Český tenisový svaz

Hostování pro sezónu 2019

Jméno hráčeDatum narozeníMat. klubDo klubuVěková kategorieDatum realizace hostování
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň TCG Karlovy Vary dospělí 11.03.2019
Adamcová Veronika 27.06.2012 TK Letohrad TK Letohrad babytenis 19.03.2019
Adamec Jan 31.08.1999 TK Drnovice TC Bajda Kroměříž dospělí 05.03.2019
Adámek Pavel 04.05.2004 TO TJ Svitavy Tennis club Litomyšl, z.s. dorost 14.03.2019
Akrman Stanislav 28.02.1988 TK Hlinsko TC Přelouč dospělí 15.03.2019
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 13.03.2019
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov TJ Brno-Komín dospělí 06.03.2019
Alturban Karel 12.07.1977 TK Drnovice TK Města Bučovice dospělí 12.03.2019
Amirova Gunaj 06.08.1999 Severočeská tenisová o.s. TK Ústí n.Labem dospělí 08.03.2019
Andělová Šárka 13.04.1971 Spartak Průhonice Baník Praha dospělí 08.03.2019
Andres Erik 19.05.1997 TK Neridé TK Benešov dospělí 22.03.2019
Antoš Petr 19.04.1975 TK Velké Bílovice TJ Slavoj Velké Pavlovice dospělí 21.03.2019
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha TJ Spoje Praha dorost 13.03.2019
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava SK LAMA o.s. starší žactvo 08.03.2019
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava TK Slavia Orlová dorost 06.03.2019
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005 ŽLTC Brno dorost 08.03.2019
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005 ŽLTC Brno dospělí 08.03.2019
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 11.03.2019
Audy Norbert 12.03.1974 TO Slavoj Davle Sokol V.Popovice dospělí 18.03.2019
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Brno-Komín dospělí 06.03.2019
Babická Karin 14.03.1996 I.ČLTK Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 12.03.2019
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 14.03.2019
Bacíková Lucie 22.01.2001 TK VEVE Tábor SKT Planá n.Luž. dorost 13.03.2019
Bacíková Lucie 22.01.2001 TK VEVE Tábor SKT Planá n.Luž. dospělí 13.03.2019
Baciu Matei Serban 02.05.2011 TC Brno. TC Brno. babytenis 08.03.2019
Baderle David 12.08.2008 Sokol Zábřeh TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 06.03.2019
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dorost 05.03.2019
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. starší žactvo 05.03.2019
Bajer Albert 05.10.2006 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 18.03.2019
Bajerová Michaela 05.08.1992 SK Aritma Praha T.J. Sokol Sedlčany dospělí 15.03.2019
Bako Jan 23.08.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov dorost 06.03.2019
Baláčková Julie 06.08.2003 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. dorost 06.03.2019
Baláš Jan 28.10.2005 T.J. Sokol Lety TJ Sokol Dobřichovice starší žactvo 11.03.2019
Balážik Adam 09.09.1996 TO SK Žamberk LTC Nový Bydžov dospělí 06.03.2019
Balcarová Beáta 21.04.2010 TK Blansko ŽLTC Brno babytenis 05.03.2019
Balcarová Tatiana 24.05.2007 TK Blansko TK TILIA Brno mladší žactvo 05.03.2019
Balounová Aneta 13.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové starší žactvo 14.03.2019
Balun Jiří 04.09.1998 TC Brno. Slovan Hodonín dospělí 18.03.2019
Bánhidai Sandra 21.12.2003 SK HAMR, z.s. CPM Tenis Praha dospělí 26.03.2019
Barčáková Adéla 10.05.2005 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota starší žactvo 07.03.2019
Barčáková Karolína 15.10.1998 TK Kadaň TK Žatec dospělí 05.03.2019
Bardasová Sofie 24.08.2010 TJ MEZ Vsetín TJ Sokol Huslenky, z.s. babytenis 15.03.2019
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha TK Neridé dospělí 11.03.2019
Barnes Katherine 29.08.2001 SK OAZA Praha TO SK Mělník dospělí 13.03.2019
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava TK Havířov dospělí 26.03.2019
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava TK Havířov dorost 05.03.2019
Barochová Adéla 17.05.2003 TJ Sokol Hostivice LTC Rudná dorost 07.03.2019
Barochová Adéla 17.05.2003 TJ Sokol Hostivice LTC Rudná dospělí 07.03.2019
Barrow Timothy 18.09.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska dorost 12.03.2019
Bárta Adam 12.09.2006 TK SLOVANKA Č. Lípa TK Doksy starší žactvo 05.03.2019
Bárta Kevin 07.03.2002 TK Radošovice Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 12.03.2019
Bartek David 07.11.2008 TK TJ Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 13.03.2019
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 13.03.2019
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 11.03.2019
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 11.03.2019
Bartoň Tomáš 08.09.2001 SK HAMR, z.s. DTJ Jinonice dospělí 14.03.2019
Bartoš Adam 06.12.1994 VSK VŠB-TU Ostrava Sokol Bohumín dospělí 11.03.2019
Bartoš Adrian 13.08.2006 TJ MSV Studénka, z.s. TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 11.03.2019
Bartošová Anežka 14.03.1999 TJ Spoje Praha TK Oáza Říčany dospělí 15.03.2019
Bartošová Hana 30.12.2002 TK Radošovice TJ Sokol Strančice dospělí 13.03.2019
Bartošová Hana 30.12.2002 TK Radošovice TJ Sokol Strančice dorost 11.03.2019
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 07.03.2019
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dospělí 07.03.2019
Bartušek Vítek 09.11.2002 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. TK Pelhřimov dorost 06.03.2019
Baštýř Štěpán 23.10.2007 TK Sezimovo Ústí TK Pelhřimov mladší žactvo 06.03.2019
Baťková Natálie 20.05.2010 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa babytenis 05.03.2019
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha dospělí 18.03.2019
Becková Helena 15.03.1997 LTC Pardubice TCD Donovalská dospělí 19.03.2019
Bečica Jan 30.07.2003 TC Holešov, o.s. TK Fatra Napajedla dorost 13.03.2019
Bečička Robin 21.10.1994 TO SK Žamberk TK Dolní Dobrouč dospělí 12.03.2019
Bečičková Laura 25.08.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s. Rožnovský tenisový klub mladší žactvo 11.03.2019
Bedáň Jan 24.04.1987 Sokol Brno Žabovřesky TK Brno Bosonohy,z.s. dospělí 05.03.2019
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 05.03.2019
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s. TJ LTC Poděbrady dospělí 08.03.2019
Bejček Simon 17.04.2010 Tenisový klub Brozany,z.s. TJ Sokol Ústí n.L. babytenis 14.03.2019
Bejček Stanislav 19.08.1976 TK Ústí n.Labem TK Severní Terasa dospělí 15.03.2019
Bejčková Adéla 09.04.2008 Tenisový klub Brozany,z.s. Tenis Libochovice mladší žactvo 06.03.2019
Bejčková Adéla 09.04.2008 Tenisový klub Brozany,z.s. Tenis Libochovice starší žactvo 06.03.2019
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dorost 06.03.2019
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 06.03.2019
Beková Barbora 23.06.2008 Start Liberec LTK Liberec mladší žactvo 07.03.2019
Bělka Lukáš 17.06.2004 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa dorost 05.03.2019
Bělka Lukáš 17.06.2004 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa dospělí 05.03.2019
Bělohoubková Anna 14.03.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska starší žactvo 13.03.2019
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé TK Písnice dorost 12.03.2019
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod starší žactvo 12.03.2019
Bémová Alena 03.03.2005 TK Semily TK Lomnice n.Pop. dorost 06.03.2019
Bémová Alena 03.03.2005 TK Semily TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 06.03.2019
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Mníšek mladší žactvo 15.03.2019
Benedikt Šimon 11.11.2004 LTC Zbraslav Sportclub Řevnice, z.s. dorost 06.03.2019
Beneš Marek 22.10.2006 TJ Sokol Vršovice Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 12.03.2019
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé TK Březnice dospělí 15.03.2019
Beneš Onřej 11.09.2006 Severočeská tenisová o.s. TK Jirkov starší žactvo 14.03.2019
Benešová Laura 01.08.2001 TK Sparta Praha TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 08.03.2019
Benešová Tereza 25.05.2005 TK Slavia Plzeň TK Dýšina dorost 13.03.2019
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 07.03.2019
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 13.03.2019
Beran Šimon 20.02.2005 LTC Slaný SK Tenis Kladno starší žactvo 12.03.2019
Beran Šimon 20.02.2005 LTC Slaný SK Tenis Kladno dorost 12.03.2019
Beránková Bára 27.03.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 05.03.2019
Beránková Karolína 04.10.2000 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dospělí 15.03.2019
Beranová Veronika 01.09.2003 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš dospělí 12.03.2019
Berenreiterová Anna 27.01.2006 TJ Sokol Vysočany TJ Sokol Liboc dorost 12.03.2019
Bernas Daniel 11.11.2004 SK OAZA Praha Tempo Praha dospělí 08.03.2019
Bernatova Magdalena 24.09.2003 TK Ruzyně Praha TO Staré Splavy dospělí 08.03.2019
Běrský Michael 26.01.1997 VSK VŠB-TU Ostrava TK Opava dospělí 08.03.2019
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 13.03.2019
Bezděková Nicol 13.04.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Lokomotiva Zdice mladší žactvo 14.03.2019
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč TO TJ Svitavy dospělí 06.03.2019
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč TO TJ Svitavy dorost 06.03.2019
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 05.03.2019
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 11.03.2019
Bezdíčková Šárka 08.08.1997 TK Ústí n. Orlicí TO TJ Svitavy dospělí 13.03.2019
Bezemek Petr 18.03.1997 TK Neridé TK Březnice dospělí 12.03.2019
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha TK Oáza Říčany dospělí 18.03.2019
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha Tenis Dobříš dorost 15.03.2019
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy Lokomotiva Zdice babytenis 12.03.2019
Birnerová Tereza 13.09.2003 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. dospělí 08.03.2019
Birnerová Tereza 13.09.2003 LTC České Budějovice,z.s. TK Strakonice dorost 06.03.2019
Biroščák Ondřej 09.01.2007 TK SC OSTRAVA TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 13.03.2019
Biroščák Ondřej 09.01.2007 TK SC OSTRAVA TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 13.03.2019
Bisek Jan Marek 17.09.2007 TK Slavia Plzeň TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota starší žactvo 22.03.2019
Bisek Martin Jakub 17.09.2007 TK Slavia Plzeň TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota starší žactvo 22.03.2019
Bischoff Benno 21.03.2003 DTJ Jinonice Sokol Smíchov I. dorost 18.03.2019
Bittarová Juliana 29.06.2006 TK Ruzyně Praha TO Sprint dospělí 05.03.2019
Bláha Adam 21.02.2012 Sokol Králův Dvůr TK Sparta Praha minitenis 07.03.2019
Bláha Janek 29.09.2008 Sokol Říčany Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 19.03.2019
Bláha Janek 29.09.2008 Sokol Říčany Lokomotiva Zdice mladší žactvo 14.03.2019
Bláha Martin 09.07.2006 TJ Sokol Huslenky, z.s. TJ Zbrojovka Vsetín starší žactvo 13.03.2019
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod TK Čelákovice dorost 07.03.2019
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod TK Čelákovice dorost 07.03.2019
Blatská Lucie 09.10.1985 TJ Slavoj Plzeň TK Nová Ves dospělí 14.03.2019
Blažek Jan 04.03.1994 TC Dvůr Králové, z.s. TK Kvasiny dospělí 07.03.2019
Blažek Jan 13.09.2008 Open Tennis Club TK Lány mladší žactvo 19.03.2019
Blaževič Marek 05.11.1983 TK Start Praha-Topolka TGC Kunratice dospělí 05.03.2019
Blažková Barbora 10.06.2011 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Sparta Praha babytenis 06.03.2019
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha TK Sparta Praha starší žactvo 15.03.2019
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha TK Sparta Praha mladší žactvo 15.03.2019
Blecha Jan 18.03.1989 RPM OÁZA Říčany TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 18.03.2019
Bližňák Jaroslav 15.06.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK LAMA o.s. dospělí 14.03.2019
Blümelová Jana 24.05.1978 TK Frýdlant v Čechách TO Staré Splavy dospělí 15.03.2019
Bodlák Dominik 14.06.2008 TK Zlín TK 2000 Luhačovice starší žactvo 15.03.2019
Boháčová Ema 24.04.2009 LTC Český Krumlov Sokol TK Kaplice mladší žactvo 08.03.2019
Bohata Daniel 13.08.2004 ŽLTC Brno TJ Brno-Komín dorost 13.03.2019
Bohatová Kristýna 20.02.2007 Sokol TK Kaplice LTC Velešín dorost 14.03.2019
Bohatová Laura 16.08.2006 TJ Sokol Vysočany TŠ Hostivař starší žactvo 14.03.2019
Böhm Antonín 03.11.1998 TK Oáza Říčany 1.TK Pacov dospělí 21.03.2019
Bohos Štěpán 23.02.1989 LTC Panorama Teplice TK Dubí dospělí 15.03.2019
Bohušík Albert 16.10.2006 TK Radegast Rožnovský tenisový klub starší žactvo 13.03.2019
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 07.03.2019
Bonhard Martin 12.04.1991 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 15.03.2019
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná Slavoj Český Těšín starší žactvo 08.03.2019
Bořek-Dohalský Vojtěch 07.01.2004 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 15.03.2019
Botková Barbora 01.04.2008 TK Rochlice Liberec Start Liberec mladší žactvo 14.03.2019
Boubelíková Jana 27.03.1994 TK Olymp Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 07.03.2019
Boučková Karolína 07.05.2008 Slavoj Český Brod TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav mladší žactvo 05.03.2019
Bouchner Aleš 18.01.2003 LTC Humpolec LTC Humpolec dospělí 05.03.2019
Boxanová Barbara 18.01.2001 TJ Solidarita Praha 10 Progress dospělí 15.03.2019
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 08.03.2019
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dospělí 11.03.2019
Bradík Jonáš 04.02.2007 TCEN Hrádek nad Nisou TCEN Hrádek nad Nisou mladší žactvo 04.03.2019
Brandejs Martin 07.09.2009 TK Náchod TK Česká Skalice mladší žactvo 12.03.2019
Brašna Dominik 29.11.2005 TK Škoda Plzeň z.s. TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 11.03.2019
Braun Denis 18.04.2008 TK Žatec Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 13.03.2019
Braun Denis 18.04.2008 TK Žatec Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 13.03.2019
Brázda Filip 11.12.2006 Progress TO Bohemians Praha dorost 15.03.2019
Brázdová Eliška 29.11.2002 TK Konstruktiva, z.s. Tempo Praha dorost 07.03.2019
Bražina Michael 12.03.2004 TK Neridé TK Písnice dorost 13.03.2019
Brett Milan 19.06.2002 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dorost 05.03.2019
Brett Milan 19.06.2002 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 05.03.2019
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TK Slavia Plzeň starší žactvo 18.03.2019
Brňák Tobiáš 15.12.2005 Tenis Cibulka LTC Svoboda Praha dorost 15.03.2019
Brož Daniel 27.03.2000 TC Jičín TK Lomnice n.Pop. dospělí 12.03.2019
Brož Dominik 23.03.2001 TJ Baník Ostrava OKD TK Bílovec dorost 18.03.2019
Brož Petr 15.06.2003 TK Škoda Plzeň z.s. Tenisový klub Rokycany dospělí 06.03.2019
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno SK Tenis Tišnov starší žactvo 06.03.2019
Brožová Eva 19.07.1987 TO BREAK Statenice LTC Svoboda Praha dospělí 07.03.2019
Brožová Kateřina 30.06.1998 TK Neridé TK Strakonice dospělí 06.03.2019
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dorost 14.03.2019
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 04.03.2019
Brožová Viktorie 20.04.2003 TK TILIA Brno SK Jundrov Brno dospělí 14.03.2019
Brtníčková Bára 30.05.2007 TK Drnovice TK Vyškov starší žactvo 13.03.2019
Brückner Lukáš 25.02.2001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod HTK Třebíč dorost 19.03.2019
Brůna Daniel 07.06.2005 Tennis club Litomyšl, z.s. Tennis club Litomyšl, z.s. dorost 05.03.2019
Brusenbauch Karel 03.06.1971 TJ Nové Město na Moravě SK Tenis Tišnov dospělí 18.03.2019
Brychta Tomáš 02.07.2007 TK Dolní Dunajovice,spolek TC BORS CLUB-STK Břeclav starší žactvo 12.03.2019
Brychta Tomáš 02.07.2007 TK Dolní Dunajovice,spolek TKB Hrušovany z.s. dorost 12.03.2019
Březíková Anna 07.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. starší žactvo 12.03.2019
Březinová Iveta 14.06.1984 TK Spartak Jihlava TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 21.03.2019
Břicháček Bedřich 08.04.2006 TK Sport Kolovraty Tenis Dobříš starší žactvo 12.03.2019
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisklub Cheb dospělí 07.03.2019
Budina Martin 21.01.2005 TK Mohelnice, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dorost 08.03.2019
Budinová Simona 01.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov dorost 14.03.2019
Budinová Simona 01.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TO TJ Svitavy dospělí 13.03.2019
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Brno-Komín dospělí 13.03.2019
Bureš Michal 20.12.2002 Tenisklub Cheb TK Škoda Plzeň z.s. dorost 19.03.2019
Burian Jan 30.11.2006 TK Smiřice, z.s. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. starší žactvo 15.03.2019
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Mladá Boleslav o.s. starší žactvo 11.03.2019
Burian Marek 06.10.2007 TREND SPORT, z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. mladší žactvo 05.03.2019
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé TK Březnice dospělí 13.03.2019
Buriánová Anna 17.02.2005 SK OAZA Praha TK Benešov dorost 21.03.2019
Bursa Matyáš 24.07.1998 TK Neridé TK Horní Měcholupy dospělí 15.03.2019
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany Tenis Libochovice dospělí 14.03.2019
Bušková Kateřina 27.01.2006 TJ Sokol Vysočany Tenis Libochovice dorost 14.03.2019
Bušková Michaela 16.09.1997 Sportclub Řevnice, z.s. Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 06.03.2019
Bušta Adam 11.06.2002 TK Kruh Spartak Vrchlabí dorost 12.03.2019
Bužek Václav 02.05.2002 TK Slavia Plzeň TK Bohutín, z.s. dorost 12.03.2019
Bužek Václav 02.05.2002 TK Slavia Plzeň TK Bohutín, z.s. dospělí 12.03.2019
Bužková Radka 02.03.2000 I.ČLTK Praha TK Roja Příbram z.s. dospělí 08.03.2019
Bydžovská Adéla 01.02.1993 LTK Liberec Start Liberec dospělí 20.03.2019
Bydžovská Magdalena 14.03.2009 Lokomotiva Nymburk TC Realsport Nymburk o.s. mladší žactvo 04.03.2019
Byrtus Adam 05.03.2010 TJ TK Neratovice TK Neridé babytenis 05.03.2019
Bystroň Jakub 24.07.2003 TK Talent Bohumín Tenisový klub Tenet dorost 06.03.2019
Cakl Tomáš 25.04.1981 LTK Liberec TK SB Světlá n.Sáz. dospělí 13.03.2019
Císař Šimon 22.05.2005 TK Ruzyně Praha TK EMA o.s. dorost 18.03.2019
Coubalová Aneta 15.01.2005 TK Ruzyně Praha TK EMA o.s. dorost 15.03.2019
Crha Jiří 15.05.2008 TO TJ Svitavy TK Česká Třebová, z.s. mladší žactvo 06.03.2019
Crhová Charlotte 01.05.2011 TK AGROFERT Prostějov TK Česká Třebová, z.s. babytenis 07.03.2019
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 06.03.2019
Cváčková Natálie 18.01.1996 TK AGROFERT Prostějov TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dospělí 13.03.2019
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dospělí 07.03.2019
Czakoóvá Sabina 13.01.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s. Tenisklub7 mladší žactvo 15.03.2019
Czerny Daniel 14.04.1994 SK JC Sport Opava SK LAMA o.s. dospělí 13.03.2019
Czudek Michael 13.10.2003 Beskydský tenisový klub TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek dospělí 15.03.2019
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dospělí 15.03.2019
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 06.03.2019
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 06.03.2019
Čáp Jan 17.04.2002 Tenisový klub Ledeč nad Sázavou TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 14.03.2019
Čapka Jakub 14.06.2003 Sokol Letovice LTC Velen Boskovice dorost 11.03.2019
Čapoun Tomáš 21.02.1956 TK Pernštýn 1897 Pardubice USK Pardubice dospělí 18.03.2019
Čápová Kateřina 02.10.2003 TK Chomutov TK Jirkov dorost 08.03.2019
Čargová Lenka 30.12.1984 Tenis DLI Kladno TK Tenisek Buštěhrad dospělí 05.03.2019
Častulík Marek 26.03.2003 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. dospělí 19.03.2019
Čech Filip 23.08.2003 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov dorost 12.03.2019
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice starší žactvo 11.03.2019
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Česká Třebová, z.s. mladší žactvo 06.03.2019
Čech Radim 05.06.2010 TK Bílovec TO TJ Nový Jičín babytenis 18.03.2019
Čechmánková Sofie 05.03.2007 TK Zlín TK 2000 Luhačovice starší žactvo 13.03.2019
Čechová Kateřina 11.04.2003 LTK TEPLICE o.s. LTK TEPLICE o.s. dospělí 20.03.2019
Čechová Kateřina 11.04.2003 LTK TEPLICE o.s. LTK TEPLICE o.s. dorost 20.03.2019
Čermák Tomáš 23.10.2006 Clasic Tenis Club o.s. LTK Liberec starší žactvo 11.03.2019
Černá Alžběta 29.07.2001 Sokol Říčany TK Oáza Říčany dorost 19.03.2019
Černá Rozárie 14.02.2008 TK Botanika Bezděkov-Unhošť TK Lány mladší žactvo 19.03.2019
Černíková Nikola 16.07.1990 TK Lipník n.B. TK Gymnázium Uničov dospělí 13.03.2019
Černohlávková Vendula 21.08.1985 Mgr. Růžena Krtková Rudnická
Top Tennis Academy
TK Sokol Horní Počernice,p.s. dospělí 04.03.2019
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé LTC Houštka starší žactvo 12.03.2019
Černý Jakub 27.06.2004 VSK VŠB-TU Ostrava TC Třinec dospělí 05.03.2019
Červenka Filip 28.11.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. mladší žactvo 14.03.2019
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s. TK Ústí n.Labem starší žactvo 08.03.2019
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s. I.ČLTK Praha mladší žactvo 12.03.2019
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005 Spartak Rožmitál dospělí 11.03.2019
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005 Spartak Rožmitál dorost 11.03.2019
Červenková Natálie 10.10.2005 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 starší žactvo 20.03.2019
Češpivová Erika 27.05.1986 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany dospělí 06.03.2019
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s. LTK Klatovy dorost 06.03.2019
Čipera Lukáš 19.04.2002 TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně dospělí 07.03.2019
Čižmárová Karolína 01.04.2007 TK Znojmo Tatran Brno Kohoutovice dospělí 11.03.2019
Čižmárová Karolína 01.04.2007 TK Znojmo TK TILIA Brno starší žactvo 11.03.2019
Čmelík Jan 14.02.2001 DTK Skuteč TK Holice dorost 07.03.2019
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dorost 12.03.2019
Čumpelíková Karolína 28.08.2005 Sokol Říčany 1. Vestecká sportovní o.s. starší žactvo 13.03.2019
Čurda Tomáš 26.09.2007 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín starší žactvo 14.03.2019
Čurdová Simona 15.03.2001 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 12.03.2019
Čuřín Adam 03.04.1976 Tenis klub FÉNIX Nedvězí TENIS VLAŠIM,z.s. dospělí 13.03.2019
Čutková Nikola 29.12.2003 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha dorost 06.03.2019
Damašková Gabriela 26.07.1976 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Ostrava Nová Ves dospělí 05.03.2019
Daněk Štěpán 25.10.2007 TC Holešov, o.s. Jiskra Otrokovice mladší žactvo 06.03.2019
Danielová Šárka 28.08.1989 SKT Planá n.Luž. Jiskra Bechyně dospělí 11.03.2019
Danišová Natálie 11.12.2004 SKP České Budějovice SK ČEMBY SPORT dorost 07.03.2019
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. VSK VŠB-TU Ostrava dorost 08.03.2019
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice TC Přelouč dospělí 14.03.2019
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 05.03.2019
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dorost 05.03.2019
Deml Jakub 26.06.2005 TK Start Praha-Topolka Tenisový klub Mníšek starší žactvo 12.03.2019
Derfl Christian 14.04.1995 LTC Modřany 2005 TJ Kralupy o.s. dospělí 06.03.2019
Detiuc Anastasia 14.12.1998 I.ČLTK Praha TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 12.03.2019
