Lapčáková Carmen 05.06.2007 TK TENNISPOINT FM TJ TO Sokol Stará Bělá 13.11.2018
Lapuník Adam 02.02.2008 TJ TO Sokol Stará Bělá SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 01.02.2019
Laubeová Lucie 01.05.2006 TK Horní Měcholupy SK HAMR, z.s. 13.12.2018
Lazarová Lucie 13.07.2004 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 05.02.2019
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice SK Tenis Tišnov 31.01.2019
Lečbych Petr 23.02.1980 TJ Kyje Praha 14 Progress 31.01.2019
Lesch Adam 04.08.2000 TJ Radlice LTC Svoboda Praha 18.01.2019
Linhová Zuzana 17.11.1990 LTC České Budějovice,z.s. LTC Tábor 1903 22.01.2019
Liška Vojtěch 31.03.2000 LTC Slovan Kladno SK Tenis Kladno 22.01.2019
Losková Veronika 20.09.2005 TK Hlučín TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. 08.11.2018
Lušovský Michal 31.03.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK SC OSTRAVA 30.01.2019
Macura Viktor 11.09.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK SK HIT Hradec Králové z.s. 12.12.2018
Macurová Valérie 24.12.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. 02.01.2019
Magula Marek 18.08.2002 Slovácký TK Břeclav LTC Hodonín 29.01.2019
Mach Adam 06.07.2006 LTK Liberec TK Semily 29.01.2019
Macháček Filip William 03.05.2005 SK Tenis Duchcov Severočeská tenisová o.s. 04.12.2018
Macháčová Kateřina 09.08.1991 TK Sparta Praha Sportclub Řevnice, z.s. 29.01.2019
Machalová Tereza 17.10.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK Dolní Dunajovice,spolek 02.01.2019
Machourek Jan 10.04.2006 TC Brno. Sokol Čebín 06.11.2018
Machovec Petr 25.12.1972 TK Oáza Říčany TJ Blatná 23.01.2019
Macht Matěj 01.09.2004 TJ Solidarita Praha 10 TO Bohemians Praha 01.02.2019
Malá Adéla 26.07.2008 Slavoj Třešť TK Třebíč 16.01.2019
Malečková Natálie 02.12.2003 TC Pankrác TJ Blatná 04.02.2019
Málek Petr 13.11.1975 Sokol Bukovice Sokol Zbečník 22.01.2019
Mališ Filip 25.08.1998 TK SC OSTRAVA VSK VŠB-TU Ostrava 30.01.2019
Malý Jakub 30.09.2007 Sokol Smiřice TK Smiřice, z.s. 31.01.2019
Maňásek David 27.08.2007 TC Brno. SK Tenis Tišnov 23.01.2019
Marečková Vendula 03.04.2006 Prestige tennis club Frýdek-Místek Tenisklub7 16.01.2019
Mareš Ondřej 22.05.1997 TK Louny Tenisová akademie Březno u Loun 23.01.2019
Marianová Monika 22.06.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Spoje Praha 08.11.2018
Marnová Veronica 08.07.2005 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu LTC České Budějovice,z.s. 21.01.2019
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s. LTK Liberec 21.12.2018
Martínková Veronika 03.04.1972 TENNIS CENTRE Kosmonosy LTC Bakov n.Jiz. 25.01.2019
Marvanová Kateřina 01.09.1994 TK Konstruktiva, z.s. TJ Solidarita Praha 10 04.02.2019
Marx Jan 19.01.1987 Sokol Bukovice Sokol Zbečník 16.01.2019
Mašek Jakub 07.09.1991 Mosilana Brno TC Fit4all Brno 20.12.2018
Mašek Petr 31.07.1986 TC Realsport Nymburk o.s. Tenisový klub Černošice 31.01.2019
Mašková Anita 14.08.1996 Mosilana Brno TC Fit4all Brno 15.01.2019
Matis Jan 27.02.2007 Sokol Bohumín TK Slavia Orlová 04.02.2019
Matoulek Petr 21.03.1960 Sokol Bukovice Sokol Zbečník 31.01.2019
Matoušek Filip 29.01.2002 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín 28.01.2019
Maturová Adriana 28.07.2008 ITS Tennis Club, z.s. TK Milo Olomouc 01.02.2019
Mazáč Tomáš 13.01.1993 1. Východočeská Tenisová TC Nové Město n. Metují 29.11.2018
Menšíková Miroslava 16.09.1993 TK DEZA Valašské Meziříčí TC Fit4all Brno 23.01.2019
Metelka Adam 16.12.1995 TK Vyškov TK Města Bučovice 13.02.2019
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava 31.01.2019
Michálik Roman 15.03.1984 TK PRIS Frýdek-Místek TC VŠ Praha 19.12.2018
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 30.01.2019
Mikešová Emilie Viktorie 30.06.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha 14.01.2019
Míková Natálie 26.07.2001 TK FZŠ Trávníčkova TO Bohemians Praha 29.01.2019
Mikulenčáková Nikol 26.03.2008 TJ MEZ Vsetín TJ Sokol Huslenky, z.s. 28.11.2018
Mikulíková Melanie 05.01.2005 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 04.02.2019
