Český tenisový svaz

Racek Libor

Datum narození:
19.09.1995
Platnost reg. do:
19.02.2020
Klub:
TK Pelhřimov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2007
LTC Humpolec
696 (4)
 
 
 
2008
LTC Humpolec
639 (1)
 
 
 
2009
TK Pelhřimov
 
553 (4)
 
 
2010
TK Pelhřimov
 
482 (1)
964 (3)
 
2011
TK Pelhřimov
 
 
329 (6)
 
2012
TK Pelhřimov
 
 
227 (9)
2377 (3)
2013
LTC Humpolec
 
 
157 (12)
1232 (3)
2014
LTC Humpolec
 
 
87 (1)
539 (6)
2015
LTC Humpolec
 
 
 
310 (9)
2016
LTC Humpolec
 
 
 
218 (9)
2017
LTC Humpolec
 
 
 
209 (9)
2018
LTC Humpolec
 
 
 
161 (12)
2019
LTC Humpolec
 
 
 
342 (6)
2020
TK Pelhřimov
 
 
 
253 (9)
17.08.2019

LTC Humpolec (C - 400), K: 4/4

16>8 Racek Libor- Lebeda Jiří6:0, 6:3
8>4 Racek Libor- Kabelka David7:6 (4), 1:6, 1:0 (7)
4>2 Němec Filip- Racek Libor6:1, 6:1
získané body: 15 b.
17.08.2019

LTC Humpolec (C - 400), K: 4/4

8>4 Racek, Adámek - Poletin, Lebeda 6:3, 6:1
4>2 Němec, Šťastný - Racek, Adámek 6:3, 6:2
získané body: 7 b.
24.08.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

32>16 Racek Libor- Kalousek Petr6:0, 6:1
16>8 Racek Libor- Bukáček Michal6:0, 6:1
8>4 Racek Libor- Stolarik Petr5:7, 6:1, 1:0 (9)
4>2 Vesecký Karel- Racek Libor6:2, 6:1
získané body: 15 b.
24.08.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

16>8 Racek, Adámek - Beneš, Kalousek 6:3, 6:2
8>4 Hájek, Hronza - Racek, Adámek 6:4, 6:0
získané body: 5 b.
21.09.2019

LTC Humpolec (C - 400), K: -/4

8>4 Buček, Racek - Duben, Guzik 6:1, 6:1
4>2 Němec, Vítek - Buček, Racek 6:1, 6:3
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Divize
27.4.2019, SKT Planá n.Luž. A - TK Pelhřimov A
0
2.
01. Divize
04.5.2019, TK Pelhřimov A - TJ TK MANE Hluboká n.V. A
0
3.
01. Divize
11.5.2019, LTC Humpolec A - TK Pelhřimov A
0
4.
01. Divize
25.5.2019, TK Pelhřimov A - LTC Tábor 1903 A
0
5.
01. Divize
08.6.2019, LTC Tábor 1903 B - TK Pelhřimov A
0
6.
01. Divize
15.6.2019, TK Pelhřimov A - TK ZVVZ Milevsko A
0
7.
01. Divize
22.6.2019, Jiskra Bechyně A - TK Pelhřimov A
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Divize
27.4.2019, SKT Planá n.Luž. A - TK Pelhřimov A
0
2.
01. Divize
04.5.2019, TK Pelhřimov A - TJ TK MANE Hluboká n.V. A
0
3.
01. Divize
11.5.2019, LTC Humpolec A - TK Pelhřimov A
11
4.
01. Divize
25.5.2019, TK Pelhřimov A - LTC Tábor 1903 A
0
5.
01. Divize
08.6.2019, LTC Tábor 1903 B - TK Pelhřimov A
0
6.
01. Divize
15.6.2019, TK Pelhřimov A - TK ZVVZ Milevsko A
0
7.
01. Divize
22.6.2019, Jiskra Bechyně A - TK Pelhřimov A
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15
27.4.2019, 01. Divize
SKT Planá n.Luž. A - TK Pelhřimov A
team - Racek Libor scr.
získané body: 0 b.
team - Stolarik scr.
získané body: 0 b.
11.5.2019, 01. Divize
LTC Humpolec A - TK Pelhřimov A
team Buček, Kabelka - Racek, Moucha 1:6, 6:4, 0:1
získané body: 11 b.