Dobeš Ondřej 27.06.2000 TO Slavoj Davle 1. Vestecká sportovní o.s. dospělí 06.03.2019
Dobešová Denisa 24.08.2008 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad mladší žactvo 08.03.2019
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 08.03.2019
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 starší žactvo 05.03.2019
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Třinec dospělí 06.03.2019
Dohnalová Simona 18.10.2006 JUNIOR CENTRUM Krnov TK Krnov starší žactvo 13.03.2019
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK Havířov TC Kopřivnice dospělí 11.03.2019
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha TK Sparta Praha starší žactvo 13.03.2019
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha Tsport Votice o.s. dorost 11.03.2019
Doležalová Alžběta 03.03.2001 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. Spartak Vrchlabí dorost 08.03.2019
Doležalová Barbora 28.03.1991 TC Týn nad Vltavou TK Zliv dospělí 07.03.2019
Doležalová Michaela 28.09.1979 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 15.03.2019
Dorda Lukáš 24.09.2001 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. dorost 14.03.2019
Dörfl Tomáš 22.09.2011 Baník Příbram Baník Příbram babytenis 19.03.2019
DOROT Ondřej 07.04.2004 TO Slavoj Tachov TJ Sokol Planá u Mar.Lázní dorost 18.03.2019
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 06.03.2019
Dostál Marek 10.09.1973 TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno dospělí 04.03.2019
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA mladší žactvo 14.03.2019
Dostálová Markéta 10.09.2003 TENIS Klánovice Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 06.03.2019
Dostálová Natálie 30.05.2005 SK Tenis Kladno LTC Rudná dorost 15.03.2019
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice TK Sparta Praha starší žactvo 07.03.2019
Douša Miroslav 15.10.1976 LTC Kolín Sparta Kutná Hora dospělí 13.03.2019
Drábek Petr 24.12.1977 Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 13.03.2019
Drábík Martin 18.11.1977 Sokol Chudčice TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 11.03.2019
Drábková Aneta 09.10.2004 Tempo Praha Tenis Brandýs n.L. dorost 06.03.2019
Drábková Denisa 06.04.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Mladá Boleslav o.s. mladší žactvo 13.03.2019
Drabová Adéla 31.07.2003 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Opava dorost 06.03.2019
Drabová Adéla 31.07.2003 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Opava dospělí 06.03.2019
Drábová Anna 17.02.2001 TK Jirkov TK Žatec dospělí 08.03.2019
Drábová Anna 17.02.2001 TK Jirkov TK Žatec dorost 08.03.2019
Drahovzalová Laura 11.07.2006 TK Komárov Sokol Brno Žabovřesky starší žactvo 11.03.2019
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy TK Česká Třebová, z.s. mladší žactvo 06.03.2019
Dražný Richard 05.03.1975 Tenis Nová Paka SK HAMR, z.s. dospělí 21.03.2019
Drbohlav Marek 05.04.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 13.03.2019
Dressler Vojtěch 19.10.1999 Sokol Říčany TJ Sokol Strančice dospělí 19.03.2019
Drnák Jakub 22.11.2003 TK Rynholec TK Lány dorost 14.03.2019
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves TJ Solidarita Praha 10 dorost 08.03.2019
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves 1. Vestecká sportovní o.s. starší žactvo 08.03.2019
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves 1. Vestecká sportovní o.s. dorost 08.03.2019
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves TJ Solidarita Praha 10 dospělí 08.03.2019
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 TK Moravský Krumlov z.s. TC BORS CLUB-STK Břeclav mladší žactvo 06.03.2019
Duba Ondřej 09.04.2003 LTK Klatovy TK Dýšina dospělí 14.03.2019
Duba Tomáš 30.12.2006 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. Tempo Praha starší žactvo 14.03.2019
Dubová Magdalena 21.08.2001 TK Slavia Plzeň LTC Domažlice dorost 15.03.2019
Dubová Magdalena 21.08.2001 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 15.03.2019
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 14.03.2019
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy TK Horní Měcholupy dospělí 19.03.2019
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy TK Start Praha-Topolka starší žactvo 19.03.2019
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary dorost 11.03.2019
Duda Filip 30.09.1998 RPM OÁZA Říčany TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 06.03.2019
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko TK AGROFERT Prostějov babytenis 06.03.2019
Duffek Ondřej 27.12.1989 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TENIS Klánovice dospělí 15.03.2019
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dospělí 08.03.2019
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko TO TJ Tesla Pardubice dorost 15.03.2019
Ducháč Adam 07.03.2008 TK Česká Skalice TC Dvůr Králové, z.s. mladší žactvo 12.03.2019
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. starší žactvo 06.03.2019
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. mladší žactvo 06.03.2019
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 14.03.2019
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 14.03.2019
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 14.03.2019
Dušák Josef 31.05.2005 LTC Houštka Tenis Brandýs n.L. dorost 12.03.2019
Dušák Matěj 16.06.2009 LTC Houštka Tenis Brandýs n.L. mladší žactvo 12.03.2019
Dušátková Eva 27.10.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha starší žactvo 12.03.2019
Dušek Karel 25.02.2004 TJ Radlice TK Konstruktiva, z.s. dorost 12.03.2019
Dušková Adéla 09.03.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 08.03.2019
Dušková Hana 21.05.1999 TJ Slovan Broumov TK Kvasiny dospělí 07.03.2019
Dvořáček Lukáš 30.11.2008 SPORTTENIS I. ČLTPK Čerčany mladší žactvo 12.03.2019
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s. I.ČLTK Praha mladší žactvo 08.03.2019
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s. TK Ústí n.Labem starší žactvo 07.03.2019
Dvořák Matouš 06.05.2009 WILSON Tenis Centrum TENIS VLAŠIM,z.s. mladší žactvo 06.03.2019
Dvořák Šimon 06.05.2009 WILSON Tenis Centrum TENIS VLAŠIM,z.s. mladší žactvo 06.03.2019
Dvořák Štěpán 10.09.2004 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dospělí 07.03.2019
Dvořák Tomáš 18.08.2006 TK Mohelnice, z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. dorost 13.03.2019
Dvořáková Daniela 12.03.2003 Junior TC Praha TJ Radlice dorost 15.03.2019
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek TK Pelhřimov babytenis 14.03.2019
Dvořáková Eliška 01.06.1987 TJ Sokol Budyně n.Ohř. SK Štětí dospělí 12.03.2019
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka TC VŠ Praha dorost 08.03.2019
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 08.03.2019
Dvořáková Nikola 20.04.2008 TK Písek TK Ostrovec starší žactvo 11.03.2019
Dyba Jan 24.05.2002 TK Neridé TJ Sokol Vysočany dorost 12.03.2019
Dynterová Jarmila 29.01.1968 Spartak Vrchlabí Sokol Horní Branná dospělí 12.03.2019
Dzida Antoni 17.04.2006 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dorost 06.03.2019
Džurňáková Michaela 02.02.2005 LTC Litvínov TK Kadaň starší žactvo 08.03.2019
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA TK Slavia Orlová starší žactvo 06.03.2019
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 08.03.2019
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 08.03.2019
Emborg Patrik 08.05.2000 TC VŠ Praha TC VŠ Praha dospělí 08.03.2019
Encinas Michelle Diane 23.12.2002 CPM Tenis Praha TJ Sokol Strančice dorost 13.03.2019
Eršil David 13.08.2004 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 14.03.2019
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 mladší žactvo 11.03.2019
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha TK Horní Měcholupy starší žactvo 18.03.2019
Evják Lukáš 13.09.2007 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 06.03.2019
Exnerová Ella 17.09.2008 TENIS Klánovice TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. starší žactvo 14.03.2019
Fabiánová Petra 08.04.1988 TK FZŠ Trávníčkova VŠSK MFF Praha dospělí 14.03.2019
Fafala Lukáš 21.03.2007 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa mladší žactvo 05.03.2019
Fafl Martin 07.04.1984 SK Aritma Praha TC VŠ Praha dospělí 12.03.2019
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé LTC Beroun, z.s. dorost 14.03.2019
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 13.03.2019
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 11.03.2019
Fára Jan 11.03.2006 DTJ Jinonice LTC Svoboda Praha starší žactvo 06.03.2019
Farkaš Lukáš 30.04.2005 TC Realsport Nymburk o.s. TK Lysá n.L. starší žactvo 05.03.2019
Farkaš Lukáš 30.04.2005 TC Realsport Nymburk o.s. TK Lysá n.L. dospělí 05.03.2019
Fečková Barbora 06.09.2003 LTK Bílina Sokol Košťany dospělí 13.03.2019
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí TJ MSV Studénka, z.s. mladší žactvo 14.03.2019
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí TJ MSV Studénka, z.s. starší žactvo 14.03.2019
Fenyk Martin 10.12.2002 BLTC Brno Start Brno dorost 05.03.2019
Ferfecká Valentina 10.07.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 19.03.2019
Fernando Timothy 06.04.2004 Slavoj Český Brod Sokol Týnec n.L. dospělí 15.03.2019
Fiala Karel 23.01.1982 Lokomotiva Praha TK Horní Měcholupy dospělí 19.03.2019
Fiala Karel 21.05.1958 Lokomotiva Praha TK Horní Měcholupy dospělí 19.03.2019
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 06.03.2019
Fiala Michael 15.06.2005 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice starší žactvo 15.03.2019
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s. TK Neridé babytenis 08.03.2019
Fiedler Jiří 14.06.2004 I.ČLTK Praha Tenisový klub SPORT,o.s. dospělí 13.03.2019
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 12.03.2019
Fichnová Adéla 08.06.2008 TK Kubáň Ostrava TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 08.03.2019
Fichnová Adéla 08.06.2008 TK Kubáň Ostrava TK Havířov mladší žactvo 05.03.2019
Fikar Marek 03.01.2003 TK Oáza Říčany TK Radošovice dorost 08.03.2019
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 06.03.2019
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha TC Dvůr Králové, z.s. dorost 08.03.2019
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno SK Tenis Tišnov babytenis 06.03.2019
Filipský Jakub 12.06.1995 TK Sparta Praha TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 05.03.2019
Fišer Jaroslav 17.07.2007 TK Rynholec TK Lány mladší žactvo 14.03.2019
Flanderková Jindra 21.01.1986 LTC Kolín TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 04.03.2019
Flašarová Zuzana 12.09.2000 Mladý tenista, z.s. TK Hlučín dospělí 04.03.2019
Fleischmann Jan 18.06.1976 TK Strakonice TK Prachatice z.s. dospělí 06.03.2019
Florová Sofie 11.05.2009 TK TILIA Brno TK Vyškov mladší žactvo 11.03.2019
Fojtík Tomáš 07.03.2007 TK Krnov TK Opava mladší žactvo 13.03.2019
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha Tenis Dobříš starší žactvo 18.03.2019
Foltas Dominik 23.01.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dorost 08.03.2019
Forejtek Jonáš 10.03.2001 TK Škoda Plzeň z.s. TK AGROFERT Prostějov dorost 06.03.2019
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň I.ČLTK Praha mladší žactvo 19.03.2019
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Sokol Vysočany dospělí 11.03.2019
Formánek Lukáš 08.10.2010 TO TJ Nový Jičín TK Na Dolině o.s. babytenis 13.03.2019
Formánek Václav 12.11.2004 TO TJ Nový Jičín TO Odry dospělí 14.03.2019
Forys Martin 04.04.1994 Severočeská tenisová o.s. TK Břízky Jablonec n.Nis. dospělí 11.03.2019
Fraenkl Jiří 23.03.1977 LTK Liberec Start Liberec dospělí 13.03.2019
Fraenklová Natálie 18.03.2011 LTK Liberec Slovan Liberec babytenis 20.03.2019
Franc Jaroslav 15.01.1986 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 12.03.2019
Fraňková Nikola 07.02.1988 TK Mokrá-Horákov TK Brno Bosonohy,z.s. dospělí 11.03.2019
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 12.03.2019
Fridrich Radim 08.09.2008 NTC Kyjov TK Kyjov mladší žactvo 12.03.2019
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha Slavoj Český Brod starší žactvo 13.03.2019
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha Slavoj Český Brod starší žactvo 13.03.2019
Frojdová Jana 24.03.1986 TC VŠ Praha Lokomotiva Beroun dospělí 14.03.2019
Frömel Karel 13.01.2006 SK Véska TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 12.03.2019
Fromel Martin 16.02.2002 TK Havířov SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 11.03.2019
Frühaufová Nela 27.08.2009 LTC Modřany 2005 Sportcentrum Uhříněves mladší žactvo 05.03.2019
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TK Sparta Praha TK Roja Příbram z.s. dospělí 06.03.2019
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dospělí 07.03.2019
Fuchsík Jakub 09.07.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava babytenis 06.03.2019
Fukalová Barbora 24.12.2002 Rožnovský tenisový klub TK Bílovec dospělí 12.03.2019
Gáborík Trajan 16.06.2005 TJ Sokol Hostivice TK Sparta Praha starší žactvo 22.03.2019
Galnorová Adéla 23.09.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. starší žactvo 12.03.2019
Galnorová Adéla 23.09.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Zlín mladší žactvo 06.03.2019
Galová Nikola 31.03.2005 TK Dolní Dunajovice,spolek TKB Hrušovany z.s. dorost 12.03.2019
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava dospělí 11.03.2019
Gaňová Adriana 06.07.2002 VSK VŠB-TU Ostrava TK Havířov dorost 05.03.2019
Gašicová Kateřina 24.04.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dorost 05.03.2019
Gašicová Kateřina 24.04.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dospělí 05.03.2019
Gawendová Natálie 07.08.2002 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK FUNTOM Dobřany dorost 12.03.2019
Gedeon Petr 06.04.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí Tenisový klub Šternberk, z.s. dospělí 06.03.2019
Gengelová Natálie 07.01.2005 SK TALENT 13 - spolek SK Tenis Kladno starší žactvo 15.03.2019
Ghoubrial Věra 17.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dospělí 12.03.2019
Gibek Jan 09.01.2005 TK Neridé TJ Jiskra Zruč n.Sáz. starší žactvo 14.03.2019
Gilar Tomáš 27.09.1995 Sokol Brno Žabovřesky Univerzita Brno dospělí 05.03.2019
Ginterová Monika 04.06.1973 TK Sokol Horní Počernice,p.s. Baník Praha dospělí 13.03.2019
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dospělí 11.03.2019
Gnezdilov Daniil 02.07.2004 1. Vestecká sportovní o.s. TJ Sokol Strančice dorost 14.03.2019
Goldmanová Kamila 06.01.1998 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 11.03.2019
Gööz Tomáš 30.03.1979 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 08.03.2019
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha TK Roja Příbram z.s. dospělí 07.03.2019
Gosler Marek 09.08.2003 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dospělí 12.03.2019
Graman Miroslav 11.06.1968 LTC České Budějovice,z.s. SKT Planá n.Luž. dospělí 05.03.2019
Grin Ivan 09.06.1990 TK FZŠ Trávníčkova T.J. Sokol Sedlčany dospělí 12.03.2019
Groh Petr 01.08.2001 TJ Slavoj Velké Pavlovice Tenisový klub Tesla Brno dorost 15.03.2019
Grois Oldřich 21.12.2003 TC-MJ TENIS Líšeň TK Blansko dorost 05.03.2019
Grois Ondřej 27.06.2007 TC-MJ TENIS Líšeň TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 05.03.2019
Gröppl Miloslav 04.12.1974 Tatran Brno Kohoutovice SHARK Brno dospělí 13.03.2019
Grossmann David 01.08.2003 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 11.03.2019
Grubauerová Helena 10.12.2003 TJ Jiskra Havlíčkův Brod LTC Humpolec dospělí 08.03.2019
Grübel Petr 30.11.2007 Slovan Liberec TK Rochlice Liberec starší žactvo 12.03.2019
Grübel Petr 30.11.2007 Slovan Liberec LTK Liberec mladší žactvo 12.03.2019
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dospělí 08.03.2019
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 08.03.2019
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 08.03.2019
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 08.03.2019
Grygoriv Inna 14.05.1996 LTC Slovan Kladno LTC Roztoky u Prahy dospělí 11.03.2019
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 15.03.2019
Hadamík Adam 04.09.2007 Tenisový klub Bzenec Tenisový klub Vracov, z.s. mladší žactvo 05.03.2019
Hájek Michal 19.03.2002 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Krnov dorost 12.03.2019
Hájek Miroslav 04.12.1973 LTC Pardubice TK Holice dospělí 06.03.2019
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 06.03.2019
Hájek Roman 22.07.1972 TO TJ Slovan Varnsdorf Slovan Liberec dospělí 05.03.2019
Hájková Anna 01.03.2009 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí mladší žactvo 07.03.2019
Hájková Ema 19.11.2002 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 15.03.2019
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha TK Strakonice dospělí 06.03.2019
Hájková Natálie 03.09.2009 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov mladší žactvo 20.03.2019
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10 Lokomotiva Beroun starší žactvo 14.03.2019
Halama Kryštof 16.04.2007 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. starší žactvo 14.03.2019
Halamíčková Milana 16.07.1968 Sokol Husovice Univerzita Brno dospělí 06.03.2019
Haleš Richard 07.06.2007 Tělocvičná jednota Sokol Osek LTC Panorama Teplice mladší žactvo 13.03.2019
Halounová Alexandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 14.03.2019
Halounová Sandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 14.03.2019
Halová Veronika 20.08.2003 Jiskra Otrokovice TJ Sokol Vizovice dospělí 19.03.2019
Hamerník Adam 19.07.2004 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dorost 08.03.2019
Hamous Robert 23.10.1983 LTC Slovan Kladno LTC Roztoky u Prahy dospělí 08.03.2019
Hampl Ladislav 19.01.2001 Baník Žacléř Lokomotiva Trutnov dorost 15.03.2019
Hamplová Veronika 14.05.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Dýšina mladší žactvo 08.03.2019
Hänel Tom 02.06.2006 TK Žatec LTK Liberec starší žactvo 07.03.2019
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha Lokomotiva Beroun starší žactvo 14.03.2019
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha TK Neridé mladší žactvo 08.03.2019
Hanzl Matěj 22.04.2004 TK Železný Brod TK Lomnice n.Pop. dorost 13.03.2019
Harajda Ema 07.06.2007 TK Na Dolině o.s. TK Bílovec dorost 15.03.2019
Harajda Michal 12.04.2005 TK Na Dolině o.s. TK Bílovec dorost 15.03.2019
Haresta Jakub 01.12.2006 TK Třebíč HTK Třebíč starší žactvo 06.03.2019
Hartlová Eva 19.06.1982 TJ Sokol Ústí n.L. TK Severní Terasa dospělí 07.03.2019
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav babytenis 13.03.2019
Hasman Tomáš 03.12.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Jirkov dorost 11.03.2019
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 12.03.2019
Hauser Karel Kryštof 23.07.2007 LTK Liberec TK Frýdlant v Čechách mladší žactvo 13.03.2019
Havel Martin 18.12.1987 TK Letohrad TK Letohrad dospělí 19.03.2019
Havelka Jiří 12.02.1985 Slovan Liberec Slovan Liberec dospělí 18.03.2019
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. babytenis 13.03.2019
Havlíček Jan 23.04.1973 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany dospělí 13.03.2019
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 18.03.2019
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha LTC Houštka dospělí 11.03.2019
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 15.03.2019
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 15.03.2019
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice Lokomotiva Zdice babytenis 12.03.2019
Havlínová Veronika 17.12.2002 Chlumec n/Cidlinou LTC Kolín dorost 13.03.2019
Havlova Barbora 19.12.2003 1. Vestecká sportovní o.s. TK Benešov dorost 13.03.2019
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice SK Tenis Duchcov dorost 07.03.2019
Havrlant Marek 11.06.2007 TK Kubáň Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 15.03.2019
Hayek Lukáš 04.01.1978 Spartak Vrchlabí TK Turnov dospělí 13.03.2019
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 12.03.2019
Hebelka Jan 14.02.1980 TJ Baník Ostrava OKD SK JC Sport Opava dospělí 13.03.2019
Heidekerová Lenka 27.02.2002 TK Vyškov TK Města Bučovice dospělí 05.03.2019
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dorost 18.03.2019
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dospělí 18.03.2019
Hein Petr 30.12.1965 TK Dubí TK Dubí dospělí 14.03.2019
Hejátko Vojtěch 17.10.2008 TK Opava Tenisový klub Minerva Opava,z.s. starší žactvo 06.03.2019
Hejduk Michal 18.06.2007 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TK Znojmo mladší žactvo 11.03.2019
Hejna Aleš 30.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. starší žactvo 13.03.2019
Hejna Antonín 18.07.2004 Sokol Králův Dvůr Spartak Hořovice dorost 13.03.2019
Hejzlar Matěj 10.09.2006 TK Lysá n.L. TK Čelákovice dorost 19.03.2019
Hendrich Adam 03.02.2004 TJ Sokol Dobřichovice T.J. Sokol Lety dorost 13.03.2019
Hendrychová Tereza 09.06.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Zašová dorost 12.03.2019
Herda Jan 06.08.1987 LTC Mladá Boleslav o.s. TJ LTC Poděbrady dospělí 18.03.2019
Hereit Martin 16.08.1998 TK Sokolov TO Rotas Rotava dospělí 06.03.2019
Hermanová Dita 31.03.2001 TK Drnovice TK Blansko dorost 12.03.2019
Hermanová Dita 31.03.2001 TK Drnovice TK Blansko dospělí 12.03.2019
Herrmann Vojtěch 09.04.1989 TK Pernštýn 1897 Pardubice Slovan Liberec dospělí 18.03.2019
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dospělí 12.03.2019
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dospělí 12.03.2019
Heřmanová Nikola 11.05.2005 Sport club Na Zámečku I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 11.03.2019
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice TC Chrudim z.s. dospělí 05.03.2019
Heřmanová Tereza 27.06.2009 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 06.03.2019
Hessová Adriana 10.11.2008 Tenisklub Cheb TK Sokolov mladší žactvo 08.03.2019
Hinková Jolana 28.12.2006 Slavoj Třešť TK Čáslav starší žactvo 07.03.2019
Hlásný Erik 17.08.2009 TK Čelákovice TK Sokol Horní Počernice,p.s. mladší žactvo 25.03.2019
Hlaváč Jan 20.05.1994 TO SK Žamberk TK Dolní Dobrouč dospělí 18.03.2019
Hlavačka Martin 20.12.1999 TC Brno. TK Města Bučovice dospělí 05.03.2019
Hlaváčová Rozálie 08.02.2008 Clasic Tenis Club o.s. TK Železný Brod mladší žactvo 15.03.2019
Hlaváčová Rozálie 08.02.2008 Clasic Tenis Club o.s. TK Železný Brod starší žactvo 15.03.2019
Hlavnička Martin 09.06.2008 Jiskra Bechyně LTC Tábor 1903 mladší žactvo 05.03.2019
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s. BLTC Brno dospělí 11.03.2019
Hloupá Karolína 17.06.2008 TK Komárov SK Jundrov Brno mladší žactvo 11.03.2019
Hloušek Dominik 02.06.1996 TK Blansko Sokol Velké Opatovice dospělí 20.03.2019
Hodačová Antonie 28.02.2009 TK Radošovice TK Oáza Říčany mladší žactvo 14.03.2019
Hodan Marek 21.05.2008 TK Bílovec TO Odry mladší žactvo 14.03.2019
Hofmanová Hana 01.09.2004 Open Tennis Club TK Stochov dospělí 15.03.2019
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dorost 06.03.2019
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dospělí 06.03.2019
Holan Samuel 15.11.2008 TK Rochlice Liberec Start Liberec mladší žactvo 13.03.2019
Holík Denis 26.06.2004 SK Meteor Praha Lob S.A. Bohnice, zs dorost 11.03.2019
Holiš Dominik 22.05.2000 TK Radegast Rožnovský tenisový klub dospělí 13.03.2019
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 06.03.2019
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 06.03.2019