Mikušík Adam 24.06.2003 DTJ Květná-tenisový klub TENIS SLOVÁCKO z.s. 22.11.2018
Miler Tomáš 06.02.2000 TK Milo Olomouc Tenisový klub Šternberk, z.s. 01.02.2019
Minář Jan 09.04.1981 RPM OÁZA Říčany Tenis Cibulka 31.01.2019
MIROSZKA JAKUB 06.11.2006 TK Frýdlant v Čechách TK Rochlice Liberec 01.02.2019
Mláková Kristýna 08.01.2002 Kelly Tennis Academy TK Benešov 28.11.2018
Mlčochová Zuzana 01.02.2004 Slavoj Český Těšín SK Vitality Slezsko o.s. 05.02.2019
Mojžiš Martin 09.03.2005 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. Sportcentrum Uhříněves 31.01.2019
Moštěk David 02.04.2004 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TJ TK MANE Hluboká n.V. 31.01.2019
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s. Městský tenisový klub Karviná 31.01.2019
Mucha Tomáš 30.12.1986 TK Třebenice E.T.M. Praha 31.01.2019
Müller Lukáš 15.05.2001 TJ Kraví Hora Brno Sokol Brno Žabovřesky 31.01.2019
Nápravník Adam 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TK Neridé 22.11.2018
Nápravníková Tereza 26.02.2003 LTC Podolí Praha TJ Radlice 31.01.2019
Náprstková Michaela 24.08.2007 Slavoj Litoměřice Severočeská tenisová o.s. 02.01.2019
Navrátil Marek 18.08.2007 1. Vestecká sportovní o.s. TGC Kunratice 01.02.2019
Navrátilová Eliška 09.05.2005 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno 16.01.2019
Naxerová Anna 11.01.2006 TK Písnice TK Neridé 27.11.2018
Nedvídková Kateřina 10.11.1981 TK Vítkovice 1926 z.s. SK LAMA o.s. 31.01.2019
Nehasilová Maja 16.10.2007 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Nejedlá Tereza 20.09.2005 Sportík, z.s. SKT Planá n.Luž. 18.12.2018
Nekvasil Jakub 20.06.2006 TŠ Pohořelec SK Žalov 01.02.2019
Němeček Patrik 25.06.2006 TK Neridé TK Písnice 01.02.2019
Němeček Petr 27.09.1972 ITS Tennis Club, z.s. SK Matchball Česká Lípa 24.01.2019
Němečková Lenka 20.04.1976 TK Neridé Lob S.A. Bohnice, zs 24.01.2019
Nerud Vladimír 21.03.2002 TK Tuřany Start Brno 29.01.2019
Nesvadba Petr 14.03.2007 TK Brno Bosonohy,z.s. TJ Brno-Komín 30.01.2019
Nosek Jiří 07.12.1995 SPORT EDEN Beroun LTC Podolí Praha 23.01.2019
Nosek Viktor 17.05.2007 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 08.02.2019
Nováček Jan 15.01.1996 LTC České Budějovice,z.s. Start České Budějovice 28.01.2019
Novák Vladimír 07.05.1962 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 14.01.2019
Nováková Anežka 07.11.2008 TJ MEZ Vsetín TJ Sokol Huslenky, z.s. 06.12.2018
nováková julie 10.12.2006 TJ Sokol Vejprnice TK Vodní stavby Plzeň 21.11.2018
Nováková Karolína 26.10.2002 TCG Karlovy Vary TK Slavia Plzeň 21.12.2018
Novotná Karolína 22.12.1997 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. 31.01.2019
Novotný Daniel 19.04.2008 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Železný Brod 06.12.2018
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Neridé 11.12.2018
Olša Michal 10.03.2005 TC Ostrava Nová Ves VSK VŠB-TU Ostrava 04.02.2019
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Prestige tennis club Frýdek-Místek SK Vitality Slezsko o.s. 17.12.2018
Opletalová Anna 08.04.2008 TJ Radlice Lob S.A. Bohnice, zs 18.01.2019
Opletalová Emma 16.03.2006 TJ Radlice Lob S.A. Bohnice, zs 18.01.2019
Opluštil Jakub 21.05.2009 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy 22.01.2019
Pacinda Štefan 26.11.1984 VŠTJ UK Hradec Králové Tenisový klub Eden 29.01.2019
Pačes Jiří 26.10.1987 TC Classic Brno TK Líšeň 28.01.2019
Paďouková Simona 03.07.2007 LTC Kolín TK PTA Kolín 08.11.2018
Paleček Adam 09.01.2001 Tenisový klub Tesla Brno ŽLTC Brno 01.02.2019
Paleček Nicole 15.11.2003 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 01.02.2019
Pallová Ela 05.10.2005 D&M Tennis Academy, z.s. TC Brno. 15.11.2018
PALME PROKOP 18.10.2008 TK Kunštát Sokol Letovice 23.01.2019
Pancová Valerie 11.10.2007 TK Strakonice TK Písek 20.11.2018
Paštiková Julie 31.05.2008 TK SC OSTRAVA TK AGROFERT Prostějov 04.12.2018
Paštiková Valentýna 25.06.2002 I.NTC Olomouc Pašťa tenis, z.s. 05.12.2018
