Český tenisový svaz

Skořepová Hedvika

Datum narození:
29.03.1994
Platnost reg. do:
11.04.2019
Klub:
TK Benešov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2005
Slavoj Čerčany
402 (6)
 
 
 
2006
Slavoj Čerčany
238 (9)
487 (3)
 
 
2007
Slavoj Čerčany
301 (1)
340 (4)
624 (3)
 
2008
Slavoj Čerčany
 
201 (9)
432 (4)
 
2009
Slavoj Čerčany
 
96 (1)
228 (6)
 
2010
Slavoj Čerčany
 
 
181 (9)
839 (3)
2011
Slavoj Čerčany
 
 
207 (9)
323 (6)
2012
Slavoj Čerčany
 
 
525 (3)
322 (6)
2013
Slavoj Čerčany
 
 
285 (1)
305 (6)
2014
TK Benešov
 
 
 
308 (6)
2015
TK Benešov
 
 
 
375 (6)
2016
TK Benešov
 
 
 
295 (6)
2017
TK Benešov
 
 
 
509 (4)
2018
TK Benešov
 
 
 
215 (9)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
11- III.třída D
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Benešov B - Sokol Týnec n.L.
0
2.
11- III.třída D
5.5.2018 NT 20.5.2018, TK Benešov B - TK Hrušov
0
3.
11- III.třída D
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Benešov B - TJ Meteor Stříbrná Skalice
0
4.
11- III.třída D
28.4.2018 NT 6.5.2018, Sokol Říčany B - TK Benešov B
0
5.
11- III.třída D
16.6.2018 NT 24.6.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B - TK Benešov B
1
6.
11- III.třída D
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Benešov B - Tenisový oddíl Junior
4
1.
19- IV.třída H
5.5.2018 NT 20.5.2018, TK Benešov C - TK Týnec nad Sázavou C
0
2.
19- IV.třída H
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Benešov C - TK Třebenice
0
3.
19- IV.třída H
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Benešov C - Tsport Votice C
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
11- III.třída D
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Benešov B - Sokol Týnec n.L.
0
2.
11- III.třída D
5.5.2018 NT 20.5.2018, TK Benešov B - TK Hrušov
1
3.
11- III.třída D
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Benešov B - TJ Meteor Stříbrná Skalice
2
4.
11- III.třída D
28.4.2018 NT 6.5.2018, Sokol Říčany B - TK Benešov B
2
5.
11- III.třída D
16.6.2018 NT 24.6.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B - TK Benešov B
1
6.
11- III.třída D
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Benešov B - Tenisový oddíl Junior
4
1.
19- IV.třída H
5.5.2018 NT 20.5.2018, TK Benešov C - TK Týnec nad Sázavou C
1
2.
19- IV.třída H
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Benešov C - TK Třebenice
4
3.
19- IV.třída H
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Benešov C - Tsport Votice C
1
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18