Holubová Karolína 20.01.2005 TK Dolní Dunajovice,spolek TKB Hrušovany z.s. dorost 12.03.2019
Holubová Tereza 24.02.2007 TK Louny Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 13.03.2019
Holubová Tereza 24.02.2007 TK Louny TK Evženie Klášterec n/O starší žactvo 13.03.2019
Holý Tomáš 26.02.2008 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. mladší žactvo 12.03.2019
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov TK Havířov dorost 06.03.2019
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov TK Havířov dospělí 06.03.2019
Hora Martin 27.06.1969 SK Rapid Praha Sportcentrum Uhříněves dospělí 05.03.2019
Hora Václav 06.10.1998 Severočeská tenisová o.s. Tenis Libochovice dospělí 13.03.2019
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha TK Olymp Praha babytenis 13.03.2019
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 13.03.2019
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha LTK Liberec starší žactvo 07.03.2019
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. starší žactvo 12.03.2019
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov mladší žactvo 06.03.2019
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 starší žactvo 11.03.2019
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dorost 11.03.2019
Horák Ondřej 14.10.2002 SK LAMA o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 06.03.2019
Horák Ondřej 14.10.2002 SK LAMA o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 08.03.2019
Horáková Elen 05.10.2004 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc dorost 11.03.2019
Horáková Kateřina 13.05.1983 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. dospělí 13.03.2019
Horňák Daniel 10.09.2005 TK Bohutín, z.s. TK Roja Příbram z.s. dorost 12.03.2019
Horňák Daniel 10.09.2005 TK Bohutín, z.s. TK Roja Příbram z.s. starší žactvo 12.03.2019
Horník Jiří 25.01.1961 Sokol Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad dospělí 14.03.2019
Horský Tobiáš 22.12.2009 SK JC Sport Opava TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 18.03.2019
Horváthová Karolína 17.10.2007 Tenisový klub Bzenec TK Kyjov mladší žactvo 19.03.2019
Horváthová Katrin 08.03.1999 Beskydský tenisový klub Tenisový klub Šternberk, z.s. dospělí 11.03.2019
Hořavková Nicole 24.05.2000 TK Havířov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 07.03.2019
Hořavová Zuzana 07.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska mladší žactvo 12.03.2019
Hořejší Kristýna 05.08.2007 LTC Modřany 2005 TGC Kunratice starší žactvo 12.03.2019
Hostáková Julie 21.04.2007 LTC Modřany 2005 TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 11.03.2019
Hošek David 24.11.2001 TJ Kyje Praha 14 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 13.03.2019
Hošpes Matyáš 04.08.2008 TK Sparta Praha Tenisový klub Mníšek starší žactvo 13.03.2019
Houdková Aneta 03.12.2007 Sokol Blovice SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 12.03.2019
Houdková Barbora 13.08.2009 Sokol Blovice SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 12.03.2019
Houšková Kristýna 20.11.2006 Sokol Nepomuk Sokol Blovice starší žactvo 13.03.2019
Houžvičková Sandra 19.01.1991 TK Start Praha-Topolka TC Pankrác dospělí 08.03.2019
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice TCEN Hrádek nad Nisou dorost 05.03.2019
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha TK Čelákovice dospělí 14.03.2019
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha TK Čelákovice dorost 14.03.2019
Hozmanová Vanessa 03.02.2003 TK Čelákovice TK Radošovice dorost 13.03.2019
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov TC Nové Město n. Metují dospělí 11.03.2019
Hraboš Andrej 17.10.2003 TJ Sokol Choteč TK Ruzyně Praha dorost 08.03.2019
Hraboš Andrej 17.10.2003 TJ Sokol Choteč TK Ruzyně Praha dospělí 08.03.2019
Hračov Stanislav 25.04.1980 TK Start Praha-Topolka Tenis & Padel klub Písečná, z.s. dospělí 06.03.2019
Hradecká Gabriela 20.05.2001 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 13.03.2019
Hradecká Gabriela 20.05.2001 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu Lob S.A. Bohnice, zs dorost 13.03.2019
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s. Tempo Praha dospělí 19.03.2019
Hradilová Lucie 15.09.2006 Sport club Na Zámečku I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 13.03.2019
Hrachová Vendula 17.06.2001 Spartak Hořovice TJ Radlice dorost 14.03.2019
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová SK Vitality Slezsko o.s. dorost 08.03.2019
Hrášek Jakub 06.08.2005 LTC Modřany 2005 TK Ruzyně Praha dorost 13.03.2019
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dorost 06.03.2019
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Kunovice dospělí 07.03.2019
Hrbek Vít 15.08.1992 TK Sezimovo Ústí LTC Velešín dospělí 14.03.2019
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé SK Meteor Praha dospělí 12.03.2019
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé TK Radošovice dorost 12.03.2019
Hrdina Jakub 25.04.2001 TK Dynamo Hradec Králové TK Holice dospělí 12.03.2019
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno dorost 08.03.2019
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno dospělí 08.03.2019
Hron Radek 29.05.1976 TK LTC Děčín TK Spartak Děčín dospělí 11.03.2019
Hronová Kateřina 23.10.2007 LTC Modřany 2005 TGC Kunratice starší žactvo 11.03.2019
Hrstková Jolana 05.07.2005 SK Tenis Tišnov Tenisový klub Tesla Brno starší žactvo 15.03.2019
Hršelová Anna 25.01.2010 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy babytenis 18.03.2019
Hrubá Tereza 19.07.2006 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 06.03.2019
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 06.03.2019
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dorost 06.03.2019
Hrubý Jan 22.02.1995 Severočeská tenisová o.s. TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 08.03.2019
Hrubý Matouš 29.12.1999 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Severní Terasa dospělí 12.03.2019
Hrubý Zdeněk 20.08.1971 TJ Sokol Hostivice TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 07.03.2019
Hrudková Magdalena 17.04.2006 TJ Spoje Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 15.03.2019
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. dorost 07.03.2019
Hruška Vojtěch 16.10.2006 TK Benešov TJ Jiskra Zruč n.Sáz. starší žactvo 20.03.2019
Hüblová Karolína 19.06.2009 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov mladší žactvo 07.03.2019
Hujíková Agáta 30.04.2011 TK Zlín TJ Sokol Uherský Brod babytenis 08.03.2019
Hůlová Veronika 22.08.2007 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Domoušice mladší žactvo 06.03.2019
Huňková Denisa 22.12.2002 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov dorost 12.03.2019
Huňková Denisa 22.12.2002 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov dospělí 12.03.2019
Hyánek Jan 03.05.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Soběslav starší žactvo 06.03.2019
Hynšt Tomáš 28.11.1994 TK Natali Sokol Rudice dospělí 07.03.2019
Hýsková Karolína 23.10.2003 BLTC Brno SK Jundrov Brno dospělí 08.03.2019
Chábová Julie 19.11.2001 Tenis Dobříš T.J. Sokol Sedlčany dospělí 11.03.2019
Chadima Matěj 26.09.2009 TK Ústí n. Orlicí TK Dolní Dobrouč starší žactvo 18.03.2019
Chalupa Adam 07.08.2009 LTC Český Krumlov Sokol TK Kaplice mladší žactvo 08.03.2019
Chalupa Adam 07.08.2009 LTC Český Krumlov Sokol TK Kaplice starší žactvo 13.03.2019
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž LTC Hodonín dorost 14.03.2019
Chatara-Morse Ketevan 28.09.2007 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha starší žactvo 22.03.2019
Chebenová Vanesa 18.10.2000 LTC Bakov n.Jiz. SK Matchball Česká Lípa dospělí 07.03.2019
Chevray Lena 14.05.2008 TK Líšeň Sokol Brno Žabovřesky mladší žactvo 19.03.2019
Chládková Eliška 23.02.2006 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Unex Uničov starší žactvo 07.03.2019
Chlumecká Lucie 15.11.2007 Spartak Rožmitál TC VITALITY Březnice mladší žactvo 05.03.2019
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha SK HAMR, z.s. babytenis 05.03.2019
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín SK Tenis Tišnov dorost 06.03.2019
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín TC Brno. dospělí 07.03.2019
Chmelíková Diana 22.08.2009 TK Komárov BTK Ingstav Brno mladší žactvo 08.03.2019
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA starší žactvo 14.03.2019
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dorost 14.03.2019
Chovanec Samuel 04.06.2009 TK Neridé TK Písnice mladší žactvo 19.03.2019
Christensen Sebastian 14.11.1992 Jiskra Bechyně TJ Solidarita Praha 10 dospělí 05.03.2019
Chromá Karolína 16.06.2003 TK 2000 Luhačovice Orel jednota Uherský Brod dorost 12.03.2019
Chromec Adam 20.07.2010 TK TENNISPOINT FM Beskydský tenisový klub babytenis 08.03.2019
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V. SK Aritma Praha mladší žactvo 13.03.2019
Chudějová Aneta 01.08.2003 Rožnovský tenisový klub TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 11.03.2019
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha TK Čelákovice dorost 14.03.2019
Chvojková Tereza 28.03.1980 Sokol Plzeň Doudlevce Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 12.03.2019
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž starší žactvo 14.03.2019
Chytilová Sára 06.07.2005 TK Zlín Orel jednota Uherský Brod dorost 12.03.2019
Chytilová Sofie 14.08.2008 TK Zlín TK 2000 Luhačovice starší žactvo 12.03.2019
Impsel Daniel 29.03.1995 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK Nová Ves dospělí 14.03.2019
Imrišek Lukáš 05.06.2005 Tenisový klub Mikulov, spolek HTK Třebíč starší žactvo 05.03.2019
Imrišek Lukáš 05.06.2005 Tenisový klub Mikulov, spolek HTK Třebíč dorost 05.03.2019
Indraková Eliška 26.04.2010 TO TJ Nový Jičín TK Na Dolině o.s. babytenis 13.03.2019
Irgl Patrik 22.03.2004 TK TJ Ostrava VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 06.03.2019
Irgl Patrik 22.03.2004 TK TJ Ostrava VSK VŠB-TU Ostrava dorost 08.03.2019
Islomov Mukhammadjon 26.06.2008 Slavoj Stod TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota mladší žactvo 14.03.2019
Jacenko Kiril 13.03.2009 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha starší žactvo 18.03.2019
Jacenko Kiril 13.03.2009 TC VŠ Praha Tenis Cibulka mladší žactvo 18.03.2019
Jač Ladislav 11.05.1976 TK RAPID LIBEREC Slavia VŠST Liberec dospělí 15.03.2019
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad dospělí 11.03.2019
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. babytenis 05.03.2019
Jakubec Petr 28.04.1975 Lokomotiva Nymburk TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 04.03.2019
Janča Josef 23.05.1976 Tatran Brno Kohoutovice TK TILIA Brno dospělí 06.03.2019
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 13.03.2019
Jandačková Vera 30.12.1982 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 18.03.2019
Jandejsková Kateřina 23.02.2010 TK Dubí LTC Panorama Teplice babytenis 11.03.2019
Jandová Klára 30.10.2008 TK Lysá n.L. TC Realsport Nymburk o.s. mladší žactvo 14.03.2019
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha starší žactvo 08.03.2019
Janecký Filip 12.05.2008 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha starší žactvo 15.03.2019
Janeček Filip 26.03.2011 TK AGROFERT Prostějov Beskydský tenisový klub babytenis 11.03.2019
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 05.03.2019
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub TJ Zbrojovka Vsetín dorost 13.03.2019
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. dospělí 08.03.2019
Jankovská Tereza 17.10.1994 TK Sparta Praha Tenis Cibulka dospělí 13.03.2019
Jánošík Kryštof 12.03.1995 Severočeská tenisová o.s. TK Žatec dospělí 14.03.2019
Janota Jiří 02.12.1975 Tenis Dobříš Tenisový klub Mníšek dospělí 13.03.2019
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dospělí 06.03.2019
Janoušek Matěj 20.08.2007 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 mladší žactvo 20.03.2019
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK Slavia Plzeň TK Slavia Plzeň babytenis 06.03.2019
Jansíková Adéla 21.10.2003 TK SB Světlá n.Sáz. TK Spartak Jihlava dorost 15.03.2019
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín Tatran Starý Lískovec dorost 12.03.2019
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé LTK Liberec dospělí 11.03.2019
Janušková Tereza 10.07.2003 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa dospělí 05.03.2019
Janušková Tereza 10.07.2003 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa dorost 05.03.2019
Jará Lenka 29.07.1995 LTK Liberec Tenis Nová Paka dospělí 05.03.2019
Jaroš Michal 04.11.2006 LTK Liberec TK Rochlice Liberec starší žactvo 07.03.2019
Jaroš Václav 02.09.2004 LTK Liberec Start Liberec dospělí 13.03.2019
Jaroš Václav 02.09.2004 LTK Liberec Start Liberec dorost 13.03.2019
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé SK OAZA Praha dospělí 07.03.2019
Jarošová Julie 20.09.2004 LTC Modřany 2005 LTC Radotín dorost 14.03.2019
Jarošová Julie 20.09.2004 LTC Modřany 2005 LTC Radotín dospělí 14.03.2019
Jarošová Kimberly 30.05.2005 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 11.03.2019
Jarošová Kimberly 30.05.2005 LTC Mladá Boleslav o.s. LTC Bakov n.Jiz. dorost 20.03.2019
Jaszová Natálie 12.11.1998 Tsport Votice o.s. SPORTTENIS dospělí 08.03.2019
Jaszová Sofie 20.03.2007 SPORTTENIS I. ČLTPK Čerčany mladší žactvo 13.03.2019
Javůrek Adam 25.06.1986 LTC Kolín TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 15.03.2019
Javůrková Andrea 28.07.2007 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. TK Holice mladší žactvo 12.03.2019
Javůrková Nikol 09.09.2008 Tenis Akademie Bálek TJ Sokol Dobřichovice mladší žactvo 11.03.2019
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha TC VŠ Praha mladší žactvo 06.03.2019
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš babytenis 18.03.2019
Jedlička Tomáš 21.11.2008 TK Komárov Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 14.03.2019
Jedličková Veronika 21.09.2001 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš dorost 18.03.2019
Jecho Adam 24.03.2006 TK AGROFERT Prostějov SK Zlín-Mladcová starší žactvo 06.03.2019
Jecho Adam 24.03.2006 TK AGROFERT Prostějov SK Zlín-Mladcová dorost 06.03.2019
Jelen Martin 09.04.1981 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 14.03.2019
Jelínek Adam 23.04.2000 Spartak Polička TK Česká Třebová, z.s. dospělí 07.03.2019
Jelínek Jan 09.04.2008 T.J. Sokol Jevíčko TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. mladší žactvo 08.03.2019
Jelínek Luboš 07.02.1971 Tenis klub FÉNIX Nedvězí TK Hrušov dospělí 18.03.2019
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha TK Olymp Praha babytenis 13.03.2019
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Česká Třebová, z.s. dospělí 06.03.2019
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice SK LAMA o.s. dorost 08.03.2019
Jelínková Nikola 11.08.2005 TK Moravský Krumlov z.s. TKB Hrušovany z.s. dorost 20.03.2019
Jemelka Jan 23.11.2005 SK Zlín-Mladcová TJ Sokol Vizovice dospělí 14.03.2019
Jemelková Jitka 26.10.2002 TJ Sokol Vizovice SK Zlín-Mladcová dorost 14.03.2019
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 11.03.2019
Jeřábek Daniel 26.04.2002 TJ Radlice Sokol Čimice dospělí 21.03.2019
Jeřábek Daniel 26.04.2002 TJ Radlice Sokol Čimice dorost 14.03.2019
Ježek Adam 06.04.1997 1.ČLTK Plzeň TK Nová Ves dospělí 14.03.2019
Ježek Kristýna 16.07.2011 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice babytenis 11.03.2019
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec LTK Liberec babytenis 07.03.2019
Ježková Lucie 21.06.2008 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu starší žactvo 06.03.2019
Ježková Lucie 21.06.2008 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. mladší žactvo 05.03.2019
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. dorost 08.03.2019
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň TK Radošovice dospělí 13.03.2019
Jílková Ema 08.06.2008 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. starší žactvo 07.03.2019
Jílková Miroslava 06.06.1993 TK Kaznějov TK Kaznějov dospělí 06.03.2019
Jindra Jakub 02.06.2005 TJ Brno-Komín Tatran Starý Lískovec starší žactvo 06.03.2019
Jindrová Natálie 24.10.2003 TO SK Žamberk TC Nové Město n. Metují dospělí 11.03.2019
Jíra Vojtěch 06.07.1994 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany dospělí 05.03.2019
Jirák Tomáš 19.03.2012 TO TJ Svitavy TO TJ Svitavy babytenis 06.03.2019
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 starší žactvo 08.03.2019
Jiras Martin 12.02.1999 Sokol Řeporyje LTC Rudná dospělí 18.03.2019
Jiras Zbyněk 14.08.1975 Sokol Řeporyje LTC Rudná dospělí 18.03.2019
Jirka Jáchym 18.08.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 14.03.2019
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé TK ZVVZ Milevsko dospělí 11.03.2019
Jiřička Jakub 30.05.1992 Start České Budějovice TK Start Praha-Topolka dospělí 15.03.2019
Jochman Jan 04.03.1995 Severočeská tenisová o.s. TK Žatec dospělí 13.03.2019
Josefčák David 23.08.2002 Jiskra Otrokovice TC Holešov, o.s. dospělí 08.03.2019
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dorost 13.03.2019
Jupa Jakub 18.09.2003 Open Tennis Club LTC Rakovník dospělí 19.03.2019
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha LTC Řevnice dospělí 13.03.2019
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 11.03.2019
Jurčíková Aneta 18.06.2003 Tenisový klub Bzenec NTC Kyjov dospělí 19.03.2019
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 07.03.2019
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov dorost 14.03.2019
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec dorost 12.03.2019
Jurka Tomáš 23.07.2007 Prestige tennis club Frýdek-Místek TC BIOCEL Vratimov z.s. starší žactvo 12.03.2019
Jurka Tomáš 21.12.2009 Tatran Starý Lískovec Sokol Čebín mladší žactvo 15.03.2019
Juříček David 06.11.2005 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc starší žactvo 11.03.2019
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Brno-Komín dospělí 11.03.2019
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Brno-Komín dorost 11.03.2019
Kacbundová Natálie 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s. SK SPORTCENTRUM Roudná starší žactvo 06.03.2019
Kačurová Anna 18.01.2006 TC Brno. TK Vyškov dorost 13.03.2019
Kadeřábková Alena 11.05.1983 TK TILIA Brno TK Blansko dospělí 12.03.2019
Kadlec Libor 05.03.1987 LTC Mladá Boleslav o.s. SK Tenis Rohatsko dospělí 07.03.2019
Kadlec Martin 28.01.1999 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dospělí 08.03.2019
Kadlecová Hana 02.06.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Mladá Boleslav o.s. dorost 12.03.2019
Kadlecová Simona 04.11.2002 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 14.03.2019
Kadrlová Nikola 23.09.1990 TK SK Kladno, z.s. Sokol Buštěhrad dospělí 15.03.2019
Kafka Lukáš 20.04.2009 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice starší žactvo 12.03.2019
Kahánek Jaroslav 23.02.1971 Tenisový klub Černošice TJ Sokol Dobřichovice dospělí 05.03.2019
Kahanek Kryštof 16.05.1999 TK DEZA Valašské Meziříčí Beskydský tenisový klub dospělí 11.03.2019
Kachlířová Adéla 06.03.2000 ŽLTC Brno Start Brno dospělí 14.03.2019
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha LTC Slovan Kladno dorost 07.03.2019
Kaliničenko Roman 27.02.1990 TJ Sokol Rychvald Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 12.03.2019
Kalinová Anna Kateřina 30.05.2002 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dorost 18.03.2019
Kalinová Anna Kateřina 30.05.2002 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 18.03.2019
Kalistová Anna 03.01.2001 SK OAZA Praha TJ Sokol Vršovice II. dospělí 12.03.2019
Kalle Nicholas 27.04.2007 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 15.03.2019
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves VSK VŠB-TU Ostrava dorost 12.03.2019
Kalužík Tomáš 14.05.1988 TC Realsport Nymburk o.s. Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 18.03.2019
Kalvodová Dominika 29.10.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Bystřice p.H. dorost 14.03.2019
Kamiš Kilián 20.02.2001 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 15.03.2019
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 05.03.2019
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov starší žactvo 06.03.2019
Kanda Hugo 07.10.2004 TJ Radlice LTC Svoboda Praha dorost 13.03.2019
Kaňková Natálie 20.12.2003 TK Roudnice n.L. TO SK Mělník dorost 11.03.2019
Karenová Lucie 26.05.2007 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. TK Holice mladší žactvo 12.03.2019
Karlický Jan 12.03.1988 Tenisový klub Karlický, z.s. VŠSK MFF Praha dospělí 12.03.2019
Karlický Josef 27.09.1984 Tenisový klub Karlický, z.s. VŠSK MFF Praha dospělí 13.03.2019
Karol Miloš 13.12.2002 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 15.03.2019
Kárychová Viktorie 05.04.2007 Tenisová akademie Siesta resort TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 06.03.2019
Kárychová Viktorie 05.04.2007 Tenisová akademie Siesta resort TC Chrudim z.s. mladší žactvo 06.03.2019
Kašpar Bořek 06.02.2007 TJ Sokol Huslenky, z.s. TJ MEZ Vsetín mladší žactvo 12.03.2019
Kašpar Bořek 06.02.2007 TJ Sokol Huslenky, z.s. TJ Zbrojovka Vsetín starší žactvo 13.03.2019
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA TENIS Klánovice starší žactvo 07.03.2019
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA TENIS Klánovice mladší žactvo 07.03.2019
Kazík Martin 23.09.2009 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc mladší žactvo 11.03.2019
Keblušek Kristián 26.08.2005 WILSON Tenis Centrum TGC Kunratice starší žactvo 11.03.2019
Kec Adam 21.09.2007 SK Matchball Česká Lípa TO Staré Splavy dospělí 08.03.2019
Kec Martin 22.01.2005 SK Matchball Česká Lípa TO Staré Splavy dospělí 08.03.2019
Kembická Marta 05.09.2004 Baník Příbram TK Bohutín, z.s. dorost 12.03.2019
Kepka Marek 12.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dorost 12.03.2019
Keršláger Šimon 11.07.2003 TC Pankrác LTC Podolí Praha dorost 14.03.2019
Keřkovská Julie 24.06.2008 TC Fit4all Brno SHARK Brno mladší žactvo 14.03.2019
Khor Jakub 17.12.1990 TK Moravský Krumlov z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. dospělí 06.03.2019
Kij Miroslav 15.11.1980 TK Třebíč STK Okříšky dospělí 04.03.2019
Kij Tobias 11.06.2008 TK Třebíč TK Znojmo starší žactvo 04.03.2019
Kij Tobias 11.06.2008 TK Třebíč TK Znojmo mladší žactvo 11.03.2019
Kiml František 18.10.2008 TK Tenisek Buštěhrad LTC Slovan Kladno mladší žactvo 04.03.2019
Kindlová Denisa 13.07.2007 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. starší žactvo 18.03.2019
Kindlová Denisa 13.07.2007 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 12.03.2019
Kischer Martin 10.08.1997 Sportclub Řevnice, z.s. Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 06.03.2019
Kittrichová Uršula 21.07.1968 TENIS Klánovice TJ Solidarita Praha 10 dospělí 12.03.2019
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Vysočany dospělí 18.03.2019
Kleinová Nelly 01.08.2007 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Ústí n.L. mladší žactvo 13.03.2019
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava Městský tenisový klub Karviná dorost 08.03.2019
Klementová Ingrid 29.01.1990 TK Krásné Březno TJ SVAH Všebořice, o.s. dospělí 12.03.2019
Klepáč Adam 29.07.2007 Lokomotiva Zdice Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 12.03.2019
Klíma Adam 13.01.2005 TJ LTC Poděbrady TJ Sokol Vysočany starší žactvo 15.03.2019