Patočková Andrea 03.03.1999 TK Stochov TK Lány 22.01.2019
Pavel Leoš 22.02.1964 Spartak Vrchlabí TK Lomnice n.Pop. 24.01.2019
Pavel Tomáš 14.01.2003 Spartak Vrchlabí LTC Mladá Boleslav o.s. 02.01.2019
Pavlasová Monika 13.12.2007 LTC Kolín TK Čáslav 04.02.2019
Pecháček Jan 29.01.2005 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Pechar Ondřej 29.01.1999 F.H.TK Dobřichovice TJ Sokol Dobřichovice 29.01.2019
Pekár Jan 21.07.2003 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. 18.12.2018
Pelikán Tomáš 05.09.1991 TC Chrudim z.s. TJ Lázně Bělohrad 13.11.2018
Pelucha Adam 29.04.2003 Tenisový klub Vnorovy, z.s. Tenisový klub Bzenec 01.02.2019
Peroutková Lucie 27.04.2002 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary 17.12.2018
Persad Shimon 07.04.2007 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Ústí n.Labem 16.01.2019
Perůtka Jan 08.04.1989 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc 31.01.2019
Peřinová Tereza 25.07.2006 LTC Vysoké Mýto LTC Pardubice 14.01.2019
Petáková Helena 21.04.2004 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 01.02.2019
Petrák Robert 22.10.2006 Slavoj Český Brod TK Radošovice 13.11.2018
Petrásová Nikola 11.10.2008 Spartak Polička TK Bystřice n.Pernštejnem 03.01.2019
Petrásová Valentýna 06.08.2007 TK Jirkov Severočeská tenisová o.s. 14.01.2019
Picková Žofie 28.02.2001 Severočeská tenisová o.s. TK Ústí n.Labem 31.01.2019
Piknerová Tereza 09.02.1992 TTK ESOX ASK Lipůvka 31.01.2019
Pilař Jan 09.02.2006 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu LTC Český Krumlov 21.01.2019
Pilzová Tereza 02.10.1995 TK Neridé Slavoj Český Brod 15.01.2019
Pinková Veronika 08.07.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TK SC OSTRAVA 06.11.2018
Pitra Václav 13.03.1975 Tenis klub Nýrsko KAPITOL Tenis 22.01.2019
Plšek Vojtěch 29.11.2005 TK Lomnice n.Pop. TK Semily 29.01.2019
Podepřel Marian 21.12.1983 TK SC OSTRAVA Městský tenisový klub Karviná 01.02.2019
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová 18.01.2019
Pokorná Natálie 16.06.2001 LTK Liberec Slovan Liberec 31.01.2019
Pokorný Jakub 20.04.2000 Sokol Týnec n.L. Energetik Chvaletice 12.12.2018
Polách Felipe 23.06.2004 TK Havířov HTK Třebíč 15.11.2018
Poláková Veronika 02.03.2007 TC VITALITY Březnice Sportclub Řevnice, z.s. 07.11.2018
Polášková Adriana 19.02.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 30.01.2019
Polický Lukáš 13.01.1993 TTK ESOX Sokol Brno Žabovřesky 22.01.2019
Poljak Martin 12.08.1999 TK SC OSTRAVA VSK VŠB-TU Ostrava 28.01.2019
Pomahač Antonín 05.07.2007 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. SK OAZA Praha 27.11.2018
Pončík Filip 07.12.2008 TJ MEZ Vsetín TJ Sokol Huslenky, z.s. 22.11.2018
Popek Zdeněk 16.10.1990 Sportcentrum Uhříněves TK Senožaty B 22.11.2018
Pospíšil Adam 16.09.2005 LTC Mladá Boleslav o.s. LTC Bakov n.Jiz. 25.01.2019
Pospíšil Lukáš 05.12.1979 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. 06.02.2019
Poštolka Roman 07.04.1999 TK Neridé Slavoj Český Brod 20.12.2018
Potuzak Adam 30.05.2005 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary 21.01.2019
Procházková Eliška 04.08.2007 Pála Vízner Tennis z.s. Tenis Dobříš 01.02.2019
Procházková Natálie 08.05.2001 ŽLTC Brno BLTC Brno 31.01.2019
Prošek Hynek 09.01.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s. SK SPORTCENTRUM Roudná 01.02.2019
Průša Ivo 28.08.1963 TK Senožaty B TK SB Světlá n.Sáz. 31.01.2019
Přeček Michal 24.06.1993 TK Vítkovice 1926 z.s. SK JC Sport Opava 10.01.2019
Pšádová Sabina 24.11.1999 TO TJ Slovan Varnsdorf TK SLOVANKA Č. Lípa 13.12.2018
Pubal Karel 19.04.2007 F.H.TK Dobřichovice TJ Sokol Dobřichovice 31.01.2019
Půbalová Alžběta 18.11.2008 F.H.TK Dobřichovice TJ Sokol Dobřichovice 31.01.2019
Pudich Omar 25.10.2007 TK Hlučín TK SC OSTRAVA 25.01.2019
Pudilová Barbora 31.08.2008 LTC Mladá Boleslav o.s. TENNIS CENTRE Kosmonosy 31.01.2019
Pumprla Jiří 26.04.1998 Sokol Zábřeh ITS Tennis Club, z.s. 01.02.2019
Racek Libor 19.09.1995 LTC Humpolec TK Pelhřimov 27.12.2018
Rampír Jakub 30.10.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK 23.11.2018
