Český tenisový svaz

Kučerová Tereza

Datum narození:
11.12.2001
Platnost reg. do:
18.04.2018
Klub:
LTC Pardubice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
LTC Pardubice
483 (6)
 
 
 
2014
LTC Pardubice
163 (1)
498 (4)
 
 
2015
LTC Pardubice
 
532 (4)
 
 
2016
LTC Pardubice
 
306 (1)
369 (4)
 
2017
LTC Pardubice
 
 
331 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.02.2017

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/-

0
2
11.03.2017

SHARK club s.r.o. (B - 600), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.02.2017

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/-

-
2
11.03.2017

SHARK club s.r.o. (B - 600), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - Pardubický krajský přebor
29.4., TK Pernštýn 1897 Pardubice B - LTC Pardubice C
0
2.
03 - Pardubický krajský přebor
20.5., TK Ústí n. Orlicí A - LTC Pardubice C
0
3.
03 - Pardubický krajský přebor
27.5., LTC Pardubice C - TC Přelouč A
0
4.
03 - Pardubický krajský přebor
24.6., LTC Pardubice C - TK Hlinsko
3
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - Pardubický krajský přebor
29.4., TK Pernštýn 1897 Pardubice B - LTC Pardubice C
0
2.
03 - Pardubický krajský přebor
20.5., TK Ústí n. Orlicí A - LTC Pardubice C
0
3.
03 - Pardubický krajský přebor
27.5., LTC Pardubice C - TC Přelouč A
2
4.
03 - Pardubický krajský přebor
24.6., LTC Pardubice C - TK Hlinsko
5
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
28.5., LTC Pardubice B - LTC Vysoké Mýto
0
2.
23 - Pardubický krajský přebor
11.6., 1. Východočeská Tenisová Pardubice - TK Vých. sport. HK - LTC Pardubice B
3
3.
23 - Pardubický krajský přebor
18.6., LTC Pardubice B - TK Ústí n. Orlicí A
0
4.
23 - Pardubický krajský přebor
25.6., LTC Pardubice B - TC Chrudim A
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
28.5., LTC Pardubice B - LTC Vysoké Mýto
0
2.
23 - Pardubický krajský přebor
11.6., 1. Východočeská Tenisová Pardubice - TK Vých. sport. HK - LTC Pardubice B
2
3.
23 - Pardubický krajský přebor
18.6., LTC Pardubice B - TK Ústí n. Orlicí A
0
4.
23 - Pardubický krajský přebor
25.6., LTC Pardubice B - TC Chrudim A
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5