Klímová Eliška 22.05.2002 SK OAZA Praha TJ Sokol Vršovice II. dospělí 14.03.2019
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov I.NTC Olomouc dospělí 07.03.2019
Klimšová Klára 18.09.2001 TK SC OSTRAVA TK Na Dolině o.s. dorost 12.03.2019
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha SK Meteor Praha starší žactvo 12.03.2019
Klokočková Simona 26.01.2003 TCG Karlovy Vary TO Rotas Rotava dospělí 11.03.2019
Kloub Milan 01.05.2007 Slavoj Litoměřice Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 13.03.2019
Knápková Natali 22.10.2008 Tenisový klub Veřovice, z.s. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek mladší žactvo 27.03.2019
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 15.03.2019
Knotková Nela 28.01.2003 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko dospělí 13.03.2019
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 08.03.2019
Kobrle Martin 09.06.1965 TK EMA o.s. TENIS VLAŠIM,z.s. dospělí 12.03.2019
Kobza Martin 15.09.1993 ŽLTC Brno HTK Třebíč dospělí 19.03.2019
Kobzová Anna 29.09.2010 TJ Kralupy o.s. Tenis Akademie Bálek babytenis 08.03.2019
Koc Daniel 24.04.1995 TJ Solidarita Praha 10 TK KAJA dospělí 06.03.2019
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 13.03.2019
Kocur Josef 26.07.1987 TK SC OSTRAVA Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 14.03.2019
Kočovská Kateřina 27.12.2008 SK HAMR, z.s. TK Benešov mladší žactvo 08.03.2019
Kodad Patrik 07.07.2004 TJ Radlice TENIS Klánovice dorost 11.03.2019
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s. TJ Radlice dorost 14.03.2019
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s. TJ Radlice starší žactvo 14.03.2019
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 12.03.2019
Kohnová Kateřina 18.07.2003 TK Spartak Jihlava TK ČLTK Jihlava dospělí 15.03.2019
Kohout JAN 26.02.2008 TCEN Hrádek nad Nisou SK Matchball Česká Lípa starší žactvo 12.03.2019
Kohout JAN 26.02.2008 TCEN Hrádek nad Nisou SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 12.03.2019
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec Start Liberec dospělí 12.03.2019
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. babytenis 05.03.2019
Koišová Eva 24.07.2003 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. dospělí 06.03.2019
Kokinčáková Anežka 18.01.2006 Sokol Košťany Tělocvičná jednota Sokol Osek starší žactvo 11.03.2019
Kolaciová Viola 12.10.1998 ŽLTC Brno TJ Sokol Uherský Brod dospělí 11.03.2019
Kolář Vojtěch 18.08.2008 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa mladší žactvo 05.03.2019
Kolář Zdeněk 09.10.1996 TK AGROFERT Prostějov TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 11.03.2019
Kolářová Kateřina 28.09.1988 TC Kopřivnice TO TJ Nový Jičín dospělí 13.03.2019
Kolářová Tereza 20.02.1998 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice dospělí 08.03.2019
Kolbert David 11.01.1987 TJ Brno-Komín TK Líšeň dospělí 06.03.2019
Koliev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 26.03.2019
Kolková Kristýna 03.12.2010 TK Slavia Orlová TK Slavia Orlová babytenis 25.03.2019
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dorost 13.03.2019
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dospělí 13.03.2019
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 15.03.2019
Kolodziejová Miriam 11.04.1997 RPM OÁZA Říčany TK Roja Příbram z.s. dospělí 13.03.2019
Kománek Daniel 11.12.2003 TK Drnovice TK Vyškov dorost 06.03.2019
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod starší žactvo 06.03.2019
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou TK Konstruktiva, z.s. babytenis 07.03.2019
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK LAMA o.s. starší žactvo 08.03.2019
Kondysová Martina 05.06.2003 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 13.03.2019
Konečná Ema 24.05.2004 TJ Brno-Komín Tatran Starý Lískovec dorost 12.03.2019
Konešová Karin 09.09.2004 TC BORS CLUB-STK Břeclav LTC Hodonín dorost 12.03.2019
Königsmark Jan 14.12.1984 TK Horní Měcholupy TK Sport Kolovraty dospělí 05.03.2019
Koníř Jan 18.12.2001 TJ Radlice Sokol Čimice dospělí 11.03.2019
Kopáček Jiří 05.01.1987 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 05.03.2019
Kopcik Jan Wojciech 02.08.2003 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 15.03.2019
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 07.03.2019
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka TJ Břevnov dospělí 12.03.2019
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka TJ Sokol Vysočany dorost 12.03.2019
Kopečný Daniel 04.05.2007 TK TILIA Brno TK Blansko mladší žactvo 05.03.2019
Kopejtková Aneta 21.07.2000 F.H.TK Dobřichovice 1.TK Pacov dospělí 20.03.2019
Kopf Václav 06.11.1971 Baník Příbram Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 12.03.2019
Kopřiva Petr 19.03.1979 HTK Třebíč TK ČLTK Jihlava dospělí 06.03.2019
Kopřiva Vít 15.06.1997 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 11.03.2019
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy Slavoj Žiželice dorost 06.03.2019
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy SK Meteor Praha starší žactvo 06.03.2019
Korbel Adam 18.07.2008 Lokomotiva Trutnov TJ Sparta Úpice mladší žactvo 05.03.2019
Kordulíková Emma 12.05.2005 LTC Hodonín TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 05.03.2019
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Plzeň starší žactvo 06.03.2019
Kornel Jan 06.04.2006 Tenisový Klub Kozlovice z.s. Tenisový klub Sokol Lipník n.B. starší žactvo 13.03.2019
Korous Matyáš 12.07.2006 TJ Sokol Budyně n.Ohř. Tenis Libochovice starší žactvo 07.03.2019
Korous Matyáš 12.07.2006 TJ Sokol Budyně n.Ohř. TK Roudnice n.L. dorost 07.03.2019
Korsáková Kristýna 17.12.2002 TK Česká Skalice TK Náchod dospělí 07.03.2019
Korselt Ondřej 04.05.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s. TK LTC Děčín dorost 20.03.2019
Koryťák Vojtěch 05.01.2006 TK Znojmo TK TILIA Brno starší žactvo 14.03.2019
Korytár Lukáš 05.01.1993 TK Zašová Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 11.03.2019
Kořán Václav 24.11.2003 TJ Sokol Dobřichovice T.J. Sokol Lety dorost 14.03.2019
Kosejková Barbora 27.01.1997 Slavoj Český Brod LTC Slovan Kladno dospělí 26.03.2019
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek TC Brno. dorost 07.03.2019
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek TC Brno. dospělí 07.03.2019
Kostelný Marek 05.01.1975 TK Dolní Dunajovice,spolek TK Velké Bílovice dospělí 12.03.2019
Kostrhounová Nela 26.11.2008 Tenisový klub Bzenec TK Kyjov mladší žactvo 19.03.2019
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Slavia Plzeň starší žactvo 07.03.2019
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Slavia Plzeň mladší žactvo 07.03.2019
Košek Adam 31.12.2006 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy starší žactvo 06.03.2019
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. Severočeská tenisová o.s. dorost 08.03.2019
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 08.03.2019
Košín Josef 01.09.1968 Tenis Libochovice TJ Hvězda Kladno dospělí 18.03.2019
Košler Jiří 04.04.1989 Severočeská tenisová o.s. LTK TEPLICE o.s. dospělí 08.03.2019
Košťál Jan 12.09.2008 T.J. Sokol Jevíčko TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. mladší žactvo 08.03.2019
Košťál Libor 27.04.1976 SKP České Budějovice TJ Spartak Trhové Sviny dospělí 11.03.2019
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov SK OAZA Praha mladší žactvo 15.03.2019
Kotrc Adam 17.11.2005 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 06.03.2019
Kotrc Adam 17.11.2005 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. starší žactvo 06.03.2019
Kottink Nicolas 01.12.2009 Sokol Říčany TO Sokol Nehvizdy mladší žactvo 21.03.2019
Kotvald Tomáš 23.12.1996 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy dospělí 05.03.2019
Kotvová Kateřina 06.02.2004 Spartak Polička TK Česká Třebová, z.s. dorost 06.03.2019
Kotvová Kateřina 06.02.2004 Spartak Polička TK Česká Třebová, z.s. dospělí 06.03.2019
Kotýk Martin 10.08.1993 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TO SK Mělník dospělí 13.03.2019
Kotzmannová Emma 19.01.2006 TJ TK Šumperk T.J. Sokol Šumperk starší žactvo 08.03.2019
Kouba Jan 11.05.2011 TK Stochov LTC Slovan Kladno babytenis 15.03.2019
Koubková Kateřina 21.09.2007 LTC Litvínov TK Jirkov mladší žactvo 18.03.2019
Koubková Kateřina 21.09.2007 LTC Litvínov TK Jirkov starší žactvo 12.03.2019
Koubová Karolína 01.01.2006 TO Sokol Nehvizdy TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 14.03.2019
Koubová Karolína 01.01.2006 TO Sokol Nehvizdy TJ LTC Poděbrady starší žactvo 14.03.2019
Koubová Kateřina 09.09.2008 TO Sokol Nehvizdy TJ Jiskra Zruč n.Sáz. starší žactvo 14.03.2019
Koubová Kateřina 09.09.2008 TO Sokol Nehvizdy TK Benešov mladší žactvo 14.03.2019
Koubová Kristýna 18.06.2003 LTC Modřany 2005 TK Stochov dorost 08.03.2019
Koubová Kristýna 18.06.2003 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Jílové TK dospělí 06.03.2019
Koubovský Petr 29.10.1976 SK Satalice TK Sokol Horní Počernice,p.s. dospělí 07.03.2019
Koubovský Petr 03.07.2003 SK Satalice TJ Sokol Vysočany dorost 07.03.2019
Koubovský Petr 03.07.2003 SK Satalice TK Sokol Horní Počernice,p.s. dospělí 07.03.2019
Koukalová Tereza 28.07.2002 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 15.03.2019
Koulová Kristina 07.02.1982 I.ČLTK Praha TK Hanspaulka dospělí 08.03.2019
Kouřilová Eliška 26.03.2004 NTC Kyjov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 05.03.2019
Koutný Vojtěch 30.06.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Sokol Lipník n.B. mladší žactvo 05.03.2019
Koutová Lucie 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 14.03.2019
Koutová Veronika 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 14.03.2019
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany dorost 13.03.2019
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany starší žactvo 13.03.2019
Kováčová Pavla 17.03.1997 TC Brno. BLTC Brno dospělí 11.03.2019
Kovalčuk Vladimír 28.07.1995 TK Dynamo Hradec Králové TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 15.03.2019
Kovář Petr 26.08.1998 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec dospělí 14.03.2019
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 08.03.2019
Kovářová Martina 16.08.1981 Sokol Plzeň Doudlevce Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 12.03.2019
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 12.03.2019
Kracíková Petra 16.03.1991 Tenisový klub Černošice TK Břízky Jablonec n.Nis. dospělí 12.03.2019
Kračman Michal 23.06.2003 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha dospělí 13.03.2019
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA Městský tenisový klub Karviná dospělí 13.03.2019
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc I.NTC Olomouc dospělí 06.03.2019
Krajdlová Tereza 01.03.1997 TK Horní Měcholupy Sokol Petrovice dospělí 05.03.2019
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s. TK Na Dolině o.s. starší žactvo 05.03.2019
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Ústí n. Orlicí dorost 07.03.2019
Král Tomáš 24.05.1972 LTC Nový Bydžov Chlumec n/Cidlinou dospělí 13.03.2019
Králová Michaela 25.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dorost 14.03.2019
Kramolišová Dominika 14.08.2001 TK Radegast TK Havířov dorost 11.03.2019
Kramolišová Dominika 14.08.2001 TK Radegast TK Havířov dospělí 11.03.2019
Kramperová Kateřina 28.12.1988 I.ČLTK Praha TK Horní Měcholupy dospělí 13.03.2019
Krasová Klára 27.10.2003 SK JC Sport Opava Sokol Vrbno p.Pradědem dospělí 08.03.2019
Krátká Aneta 02.02.2005 TK Slavia Plzeň TK Evženie Klášterec n/O dorost 13.03.2019
Krátká Aneta 02.02.2005 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy starší žactvo 11.03.2019
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha USK Pardubice dospělí 11.03.2019
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha LTC Pardubice dorost 05.03.2019
Kratochvíl Petr 29.08.2007 ITS Tennis Club, z.s. TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 11.03.2019
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s. TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 11.03.2019
Kratochvílová Lucie 25.02.1994 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 15.03.2019
Krause Adam 10.10.2007 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav starší žactvo 19.03.2019
Krčmář David 12.08.1994 TK Zlín TJ Sokol Uherský Brod dospělí 11.03.2019
Krčmář Karel 01.08.2008 TC Spořilov Praha TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. mladší žactvo 13.03.2019
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 12.03.2019
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš TK Olymp Praha mladší žactvo 07.03.2019
Krejčík Roman 10.08.1965 TK Horní Měcholupy Lokomotiva Praha dospělí 15.03.2019
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb starší žactvo 07.03.2019
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb dorost 14.03.2019
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Roudnice n.L. dospělí 13.03.2019
Kriško Radovan 25.06.2008 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA mladší žactvo 14.03.2019
Kroftová Eliška 26.03.2007 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov starší žactvo 12.03.2019
Kroftová Viktorie 26.03.2007 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov starší žactvo 12.03.2019
Kroisová Adéla 21.12.1999 LTC Nový Bydžov Tenisový klub Eden dospělí 05.03.2019
Krotký Michal 27.11.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK Tenis Nová Paka starší žactvo 06.03.2019
Kroupa Adam 29.05.2003 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla dorost 13.03.2019
Kroupa Matěj 08.04.2004 SPORTOVNÍ KLUB POLICIE MAJÁK z.s. TK Frýdlant v Čechách dorost 13.03.2019
Kroupová Aneta 11.05.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek TKB Hrušovany z.s. dorost 12.03.2019
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dospělí 12.03.2019
Kroutilová Vendula 01.08.2003 Tenisový klub Ledeč nad Sázavou TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 14.03.2019
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany TK Radošovice dospělí 13.03.2019
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany Slavoj Český Brod dorost 07.03.2019
Krstev Ondřej 13.06.1997 I.ČLTK Praha TK Neridé dospělí 11.03.2019
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko TO TJ Tesla Pardubice mladší žactvo 15.03.2019
Krupička Matěj 22.04.2005 1. Východočeská Tenisová LTC Pardubice starší žactvo 06.03.2019
Krupička Matěj 22.04.2005 1. Východočeská Tenisová LTC Pardubice dorost 06.03.2019
Krutilová Kateřina 16.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Sokol Lipník n.B. mladší žactvo 18.03.2019
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TO TJ Nový Jičín starší žactvo 07.03.2019
Kružík Vilém 30.04.2006 TC Bajda Kroměříž TK Zlín dorost 11.03.2019
Krymlová Marie 13.12.2006 SK OAZA Praha TO SK Mělník starší žactvo 13.03.2019
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 19.03.2019
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava SK JC Sport Opava dorost 11.03.2019
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub TK SC OSTRAVA dorost 11.03.2019
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub TK SC OSTRAVA dospělí 11.03.2019
Křepelková Tereza 05.04.1989 LTC Litvínov TJ Hvězda Kladno dospělí 21.03.2019
Křepinská Simona 27.07.2004 Lokomotiva Trutnov TO SK Žamberk dorost 06.03.2019
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov TO SK Žamberk dorost 06.03.2019
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov T.J. Sokol Šumperk dospělí 11.03.2019
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov T.J. Sokol Šumperk dorost 11.03.2019
Křivánková Lucie 09.03.2000 TK Čáslav TK SK Třemošnice z.s. dospělí 08.03.2019
Kříž Jaromír 10.08.1979 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 15.03.2019
Křižan Lukáš 12.08.2006 TK Vimperk TK Prachatice z.s. starší žactvo 15.03.2019
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 06.03.2019
Kubačáková Laura 11.06.2004 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ Zbrojovka Vsetín dorost 13.03.2019
Kubačáková Laura 11.06.2004 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. Městský tenisový klub Karviná dospělí 14.03.2019
Kubáňová Anna 26.06.2003 TK Kubáň Ostrava VSK VŠB-TU Ostrava dorost 14.03.2019
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 14.03.2019
Kubašta Daniel 29.10.1997 TK Česká Skalice TK Náchod dospělí 07.03.2019
Kubát Adam 11.01.2005 SK ČEMBY SPORT LTC Velešín starší žactvo 11.03.2019
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dorost 07.03.2019
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 07.03.2019
Kubec Pavel 21.09.1978 SK OAZA Praha Tenisový klub Mníšek dospělí 12.03.2019
Kubecová Iveta 17.10.1988 SK OAZA Praha Tenisový klub Mníšek dospělí 12.03.2019
Kubela Šimon 11.09.2005 T.T.C.Rožnov TK Zašová dorost 27.03.2019
Kubelka Miroslav 20.04.1968 Slavoj Český Brod Sokol Týnec n.L. dospělí 12.03.2019
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Zdice Prazdroj Plzeň dospělí 15.03.2019
Kubešová Aneta 03.07.2008 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. mladší žactvo 07.03.2019
Kubešová Aneta 03.07.2008 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná starší žactvo 12.03.2019
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha TK Sparta Praha dorost 13.03.2019
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé TK Radošovice dorost 13.03.2019
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé TK Radošovice dospělí 13.03.2019
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dospělí 13.03.2019
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dorost 13.03.2019
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s. TK Sport Kolovraty dospělí 05.03.2019
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast Beskydský tenisový klub dospělí 11.03.2019
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast TJ Zbrojovka Vsetín dorost 13.03.2019
Kubina Pavel 16.10.2004 Family Tennis Ostrava TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 14.03.2019
Kubschová Kateřina 18.10.2004 TREND SPORT, z.s. Pašťa tenis, z.s. dorost 05.03.2019
Kučera Daniel 06.04.2007 Mosilana Brno TK Blansko mladší žactvo 05.03.2019
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 06.03.2019
Kučerová Tereza 29.06.2006 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice starší žactvo 13.03.2019
Kuděj František 03.10.2001 TK Písek TK ZVVZ Milevsko dospělí 06.03.2019
Kuděj František 03.10.2001 TK Písek TK ZVVZ Milevsko dorost 06.03.2019
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 SK Tenis Kladno Lokomotiva Beroun starší žactvo 12.03.2019
Kudlička Adam 09.09.2008 Tenisový klub Brozany,z.s. Tenis Libochovice mladší žactvo 12.03.2019
Kudrna David 05.06.1992 Sportcentrum Uhříněves TJ Sokol Strančice dospělí 19.03.2019
Kudrna Martin 09.02.2008 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov mladší žactvo 15.03.2019
Kudrnová Olga 08.11.1966 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov dospělí 19.03.2019
Kühn Vojtěch 03.02.2003 TK Roudnice n.L. SK Meteor Praha dorost 06.03.2019
Kühnertová Sabine 09.08.1996 Spartak Průhonice TK Ruzyně Praha dospělí 19.03.2019
Kuchařová Denisa 23.06.2002 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Ostrava Nová Ves dospělí 07.03.2019
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s. SK JC Sport Opava dospělí 06.03.2019
Kukuczka Alex 08.08.2006 1. Vestecká sportovní o.s. Tempo Praha starší žactvo 21.03.2019
Kulhánek Jáchym 13.01.2005 TJ Lázně Bělohrad TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 06.03.2019
Kulhánková Klára 03.12.2004 TK Milo Olomouc TK Gymnázium Uničov dorost 07.03.2019
Kulhánková Markéta 23.09.2001 TK Milo Olomouc TK Gymnázium Uničov dorost 07.03.2019
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK TO TJ Svitavy dospělí 06.03.2019
Kulich Stepan 11.09.2007 LTC Bakov n.Jiz. LTC Mladá Boleslav o.s. mladší žactvo 13.03.2019
Kulichová Adéla 23.02.2002 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dospělí 07.03.2019
Kulichová Adéla 23.02.2002 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dorost 07.03.2019
Kulíšková Michaela 05.03.2005 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla starší žactvo 13.03.2019
Kulová Daniela 19.04.2000 Sokol Nepomuk TK Březnice dospělí 12.03.2019
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha SK Meteor Praha starší žactvo 11.03.2019
Kumbár Adam 19.02.2002 TJ Spoje Praha TC Return dorost 13.03.2019
Kumbár Kamil 24.03.1970 TC Return Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 13.03.2019
Kumpoštová Karolína 11.12.2008 TK Náchod TK Česká Skalice mladší žactvo 13.03.2019
Kunický David 02.09.1984 Lokomotiva Praha TC ESO Praha z.s. dospělí 06.03.2019
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 13.03.2019
Kunovjánek Jakub 11.12.2005 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec dorost 11.03.2019
Kuntoš Matěj 09.06.2006 SK Tenis Rohatsko TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 12.03.2019
Kurajský Josef 15.10.1991 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 15.03.2019
Kurcová Denisa 30.09.2005 LTK Klatovy TK Lokomotiva Plzeň z.s. starší žactvo 13.03.2019
Kuropčáková Klára 25.12.2003 TK SC OSTRAVA TO VOKD Ostrava-Poruba dospělí 15.03.2019
Kuryviál Martin 02.04.1986 Tenisový klub Vnorovy, z.s. NTC Kyjov dospělí 11.03.2019
Kus Jan 11.04.2002 TO TJ Nový Jičín TK Bílovec dospělí 12.03.2019
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha LTC Modřany 2005 starší žactvo 08.03.2019
Kutač Vojtěch 25.07.1999 TK Choceň Nespin, z.s. dospělí 15.03.2019
Kutová Nikola 10.04.1987 TJ Tatran Střešovice Tennis club Hýskov dospělí 07.03.2019
Kuželáková Kateřina 08.07.2004 TK Železný Brod TK Lomnice n.Pop. dorost 13.03.2019
Kyliánová Justina 29.04.2005 Sokol Králův Dvůr Lokomotiva Zdice dorost 18.03.2019
Kysela Tomáš 04.10.2009 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov mladší žactvo 15.03.2019
Kysilko Oliver 06.09.2003 TO TJ Nový Jičín SK LAMA o.s. dorost 08.03.2019
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dospělí 20.03.2019
Laciga Bruno 29.11.2004 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc dorost 11.03.2019
Laciga Bruno 29.11.2004 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc dospělí 11.03.2019
Lacina Markéta 18.05.1990 LTC Řevnice TJ Sokol Dobřichovice dospělí 07.03.2019
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha TK Sparta Praha mladší žactvo 12.03.2019
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha TC VŠ Praha starší žactvo 12.03.2019
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov Severočeská tenisová o.s. dorost 12.03.2019
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno Open Tennis Club starší žactvo 07.03.2019
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 05.03.2019
Lamiová Tereza 31.03.1999 TJ Lázně Bělohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 05.03.2019
Langhammerová Natálie 28.09.2005 Sportclub Řevnice, z.s. SK Nižbor dospělí 06.03.2019
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany TK Roja Příbram z.s. dospělí 06.03.2019
Langr Jiří 22.03.2009 TK Kvasiny SK Týniště nad Orlicí mladší žactvo 18.03.2019
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov TK Havířov dorost 05.03.2019
Lapuník Šimon 20.07.2010 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. babytenis 18.03.2019
Lasáková Luisa 23.06.1998 TC Austerlitz Sokol Brno Žabovřesky dospělí 06.03.2019
Lašanová Simona 26.07.2004 Slavoj Třešť Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 15.03.2019