Rašín Jakub 22.06.2007 TK Mnichovo Hradiště Severočeská tenisová o.s. 04.12.2018
Ricci Alessandro 04.01.1998 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. 31.01.2019
Rieser Frederik William 31.12.2006 SK Tenis Mýto, o.s. TK Škoda Plzeň z.s. 22.01.2019
Richter Stanislav 19.10.1975 TO Sprint TJ TK Březiněves 01.02.2019
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín 29.01.2019
Ritterová Hana 10.06.1991 TCEN Hrádek nad Nisou TJ Solidarita Praha 10 09.01.2019
Robiček Jan 31.07.2002 Mosilana Brno SK Tenis Tišnov 29.11.2018
Ročovská Sabina 07.10.1989 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. 29.01.2019
Roháček Roman 02.05.1989 Prestige tennis club Frýdek-Místek Beskydský tenisový klub 01.02.2019
Rohanová Petra 14.08.1995 TC Realsport Nymburk o.s. TO Rotas Rotava 25.01.2019
Rosecký Daniel 20.06.2006 Tenis Akademie Bálek TK Čechie Karlín z.s. 17.01.2019
Rozehnal Michal 31.01.2005 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. SK HAMR, z.s. 04.12.2018
Růčka Šimon 30.12.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub 25.01.2019
Rumler Robert 01.12.1993 SK Véska I.NTC Olomouc 29.01.2019
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice 04.02.2019
Rutarová Eva 21.07.1995 TK AGROFERT Prostějov TK Start Praha-Topolka 29.01.2019
Růžička Adam 16.03.2000 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha 29.01.2019
Rybář Alex 18.11.2001 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno 31.01.2019
Rybář Daniel 06.11.2003 TK SLOVANKA Č. Lípa TK Mnichovo Hradiště 31.01.2019
Rýgl Vojtěch 18.04.1987 Sokol Bukovice Sokol Zbečník 25.01.2019
Rys Dominik 20.09.2002 VSK VŠB-TU Ostrava TK PRECHEZA Přerov o.s. 01.02.2019
Ryšánek Jan 18.04.2001 TC-MJ TENIS Líšeň ŽLTC Brno 22.01.2019
Ryšková Helena 12.12.2005 Start Liberec LTK Liberec 10.01.2019
Řáda David 20.11.2006 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TK Spartak Jihlava 31.01.2019
Řehák Michal 27.10.2001 SK HAMR, z.s. SK Nižbor 31.01.2019
Řezníček Erik 07.10.2002 TK Uherské Hradiště Orel jednota Uherský Brod 30.01.2019
Řezníček Vladimír 01.03.1993 SK Aritma Praha Lob S.A. Bohnice, zs 24.01.2019
Řezník Jiří 24.05.1967 Lob S.A. Bohnice, zs Tempo Praha 12.02.2019
Sabovčíková Thea 14.11.2004 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 05.02.2019
Sadílek Andrej 31.01.2007 Clasic Tenis Club o.s. TK Čechie Karlín z.s. 01.02.2019
Salačová Lucie 16.07.2008 SK Podještědští Pardálové STK MiJab Stráž p.Ralskem 31.01.2019
Saláková Ema 09.12.2005 TK Dubí TK Ústí n.Labem 16.01.2019
Sedláček Mirek 17.01.2006 TENIS Klánovice LTC Houštka 30.01.2019
Sedláčková Hana 17.01.2006 TENIS Klánovice LTC Houštka 30.01.2019
Sedlář Nicolas Mário 12.03.2007 TK Zlín Jiskra Otrokovice 16.01.2019
Seitzová Petra 05.11.2008 TK Písnice LTC Modřany 2005 02.01.2019
Seitzová Tereza 13.08.2005 TK Písnice LTC Modřany 2005 02.01.2019
Sekyra Petr 27.04.1973 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 23.01.2019
Sekyra Petr 15.06.2000 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 23.01.2019
Sembdner Adam 02.09.2004 SK Tenis Kladno LTC Slovan Kladno 24.01.2019
Shejbal Jan 18.09.2008 TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice 25.01.2019
Schacherl Šimon 29.02.2008 TK Písek TK Ostrovec 29.01.2019
Schee Marek 12.07.1990 LTK Klatovy SK Aritma Praha 28.01.2019
Schönová Markéta 05.09.2007 TJ MEZ Vsetín TJ Sokol Huslenky, z.s. 21.11.2018
Schovancová Zuzana 08.01.2001 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí 25.01.2019
Schulhauser Martin 05.05.1985 TK Škoda Plzeň z.s. Městský tenisový klub Karviná 01.02.2019
Schweinerová Nikola 25.05.1995 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 15.01.2019
Skokanová Markéta 14.04.1975 Tenisový klub Černošice BTK Ingstav Brno 10.01.2019
Skoupý Daniel 26.08.2007 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary 21.01.2019
Skurzoková Patricie 08.07.2008 TGC Kunratice Sportcentrum Uhříněves 30.01.2019
Slabý Michal 16.02.2007 SK Kometa Praha TK Čechie Karlín z.s. 24.01.2019
