Český tenisový svaz

Richterová Alexandra

Datum narození:
06.01.2007
Platnost reg. do:
06.11.2019
Klub:
TK TILIA Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK TILIA Brno
357 (9)
 
 
 
2019
TK TILIA Brno
252 (12)
 
 
 
2020
TK TILIA Brno
336 (1)
404 (4)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA BS
27.4.2019, Sokol Lanžhot - TK TILIA Brno B
1
2.
III.TŘÍDA BS
11.5.2019, TK TILIA Brno B - TJ Brno-Komín
1
3.
III.TŘÍDA BS
25.5.2019, SHARK Brno - TK TILIA Brno B
1
4.
III.TŘÍDA BS
8.6.2019, TK TILIA Brno B - Tatran Starý Lískovec
1
5.
III.TŘÍDA BS
15.6.2019, Mosilana Brno - TK TILIA Brno B
0
6.
III.TŘÍDA BS
22.6.2019, TK TILIA Brno B - Slovácký TK Břeclav
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA BS
27.4.2019, Sokol Lanžhot - TK TILIA Brno B
1
2.
III.TŘÍDA BS
11.5.2019, TK TILIA Brno B - TJ Brno-Komín
1
3.
III.TŘÍDA BS
25.5.2019, SHARK Brno - TK TILIA Brno B
1
4.
III.TŘÍDA BS
8.6.2019, TK TILIA Brno B - Tatran Starý Lískovec
1
5.
III.TŘÍDA BS
15.6.2019, Mosilana Brno - TK TILIA Brno B
1
6.
III.TŘÍDA BS
22.6.2019, TK TILIA Brno B - Slovácký TK Břeclav
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
09.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Stryková, Peková - Dufková, Richterová 6:2, 2:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŔÍDA M
28.4.2019, TK Blansko - TC Brno B
0
2.
I.TŔÍDA M
5.5.2019, TK Zlín B - TK Blansko
4
3.
I.TŔÍDA M
12.5.2019, TK Blansko - Jiskra Otrokovice
4
4.
I.TŔÍDA M
26.5.2019, TC-MJ TENIS Líšeň - TK Blansko
1
5.
I.TŔÍDA M
9.6.2019, TK Blansko - ŽLTC Brno B
0
6.
I.TŔÍDA M
16.6.2019, SK Tenis Tišnov - TK Blansko
4
7.
I.TŔÍDA M
23.6.2019, TJ Žďár nad Sázavou - TK Blansko
9
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
45

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŔÍDA M
28.4.2019, TK Blansko - TC Brno B
0
2.
I.TŔÍDA M
5.5.2019, TK Zlín B - TK Blansko
5
3.
I.TŔÍDA M
12.5.2019, TK Blansko - Jiskra Otrokovice
0
4.
I.TŔÍDA M
26.5.2019, TC-MJ TENIS Líšeň - TK Blansko
4
5.
I.TŔÍDA M
9.6.2019, TK Blansko - ŽLTC Brno B
0
6.
I.TŔÍDA M
16.6.2019, SK Tenis Tišnov - TK Blansko
4
7.
I.TŔÍDA M
23.6.2019, TJ Žďár nad Sázavou - TK Blansko
11
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
45