Laštovic Matěj 18.05.2007 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec starší žactvo 14.03.2019
Laštovic Matěj 18.05.2007 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec mladší žactvo 14.03.2019
Laštovic Šimon 10.10.2009 Tenisový klub SPORT,o.s. TC Nové Město n. Metují mladší žactvo 19.03.2019
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 07.03.2019
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 08.03.2019
Lehning Jan 05.09.2005 LTC Radotín Tenis Club Mokropsy starší žactvo 18.03.2019
Lehning Jan 05.09.2005 LTC Radotín Tenis Club Mokropsy dorost 18.03.2019
Lehningová Michela 22.04.2002 LTC Radotín Tenis Club Mokropsy dorost 18.03.2019
Lelek Jan 05.01.2006 Spartak Vrchlabí TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 06.03.2019
Lenk Jan 24.09.1982 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 15.03.2019
Lešetický Jan 04.12.2004 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Mníšek dorost 12.03.2019
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha LTC Řevnice dospělí 12.03.2019
Lhotáková Markéta 25.01.1971 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK Konstruktiva, z.s. dospělí 13.03.2019
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 14.03.2019
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha ASK Lovosice dospělí 14.03.2019
Ličková Markéta 10.12.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá TC Kopřivnice mladší žactvo 14.03.2019
Lindner Dominik 03.10.2008 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany mladší žactvo 05.03.2019
Linha Václav 09.03.2004 Junior TC Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 06.03.2019
Linha Václav 09.03.2004 Junior TC Praha TK Konstruktiva, z.s. dorost 06.03.2019
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 08.03.2019
Linhart Jan 01.05.1985 LTC Modřany 2005 TENIS Klánovice dospělí 07.03.2019
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 12.03.2019
Lipavská Kateřina 23.04.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK TJ Republikán dospělí 05.03.2019
Lisa Roman 07.01.2003 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 07.03.2019
Lisa Roman 07.01.2003 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dospělí 07.03.2019
Löffelmann René 23.06.2003 Tenis Cibulka TJ Spoje Praha dorost 11.03.2019
Lorencová Andrea 08.02.1990 TK Spartak Jihlava HTK Třebíč dospělí 14.03.2019
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod LTC Kolín dorost 21.03.2019
Lošťák Matouš 01.10.2009 TO Meziboří LTC Panorama Teplice mladší žactvo 06.03.2019
Louda Miroslav 06.11.1993 1. Východočeská Tenisová Chlumec n/Cidlinou dospělí 13.03.2019
Loudová Jana 01.08.1984 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 15.03.2019
Ludvová Anna 16.05.2008 TO TJ Nový Jičín TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 07.03.2019
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 05.03.2019
Lukáš Martin 04.08.2011 Tenisový klub Vracov, z.s. Tenisový klub Vnorovy, z.s. babytenis 06.03.2019
Lukášek Daniel 22.08.2002 TK Sparta Praha TJ Spoje Praha dorost 13.03.2019
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice TC VŠ Praha mladší žactvo 06.03.2019
Lušovský Michal 31.03.1999 TK SC OSTRAVA TK Slavia Orlová dospělí 11.03.2019
Macek Matěj 24.07.2001 TJ TK Šumperk Sokol Zábřeh dospělí 12.03.2019
Macek Matěj 24.07.2001 TJ TK Šumperk T.J. Sokol Šumperk dorost 12.03.2019
Macek Matyáš 14.03.2004 TK Start Praha-Topolka TJ Radlice dorost 12.03.2019
Macek Šimon 17.04.2007 TJ TK Šumperk T.J. Sokol Šumperk mladší žactvo 14.03.2019
Macek Šimon 17.04.2007 TJ TK Šumperk Sokol Zábřeh starší žactvo 14.03.2019
Macura Viktor 11.09.2000 SK HIT Hradec Králové z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 05.03.2019
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 12.03.2019
Magula Marek 18.08.2002 LTC Hodonín Sokol Lanžhot dospělí 14.03.2019
Magulák Jakub 09.08.1982 Tenisový klub Vracov, z.s. NTC Kyjov dospělí 05.03.2019
Mach Jan 05.05.2004 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. dorost 11.03.2019
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách TCEN Hrádek nad Nisou dorost 05.03.2019
Macháč Tomáš 13.10.2000 TK Sparta Praha LTK Liberec dospělí 07.03.2019
Macháčková Tereza 13.05.2002 TK Česká Skalice Tenisový klub SPORT,o.s. dospělí 14.03.2019
Machačová Jindra 25.11.1975 LTC Svoboda Praha Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 18.03.2019
Machačová Zuzana 20.10.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska starší žactvo 13.03.2019
Machačová Zuzana 20.10.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TO TJ Nový Jičín mladší žactvo 07.03.2019
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dorost 07.03.2019
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. Pašťa tenis, z.s. dospělí 07.03.2019
Machová Barbora 06.06.1996 TC Nové Město n. Metují SK Rychnovek dospělí 06.03.2019
Macht Matěj 01.09.2004 TO Bohemians Praha Progress dospělí 13.03.2019
Majer Jakub 11.12.2003 ŽLTC Brno TKB Hrušovany z.s. dorost 08.03.2019
Majerek Michal 21.02.2004 TK ARBREX-OSTRAVA TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 13.03.2019
Major Sebastian 02.09.2001 SHARK Brno TK TILIA Brno dorost 14.03.2019
Makovcová Natálie 15.11.2006 Sokol TK Kaplice LTC Velešín dorost 14.03.2019
Makrlík Petr 27.10.1993 1. Východočeská Tenisová TC Nové Město n. Metují dospělí 11.03.2019
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé TK Písnice dorost 12.03.2019
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé TCD Donovalská dospělí 13.03.2019
Malá Tereza 11.02.2007 SK JC Sport Opava Tenisový klub Minerva Opava,z.s. starší žactvo 06.03.2019
Malaník Lukáš 16.09.2005 TK Zlín TJ Sokol Vizovice starší žactvo 15.03.2019
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 07.03.2019
Málek Richard 12.05.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko mladší žactvo 08.03.2019
Málek Richard 12.05.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko starší žactvo 08.03.2019
Malík Jakub 25.01.1999 TK Start Praha-Topolka TK Montáže, z.s. dospělí 25.03.2019
Malíková Klára 25.11.1999 TC Realsport Nymburk o.s. TK Roja Příbram z.s. dospělí 07.03.2019
Malina Marek 21.04.1976 LTC Beroun, z.s. TJ ČECHIE Nový Jáchymov dospělí 05.03.2019
Malina Richard 14.03.1970 TK Oáza Říčany TJ Břevnov dospělí 18.03.2019
Malinská Claudia 08.10.2008 DTK Skuteč TK Hlinsko mladší žactvo 08.03.2019
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dospělí 14.03.2019
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 15.03.2019
Mallát Roman 19.06.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. mladší žactvo 13.03.2019
Malý Jakub 30.09.2007 TK Smiřice, z.s. Slavoj Žiželice starší žactvo 13.03.2019
Malý Lukáš 28.09.1989 TC Dvůr Králové, z.s. Start České Budějovice dospělí 06.03.2019
Manda Ondřej 14.07.2004 Tenisový klub Mníšek Tenis Dobříš dorost 19.03.2019
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov SK Vitality Slezsko o.s. dospělí 13.03.2019
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 13.03.2019
Mareček Ondřej 20.09.2004 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno dorost 06.03.2019
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7 TC Třinec dorost 06.03.2019
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7 TK TENNISPOINT FM starší žactvo 07.03.2019
Marek Filip 25.01.2008 TK Smiřice, z.s. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. starší žactvo 13.03.2019
Marek Jan 14.06.2004 T.J. Sokol Sedlčany Tsport Votice o.s. dorost 12.03.2019
Marek Matei 28.12.2004 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská dospělí 14.03.2019
Marek Matei 28.12.2004 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská dorost 14.03.2019
Marek Patrik Samuel 15.11.2008 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská starší žactvo 14.03.2019
Marek Wojciech 27.05.2001 VSK VŠB-TU Ostrava TK AGROFERT Prostějov dorost 06.03.2019
Mareš Matyáš 07.09.1999 LTK Liberec Start Liberec dospělí 15.03.2019
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod TK Neridé dorost 11.03.2019
Marešová Beata 12.07.2012 TK Sparta Praha SKT Planá n.Luž. babytenis 19.03.2019
Marešová Kateřina 05.03.2003 Tenisový klub Eden TK Kvasiny dorost 12.03.2019
Marešová Nela 23.04.2007 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 15.03.2019
Marienka Max 16.06.2007 TK Krnov SK JC Sport Opava mladší žactvo 08.03.2019
Markovský Matěj 09.01.2008 TJ Sokol Bludov Tenisový klub Šternberk, z.s. mladší žactvo 05.03.2019
Markovský Matěj 09.01.2008 TJ Sokol Bludov Sokol Zábřeh starší žactvo 06.03.2019
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. dospělí 05.03.2019
Marnová Veronica 08.07.2005 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 11.03.2019
Maršálková Aneta 06.03.2005 Sokol Letovice Start Brno dorost 06.03.2019
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice ŽLTC Brno dorost 05.03.2019
Martincová Veronika 28.02.1985 Tenisový klub Mikulov, spolek TK Brno Bosonohy,z.s. dospělí 18.03.2019
Martinec Tomáš 10.08.2010 Lokomotiva Trutnov TC Dvůr Králové, z.s. babytenis 08.03.2019
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 13.03.2019
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec LTC Mladá Boleslav o.s. starší žactvo 13.03.2019
Martinicová Radomila 11.01.1952 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. LTC Řevnice dospělí 06.03.2019
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 Tenis club Úvaly Slavoj Český Brod babytenis 19.03.2019
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé TK Louny dospělí 12.03.2019
Masařík Jakub Antonín 23.02.2010 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Mnichovo Hradiště babytenis 12.03.2019
Mašek Tomáš 18.06.2006 Tenis Nová Paka Spartak Vrchlabí dorost 14.03.2019
Mašková Michaela 06.05.2003 TK Bílovec TO Odry dospělí 18.03.2019
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dorost 06.03.2019
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dospělí 06.03.2019
Matějíček Petr 20.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Choceň dorost 19.03.2019
Matějková Markéta 21.06.2005 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dorost 11.03.2019
Matějková Martina 05.03.1977 TO Sokol Nehvizdy TO Sokol Nehvizdy dospělí 05.03.2019
Matějová Marie 22.12.2004 LTK Bílina TJ Sokol Ústí n.L. dospělí 08.03.2019
Matějová Marie 22.12.2004 LTK Bílina TJ Sokol Ústí n.L. dorost 08.03.2019
Matějovská Marika 11.09.1999 TK Turnov TK Železný Brod dospělí 12.03.2019
Matheisl Matěj 11.02.2007 TK Vimperk TK Prachatice z.s. starší žactvo 15.03.2019
Matochová Sandra 30.12.2000 SPORTOVNÍ KLUB POLICIE MAJÁK z.s. TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 05.03.2019
Matouš Jakub 27.07.2003 TJ Lázně Bělohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 05.03.2019
Matouš Patrik 18.04.1994 Tenis Nová Paka Tempo Praha dospělí 18.03.2019
Matoušek David 26.03.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. LTC Humpolec mladší žactvo 06.03.2019
Matoušek Filip 29.01.2002 TJ Brno-Komín SHARK Brno dospělí 18.03.2019
Matoušková Anna 18.03.1997 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dospělí 11.03.2019
Matoušková Barbora 30.10.2008 LTC Litvínov TK Ústí n.Labem mladší žactvo 08.03.2019
Matoušková Barbora 30.10.2008 LTC Litvínov Tenis Libochovice starší žactvo 06.03.2019
Matoušková Jana 14.07.1993 TC Realsport Nymburk o.s. TK Bohutín, z.s. dospělí 15.03.2019
Matoušková Linda 21.05.2006 Nespin, z.s. TK Dynamo Hradec Králové starší žactvo 07.03.2019
Matoušová Markéta 06.09.2002 Severočeská tenisová o.s. Start Liberec dospělí 15.03.2019
Matula Maxmilián 31.07.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub starší žactvo 11.03.2019
Matula Maxmilián 31.07.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub dorost 11.03.2019
Matuška Jan 18.12.2009 SPORTTENIS I. ČLTPK Čerčany mladší žactvo 13.03.2019
Matuška Václav 12.07.2007 SPORTTENIS I. ČLTPK Čerčany mladší žactvo 07.03.2019
Mauler Šimon Petr 28.11.2005 Tenisklub7 TC BIOCEL Vratimov z.s. starší žactvo 11.03.2019
Mayerová Marie 18.06.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dospělí 07.03.2019
Mazáč Tomáš 28.06.1970 TK Náchod TK Česká Skalice dospělí 13.03.2019
Mecová Kristýna 05.09.2003 Family Tennis Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 18.03.2019
Mecová Kristýna 05.09.2003 Family Tennis Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 18.03.2019
Mecová Nikola 07.04.1998 TK Vítkovice 1926 z.s. Sokol Vrbno p.Pradědem dospělí 06.03.2019
Medřický Zdeněk 17.04.1980 Lokomotiva Beroun TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 08.03.2019
Medvedík Jakub 02.07.2009 SLOVAN HRANICE, z.s. Tenisový klub Sokol Lipník n.B. mladší žactvo 06.03.2019
Mejstříková Ester 12.09.1977 LTC Kolín Sparta Kutná Hora dospělí 13.03.2019
Melichárek Lukáš 01.04.1978 TC Nové Město n. Metují TK Kvasiny dospělí 11.03.2019
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha TK Neridé mladší žactvo 11.03.2019
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha TK Bohutín, z.s. starší žactvo 11.03.2019
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Sparta Praha TK Bohutín, z.s. mladší žactvo 12.03.2019
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Sparta Praha TK Bohutín, z.s. starší žactvo 11.03.2019
Melicharová Nicole 10.04.1999 TC Brno. TJ Mokrá Hora dospělí 06.03.2019
Melnikova Aleksandra 31.07.2002 Lokomotiva Praha TO SK Mělník dorost 18.03.2019
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž dospělí 11.03.2019
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dorost 06.03.2019
Menšík Jiří 22.04.2008 TC Austerlitz TK Vyškov mladší žactvo 14.03.2019
Mervartová Michaela 18.12.2002 TK Česká Skalice TK Náchod dospělí 07.03.2019
Mička Samuel 28.01.2009 TJ Kraví Hora Brno SK Zlín-Mladcová mladší žactvo 14.03.2019
Mičola Vítek 27.11.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub dorost 15.03.2019
Mičola Vítek 27.11.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub starší žactvo 11.03.2019
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha Tenisklub Cheb dospělí 11.03.2019
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary dorost 11.03.2019
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald Tennis Hill Havířov o.s. babytenis 12.03.2019
Michálek Jan 04.09.2011 Tenisový klub Mníšek T.J. Sokol Lety babytenis 18.03.2019
Michálek Stanislav 11.07.2007 SK JC Sport Opava TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 18.03.2019
Michálková Alena 17.11.2002 TJ Spoje Praha VŠTJ Ekonom Praha dospělí 12.03.2019
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Olymp Praha LTC Mladá Boleslav o.s. dorost 11.03.2019
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s. LTC Svoboda Praha dospělí 07.03.2019
Michálková Zuzana 28.01.1963 TK Benešov SPORTTENIS dospělí 12.03.2019
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek TO SK Mělník dospělí 13.03.2019
Michlová Lucie 08.04.2007 Tenis Dobříš WILSON Tenis Centrum mladší žactvo 05.03.2019
Michna Adam 19.08.2002 TK Hovorčovice TENIS Klánovice dorost 11.03.2019
Mikan Oliver 23.08.2010 Tenisová akademie Siesta resort TC Chrudim z.s. babytenis 14.03.2019
Mikeš David 06.07.2012 TK SB Světlá n.Sáz. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. babytenis 06.03.2019
Mikeš Filip 24.12.2009 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 08.03.2019
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. babytenis 06.03.2019
Mikeš Martin 22.09.2011 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. babytenis 07.03.2019
Mikez Šimon 03.04.2006 Clasic Tenis Club o.s. TK Železný Brod starší žactvo 08.03.2019
Mikláš Josef 20.11.2004 TCV Strání Orel jednota Uherský Brod dorost 12.03.2019
Miková Vendula 07.09.2007 TC Holešov, o.s. Jiskra Otrokovice mladší žactvo 08.03.2019
Mikula Adam 29.07.2007 TK Bílovec TJ MSV Studénka, z.s. mladší žactvo 18.03.2019
Mikulcová Nela 12.02.2005 TK Zlín SK Zlín-Mladcová dorost 06.03.2019
Mikulenčáková Nikol 26.03.2008 TJ Sokol Huslenky, z.s. TJ Zbrojovka Vsetín mladší žactvo 13.03.2019
Mikuš Zdeněk 11.10.2008 Sokol Týnec n.L. TK PTA Kolín mladší žactvo 19.03.2019
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň HTK Třebíč mladší žactvo 11.03.2019
Miler Jaroslav 07.10.1985 TK Železný Brod Tenis Banka Praha dospělí 14.03.2019
Milt Karel 15.12.1977 TK Škoda Plzeň z.s. Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 14.03.2019
Miškovský Adam 25.08.1998 LTC Starý Kolín LTC Kolín dospělí 13.03.2019
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov TJ MSV Studénka, z.s. babytenis 14.03.2019
Mits Jakub 29.05.2007 TK Stochov Open Tennis Club mladší žactvo 15.03.2019
Mlčochová Eliška 19.08.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec dorost 08.03.2019
Mlčochová Zuzana 01.02.2004 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec dorost 08.03.2019
Mlíkovský David 11.02.1996 LTC Svoboda Praha LTC Rudná dospělí 18.03.2019
Mlynářová Tereza 05.04.1988 TK Březnice LTC Slovan Kladno dospělí 12.03.2019
Mólerová Natálie 29.08.2005 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Unex Uničov starší žactvo 11.03.2019
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk BLTC Brno dospělí 11.03.2019
Moravcová Nikola 21.06.2000 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2019
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2019
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 08.03.2019
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s. TK Kadaň mladší žactvo 13.03.2019
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves Dioss Nýřany mladší žactvo 07.03.2019
Motalová Hana 28.07.2011 Tenisový klub Šternberk, z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. babytenis 07.03.2019
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 06.03.2019
Mouček Tomáš 17.04.2002 TK Slavia Plzeň Tenisový klub Rokycany dospělí 06.03.2019
Moudrá Adéla 12.11.2005 Tsport Votice o.s. T.J. Sokol Sedlčany dorost 13.03.2019
Moudrá Bára 07.11.2007 Tsport Votice o.s. T.J. Sokol Sedlčany mladší žactvo 11.03.2019
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 11.03.2019
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dospělí 11.03.2019
Mrkvicová Anna Marie 04.10.2004 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav dospělí 14.03.2019
Mrkvičková Marie 05.05.2008 Slavoj Žiželice TK Smiřice, z.s. mladší žactvo 14.03.2019
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Městský tenisový klub Karviná Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 22.03.2019
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov TK Znojmo dorost 12.03.2019
Mrvík Ondřej 10.06.2005 TJ Baník Ostrava OKD TK SC OSTRAVA dorost 13.03.2019
Mrzena Patrik 09.02.2011 I.ČLTK Praha I.ČLTK Praha babytenis 14.03.2019
Mück Filip 05.02.2007 TO Odry TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 07.03.2019
Müller Jan 10.02.1981 TC Realsport Nymburk o.s. TK Roja Příbram z.s. dospělí 07.03.2019
Müller Ondřej 23.09.2005 TJ Sokol Jílové TK TK Stochov starší žactvo 05.03.2019
Müller Ondřej 23.09.2005 TJ Sokol Jílové TK TK Stochov dorost 08.03.2019
Müller Otakar 13.04.2008 Sokol TK Kaplice LTC Velešín mladší žactvo 14.03.2019
Müllerová Denisa 12.07.2007 TK Benešov T.J. Sokol Sedlčany mladší žactvo 12.03.2019
Müllerová Kateřina 11.10.1996 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 08.03.2019
Müllerová Nicole 11.08.2002 TK Aš TK Sokolov dorost 11.03.2019
Musilová Dominika 07.04.2001 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TK Ruzyně Praha dospělí 08.03.2019
Mušková Simona 20.04.1993 TK Strakonice Start České Budějovice dospělí 12.03.2019
Naisar Marek 23.09.1996 Severočeská tenisová o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. dospělí 15.03.2019
Najman Erik 13.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s. TJ Sokol Uherský Brod dospělí 11.03.2019
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s. TC Dvůr Králové, z.s. dorost 08.03.2019
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s. TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 08.03.2019
Nápravníková Tereza 26.02.2003 TJ Radlice LTC Podolí Praha dospělí 18.03.2019
Nápravníková Tereza 26.02.2003 TJ Radlice LTC Podolí Praha dorost 18.03.2019
Náprstková Michaela 24.08.2007 Severočeská tenisová o.s. Slavoj Litoměřice starší žactvo 08.03.2019
Nasavrcký Ladislav 24.04.2004 TK Náchod TK Česká Skalice dorost 12.03.2019
Navrátil Jakub 09.12.2005 Sokol Králův Dvůr Lokomotiva Beroun dorost 14.03.2019
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc dospělí 11.03.2019
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK LAMA o.s. dorost 08.03.2019
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín dorost 15.03.2019
Navrátilová Veronika 26.07.2010 ŽLTC Brno HTK Třebíč babytenis 11.03.2019
Naxerová Anna 11.01.2006 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 08.03.2019
Naxerová Anna 11.01.2006 TK Neridé Sokol Říčany dorost 08.03.2019
Nedvěd Richard 23.11.1982 TK Horní Měcholupy Sokol Královice dospělí 18.03.2019
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA SK Vitality Slezsko o.s. dospělí 12.03.2019
Němec Antonio 17.01.2012 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TK SB Světlá n.Sáz. minitenis 14.03.2019
Němec Maxmilian 17.01.2012 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TK SB Světlá n.Sáz. minitenis 14.03.2019
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 11.03.2019
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov TKB Hrušovany z.s. dorost 13.03.2019
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s. HTK Třebíč mladší žactvo 12.03.2019
Němeček Patrik 25.06.2006 TK Písnice TK Radošovice dorost 19.03.2019
Němeček Václav 05.01.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Mladá Boleslav o.s. dorost 11.03.2019
Něnička Dominik 24.03.2009 NTC Kyjov TK Kyjov mladší žactvo 15.03.2019
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek TK Strakonice dospělí 06.03.2019
Nermuťová Izabela 20.09.2004 TK Choceň TO SK Žamberk dospělí 12.03.2019
Nerud Vladimír 21.03.2002 Start Brno TK Tuřany dospělí 11.03.2019
Nerudová Eliška 13.12.2007 TK Tuřany TK Znojmo mladší žactvo 11.03.2019
Nesvorný Jan 03.05.1993 TJ Spoje Praha Tempo Praha dospělí 15.03.2019
Nešpor Štěpán 18.09.2003 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav dospělí 14.03.2019
Nešpůrek Jakub 02.11.2006 T.J. Sokol Lety TJ Sokol Dobřichovice starší žactvo 20.03.2019
Neštická Anna Marie 13.03.2006 SK HAMR, z.s. Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 14.03.2019
Neštická Anna Marie 13.03.2006 SK HAMR, z.s. Lob S.A. Bohnice, zs dorost 14.03.2019
Neubauerová Hana 22.09.1988 1.ČLTK Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 15.03.2019
Neudek Martin 08.04.1997 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy dospělí 12.03.2019
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann Tenis Cibulka dorost 20.03.2019
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann TK Neridé starší žactvo 11.03.2019
Neumann Vilém 15.07.1998 SK Aritma Praha TK Ruzyně Praha dospělí 07.03.2019
Nguyen Docthinh 05.02.2005 TK Aš TCG Karlovy Vary starší žactvo 14.03.2019
Nguyen Docthinh 05.02.2005 TK Aš TCG Karlovy Vary dorost 14.03.2019
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 15.03.2019
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 15.03.2019
Nguyenová Petra 10.07.2003 LTC Litvínov TK Jirkov dorost 13.03.2019
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 07.03.2019
Nikolovová Vanesa 17.07.2001 I.ČLTK Praha TKX Tennis Team Krupka z.s. dospělí 13.03.2019
Noska Daniel 05.08.2005 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK FUNTOM Dobřany dorost 12.03.2019