Sláčik Maxim 22.02.2007 TLC Sport,z.s. Tenisový klub Černošice 15.01.2019
Sláma Radek 14.03.2004 ŽLTC Brno BLTC Brno 30.01.2019
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK AGROFERT Prostějov 18.01.2019
Slaninová Anna 18.08.2004 Městský tenisový klub Karviná Tennis Hill Havířov o.s. 08.01.2019
Slaný Ondřej 10.07.1997 TK Znojmo TK Blansko 30.11.2018
Slavík Ondřej 01.08.1989 VŠTJ UK Hradec Králové Tenisový klub Eden 29.01.2019
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé TC VŠ Praha 28.11.2018
Slišková Lucie 04.12.2005 LTC Český Krumlov Start České Budějovice 29.01.2019
Slováková Kamila 27.09.2005 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí 21.11.2018
Smetanová Karolína 09.01.2007 LTC Hodonín TJ Jiskra Strážnice 08.11.2018
Smutný Jakub 04.10.2005 LTK Liberec TK RAPID LIBEREC 29.01.2019
Smutný Josef 06.04.2000 Lob S.A. Bohnice, zs TJ TK Březiněves 24.01.2019
Snášilová Nikola 10.06.2008 TO TJ Svitavy TK Česká Třebová, z.s. 05.02.2019
Snopková Veronika 29.04.2008 TK Sokolov TK Nová Role 30.01.2019
Sojková Eliška 30.08.1996 TK SC OSTRAVA TK DEZA Valašské Meziříčí 04.02.2019
Sokolová Klára 09.04.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Nové Město n. Metují 31.01.2019
Sokolová Marie 14.05.2003 TO SK Žamberk TC Nové Město n. Metují 20.11.2018
Solková Jana 26.08.1972 TJ MSV Studénka, z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 01.02.2019
Soumar David 20.01.1997 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy 31.01.2019
Soumar Matyáš 22.07.2006 TK Česká Skalice Lokomotiva Trutnov 30.01.2019
Spal Radek 05.08.1976 Sokol Buštěhrad TK Lány 25.01.2019
Spálenský Arnošt 12.07.2005 Lokomotiva Beroun SPORT EDEN Beroun 01.02.2019
Srbený Adam 23.07.1990 TJ Sokol Vysočany TK Dolní Dobrouč 11.01.2019
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 30.01.2019
Starý Filip 17.09.2004 TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice 30.01.2019
Stavěl Martin 11.06.1988 1. Východočeská Tenisová TK Březnice 01.02.2019
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc TK PRECHEZA Přerov o.s. 01.02.2019
Stoneová Tereza 03.11.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s. TENIS Klánovice 19.12.2018
Straková Ivana 09.11.2005 Start Brno TJ Brno-Komín 21.01.2019
Stránský Štěpán 14.07.2000 TJ Sokol Vysočany SK Meteor Praha 29.01.2019
Strnad Štěpán 09.03.2006 Tenis Dobříš TJ Spoje Praha 30.01.2019
Strnad Tomáš 08.11.2002 LTC České Budějovice,z.s. SK ČEMBY SPORT 23.11.2018
Strnadová Karolína 11.10.2005 TK SK Dobrá Voda u Č.B. SK ČEMBY SPORT 15.11.2018
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 D&M Tennis Academy, z.s. TC Brno. 06.11.2018
Středa Štěpán 22.09.2005 TK Letohrad TK Ústí n. Orlicí 21.01.2019
Stříbný David 06.02.1997 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TK Opava 05.02.2019
Studený Jan 14.07.1988 BTK Ingstav Brno TC Fit4all Brno 23.01.2019
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 04.02.2019
Suchánek Jakub 01.03.2003 Slovan Hodonín LTC Hodonín 14.11.2018
Suchánek Ondřej 25.03.2006 Slovan Hodonín LTC Hodonín 14.11.2018
Suchánková Laura 26.09.2008 LTC Bakov n.Jiz. LTK Liberec 21.12.2018
Sušeň Tereza 25.03.1995 T.J. Sokol Šumperk TJ Brno-Komín 08.01.2019
Sušeň Thomas 25.10.1993 T.J. Sokol Šumperk TJ Brno-Komín 08.01.2019
Svatá Kateřina 23.02.2006 TK Turnov TK Lomnice n.Pop. 27.11.2018
Svatoš Ondřej 13.01.1992 TK Třebenice E.T.M. Praha 23.01.2019
Svatoš Roman 05.02.1997 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín 11.12.2018
Svoboda Daniel 10.11.2003 TJ Solidarita Praha 10 Progress 04.02.2019
Svoboda Jakub 12.04.1986 Slavoj Čerčany TK Benešov 25.01.2019
Synek Jan 16.03.1976 TJ Tatran Střešovice LTC Svoboda Praha 30.01.2019
Syrovátka René 09.07.1975 TK Kaznějov Sokol Plzeň Doudlevce 26.02.2019
Syrovátka Václav 25.01.1977 SK Nižbor LTC Beroun, z.s. 25.01.2019
Syrový Jakub 03.06.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 22.01.2019
Sysel Adam 21.09.2007 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Dioss Nýřany 31.01.2019
