Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: mladší žactvo

41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
56:6
114:21
731:296
14
2
Slavoj Český Brod
Tisknout
4
3
40:23
83:50
614:436
11
3
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
5
1
34:20
72:44
524:376
11
4
WILSON Tenis Centrum
Tisknout
4
3
37:26
83:56
622:489
11
5
Lokomotiva Beroun
Tisknout
3
4
27:35
57:77
484:597
10
6
TK Bohutín, z.s.
Tisknout
3
3
25:29
55:61
437:479
9
7
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Tisknout
1
6
14:49
38:100
414:672
8
8
1. Vestecká sportovní o.s.
Tisknout
0
7
9:54
20:113
266:747
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2018 NT 5.5.2018
1
Tenisový klub Benátky nad Jizerou 1. Vestecká sportovní o.s.
8:1
17:2
107:34
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Neridé Slavoj Český Brod
6:3
13:6
89:42
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC Mladá Boleslav o.s. WILSON Tenis Centrum
8:1
16:5
102:65
Zápis o utkání - oficiální
4
Lokomotiva Beroun TK Bohutín, z.s.
2:7
4:15
44:98
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.2018 NT 19.5.2018
5
TK Bohutín, z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou
8:1
16:4
98:61
Zápis o utkání - oficiální
6
WILSON Tenis Centrum Lokomotiva Beroun
7:2
15:5
94:60
Zápis o utkání - oficiální
7
Slavoj Český Brod LTC Mladá Boleslav o.s.
3:6
6:12
63:86
Zápis o utkání - oficiální
8
1. Vestecká sportovní o.s. TK Neridé
0:9
0:18
14:108
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2018 NT 26.5.2018
9
Tenisový klub Benátky nad Jizerou TK Neridé
0:9
2:18
43:115
Zápis o utkání - oficiální
10
LTC Mladá Boleslav o.s. 1. Vestecká sportovní o.s.
8:1
16:2
102:29
Zápis o utkání - oficiální
11
Lokomotiva Beroun Slavoj Český Brod
5:4
11:9
82:88
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Bohutín, z.s. WILSON Tenis Centrum
2:7
4:14
55:96
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2018 NT 2.6.2018
13
WILSON Tenis Centrum Tenisový klub Benátky nad Jizerou
9:0
18:1
109:40
Zápis o utkání - oficiální
14
Slavoj Český Brod TK Bohutín, z.s.
8:1
16:2
105:31
Zápis o utkání - oficiální
15
1. Vestecká sportovní o.s. Lokomotiva Beroun
3:6
7:13
75:107
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Neridé LTC Mladá Boleslav o.s.
9:0
18:3
115:48
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2018 NT 16.6.2018
17
Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Mladá Boleslav o.s.
2:7
5:15
47:104
Zápis o utkání - oficiální
18
Lokomotiva Beroun TK Neridé
0:8
0:16
32:97
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Bohutín, z.s. 1. Vestecká sportovní o.s.
6:3
15:6
113:67
Zápis o utkání - oficiální
20
WILSON Tenis Centrum Slavoj Český Brod
2:7
6:15
76:103
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2018 NT 23.6.2018
21
Slavoj Český Brod Tenisový klub Benátky nad Jizerou
7:2
15:4
110:53
Zápis o utkání - oficiální
22
1. Vestecká sportovní o.s. WILSON Tenis Centrum
0:9
1:18
28:107
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Neridé TK Bohutín, z.s.
8:1
17:3
106:42
Zápis o utkání - oficiální
24
LTC Mladá Boleslav o.s. Lokomotiva Beroun
5:4
10:8
82:57
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2018 NT 1.7.2018
25
Tenisový klub Benátky nad Jizerou Lokomotiva Beroun
1:8
5:16
63:102
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Bohutín, z.s. LTC Mladá Boleslav o.s.
0:0
 
 
 
27
WILSON Tenis Centrum TK Neridé
2:7
7:14
75:101
Zápis o utkání - oficiální
28
Slavoj Český Brod 1. Vestecká sportovní o.s.
8:1
16:2
103:19
Zápis o utkání - oficiální