Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní soutěž 1.tř. skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Těšín (8)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
TK Havířov B (6)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TC BIOCEL Vratimov z.s. A (3)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
Městský tenisový klub Karviná A (1)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TK Slavia Orlová B (4)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TC Třinec A (2)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
TC BIOCEL Vratimov z.s. B (5)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
07.06.2020
1
Městský tenisový klub Karviná A (1) TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0:0
 
 
 
2
TC BIOCEL Vratimov z.s. A (3) TK Havířov B (6)
0:0
 
 
 
3
TK Slavia Orlová B (4) TC BIOCEL Vratimov z.s. B (5)
0:0
 
 
 
4
TC Třinec A (2) Slavoj Český Těšín (8)
0:0
 
 
 
2
21.06.2020
5
Městský tenisový klub Karviná A (1) TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0:0
 
 
 
6
Městský tenisový klub Karviná A (1) TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0:0
 
 
 
7
Městský tenisový klub Karviná A (1) TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0:0
 
 
 
8
Městský tenisový klub Karviná A (1) TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0:0
 
 
 
3
28.06.2020
9
Městský tenisový klub Karviná A (1) TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0:0
 
 
 
10
Městský tenisový klub Karviná A (1) TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0:0
 
 
 
11
Městský tenisový klub Karviná A (1) TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0:0
 
 
 
12
Městský tenisový klub Karviná A (1) TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0:0
 
 
 
4
13
TK Slavia Orlová B (4) TC BIOCEL Vratimov z.s. B (5)
0:0
 
 
 
14
Městský tenisový klub Karviná A (1) TC Třinec A (2)
0:0
 
 
 
15
TC BIOCEL Vratimov z.s. A (3) Slavoj Český Těšín (8)
0:0
 
 
 
16
TK Havířov B (6) TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0:0
 
 
 
5
17
TC BIOCEL Vratimov z.s. B (5) TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0:0
 
 
 
18
Slavoj Český Těšín (8) TK Havířov B (6)
0:0
 
 
 
19
TC Třinec A (2) TC BIOCEL Vratimov z.s. A (3)
0:0
 
 
 
20
TK Slavia Orlová B (4) Městský tenisový klub Karviná A (1)
0:0
 
 
 
6
21
Městský tenisový klub Karviná A (1) TC BIOCEL Vratimov z.s. B (5)
0:0
 
 
 
22
TC BIOCEL Vratimov z.s. A (3) TK Slavia Orlová B (4)
0:0
 
 
 
23
TK Havířov B (6) TC Třinec A (2)
0:0
 
 
 
24
TJ SOKOL HRABŮVKA (7) Slavoj Český Těšín (8)
0:0
 
 
 
7
25
TC BIOCEL Vratimov z.s. B (5) Slavoj Český Těšín (8)
0:0
 
 
 
26
TC Třinec A (2) TJ SOKOL HRABŮVKA (7)
0:0
 
 
 
27
TK Slavia Orlová B (4) TK Havířov B (6)
0:0
 
 
 
28
Městský tenisový klub Karviná A (1) TC BIOCEL Vratimov z.s. A (3)
0:0