Sysel František 18.06.1988 TO Bohemians Praha TK Benešov 18.01.2019
Šafránková Karin 14.10.1998 SK Tenis Tišnov TK TILIA Brno 09.01.2019
Šandová Nella 24.11.2005 TC ESO Praha z.s. TJ Sokol Vysočany 14.11.2018
Šavrda Petr 14.10.1984 I.ČLTK Praha LTC Svoboda Praha 01.02.2019
Ščudlík Rudolf 13.05.1993 TO TJ Nový Jičín TC Kopřivnice 21.01.2019
Ščurek Oliver 06.11.2002 Sportcentrum Uhříněves 1. Vestecká sportovní o.s. 23.01.2019
Šebek Martin 29.11.2009 SK Žalov TK Olymp Praha 30.01.2019
Šebík Daniel 19.05.1994 TJ Spoje Praha LTC Řevnice 01.02.2019
Šebková Kateřina 13.09.2002 Tenis Dobříš TK Hořovice 22.01.2019
Šestáková Tereza 22.06.2005 LTK Liberec TK RAPID LIBEREC 30.01.2019
Šic Daniel 10.01.2007 TC Mozkové lázně Doubice TO TJ Slovan Varnsdorf 14.12.2018
Šidlík Jan 07.04.2008 TC ESO Praha z.s. I.ČLTK Praha 20.11.2018
Šíma Milan 14.03.1962 I.ČLTK Praha TK Montáže, z.s. 28.01.2019
Šimčík Milan 22.07.1980 TK Drnovice TK Blansko 16.01.2019
Šimek Jaroslav 05.06.2006 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota 30.01.2019
Šimek Matyas 23.10.2007 DTJ Jinonice SK Aritma Praha 04.12.2018
Šimková Michaela 28.03.2004 TK Skalník Mariánské Lázně TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. 14.11.2018
Šimková Tereza 05.01.2002 TK Skalník Mariánské Lázně TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. 14.11.2018
Šimonková Petra 20.02.1973 TK Dubí TC Pankrác 30.01.2019
Šimůnek Jan 31.08.1980 TJ Kyje Praha 14 Progress 31.01.2019
Šimůnek Radim 05.12.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Severní Terasa 14.01.2019
Šimůnková Klára 03.11.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Progress 31.01.2019
Šklíbová Karolína 05.12.1998 TK Hovorčovice SK Satalice 07.02.2019
Škodová Andrea 10.02.2005 Nespin, z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. 27.11.2018
Škodová Jesika 30.03.2003 Nespin, z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. 15.11.2018
Škopek Adam 13.04.2005 TK Písnice Pála Vízner Tennis z.s. 21.01.2019
Škopík Jakub 23.10.2006 TK Opava Tenisový klub Bruntál, z.s. 01.02.2019
Škuligová Markéta 09.07.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK 11.12.2018
Škvorová Kateřina 10.05.2007 TJ Sokol Ústí n.L. TK Severní Terasa 03.12.2018
Šmalcl Vlastimil 05.02.2002 TJ Spoje Praha TO TJ Slovan Varnsdorf 19.02.2019
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 SK OAZA Praha Lob S.A. Bohnice, zs 28.01.2019
Šmejkalová Iveta 06.06.1977 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Šmíd Jiří 06.05.2005 WILSON Tenis Centrum Tenis Dobříš 30.01.2019
Šotová Andrea 22.08.2002 TK Olymp Praha TK Start Praha-Topolka 16.01.2019
Šrámek Erik 02.04.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. 13.11.2018
Šrotová Linda 24.09.2007 ITS Tennis Club, z.s. TK Mohelnice, z.s. 08.11.2018
Šrubař Adam 25.11.2005 TC Ostrava Nová Ves TJ TO Sokol Stará Bělá 01.02.2019
Štaubert Jiří 01.02.1993 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Beskydský tenisový klub 31.01.2019
Štaubert Pavel 11.01.1996 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. 31.01.2019
Štěpánek Antonín 15.04.1999 SK HAMR, z.s. I.ČLTK Praha 23.01.2019
Štěrbáček Richard 05.05.1977 Sokol Chudčice SKP Kometa Brno 27.12.2018
Štork Robin 29.06.1985 I.NTC Olomouc Tenis Cibulka 30.01.2019
Štreit David 03.08.2006 Sokol Králův Dvůr SK Tenis Kladno 14.12.2018
Štrynclová Petra 15.06.1994 Tatran Brno Kohoutovice TK TILIA Brno 09.01.2019
Šulc Dominik 06.06.2003 Slavoj Český Brod LTC Kolín 09.01.2019
Šulcová Vanesa 11.12.2004 SK JC Sport Opava VSK VŠB-TU Ostrava 06.12.2018
Šupej David 22.06.1990 Tenis Cibulka Sokol Brno Žabovřesky 30.01.2019
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 TJ Sokol Hostivice Tenis Dobříš 05.02.2019
Šustiaková Jana 29.01.1982 TK Komárov TO TJ Sokol Kuřim 11.01.2019
Švejcar Václav 12.03.2004 Slavoj Český Brod Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 02.01.2019
Švejcarová Marie 14.05.2008 Slavoj Český Brod Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 14.11.2018