Noska Daniel 05.08.2005 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK Lokomotiva Plzeň z.s. starší žactvo 07.03.2019
Nosková Emma Valerie 28.03.2007 TK Rochlice Liberec Start Liberec mladší žactvo 14.03.2019
Nosková Linda 17.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 13.03.2019
Nováček Filip 13.02.2002 TO TJ Tesla Pardubice TK Čáslav dospělí 08.03.2019
Nováček Lukáš 19.05.2002 TK Talent Bohumín Tenisový klub Tenet dorost 06.03.2019
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty SK HAMR, z.s. dorost 13.03.2019
Nováčková Nela 30.03.2010 TK Kyjov NTC Kyjov babytenis 05.03.2019
Novák Daniel 25.02.1996 TK Spartak Jihlava Slavoj Polná dospělí 12.03.2019
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Vysočany dorost 15.03.2019
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov HTK Třebíč dospělí 11.03.2019
Novák Jakub 16.12.1998 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 06.03.2019
Novák Jan 06.08.2002 LTC Panorama Teplice Sokol Košťany dospělí 12.03.2019
Novák Jaromír 20.06.1978 Tenisový klub Tesla Brno Tenisový klub Tesla Brno dospělí 06.03.2019
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 06.03.2019
Novák Jiří 22.03.1975 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 06.03.2019
Novák Lukáš 23.02.2004 TK Zlín TJ Sokol Vizovice dospělí 15.03.2019
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé Tenisový klub Mníšek dospělí 06.03.2019
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé Sportclub Řevnice, z.s. dorost 11.03.2019
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Dvůr Králové, z.s. mladší žactvo 08.03.2019
Novák Petr 27.08.1981 Jiskra Otrokovice TK Oáza Říčany dospělí 13.03.2019
Nováková Alžběta 08.09.1998 LTC Pardubice TC Chrudim z.s. dospělí 11.03.2019
Nováková Ema 29.09.2006 LTC České Budějovice,z.s. TJ Lokomotiva Veselí n.L. dospělí 12.03.2019
Nováková Františka 16.02.2009 Lob S.A. Bohnice, zs TK Ruzyně Praha mladší žactvo 05.03.2019
Nováková Kateřina 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 13.03.2019
Nováková Kateřina 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 13.03.2019
Nováková Laura 24.10.2008 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. mladší žactvo 07.03.2019
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Hlinsko babytenis 06.03.2019
Novotná Emma 16.02.2007 TK Tenisek Buštěhrad LTC Slovan Kladno mladší žactvo 22.03.2019
Novotná Karolína 27.09.1994 LTC Pardubice TK Ústí n. Orlicí dospělí 05.03.2019
Novotný Aleš 28.09.1981 TK Vítkovice 1926 z.s. TK Milo Olomouc dospělí 11.03.2019
Novotný Jiří 14.11.1983 Lokomotiva Praha TC ESO Praha z.s. dospělí 08.03.2019
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 08.03.2019
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé TC Hořice dospělí 05.03.2019
Nuc Petr 21.09.1977 TO Bohemians Praha SK Aritma Praha dospělí 19.03.2019
Nygrýnová Šárka 15.05.1994 HTK Třebíč VŠTJ Ekonom Praha dospělí 13.03.2019
Obenrauch Jan 25.08.1973 TK Blansko TK Kunštát dospělí 07.03.2019
Oborníková Žofie 21.10.2003 Tenisový klub Eden LTC Nový Bydžov dospělí 19.03.2019
Obořilová Simona 19.10.2005 Slavoj Třešť TK Čáslav starší žactvo 05.03.2019
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub TO TJ Nový Jičín dospělí 14.03.2019
Odstrčil Luboš 24.04.1989 Slavoj Čerčany Tsport Votice o.s. dospělí 05.03.2019
Odstrčil Lukáš 23.03.2007 ŽLTC Brno TK Vyškov mladší žactvo 06.03.2019
Ohajda Filip 06.08.2003 TK Škoda Plzeň z.s. TK Dýšina dorost 08.03.2019
Ohajdová Markéta 29.10.2001 TK Škoda Plzeň z.s. TK Dýšina dorost 08.03.2019
Ohnoutková Tereza 18.09.2003 ŽLTC Brno Start Brno dospělí 14.03.2019
Okrouhlický Vojtěch 04.03.2009 Lokomotiva Trutnov TJ Sparta Úpice mladší žactvo 06.03.2019
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Olymp Praha LTC Řevnice dospělí 20.03.2019
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s. Sportclub Řevnice, z.s. dorost 12.03.2019
Olša Michal 10.03.2005 VSK VŠB-TU Ostrava TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 08.03.2019
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň Sokol Říčany dorost 19.03.2019
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň TJ Kyje Praha 14 dospělí 07.03.2019
Olšanský Viktor 23.05.2006 TK Slavia Plzeň Sokol Říčany dorost 19.03.2019
Olšanský Viktor 23.05.2006 TK Slavia Plzeň Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 07.03.2019
Ondráček Kryštof 14.09.2007 Tenisová akademie Siesta resort TK Holice mladší žactvo 12.03.2019
Opa Daniel 19.12.2007 TK Čelákovice TK Sokol Horní Počernice,p.s. mladší žactvo 06.03.2019
Opletal Petr 07.11.1996 TO SK Žamberk TK Dolní Dobrouč dospělí 20.03.2019
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 07.03.2019
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK Velké Bílovice dospělí 21.03.2019
Opočenský Martin 12.07.1999 TK Čáslav TK SK Třemošnice z.s. dospělí 08.03.2019
Orpana Oona 21.01.2001 TC Realsport Nymburk o.s. I.ČLTK Praha dorost 20.03.2019
Ostaš Jakub 05.09.2005 LTC Rakovník SK TALENT 13 - spolek dorost 12.03.2019
Ošlejšek Stanislav 14.06.1965 TK Blansko Sokol Rudice dospělí 14.03.2019
Otoupalík Karel 12.03.1967 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Turnov dospělí 13.03.2019
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 12.03.2019
Pabišková Natalie 29.04.2009 TK RAPID LIBEREC LTK Liberec mladší žactvo 18.03.2019
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice F.H.TK Dobřichovice dorost 13.03.2019
Pala Ondřej 13.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dorost 14.03.2019
Pala Ondřej 13.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Hořice dospělí 07.03.2019
Palacký Jakub 06.08.2010 TO TJ Nový Jičín TK Na Dolině o.s. babytenis 13.03.2019
Paleček Adam 09.01.2001 ŽLTC Brno Tenisový klub Tesla Brno dospělí 08.03.2019
Palicová Barbora 11.03.2004 TK Sparta Praha Severočeská tenisová o.s. dospělí 08.03.2019
Palme Ondřej 27.06.2011 TK Kunštát Sokol Letovice babytenis 07.03.2019
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň TK Evženie Klášterec n/O dorost 11.03.2019
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav SKT Planá n.Luž. starší žactvo 13.03.2019
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav SKT Planá n.Luž. mladší žactvo 13.03.2019
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov Severočeská tenisová o.s. dorost 12.03.2019
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov Severočeská tenisová o.s. dospělí 12.03.2019
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha Tenisklub Cheb dospělí 06.03.2019
Papajík Jakub 10.12.2009 Pašťa tenis, z.s. TREND SPORT, z.s. mladší žactvo 05.03.2019
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s. TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 05.03.2019
Paroulková Sára 06.11.2002 TJ Radlice Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 12.03.2019
Parys Petr 31.07.1987 Tatran Brno Kohoutovice TK TILIA Brno dospělí 06.03.2019
Pařízková Kateřina 27.01.2004 TC-MJ TENIS Líšeň SK Jundrov Brno dorost 11.03.2019
Pařízková Kateřina 27.01.2004 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno dospělí 08.03.2019
Pastora Jakub 04.12.1988 SK Tenis Tišnov TK Týnec nad Sázavou dospělí 14.03.2019
Pašalič Marko 11.12.1998 TK Olymp Praha LTC Podolí Praha dospělí 15.03.2019
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dorost 06.03.2019
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 06.03.2019
Paštiková Valentýna 25.06.2002 Pašťa tenis, z.s. TK Na Dolině o.s. dorost 13.03.2019
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha Sportclub Řevnice, z.s. dorost 11.03.2019
Pátková Amálie 29.08.2007 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Mníšek mladší žactvo 13.03.2019
Pauk Jakub 10.07.2007 Open Tennis Club TK Stochov mladší žactvo 18.03.2019
Paul Adam 19.03.2000 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 08.03.2019
Paulson Andrew 16.11.2001 TK Sparta Praha Severočeská tenisová o.s. dospělí 05.03.2019
Paulson David 19.02.1996 TK Sparta Praha TK Dolní Dobrouč dospělí 20.03.2019
Pavel Tomáš 14.01.2003 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Lomnice n.Pop. dospělí 11.03.2019
Pavelka Lukáš 16.06.2001 LTC Modřany 2005 Sokol Petrovice dorost 13.03.2019
Pavelka Ondřej 16.06.2001 LTC Modřany 2005 Sokol Petrovice dorost 13.03.2019
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 11.03.2019
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 08.03.2019
Pavlas Marek 08.11.2002 LTC Kolín TK Čáslav dorost 15.03.2019
Pavlica Tomáš 28.01.2001 TK Radegast Rožnovský tenisový klub dorost 20.03.2019
Pavlica Tomáš 28.01.2001 TK Radegast Rožnovský tenisový klub dospělí 20.03.2019
Pavlíček Matouš 19.02.2006 T.J. Sokol Lety TJ Sokol Dobřichovice starší žactvo 11.03.2019
Pavlík Jiří 24.11.1976 Lokomotiva Nymburk TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 12.03.2019
Pavlísková Viktorie 13.10.2011 Sokol Králův Dvůr Spartak Hořovice babytenis 13.03.2019
Pavlišta Jonáš 18.04.2001 SK OAZA Praha Baník Příbram dospělí 11.03.2019
Pavlová Milena 07.02.1983 Spartak Vrchlabí TK Lomnice n.Pop. dospělí 04.03.2019
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC LTK Liberec babytenis 05.03.2019
Pawlak Piotr 12.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 12.03.2019
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé LTK Liberec dospělí 11.03.2019
Pecka Matyáš 12.09.2006 TC Realsport Nymburk o.s. TK Lysá n.L. starší žactvo 05.03.2019
Pečenková Adéla 15.07.2003 DTK Skuteč TO SK Žamberk dospělí 14.03.2019
Pečenková Adéla 15.07.2003 DTK Skuteč TK Holice dorost 05.03.2019
Pečenková Eliška 14.06.2000 DTK Skuteč TO SK Žamberk dospělí 14.03.2019
Pech Karel 03.07.2007 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice starší žactvo 11.03.2019
Pech Patrik 25.04.1995 TK Olymp Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 07.03.2019
Pecha Ondřej 19.05.2005 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 starší žactvo 20.03.2019
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 15.03.2019
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 12.03.2019
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb starší žactvo 07.03.2019
Pejčevová Jana 08.03.2005 BLTC Brno TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 07.03.2019
Pekárková Nikola 29.03.1996 TJ Solidarita Praha 10 TK Konstruktiva, z.s. dospělí 08.03.2019
Pekárková Tereza 25.10.2003 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK Velké Bílovice dospělí 11.03.2019
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 13.03.2019
Pelantová Eliška 18.07.2008 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Dobřichovice mladší žactvo 12.03.2019
Pelc Martin 10.12.2008 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 12.03.2019
PELC RICHARD 14.12.2007 LTC Podolí Praha LTC Podolí Praha starší žactvo 12.03.2019
PELC RICHARD 14.12.2007 LTC Podolí Praha LTC Podolí Praha mladší žactvo 12.03.2019
Pelda Ondřej 14.05.2004 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha dorost 12.03.2019
Peldová Barbora 11.05.2001 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 12.03.2019
Peldová Barbora 11.05.2001 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dorost 12.03.2019
Pelikán Miroslav 19.05.2005 SK Tenis Kladno TK Lány starší žactvo 26.03.2019
Pernica Daniel 29.09.2011 TK Kunovice TK Kunovice babytenis 15.03.2019
Perníček Lukáš 06.12.2007 Lob S.A. Bohnice, zs SK Meteor Praha mladší žactvo 06.03.2019
Perůtka Jan 08.04.1989 TK Milo Olomouc I.NTC Olomouc dospělí 06.03.2019
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TO Meziboří Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 05.03.2019
Peřichová Nikola 17.02.1994 VSK VŠB-TU Ostrava Sokol Bohumín dospělí 15.03.2019
Pešek Dominik 20.06.1991 TJ Sokol Vršovice Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 12.03.2019
Pešek Filip 13.10.1984 TK Ostrovec TC VITALITY Březnice dospělí 18.03.2019
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s. SK OAZA Praha dospělí 15.03.2019
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s. SK OAZA Praha dorost 15.03.2019
Pešková Tereza 08.04.2001 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dospělí 15.03.2019
Pešl Alec 25.10.2005 TK Sport Kolovraty TJ Sokol Vysočany dorost 05.03.2019
Peštál Petr 05.06.1985 HTK Třebíč TJ TK Březiněves dospělí 15.03.2019
Peštová Andrea 23.08.2005 TŠ Hostivař TK Sport Kolovraty dorost 15.03.2019
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš dospělí 12.03.2019
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 06.03.2019
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 06.03.2019
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha TC BORS CLUB-STK Břeclav mladší žactvo 15.03.2019
Petláková Klára 23.05.2003 BLTC Brno Start Brno dorost 06.03.2019
Petr Viktor 30.09.2005 LTC Beroun, z.s. Lokomotiva Beroun starší žactvo 14.03.2019
Petráček Petr 25.05.2009 SPORTTENIS I. ČLTPK Čerčany mladší žactvo 08.03.2019
Petráková Rozárie 09.01.2009 TK Radošovice TK Oáza Říčany starší žactvo 13.03.2019
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 11.03.2019
Petráš David 11.09.2006 SK Tenis Kladno TK Lány starší žactvo 21.03.2019
Petrášková Lenka 24.04.1997 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dospělí 12.03.2019
Petrášová Barbora 30.06.2008 Open Tennis Club TK Stochov mladší žactvo 07.03.2019
Petríková Eliška 09.02.1996 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 15.03.2019
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs SK Meteor Praha mladší žactvo 15.03.2019
Petrželová Karolína 29.12.2006 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany starší žactvo 11.03.2019
Petříková Sofie 20.06.2009 Lokomotiva Nymburk TC Realsport Nymburk o.s. mladší žactvo 04.03.2019
Pfeifferová Leona 31.07.2009 TK EZE Olomouc z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. mladší žactvo 11.03.2019
Phan Tomáš 11.11.2001 TJ Radlice SK Aritma Praha dorost 05.03.2019
Picková Věra 14.03.2006 TK LTC Děčín TK Ústí n.Labem dorost 05.03.2019
Picková Věra 14.03.2006 TK LTC Děčín TK Ústí n.Labem starší žactvo 05.03.2019
Piechová Petra 25.09.1976 TK Náchod TK Česká Skalice dospělí 13.03.2019
Pilařová Karolína 02.05.2008 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad mladší žactvo 07.03.2019
Pinková Veronika 08.07.2007 TK SC OSTRAVA TK TJ Ostrava starší žactvo 15.03.2019
Pinkrová Anna 09.11.2001 TK SPORTYS, z.s. TK Jirkov dospělí 11.03.2019
Pinkrová Barbora 16.09.2006 TK SPORTYS, z.s. TK Jirkov starší žactvo 11.03.2019
Pištěková Gabriela 07.12.2001 Tempo Praha Sokol Čimice dorost 12.03.2019
Pištěková Karolina 03.10.2003 Tempo Praha Sokol Čimice dorost 12.03.2019
Piteráková Natálie 27.08.2007 Tenisový klub Veřovice, z.s. TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 11.03.2019
Piteráková Natálie 27.08.2007 Tenisový klub Veřovice, z.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 11.03.2019
Piteráková Dominika 08.12.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s. TK Milo Olomouc mladší žactvo 11.03.2019
PLAČKOVÁ MARKÉTA 30.12.2008 SK HAMR, z.s. TŠ Hostivař mladší žactvo 08.03.2019
Plachá Markéta 14.10.1991 TK Spartak Jihlava TJ Solidarita Praha 10 dospělí 12.03.2019
Plachý Vojtěch 08.03.2006 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy starší žactvo 06.03.2019
Pláničková Kateřina 06.02.2002 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves dospělí 18.03.2019
Planková Natalie 16.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava Městský tenisový klub Karviná dospělí 12.03.2019
Plas Radek 28.02.1979 TK Sokolov TCG Karlovy Vary dospělí 14.03.2019
Plášilová Eliška 27.01.2009 TK Frýdlant v Čechách TK Břízky Jablonec n.Nis. mladší žactvo 13.03.2019
Pleskotová Silvie 02.09.2008 TK Slavia Plzeň TK FUNTOM Dobřany starší žactvo 13.03.2019
Pleskotová Silvie 02.09.2008 TK Slavia Plzeň TK FUNTOM Dobřany dorost 13.03.2019
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s. TK Sparta Praha dorost 13.03.2019
Plevová Zuzana 26.04.1996 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dospělí 12.03.2019
Pliska Ondřej 19.06.1989 TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 13.03.2019
Pliska Zdeněk 13.08.1997 TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 13.03.2019
Plomer Michal 14.10.1983 TK Evženie Klášterec n/O TK Jirkov dospělí 06.03.2019
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov SK JC Sport Opava mladší žactvo 18.03.2019
Plšek Vojtěch 29.11.2005 TK Semily TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 11.03.2019
Plšková Zuzana 31.10.2008 SLOVAN HRANICE, z.s. Tenisový klub Sokol Lipník n.B. starší žactvo 12.03.2019
Plšková Zuzana 31.10.2008 SLOVAN HRANICE, z.s. SK Véska mladší žactvo 13.03.2019
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Bechyně dospělí 07.03.2019
Plzáková Jana 12.06.1979 LTC Rudná TK Hrušov dospělí 11.03.2019
Pobořil Jan 15.02.1997 TK DEZA Valašské Meziříčí TC Brno. dospělí 05.03.2019
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí TC Kopřivnice dospělí 11.03.2019
Pobořilová Sára 19.11.2004 T.T.C.Rožnov TK Zašová dorost 28.03.2019
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s. TK Louny dospělí 12.03.2019
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice Lokomotiva Trutnov starší žactvo 13.03.2019
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice Lokomotiva Trutnov mladší žactvo 13.03.2019
Podracká Agáta 20.07.2008 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy mladší žactvo 13.03.2019
Podráská Lucie 26.06.1985 TJ Sokol Dolní Beřkovice TJ Sokol Dolní Beřkovice dospělí 14.03.2019
Podrazil Michal 12.10.1997 TK Velké Bílovice TJ Slavoj Velké Pavlovice dospělí 19.03.2019
Podsosonnaja Valeriya 31.05.1993 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves dospělí 14.03.2019
Pohludka Šimon 10.02.2006 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec starší žactvo 08.03.2019
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. SK Vitality Slezsko o.s. dorost 12.03.2019
Pokorná Nela 10.08.2007 TJ Sokol Uherský Brod Jiskra Otrokovice mladší žactvo 08.03.2019
Pokorný Jan 27.04.2005 TK Rynholec TK Lány starší žactvo 14.03.2019
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha Open Tennis Club dorost 14.03.2019
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha Open Tennis Club starší žactvo 14.03.2019
Pokorný Vítězslav 08.05.1988 LTK TEPLICE o.s. TK Česká Kamenice dospělí 07.03.2019
Polách Felipe 23.06.2004 HTK Třebíč VSK VŠB-TU Ostrava dorost 08.03.2019
Polák Libor 17.08.1998 TJ Baník Ostrava OKD Sokol Vrbno p.Pradědem dospělí 12.03.2019
Poláková Beáta 09.03.2003 Clasic Tenis Club o.s. TK Železný Brod dospělí 11.03.2019
Poláková Natálie 04.04.2007 ŽLTC Brno Start Brno starší žactvo 14.03.2019
Polášková Adriana 19.02.2007 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 08.03.2019
Polenda Vojtěch 08.12.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Jirkov dorost 14.03.2019
Poletínová Alena 09.10.1994 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 15.03.2019
Polinský Patrik 17.07.2002 TK Vimperk TJ TK MANE Hluboká n.V. dorost 11.03.2019
Pomahač Antonín 05.07.2007 SK OAZA Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 11.03.2019
Pomahač Ondřej 21.04.2002 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dorost 12.03.2019
Pop Lukáš 04.06.1973 Spartak Průhonice Baník Praha dospělí 15.03.2019
Popelka Vojtěch 05.01.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Turnov dospělí 06.03.2019
Popule Patrik 20.08.1987 TJ Baník Ostrava OKD TK Konstruktiva, z.s. dospělí 06.03.2019
Poskočil Vojtěch 29.05.1987 TK KAJA TO Spartak Modřany dospělí 06.03.2019
Pospíšil Jan 30.07.2001 TJ Sokol Újezd n.L. TŠ Hostivař dospělí 12.03.2019
Pospíšil Lukáš 05.12.1979 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TK Bystřice p.H. dospělí 14.03.2019
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 06.03.2019
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž starší žactvo 06.03.2019
Pospíšil Ondřej 25.01.1987 ŽLTC Brno BTK Ingstav Brno dospělí 18.03.2019
Pospíšil Stanislav 13.06.2000 Sokol Dolní Počernice z.s. Sokol Dolní Počernice z.s. dospělí 11.03.2019
Pospíšil Viktor 09.06.2003 LTC Mladá Boleslav o.s. LTC Bakov n.Jiz. dorost 11.03.2019
Pospíšilová Kristýna 13.06.2000 Sokol Dolní Počernice z.s. Sokol Dolní Počernice z.s. dospělí 11.03.2019
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž mladší žactvo 06.03.2019
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 05.03.2019
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava SK Vitality Slezsko o.s. dorost 05.03.2019
Pošvář Tomáš 08.06.2006 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dorost 07.03.2019
Potměšil Dominik 30.09.2007 TK Kvasiny SK Týniště nad Orlicí mladší žactvo 18.03.2019
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. BLTC Brno dospělí 11.03.2019
Prádlerová Jorika 27.07.2006 Tenisový klub Mníšek Sokol Dolní Počernice z.s. starší žactvo 05.03.2019
Prášek Dominik 13.12.2006 ŽLTC Brno Tenisový klub Tesla Brno dorost 14.03.2019
Prášek Miloslav 20.03.2001 TK Slavia Plzeň TK Strakonice dorost 22.03.2019
Prášek Miloslav 20.03.2001 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dospělí 11.03.2019
Prášil David 03.07.2006 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko starší žactvo 14.03.2019
Prášil Jakub 03.07.2006 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko starší žactvo 14.03.2019
Praus Rudolf 26.09.1972 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 05.03.2019
Pres Jiří 23.01.2002 TJ Mokrá Hora TK TILIA Brno dorost 08.03.2019
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé TK Písnice mladší žactvo 11.03.2019
Procházková Anežka 30.04.2001 Sportovní centrum Linhart TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 08.03.2019
Procházková Natálie 20.11.2003 Jiskra Bechyně TJ TK MANE Hluboká n.V. dorost 05.03.2019
Procházková Nikol 17.07.2002 SK Tenis Tišnov Sokol Rudice dospělí 13.03.2019
Procházková Sára 18.12.2002 SK Matchball Česká Lípa TO Staré Splavy dospělí 14.03.2019
Procházková Tereza 12.03.2006 LTK Bílina Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 13.03.2019
Prokorátová Agáta 16.04.2006 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 08.03.2019
Prokorátová Agáta 16.04.2006 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Mnichovo Hradiště dorost 08.03.2019
Prokšová Eliška 08.06.2009 Lokomotiva Nymburk TC Realsport Nymburk o.s. mladší žactvo 04.03.2019
Proskovec Ondřej 03.10.1988 Slavoj Čerčany Tsport Votice o.s. dospělí 05.03.2019
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem HTK Třebíč babytenis 11.03.2019
Provazníková Valérie 01.09.2008 TK Frýdlant v Čechách TK Břízky Jablonec n.Nis. mladší žactvo 14.03.2019
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav starší žactvo 13.03.2019
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 15.03.2019
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 mladší žactvo 14.03.2019
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dorost 08.03.2019
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc dospělí 11.03.2019
Přemyslovský Tomáš 20.05.2009 TK AGROFERT Prostějov TK Znojmo mladší žactvo 11.03.2019
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod TK Neridé dorost 11.03.2019
Příhodová Eva 14.02.1991 TJ Sokol Ústí n.L. TK Roudnice n.L. dospělí 07.03.2019
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá TK Na Dolině o.s. babytenis 13.03.2019
Přistoupil Marek 11.07.2006 SK Tenis Kladno LTC Slaný dorost 20.03.2019
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb starší žactvo 07.03.2019
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň TK Slavia Plzeň mladší žactvo 12.03.2019
Pšeničková Kristýna 23.12.2012 Start Liberec LTK Liberec minitenis 07.03.2019