Švejdová Veronika 26.05.2003 TC Brno. BTK Ingstav Brno 12.02.2019
Talián Patrik 30.05.1981 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 23.01.2019
Tesař Adam 12.11.2004 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. 29.01.2019
Tichý David 20.09.1972 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba 25.01.2019
Tikovská Adéla 12.07.2006 TC VITALITY Březnice Sportclub Řevnice, z.s. 12.11.2018
Tikovský Jakub 14.01.2008 TC VITALITY Březnice Sportclub Řevnice, z.s. 12.11.2018
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Bohutín, z.s. TK Sparta Praha 30.01.2019
Továrková Vendula 15.06.2004 ITS Tennis Club, z.s. TK Milo Olomouc 16.11.2018
Trnka Ondřej 01.04.2007 LTK TEPLICE o.s. TK Severní Terasa 06.12.2018
Trtíková Adéla 19.12.2007 TJ MEZ Vsetín TJ Sokol Huslenky, z.s. 04.12.2018
Truksová Veronika 02.04.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav 08.11.2018
Trunečka Štěpán 30.07.2001 SK HAMR, z.s. TJ Spoje Praha 27.11.2018
Třetinová Barbora 26.02.1997 TK Moravský Krumlov z.s. TKB Hrušovany z.s. 23.11.2018
Tuša Robert 14.02.2006 TK Horní Měcholupy TK Sparta Praha 13.12.2018
Tvrzová Mia 04.08.2008 TJ Sokol Vršovice Tenis Cibulka 07.12.2018
Ulihrach Bohdan 23.02.1975 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK FZŠ Trávníčkova 30.01.2019
Ullrychová Eliška 25.03.1998 TK LTC Děčín TK Spartak Děčín 18.12.2018
Uvíra Hynek 08.08.2005 TC Realsport Nymburk o.s. TK Lysá n.L. 15.01.2019
Václavek Jakub 23.04.2004 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety 05.12.2018
Václavek Matěj 09.12.2006 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety 21.11.2018
Václavovičová Aneta 27.08.2008 LTC Hodonín TJ Jiskra Strážnice 05.11.2018
Vácha Daniel 08.12.1976 LTC Velešín TK SK Dobrá Voda u Č.B. 04.02.2019
Vaigl Martin 03.09.2007 TENIS VLAŠIM,z.s. TK Benešov 22.01.2019
Vaja Samuel 08.07.2002 TC Return SK Aritma Praha 04.01.2019
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 I.ČLTK Praha LTC Mladá Boleslav o.s. 11.01.2019
Valeš Vojtěch 03.01.2006 LTC Modřany 2005 I.ČLTK Praha 28.11.2018
Valigura Radim 29.11.1981 ŽLTC Brno TJ Brno-Komín 22.01.2019
Válková Simona 06.04.2005 Spartak Polička TO TJ Svitavy 24.01.2019
Valová Tereza 25.09.2001 TK Radegast Rožnovský tenisový klub 30.01.2019
Vaněček Tomáš 05.04.1989 TK SC OSTRAVA VSK VŠB-TU Ostrava 28.01.2019
Vaněk David 01.03.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 04.02.2019
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Natali TK Milo Olomouc 13.11.2018
Vaňková Lucie 29.09.1979 VŠTJ UK Hradec Králové Tenisový klub Eden 29.01.2019
Vašina Vojtěch 03.04.2000 TK Start Praha-Topolka SK Meteor Praha 29.01.2019
Vašut Šimon 01.04.2004 Sokol Říčany TK Oáza Říčany 23.01.2019
Vašutová Agáta 30.11.2006 Sokol Říčany TK Oáza Říčany 23.01.2019
Vávra Štěpán 12.12.2003 LTC Beroun, z.s. Spartak Hořovice 29.01.2019
Vavrečková Michaela 21.09.1981 TK Komárov TO TJ Sokol Kuřim 22.01.2019
Vavroušová Valérie 02.06.2007 LTK TEPLICE o.s. TK Severní Terasa 21.11.2018
Večerka Radek 25.10.2001 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. 30.01.2019
Veigl Jakub 05.09.2004 ŽLTC Brno BLTC Brno 17.12.2018
Velík Lukáš 17.06.2005 Lokomotiva Beroun I.ČLTK Praha 16.01.2019
Vencl Jiří 20.12.1981 TK Mokrá-Horákov BLTC Brno 24.01.2019
Venclová Nela 06.02.2006 TJ Sokol Vysočany SK Aritma Praha 08.01.2019
Verner Martin 06.09.2000 TTK ESOX TJ Brno-Komín 18.01.2019
Verner Štěpán 06.09.2000 TTK ESOX TJ Brno-Komín 21.01.2019
Vild Ondřej 19.01.2004 SK Tenis Mýto, o.s. TK Slavia Plzeň 07.11.2018
Virag Martin 13.02.2008 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Vít Jakub 30.03.2001 1. Východočeská Tenisová TK Lomnice n.Pop. 16.01.2019
Vitouch Jan 06.03.1995 TTK ESOX Sokol Brno Žabovřesky 01.02.2019
Vlčková Aneta 14.07.1999 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Vlčková Kristýna 26.01.2005 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov 31.01.2019
Vlčková Natálie 05.01.2004 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Vlčková Natálie 02.08.2006 Tenisový klub Tesla Brno TC-MJ TENIS Líšeň 11.01.2019
Vnoučková Monika 27.06.1992 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Vojáček Petr 24.12.1986 TK Třebenice E.T.M. Praha 10.01.2019
Vojtíšek Jan 01.07.2002 TK Ústí n. Orlicí TK Dolní Dobrouč 10.01.2019
Vokřínková Sára 31.07.2008 Slavoj Třešť TK Pelhřimov 04.01.2019
Voldřich Oliver 28.03.2008 TJ Sokol Strančice TK Konstruktiva, z.s. 11.12.2018
Volejník Oldřich 06.11.1981 TJ Sokol Bílovice n.Svit. TC Brno. 21.11.2018
Vorálek Karel 01.01.1976 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Vorálek Matěj 12.12.1998 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Vorálek Tomáš 30.01.2003 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany 31.01.2019
Vostřel Vojta 07.06.2007 TK Česká Třebová, z.s. Tennis club Litomyšl, z.s. 08.01.2019
Votruba Mário 11.11.1981 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín 09.01.2019
Vrbenská Anna 29.11.1996 TC Realsport Nymburk o.s. TK FZŠ Trávníčkova 30.01.2019
Vrzáček Aleš 30.05.1968 TJ Červený Kostelec Sokol Zbečník 15.01.2019
Vrzalová Tereza 07.03.2005 Sokol Lanžhot LTC Hodonín 28.11.2018
Všetíčková Natálie 02.04.2003 T.J. Sokol Šumperk Pašťa tenis, z.s. 04.01.2019
Všetula Dalibor 22.11.2007 Tenisový klub Bzenec Tenisový klub Vnorovy, z.s. 20.11.2018
Vymazal Jakub 20.06.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc 22.01.2019
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc 22.01.2019
Vytisková Věra 26.01.1988 TK Třebenice E.T.M. Praha 24.01.2019
Wagner Matyáš 16.01.2006 Beskydský tenisový klub TK TENNISPOINT FM 17.01.2019
Wasik Petr 18.03.1978 Sokol Čimice Sokol Petrovice 16.11.2018
Weberová Adéla 24.06.2004 SK ČEMBY SPORT TK SK Dobrá Voda u Č.B. 08.11.2018
Weberová Tereza 29.05.1998 SK ČEMBY SPORT SKP České Budějovice 12.11.2018
Weston William Roy 01.07.2004 TK Písnice WILSON Tenis Centrum 02.01.2019
Wollner Marek 21.01.1967 Sportovní klub Žižkov Praha TK Hanspaulka 31.01.2019
Záhlava Jan 02.07.1991 TK Třebenice E.T.M. Praha 15.01.2019
Záhlavová Linda 14.07.1988 TK Slavia Plzeň LTC Řevnice 31.01.2019
Zacharopulos Ilias 16.10.1998 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. 22.01.2019
Zajíc Jonáš 13.05.1993 TJ Brno-Komín Sokol Brno Žabovřesky 21.12.2018
Zajíček Adam 07.08.1999 Lob S.A. Bohnice, zs TJ TK Březiněves 08.01.2019
Zatloukalová Táňa 30.11.2004 TK Uherské Hradiště TENIS SLOVÁCKO z.s. 30.01.2019
Zduba Andreas 19.03.1989 Sokol Brno Žabovřesky TC Fit4all Brno 15.01.2019
Zdubová Lucie 28.08.1991 Sokol Brno Žabovřesky TC Fit4all Brno 18.01.2019
Zelený Ladislav 29.08.1991 TC Realsport Nymburk o.s. Tenisový klub Eden 21.01.2019
Zelková Bára 12.05.1998 TK Sokolov Lokomotiva Karlovy Vary 27.11.2018
Zeman Tomáš 24.11.1986 SK Véska TO TJ Nový Jičín 01.02.2019
Zídek David 16.02.2008 Sokol Smiřice TK Smiřice, z.s. 01.02.2019
Zíta Tomáš 26.06.2008 TK Lysá n.L. Tenisový klub Benátky nad Jizerou 29.01.2019
Zívalová Zuzana 30.11.1975 LTC Podolí Praha TJ Sokol Jílové TK 29.01.2019
Zobačová Kateřina 09.07.2003 TK Havířov Tenisový klub Tenet 15.01.2019
Zoufalý Jiří 22.06.2000 SK Tenis Tišnov TK TILIA Brno 04.01.2019
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice 16.01.2019
Zrůbek Adam 27.10.2007 ITS Tennis Club, z.s. TK Milo Olomouc 31.01.2019
Zrzavecký Tomáš 09.03.2005 SK HAMR, z.s. TJ Spoje Praha 21.01.2019
Zuzaníková Kateřina 21.05.2007 JUNIOR CENTRUM Krnov TK Krnov 12.12.2018
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Natali TK Milo Olomouc 13.11.2018
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK Bystřice p.H. TK PRECHEZA Přerov o.s. 11.01.2019
Žďánská Veronika 13.06.2004 LTC Mladá Boleslav o.s. TENNIS CENTRE Kosmonosy 29.01.2019
Ždánský Adam 08.03.2003 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín 28.01.2019
Židelová Viktorie 17.07.2006 TC BORS CLUB-STK Břeclav TKB Hrušovany z.s. 08.11.2018
Žilinský Jan 04.01.2001 TK Radegast Rožnovský tenisový klub 04.01.2019
Žingorová Adéla 01.06.2007 TO TJ Nový Jičín TK PRECHEZA Přerov o.s. 30.01.2019
Žohová Silvie 05.06.2004 SK OAZA Praha TK Start Praha-Topolka 22.01.2019