Ptáková Veronika 14.11.2007 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov mladší žactvo 15.03.2019
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2019
Pudich Omar 25.10.2007 TK SC OSTRAVA TK Hlučín starší žactvo 06.03.2019
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha SK Aritma Praha mladší žactvo 05.03.2019
Pullmann Adam 23.08.2003 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. dorost 14.03.2019
PULLMANN PETR 07.02.2007 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. mladší žactvo 14.03.2019
PULLMANN PETR 07.02.2007 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. starší žactvo 14.03.2019
Raab Michal 11.08.1977 LTK Liberec LTC Houštka dospělí 06.03.2019
Racek Adam 23.07.2003 TK Talent Bohumín Tenisový klub Tenet dorost 06.03.2019
Radolf Petr 09.12.2004 1. Vestecká sportovní o.s. TK Benešov dorost 15.03.2019
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu starší žactvo 06.03.2019
Rais Lukáš 16.05.2005 TK Olymp Praha TJ Sokol Vysočany dorost 14.03.2019
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 06.03.2019
Rajnochová Lucie 30.03.2004 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. dorost 07.03.2019
Rakoušová Kateřina 11.09.2007 TK Hlinsko Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. mladší žactvo 05.03.2019
Rakoušová Kateřina 11.09.2007 TK Hlinsko Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 05.03.2019
Rakušanová Anna 30.11.1987 TK Tanvald TK Rochlice Liberec dospělí 18.03.2019
Rampulová Karin 12.06.2007 Sokol Čebín Tatran Starý Lískovec starší žactvo 08.03.2019
Rárová Nikola 02.02.2009 TK Na Dolině o.s. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek mladší žactvo 13.03.2019
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 08.03.2019
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s. TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 08.03.2019
Rašková Eliška 11.09.2010 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov babytenis 15.03.2019
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 13.03.2019
Rathanová Kateřina 25.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 1.TK Pacov starší žactvo 13.03.2019
Rauš Lukáš 14.09.2002 TK Tuřany ŽLTC Brno dospělí 18.03.2019
Rauš Lukáš 14.09.2002 TK Tuřany ŽLTC Brno dorost 18.03.2019
Reček Dominik 19.02.1995 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 15.03.2019
Reischlová Eliška 10.01.1996 Lokomotiva Praha LTC Houštka dospělí 12.03.2019
Reiter Jakub Filip 22.10.2001 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. dospělí 14.03.2019
Rejlek Šimon 13.05.2008 TK Ostrovec TK Písek mladší žactvo 13.03.2019
Rejlková Denisa 12.12.2002 TK Ostrovec TK Písek dorost 15.03.2019
Res Richard 25.01.2002 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dorost 19.03.2019
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dorost 12.03.2019
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. babytenis 06.03.2019
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha TO Bohemians Praha dospělí 05.03.2019
Richterová Alexandra 06.01.2007 TK TILIA Brno TK Blansko mladší žactvo 05.03.2019
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha LTC Svoboda Praha dospělí 13.03.2019
Riklová Alice 20.06.1967 I.ČLTK Praha Tenis Libochovice dospělí 14.03.2019
Rittsteinová Anna 12.05.2004 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha dorost 15.03.2019
Rittsteinová Sofie 13.09.2007 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha mladší žactvo 15.03.2019
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM TK Havířov mladší žactvo 05.03.2019
Rolečková Aneta 17.04.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sokol Rosice n/Labem dospělí 05.03.2019
Roubal Filip 08.04.2005 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dorost 08.03.2019
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 05.03.2019
Rousková Julie 06.05.2002 LTC Modřany 2005 TK FZŠ Trávníčkova dospělí 07.03.2019
Rousková Julie 06.05.2002 LTC Modřany 2005 TK FZŠ Trávníčkova dorost 07.03.2019
Routa Marek 21.02.1995 I.ČLTK Praha TJ Hvězda Kladno dospělí 22.03.2019
Rožát Vladimír 07.02.1978 SK Matchball Česká Lípa TK Sezimovo Ústí dospělí 12.03.2019
Rubešová Sabina 24.12.1995 LTC Slaný TK Stochov dospělí 08.03.2019
Rumpli Alena 06.04.1966 LTC Kolín Sparta Kutná Hora dospělí 13.03.2019
Rundervoort Robin Gertjan 26.10.2003 TC Brno. TC Fit4all Brno dospělí 18.03.2019
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 18.03.2019
Rusnák Martin 03.06.1969 F.H.TK Dobřichovice TJ Sokol Dobřichovice dospělí 20.03.2019
Russová Nicole 14.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s. TK Čelákovice dorost 06.03.2019
Rutar Tomáš 29.05.2009 SPORTTENIS I. ČLTPK Čerčany mladší žactvo 12.03.2019
Růtová Dominika 24.01.2006 TC Dvůr Králové, z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 05.03.2019
Různar Kryštof 28.06.2007 LTC Velen Boskovice Sokol Letovice mladší žactvo 15.03.2019
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku TK Neridé mladší žactvo 11.03.2019
Růžička Petr 27.01.1990 TO SK Mělník LTC Řevnice dospělí 07.03.2019
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha TK Březnice dorost 14.03.2019
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha TK Březnice dospělí 14.03.2019
Růžičková Adéla 07.09.1991 Lokomotiva Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 18.03.2019
Růžičková Kristýna 01.11.2007 1.ČLTK Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 12.03.2019
Růžičková Nela 09.11.2009 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 12.03.2019
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov starší žactvo 14.03.2019
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. mladší žactvo 07.03.2019
Rybák Matěj 26.09.2005 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. starší žactvo 13.03.2019
Rybičková Karolína 19.05.2009 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí mladší žactvo 07.03.2019
Rychly Petr 10.03.2005 TK Neridé TJ Spoje Praha dorost 12.03.2019
Rychly Petr 10.03.2005 TK Neridé TJ Spoje Praha starší žactvo 12.03.2019
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice LTC Český Krumlov mladší žactvo 13.03.2019
Rychtářová Hana 28.09.2010 SK Tenis Tišnov TJ Nové Město na Moravě babytenis 15.03.2019
Rys Dominik 20.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 07.03.2019
Ryšánek David 02.01.1994 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín dospělí 13.03.2019
Ryšavá Ema 12.02.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav starší žactvo 13.03.2019
Řačák Petr 22.01.1984 TK Brno Bosonohy,z.s. Slovan Hodonín dospělí 12.03.2019
Řádek Dominik 14.01.2007 Jiskra Bechyně LTC Tábor 1903 mladší žactvo 05.03.2019
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. dorost 08.03.2019
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. dorost 08.03.2019
Řehola Emanuel 25.07.1990 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno dospělí 11.03.2019
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. Lokomotiva Trutnov mladší žactvo 04.03.2019
Řezníček Robert 22.03.1983 LTC Modřany 2005 TGC Kunratice dospělí 13.03.2019
Řezníčková Eliška 12.08.2002 TK Kunštát TK Znojmo dorost 11.03.2019
Řezníčková Lenka 25.04.1988 Jihočeská sportovní TK SK Dobrá Voda u Č.B. dospělí 07.03.2019
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát Start Brno dorost 14.03.2019
Říha Adam 12.04.2004 TK Neridé TK Písnice dorost 11.03.2019
Řihošková Valerie 02.03.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Sokol Lipník n.B. starší žactvo 15.03.2019
Říhová Nikola 04.03.2010 SK Týniště nad Orlicí TK Kvasiny babytenis 07.03.2019
Římalová Tereza 04.12.2003 Sportclub Řevnice, z.s. SK Nižbor dospělí 06.03.2019
Řízek Martin 05.08.2005 TC Realsport Nymburk o.s. TK Lysá n.L. starší žactvo 05.03.2019
Saifrtová Aneta 08.12.2001 TENIS VLAŠIM,z.s. LTC Podolí Praha dorost 07.03.2019
Salaba Libor 26.08.1992 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. Severočeská tenisová o.s. dospělí 13.03.2019
Samek Ivo 16.08.1999 TK Slavia Orlová TK Hlučín dospělí 12.03.2019
Samek Ondřej 24.10.2005 T.J. Sokol Lety TJ Sokol Dobřichovice starší žactvo 12.03.2019
Samková Michaela 16.04.2003 TK Spartak Jihlava LTC Podolí Praha dorost 11.03.2019
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany starší žactvo 13.03.2019
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha TK Oáza Říčany dorost 13.03.2019
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno TJ Brno-Komín starší žactvo 25.03.2019
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha starší žactvo 13.03.2019
Saqua Pavel 24.06.2004 TK Česká Třebová, z.s. Tennis club Litomyšl, z.s. dorost 07.03.2019
Sázavská Veronika 10.07.1982 Sokol Smíchov I. TK Horní Měcholupy dospělí 19.03.2019
Sedláček Jakub 23.04.2005 LTC Rakovník SK TALENT 13 - spolek dorost 12.03.2019
Sedláček Marek 21.03.2007 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany starší žactvo 12.03.2019
Sedláčková Adéla 02.01.2004 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dorost 12.03.2019
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha LTC Houštka dospělí 06.03.2019
Sedlák Ondřej 27.08.2010 Tenisový klub Vracov, z.s. Tenisový klub Vnorovy, z.s. babytenis 06.03.2019
Sedláková Veronika 11.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice mladší žactvo 08.03.2019
Sedláková Veronika 11.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice starší žactvo 08.03.2019
Sedlář David 11.01.2000 TC-MJ TENIS Líšeň TJ Brno-Komín dospělí 14.03.2019
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 08.03.2019
Sedlatý Matěj 18.04.2007 LTK Liberec TENIS Klánovice starší žactvo 11.03.2019
Sedlatý Matěj 18.04.2007 LTK Liberec TENIS Klánovice mladší žactvo 07.03.2019
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 Severočeská tenisová o.s. TENIS Klánovice babytenis 11.03.2019
Sehnal Adam 03.07.2008 TJ Sokol Jílové TK TK Stochov mladší žactvo 08.03.2019
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín TJ Sokol Vysočany dorost 14.03.2019
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha SK Meteor Praha mladší žactvo 18.03.2019
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2019
Severa Karel 11.02.1993 LTC Kolín TK Horní Měcholupy dospělí 13.03.2019
Schambergerová Kateřina 08.02.2006 TK Bohutín, z.s. Spartak Rožmitál dorost 15.03.2019
Scheibinger Valerie 22.04.2008 TC BIOCEL Vratimov z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. starší žactvo 21.03.2019
Schiller Jiří 03.01.1998 LTC Pardubice Nespin, z.s. dospělí 15.03.2019
Schleiss Benedikt 10.07.2007 TK Letohrad TK Česká Třebová, z.s. mladší žactvo 06.03.2019
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 12.03.2019
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 12.03.2019
Schoffer Marek 15.05.2001 TK Talent Bohumín TJ MSV Studénka, z.s. dorost 14.03.2019
Schönová Markéta 05.09.2007 TJ Sokol Huslenky, z.s. TJ Zbrojovka Vsetín mladší žactvo 13.03.2019
Schovancová Alena 27.03.2009 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí mladší žactvo 07.03.2019
Schwarz David 20.09.2007 TK Benešov Tsport Votice o.s. mladší žactvo 15.03.2019
Schweinerová Nikola 25.05.1995 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 07.03.2019
Sidorják Štěpán 16.08.1998 I.ČLTK Praha TC Pankrác dospělí 14.03.2019
Sikorová Sára 25.06.2006 TJ TK Šumperk Sokol Zábřeh starší žactvo 08.03.2019
Silka Klara 06.12.1999 SK Véska Sokol Vrbno p.Pradědem dospělí 12.03.2019
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 14.03.2019
Silovský Miroslav 26.04.2003 TK Dýšina TK Kaznějov dospělí 06.03.2019
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005 TK Ruzyně Praha dorost 12.03.2019
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK Sparta Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 15.03.2019
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov I.NTC Olomouc dospělí 07.03.2019
Sisková Kateřina 23.06.2004 ITS Tennis Club, z.s. Pašťa tenis, z.s. dorost 06.03.2019
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov TK Kadaň mladší žactvo 12.03.2019
Sklenár Eduard 15.05.2005 TJ Radlice TENIS Klánovice dorost 07.03.2019
Sklenička Jan 26.07.2002 TC VŠ Praha DTJ Jinonice dospělí 05.03.2019
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 04.03.2019
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha TC VŠ Praha dorost 04.03.2019
Skopal Kristián 12.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Sokol Lipník n.B. mladší žactvo 05.03.2019
Skrbek Matěj 25.11.2000 LTC Sušice TK Slavia Plzeň dospělí 14.03.2019
Skřivánková Michaela 25.04.1985 TK Ruzyně Praha TJ Brno-Komín dospělí 13.03.2019
Sládek Josef 15.03.1990 Severočeská tenisová o.s. TJ Radlice dospělí 18.03.2019
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov SK JC Sport Opava starší žactvo 13.03.2019
Slaný Filip 27.10.1997 Tennis club Litomyšl, z.s. Tennis club Litomyšl, z.s. dospělí 12.03.2019
Slavíčková Anna Lucie 09.05.2005 TJ Sokol Ústí n.L. TK Ústí n.Labem starší žactvo 12.03.2019
Slavíčková Anna Lucie 09.05.2005 TJ Sokol Ústí n.L. TK Ústí n.Labem dorost 12.03.2019
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC LTK Liberec mladší žactvo 07.03.2019
Slavík Vladimír 08.06.1983 Sportcentrum Uhříněves Sokol Královice dospělí 06.03.2019
Slavíková Barbora 18.09.2008 TENIS VLAŠIM,z.s. WILSON Tenis Centrum mladší žactvo 05.03.2019
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha TK Radošovice dospělí 06.03.2019
Slezák Ondřej 15.09.1998 Lokomotiva Zdice Lokomotiva Beroun dospělí 14.03.2019
Slezák Václav 19.01.1996 TK Sparta Praha Tenisklub Cheb dospělí 06.03.2019
Slezáková Alžběta 28.10.2008 T.T.C.Rožnov TK Zašová mladší žactvo 27.03.2019
Slívová Michaela 18.09.1997 Jiskra Otrokovice TC Holešov, o.s. dospělí 05.03.2019
Sliž Rostislav 13.11.2003 Slavoj Český Těšín TC Třinec dorost 12.03.2019
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TK AGROFERT Prostějov babytenis 06.03.2019
Slováčková Tereza 12.01.2004 TK TILIA Brno SK Jundrov Brno dorost 05.03.2019
Slovák Petr 21.02.2009 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 14.03.2019
Slováková Anna 04.04.1999 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 08.03.2019
Sloviková Sofie 30.01.2009 TK Havířov TK TENNISPOINT FM mladší žactvo 11.03.2019
Sluková Blanka 22.09.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Krásné Březno dospělí 07.03.2019
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc TK PRECHEZA Přerov o.s. babytenis 14.03.2019
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 07.03.2019
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy dorost 06.03.2019
Směřička Matouš 14.04.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK 2000 Luhačovice starší žactvo 15.03.2019
Smetana Adam 12.07.2002 TO SK Žamberk TK Letohrad dorost 13.03.2019
Smetana Petr 02.01.1976 Lokomotiva Praha TJ Republikán dospělí 15.03.2019
Smička Jaroslav 23.12.2000 SK Véska Sokol Zábřeh dospělí 14.03.2019
Smíšková Anna 24.02.2005 TC VITALITY Březnice Tenis Dobříš starší žactvo 20.03.2019
Smolinská Hana 29.10.1996 TK Drnovice TK Města Bučovice dospělí 14.03.2019
Smolka Petr 31.01.1993 TK Lipník n.B. TENIS TONDACH Hranice, z.s. dospělí 06.03.2019
Snopková Veronika 29.04.2008 TK Nová Role TK Evženie Klášterec n/O mladší žactvo 19.03.2019
Sochorová Adéla 27.03.2003 TK Třebíč STK Okříšky dospělí 04.03.2019
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot TC BORS CLUB-STK Břeclav starší žactvo 07.03.2019
Sokolová Marie 14.05.2003 TC Nové Město n. Metují TO TJ Tesla Pardubice dorost 05.03.2019
Solař David 07.06.1999 TK Olymp Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 12.03.2019
Sommer Patrik 08.09.2003 LTC Modřany 2005 TO Slavoj Davle dorost 08.03.2019
Sopoušek Mirek 30.01.2004 SHARK Brno TK TILIA Brno dorost 14.03.2019
Souček Adam 03.04.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko starší žactvo 14.03.2019
Souček Adam 03.04.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko mladší žactvo 14.03.2019
Souček Philip 15.01.2012 LTC Kolín TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. minitenis 14.03.2019
Součková Veronika 17.11.2006 TK Drnovice TK Vyškov starší žactvo 06.03.2019
Soukalová Bára 12.02.2006 TK SB Světlá n.Sáz. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 06.03.2019
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha starší žactvo 07.03.2019
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha babytenis 18.03.2019
Soukup Tomáš 25.05.1983 TCEN Hrádek nad Nisou TK Kadaň dospělí 12.03.2019
Soukupová Barbora 09.07.2002 TJ Kyje Praha 14 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 13.03.2019
Soukupová Magdaléna 27.05.1999 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 15.03.2019
Soumar Štěpán 10.11.2009 Lokomotiva Trutnov TJ Sparta Úpice mladší žactvo 07.03.2019
Spálenka Adam 20.05.2005 TGC Kunratice Tenis klub FÉNIX Nedvězí dorost 18.03.2019
Sperátová Zuzana 04.05.2003 DTK Skuteč TO TJ Svitavy dorost 06.03.2019
Sperátová Zuzana 04.05.2003 DTK Skuteč TO TJ Svitavy dospělí 06.03.2019
Spousta Jiří 10.10.1981 TCG Karlovy Vary TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 19.03.2019
Srna Jiří 12.06.1996 Severočeská tenisová o.s. TK Frýdlant v Čechách dospělí 14.03.2019
Srovnal Pavel 16.03.1990 TENNIS CENTRE Kosmonosy Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 25.03.2019
Sršeň Alexandr 24.01.2007 TK Frýdlant v Čechách LTK Liberec mladší žactvo 11.03.2019
Staněk Jakub 16.05.2004 ŽLTC Brno Start Brno dorost 05.03.2019
Staněk Jan 30.09.2005 ŽLTC Brno Start Brno dorost 05.03.2019
Staňková Jana 05.03.2009 Pašťa tenis, z.s. TREND SPORT, z.s. mladší žactvo 14.03.2019
Staňková Natálie 28.04.2001 SK TALENT 13 - spolek TK Žatec dorost 07.03.2019
Staňková Terezie 08.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice mladší žactvo 08.03.2019
Staňková Terezie 08.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice starší žactvo 08.03.2019
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha TK Sparta Praha starší žactvo 18.03.2019
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha Sportclub Řevnice, z.s. dorost 11.03.2019
Starý Dominik 18.01.1997 TK AGROFERT Prostějov TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 13.03.2019
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 07.03.2019
Stefanova Anna 01.03.2001 Family Tennis Ostrava TK Havířov dospělí 14.03.2019
Stehlík Adam 05.10.2004 TK Města Bučovice TK Vyškov dorost 14.03.2019
Stehlík Jan 20.10.2001 TK Sokolov TJ Sokol Planá u Mar.Lázní dospělí 15.03.2019
Steinhauser Robert 02.09.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Brno-Komín dospělí 13.03.2019
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 14.03.2019
Stejskal Jan 13.08.2007 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany mladší žactvo 06.03.2019
Stibůrek Filip 13.04.2006 SK OAZA Praha TK Benešov dorost 19.03.2019
Stöhrová Anna 26.09.2005 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Progress dospělí 14.03.2019
Stoklas Stela 10.09.2008 SK Kometa Praha Sokol Čimice starší žactvo 11.03.2019
Stoklas Stela 10.09.2008 SK Kometa Praha Sokol Čimice mladší žactvo 11.03.2019
Stolarik Petr 07.07.1998 VSK VŠB-TU Ostrava TK Pelhřimov dospělí 14.03.2019
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 06.03.2019
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov TK Slavia Plzeň dorost 06.03.2019
Stolz Maxim 15.02.2002 LTC Svoboda Praha TJ Radlice dospělí 14.03.2019
Stolz Maxim 15.02.2002 LTC Svoboda Praha TJ Radlice dorost 14.03.2019
Strejčková Michaela 18.05.2002 ŽLTC Brno Start Brno dospělí 14.03.2019
Strnad Štěpán 09.03.2006 TJ Spoje Praha Sokol Říčany dorost 05.03.2019
Strnad Tomáš 17.04.1987 TC Přelouč TC Chrudim z.s. dospělí 04.03.2019
Střelcová Tereza 30.01.2001 TK Zlín TK Fatra Napajedla dospělí 13.03.2019
Střelec Jakub 23.10.2002 SK OAZA Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 07.03.2019
Střelec Martin 12.03.1970 TK Náchod TK Česká Skalice dospělí 14.03.2019
Střídová Aneta 28.02.2010 Progress Orel jednota Praha-Balkán babytenis 14.03.2019
Stuchlá Karolína 24.02.1994 LTK Liberec LTC Modřany 2005 dospělí 19.03.2019
Stuchlík Lukáš 05.04.2006 TJ Červený Kostelec TK Česká Skalice dorost 14.03.2019
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Olymp Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 15.03.2019
Sudik David 15.09.2006 SPORT EDEN Beroun TK Bohutín, z.s. starší žactvo 12.03.2019
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 06.03.2019
Suchan David 16.01.2007 TJ MEZ Vsetín TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 15.03.2019
Suchánek Ondřej 25.03.2006 LTC Hodonín TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 07.03.2019
Suchánek Ondřej 30.10.1985 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 05.03.2019
Svatošová Nikola 01.02.2007 1.TK Pacov TK Oáza Říčany mladší žactvo 15.03.2019
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK TENIS-CENTRUM DTJ HK babytenis 13.03.2019
Svoboda Adam 24.10.2004 TK Amálka, o.s. TK Roudnice n.L. dorost 11.03.2019
Svoboda Daniel 10.11.2003 Progress TJ Sokol Vysočany dorost 14.03.2019
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice TK Slavia Plzeň mladší žactvo 08.03.2019
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 06.03.2019
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. mladší žactvo 08.03.2019
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice starší žactvo 08.03.2019
Svoboda Tomáš 01.10.2008 SHARK Brno Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 12.03.2019
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 11.03.2019
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 08.03.2019
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno TK TILIA Brno starší žactvo 08.03.2019
Svobodová Klára 26.11.2001 TK 2000 Luhačovice TJ Zbrojovka Vsetín dorost 13.03.2019
Svobodová Klára 26.11.2001 TK 2000 Luhačovice TK Bystřice p.H. dospělí 12.03.2019
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 06.03.2019
Svrčina Dalibor 02.10.2002 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 12.03.2019
Sýkorová Nikol 18.01.2008 TK SLOVANKA Č. Lípa TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. starší žactvo 07.03.2019
Synková Kristýna 07.12.2005 TK Roudnice n.L. SK Štětí starší žactvo 08.03.2019
Synková Kristýna 07.12.2005 TK Roudnice n.L. ASK Lovosice dorost 08.03.2019
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 dorost 11.03.2019
Syrový Jakub 03.06.2002 TJ Kyje Praha 14 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 12.03.2019
Szic Sandro 09.11.2003 SK Véska TO TJ Nový Jičín dospělí 15.03.2019
Šabatka Vít 22.01.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava babytenis 06.03.2019
Šabatková Tereza 27.06.2001 TC Realsport Nymburk o.s. TK Lysá n.L. dospělí 13.03.2019
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 12.03.2019
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha Tenis Cibulka dospělí 18.03.2019
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 14.03.2019
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 14.03.2019
Šajer Robin 14.06.2009 TK Bílovec TO Odry mladší žactvo 14.03.2019
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2019
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé TK Písnice dorost 15.03.2019
Šámal Viktor 05.05.2007 TJ Spoje Praha TO Sokol Nehvizdy starší žactvo 12.03.2019
Šandová Nella 24.11.2005 TJ Sokol Vysočany TJ TK Březiněves dospělí 15.03.2019
Šandová Nella 24.11.2005 TJ Sokol Vysočany TK EMA o.s. dorost 13.03.2019
Šašek Martin 15.07.2005 TK Slavia Plzeň TK Dýšina dorost 08.03.2019
Šašek Martin 15.07.2005 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy starší žactvo 08.03.2019
Ščurek Oliver 06.11.2002 1. Vestecká sportovní o.s. Sportcentrum Uhříněves dospělí 07.03.2019
Šebek Jáchym 17.04.2009 Open Tennis Club TK Stochov mladší žactvo 18.03.2019
Šebesta Michal 10.12.2008 TK ARBREX-OSTRAVA TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 18.03.2019
Šebesta Michal 10.12.2008 TK ARBREX-OSTRAVA TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 11.03.2019
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 12.03.2019
Šedivá Anna 20.02.2009 LTC Vysoké Mýto TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 05.03.2019
Šedivcová Nikol 19.09.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Dýšina mladší žactvo 08.03.2019
Šedivý Michal 19.04.2001 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 08.03.2019
Šedivý Petr 29.01.1968 TK Třebenice E.T.M. Praha dospělí 06.03.2019
Šejnohová Natálie 29.10.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 08.03.2019
Šejnohová Natálie 29.10.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dorost 08.03.2019
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 06.03.2019
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 07.03.2019
Šenkyříková Lucie 29.10.2004 TK Brno - Chrlice Sokol Brno Žabovřesky dorost 15.03.2019
Šenová Vendula 18.03.2008 T.T.C.Rožnov TK Zašová mladší žactvo 12.03.2019
Šestáková Tereza 22.06.2005 TK RAPID LIBEREC Start Liberec dospělí 18.03.2019
Šetina Ludvík 10.09.2007 TK Neridé TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 12.03.2019
Šetka Eduard 14.05.2007 TK Radošovice Sportcentrum Uhříněves mladší žactvo 14.03.2019
Šetka Teodor 11.04.2009 TK Radošovice Sportcentrum Uhříněves mladší žactvo 18.03.2019
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava TK Opava dorost 12.03.2019
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava TK SC OSTRAVA starší žactvo 14.03.2019
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno BLTC Brno dospělí 11.03.2019
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha TENIS Klánovice starší žactvo 07.03.2019
Šik Michal 22.04.1999 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 12.03.2019
Šikola Adam 24.06.2010 VŠTJ Technika Praha strojní Sportclub Řevnice, z.s. babytenis 14.03.2019
Šiková Lenka 12.08.2004 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 08.03.2019
Šiler Martin 15.02.2005 Sokol Říčany Sokol Říčany dorost 11.03.2019
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Žatec dospělí 15.03.2019
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. LTC Kolín dospělí 11.03.2019
Šimáček Ondřej 24.12.1979 Sokol Brno Žabovřesky Tenisový klub Tesla Brno dospělí 08.03.2019
Šimánková Zuzana 11.06.2004 Junior TC Praha TK Konstruktiva, z.s. dorost 05.03.2019
Šimánková Zuzana 11.06.2004 Junior TC Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 05.03.2019
Šimeček Martin 08.02.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 07.03.2019
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha Tenis Cibulka dorost 12.03.2019
Šimonová Běla 28.09.1988 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín dospělí 19.03.2019
Šimonová Tereza 26.05.2008 LTC Bakov n.Jiz. TENNIS CENTRE Kosmonosy mladší žactvo 05.03.2019
Šimonovská Tereza 03.08.2005 TK Slavia Plzeň Tenisový klub Rokycany dospělí 07.03.2019
Šimsa Jakub 28.09.2009 Sokol TK Kaplice LTC Velešín mladší žactvo 14.03.2019
Šimůnková Klára 03.11.2009 Progress TO Bohemians Praha mladší žactvo 14.03.2019
Šimůnková Lucie 10.10.1995 I.ČLTK Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 18.03.2019
Šíp Stanislav 28.04.1976 Junior TC Praha TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 18.03.2019
Šípek Štěpán 03.04.2005 TK Kubáň Ostrava TJ Sokol Dolní Lhota starší žactvo 14.03.2019
Šípková Agáta 14.12.2007 TJ Astra Zahradní Město I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 06.03.2019
Šípková Agáta 14.12.2007 TJ Astra Zahradní Město I. ČLTPK Čerčany mladší žactvo 06.03.2019
Široká Tereza 20.11.2001 Sokol Smíchov I. TK EMA o.s. dorost 13.03.2019
Škachová Magdaléna 08.12.2003 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 06.03.2019
Škachová Miriam 01.09.2009 LTC Slovan Kladno LTC Slaný starší žactvo 05.03.2019
Škoda Adam 20.03.2006 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 18.03.2019
Škodová Jesika 30.03.2003 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. Nespin, z.s. dospělí 15.03.2019
Škopík Adam 04.07.2006 TK Vimperk TK Prachatice z.s. starší žactvo 06.03.2019
Škopík Michal 13.08.1972 TK Vimperk TK Prachatice z.s. dospělí 06.03.2019
Škorpíková Aneta 29.07.2005 Tenisový klub Černošice Tenis Club Mokropsy starší žactvo 15.03.2019
Škorpíková Valentýna 29.07.2005 Tenisový klub Černošice Tenis Club Mokropsy starší žactvo 15.03.2019
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dorost 18.03.2019
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 12.03.2019
Škuligová Markéta 09.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK TO TJ Tesla Pardubice dospělí 05.03.2019
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. dospělí 12.03.2019
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. dorost 12.03.2019
Šlapák Sebastián 06.09.2008 TJ Spartak Trhové Sviny TK Český Krumlov mladší žactvo 12.03.2019
Šlosar David 21.01.2005 WILSON Tenis Centrum Sokol Říčany dorost 07.03.2019
Šlosar Filip 21.01.2005 WILSON Tenis Centrum Sokol Říčany dorost 07.03.2019
Šloufová Kateřina 07.05.2006 Sokol Nepomuk Sokol Blovice starší žactvo 13.03.2019
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 11.03.2019
Šmehil Šimon 11.09.2006 I.ČLTK Praha Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 21.03.2019
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha Tenis Dobříš starší žactvo 08.03.2019
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Lob S.A. Bohnice, zs SK OAZA Praha dorost 08.03.2019
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dorost 07.03.2019
Šmejkalová Eva 09.10.1995 LTC Pardubice Tenisový klub Eden dospělí 14.03.2019
Šmíd Petr 24.09.1999 Sokol Čimice Sokol Čimice dospělí 25.03.2019
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín TK Zlín babytenis 06.03.2019
Šmídová Lenka 04.07.1978 Tenisový klub SPORT,o.s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 18.03.2019
Šmídt Daniel 06.12.2000 TK Slavia Plzeň TC VITALITY Březnice dospělí 12.03.2019
Šmilauerová Věra 26.06.1980 TCV Strání T.J. Sokol Bojkovice dospělí 07.03.2019
Šmolík Jáchym 11.12.2007 1.TK Pacov TK Radošovice mladší žactvo 13.03.2019
Šoltys Radek 30.06.2002 TC Jičín TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 06.03.2019
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc starší žactvo 11.03.2019
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc dorost 11.03.2019
Šota Petr 11.11.1963 Orel jednota Praha-Balkán TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 12.03.2019
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 12.03.2019
Šrámková Adriana 17.10.2002 TJ SVAH Všebořice, o.s. TJ Chlumec-Tenis dospělí 11.03.2019
Šrubařová Valentina 31.12.2007 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 15.03.2019
Šťastná Barbora 27.09.2007 TC BORS CLUB-STK Břeclav LTC Hodonín mladší žactvo 08.03.2019
Šťastná Eva 21.01.1997 LTC Mladá Boleslav o.s. Tenis Semice a.s. dospělí 07.03.2019
Šťastná Viktorie 15.09.2010 TK Bohutín, z.s. TK Bohutín, z.s. babytenis 05.03.2019
Šťastný Adam 28.09.1973 Lokomotiva Nymburk TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 04.03.2019
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha dospělí 08.03.2019
Šteflová Karla 06.03.2001 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 12.03.2019
Štelzig Adam 30.07.2002 TJ SVAH Všebořice, o.s. TO SK Mělník dorost 13.03.2019
Štěpán Marek 28.11.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 14.03.2019
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dospělí 07.03.2019
Štěpánek Daniel 19.11.2006 SKT Planá n.Luž. TK Soběslav starší žactvo 18.03.2019
Štěpánková Alice 08.03.1958 TJ Sokol Mělník-Pšovka TJ Sokol Dolní Beřkovice dospělí 14.03.2019
Štěpánková Jeannine 14.04.2002 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Ústí n.L. dospělí 11.03.2019
Štěpánková Jeannine 14.04.2002 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Ústí n.L. dorost 11.03.2019
Štěpánová Martina 24.03.1990 TK Horažďovice LTC Sušice dospělí 13.03.2019
Štěpničková Klára 11.07.2006 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín starší žactvo 12.03.2019
Štěrba Bohumír 05.03.1985 TK Hlinsko TC Přelouč dospělí 15.03.2019
Štěrbová Kristýna 27.10.1998 Severočeská tenisová o.s. TK Louny dospělí 12.03.2019
Štíhel Filip 26.06.2005 T.T.C.Rožnov Rožnovský tenisový klub dorost 15.03.2019
Štíhel Filip 26.06.2005 T.T.C.Rožnov Rožnovský tenisový klub starší žactvo 15.03.2019
Štillerová Eliška 30.09.2002 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 15.03.2019
Štrbavý Jan 28.02.1999 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 15.03.2019
Šuda Jakub 03.05.2012 TENIS-CENTRUM DTJ HK TENIS-CENTRUM DTJ HK babytenis 13.03.2019
Šúchal Tomáš 17.03.1995 SK Podještědští Pardálové SK Tenis Rohatsko dospělí 07.03.2019
Šulc Filip 23.07.1990 TJ Solidarita Praha 10 Progress dospělí 15.03.2019
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 06.03.2019
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 15.03.2019
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav Lob S.A. Bohnice, zs dorost 15.03.2019
Šustr Dominik 01.04.2009 TK Náchod TK Česká Skalice mladší žactvo 12.03.2019
Švajcrová Lucie 20.07.2008 TC Mozkové lázně Doubice SK Matchball Česká Lípa starší žactvo 12.03.2019
Švajcrová Lucie 20.07.2008 TC Mozkové lázně Doubice SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 12.03.2019
Švarc Prokop 24.09.2008 TK Sparta Praha TK PTA Kolín mladší žactvo 20.03.2019
Švarcová Natali 30.07.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. LTC Hodonín dospělí 08.03.2019
Švarcová Natali 30.07.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. LTC Hodonín dorost 08.03.2019
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s. TK Sokol Horní Počernice,p.s. babytenis 04.03.2019
Švíglerová Pavla 29.07.2008 LTC Modřany 2005 Tempo Praha starší žactvo 11.03.2019
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha dorost 19.03.2019
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha ASK Lovosice dospělí 15.03.2019
Švonc Oliver 17.05.2005 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha dorost 12.03.2019
Táborská Karolína 14.12.1989 TK Horní Měcholupy LTC Tábor 1903 dospělí 22.03.2019
Táborský František 22.07.2011 TK Sparta Praha TC ESO Praha z.s. babytenis 26.03.2019
Tajovská Karolína 24.12.2003 TJ Jiskra Havlíčkův Brod LTC Humpolec dospělí 08.03.2019
Tauber Václav 03.06.2002 SK Tenis Kladno LTC Slovan Kladno dorost 13.03.2019
Tecl Lukáš 15.02.1977 TC Veverská Bítýška z.s. Sokol Chudčice dospělí 15.03.2019
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. starší žactvo 13.03.2019
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé TC Spořilov Praha dospělí 08.03.2019
Těhníková Ester 16.07.2008 TŠ Pohořelec TK Konstruktiva, z.s. starší žactvo 08.03.2019
Těhníková Ester 16.07.2008 TŠ Pohořelec SK Meteor Praha mladší žactvo 08.03.2019
Teichman Miloš 20.09.2004 TJ Slovan Broumov TK Kvasiny dorost 06.03.2019
Teichman Miloš 20.09.2004 TJ Slovan Broumov Sokol Bukovice dospělí 13.03.2019
Tesař Pavel 06.03.1966 TC Brno. TJ Brno-Komín dospělí 13.03.2019
Tesařík Jan 02.02.2004 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava dorost 08.03.2019
Tesaříková Julie 20.06.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava babytenis 06.03.2019
Tesková Petra 26.02.1999 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 14.03.2019
Tesková Sylvie 02.01.1996 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 11.03.2019
Tesner Libor 01.05.1970 VŠTJ Ekonom Praha TK Holice dospělí 08.03.2019
Těšínská Klárka 10.10.2008 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy mladší žactvo 12.03.2019
Teuber Eric 14.06.2006 TK Čelákovice TJ Spoje Praha starší žactvo 14.03.2019
TEUBER RENE 04.01.2005 TK Čelákovice TJ Spoje Praha starší žactvo 14.03.2019
Thelen Jakub 14.09.2007 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 18.03.2019
Thelen Jakub 14.09.2007 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš mladší žactvo 18.03.2019
Thomasová Sára 26.10.2008 LTC Litvínov TK Ústí n.Labem mladší žactvo 08.03.2019
Tichá Šárka 04.06.2006 Jiskra Otrokovice TC Holešov, o.s. starší žactvo 11.03.2019
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha dospělí 12.03.2019
Tichý David 20.09.1972 TO VOKD Ostrava-Poruba TC Ostrava Nová Ves dospělí 08.03.2019
Tichý Jan 14.03.2002 Spartak Vrchlabí TK Studenec dospělí 06.03.2019
Tichý Štěpán 01.09.2008 TGC Kunratice 1. Vestecká sportovní o.s. mladší žactvo 05.03.2019
Tikalová Žaneta 01.10.2007 TK Sparta Praha TK Čelákovice starší žactvo 13.03.2019
Tikalová Žaneta 01.10.2007 TK Sparta Praha SK Aritma Praha mladší žactvo 18.03.2019
Tikovská Adéla 12.07.2006 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice starší žactvo 07.03.2019
Tkáč Dominik 20.02.2006 TK Zlín TK Fatra Napajedla dorost 13.03.2019
Tlačbaba Jakub 28.09.2002 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno dorost 06.03.2019
Tlačbaba Matěj 02.07.2005 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno starší žactvo 06.03.2019
Tlustý Milan 05.02.2007 TK Rynholec TK Lány mladší žactvo 14.03.2019
Tobišková Andrea 12.06.2003 TK Kvasiny TO TJ Tesla Pardubice dorost 12.03.2019
Tolar Jan 28.02.2006 Sokol Nepomuk Sokol Blovice starší žactvo 11.03.2019
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 13.03.2019
Toman Karel 06.02.2009 LTC Velešín Sokol TK Kaplice mladší žactvo 13.03.2019
Toman Karel 06.02.2009 LTC Velešín Sokol TK Kaplice starší žactvo 15.03.2019
Toman Petr 30.01.1974 TJ Blatná TC Týn nad Vltavou dospělí 11.03.2019
Tománková Eva 08.02.2006 Open Tennis Club TK Stochov dorost 14.03.2019
Tománková Eva 08.02.2006 Open Tennis Club TK Stochov starší žactvo 08.03.2019
Tomasová Michaela 30.03.2001 LTK Liberec TK Frýdlant v Čechách dospělí 13.03.2019
Tomášek Lukáš 19.12.2002 TK Aš TJ Sokol Planá u Mar.Lázní dospělí 15.03.2019
Tomášek Lukáš 19.12.2002 TK Aš TK Sokolov dorost 11.03.2019
Tomášková Jana 09.07.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 05.03.2019
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Sparta Praha TK Bohutín, z.s. dorost 08.03.2019
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Sparta Praha TK Bohutín, z.s. dospělí 08.03.2019
Tomíška Václav 29.04.2008 Tenisová akademie Siesta resort TC Chrudim z.s. mladší žactvo 06.03.2019
Tőre Berenica 30.03.2007 Sportcentrum Uhříněves TJ Tatran Střešovice starší žactvo 18.03.2019
Töre Vivienne 15.07.2005 Sportcentrum Uhříněves TJ Tatran Střešovice starší žactvo 18.03.2019
Tramba Jonáš 22.10.2008 TK Písek TK Ostrovec mladší žactvo 11.03.2019
Trázník Miroslav 02.07.2008 Tsport Votice o.s. TK Benešov mladší žactvo 12.03.2019
Trefný Martin 20.07.1999 TK Slavia Orlová SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 15.03.2019
Trkanová Kateřina 09.05.1975 TJ Bystrc z.s. BTK Ingstav Brno dospělí 06.03.2019
Trkovský Marcel 15.05.2008 TK ZVVZ Milevsko LTC Tábor 1903 mladší žactvo 06.03.2019
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín mladší žactvo 12.03.2019
Trojáková Tereza 30.06.2008 Progress TO Bohemians Praha mladší žactvo 06.03.2019
Trojan Filip 18.04.2005 TJ Sokol Liboc Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 06.03.2019
Trš Vilém 30.12.2008 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov mladší žactvo 15.03.2019
Trtíková Adéla 19.12.2007 TJ Sokol Huslenky, z.s. TJ Zbrojovka Vsetín mladší žactvo 13.03.2019
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 18.03.2019
Trunečka Tomáš 21.01.2010 ČLTK 1928 Olomouc Pašťa tenis, z.s. babytenis 12.03.2019
Třísková Tereza 16.01.2010 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa babytenis 05.03.2019
Tříška Martin 23.09.1971 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 15.03.2019
Tříšková Petra 09.12.1995 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 15.03.2019
Tuhovčák Matěj 22.09.2001 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dorost 06.03.2019
Tůma Denis 30.12.2003 TJ Sokol Dobřichovice T.J. Sokol Lety dorost 15.03.2019
Tůmová Monika 04.01.1991 TK Neridé LTC Modřany 2005 dospělí 12.03.2019
Tunegová Klára 28.12.1998 T.T.C.Rožnov LTC Kolín dospělí 13.03.2019
Tuzová Markéta 23.03.1993 Slovan Liberec Slovan Liberec dospělí 19.03.2019
Tužová Nikola 16.03.2003 Tenis Nová Paka Spartak Vrchlabí dorost 14.03.2019
Tykalová Barbora 29.07.2008 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov mladší žactvo 15.03.2019
Tykva David 17.01.2009 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov mladší žactvo 14.03.2019
Uherková Kristýna 30.03.2002 ŽLTC Brno Sokol Brno Žabovřesky dospělí 08.03.2019
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha Slavoj Český Brod mladší žactvo 07.03.2019
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha TK Čelákovice starší žactvo 07.03.2019
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s. SK Tenis Duchcov dorost 06.03.2019
Ulbrichtová Barbora 25.03.2007 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín mladší žactvo 14.03.2019
Ulíková Julie 31.08.2007 Tenis klub FÉNIX Nedvězí TK Sport Kolovraty starší žactvo 21.03.2019
Ulíková Julie 31.08.2007 Tenis klub FÉNIX Nedvězí TK Sport Kolovraty mladší žactvo 21.03.2019
Ulmon Nikolas 21.02.2006 LTK Liberec TK RAPID LIBEREC dorost 13.03.2019
Ulmon Nikolas 21.02.2006 LTK Liberec TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 12.03.2019
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín TK Neridé starší žactvo 11.03.2019
Ulvrová Ela 17.03.2006 TK Lomnice n.Pop. TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 11.03.2019
Ulvrová Tina 17.03.2006 TK Lomnice n.Pop. TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 11.03.2019
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy starší žactvo 06.03.2019
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov HTK Třebíč dorost 11.03.2019
Uvíra Matěj 20.07.1990 TK SC OSTRAVA TO VOKD Ostrava-Poruba dospělí 22.03.2019
Vacková Karolína 12.06.2007 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 11.03.2019
Václavek Matěj 09.12.2006 T.J. Sokol Lety TJ Sokol Dobřichovice starší žactvo 11.03.2019
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc dorost 15.03.2019
Vacula Jakub 04.03.2007 TJ Sokol Uherský Brod Jiskra Otrokovice mladší žactvo 08.03.2019
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno dospělí 11.03.2019
Vacurová Tereza 15.10.1993 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Sokol Bohumín dospělí 26.03.2019
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 14.03.2019
Vaigl Martin 03.09.2007 TK Benešov TENIS VLAŠIM,z.s. starší žactvo 07.03.2019
Vajda Bořek 11.06.2004 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov dospělí 26.03.2019
Vajda Bořek 11.06.2004 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov dorost 14.03.2019
Vajdová Amálie 11.08.2009 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov mladší žactvo 14.03.2019
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s. I.ČLTK Praha dorost 14.03.2019
Vala Max 04.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá TJ TO Sokol Stará Bělá babytenis 05.03.2019
Valderová Ester 13.09.2005 DTJ Tenis Vřesina TJ Sokol Dolní Lhota starší žactvo 14.03.2019
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s. TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 15.03.2019
Válek Ondřej 13.11.2003 HTK Třebíč TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 13.03.2019
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 06.03.2019
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha TJ Spoje Praha dorost 06.03.2019
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha dorost 11.03.2019
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 14.03.2019
Valigůra Vojtěch 20.08.2004 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 12.03.2019
Valová Tereza 25.09.2001 Rožnovský tenisový klub TK Bílovec dospělí 11.03.2019
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice TK Zlín mladší žactvo 08.03.2019
Vaňáčová Tereza 07.11.2007 TK Bohutín, z.s. TC VITALITY Březnice mladší žactvo 11.03.2019
Vaněček Matyáš 06.03.2008 Sokol Říčany Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 15.03.2019
Vaněček Matyáš 06.03.2008 Sokol Říčany TC VŠ Praha mladší žactvo 12.03.2019
Vaněk Jiří 08.06.1999 Lob S.A. Bohnice, zs LTC Řevnice dospělí 13.03.2019
Vaníčková Anna 23.12.2005 TJ Sokol Vysočany TJ Sokol Liboc dorost 13.03.2019
Vaníčková Eliška 08.12.2011 TJ Sokol Vysočany TK Praga-Vysočany babytenis 13.03.2019
Vaňková Kateřina 30.12.1989 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 06.03.2019
Vaňková Michaela 04.04.2000 TK LTC Děčín TK Česká Kamenice dospělí 14.03.2019
Vaňková Nikola 27.04.2010 TK Kyjov NTC Kyjov babytenis 05.03.2019
Vargová Adéla 10.05.2000 Tenisový klub Bzenec NTC Kyjov dospělí 19.03.2019
Vašák Martin 17.05.1986 LTK Liberec TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 06.03.2019
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 13.03.2019
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 13.03.2019
Vašek Ondřej 15.10.1980 SK Tenis Rohatsko TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 06.03.2019
Vašíček Lukáš 14.05.1980 SKP Kometa Brno TJ Brno-Komín dospělí 13.03.2019
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 13.03.2019
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 07.03.2019
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s. TK Choceň dorost 19.03.2019
Vašín Jaroslav Jan 30.10.2002 SK Tenis Tišnov Sokol Chudčice dospělí 13.03.2019
Vašinová Kristýna 26.03.2002 TK Horní Měcholupy TJ Sokol Liboc dorost 07.03.2019
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 12.03.2019
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 13.03.2019
Vávra Jakub 03.01.2002 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad dorost 20.03.2019
Vavrečka Lukáš 27.05.1971 TK Opava SK LAMA o.s. dospělí 14.03.2019
vavrova natalie 19.02.2007 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy mladší žactvo 13.03.2019
Vávrová Vanda 01.08.2003 TC Hořice TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 08.03.2019
Vávrová Veronika 25.04.2008 SK HAMR, z.s. I. ČLTPK Čerčany mladší žactvo 14.03.2019
Vavřich Daniel 20.10.2003 LTK Liberec Start Liberec dorost 15.03.2019
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. dospělí 08.03.2019
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, o.s. LTC Beroun, z.s. babytenis 05.03.2019
Veigl Jakub 05.09.2004 BLTC Brno HTK Třebíč dorost 11.03.2019
Vejšická Alžběta 28.03.2009 TJ Sokol Vysočany TŠ Hostivař starší žactvo 14.03.2019
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 TK Havířov VSK VŠB-TU Ostrava dorost 12.03.2019
Velek Daniel 01.06.1999 I.ČLTK Praha LTC Tábor 1903 dospělí 06.03.2019
Veličová Emma 23.03.2006 LTC Podolí Praha LTC Podolí Praha starší žactvo 07.03.2019
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha LTC Svoboda Praha dospělí 20.03.2019
Vencourová Romana 19.08.2004 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 14.03.2019
Verner Jan 07.09.1976 VŠSK MFF Praha Sokol Chuchle dospělí 15.03.2019
Veselá Anika 19.07.2008 LTC Modřany 2005 Tempo Praha starší žactvo 12.03.2019
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA starší žactvo 12.03.2019
Veselá Lucie 06.03.1996 SK Slatina Spartak Adamov dospělí 18.03.2019
Veselá Michaela 14.07.2007 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 06.03.2019
Větrovec Michal 31.07.1995 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 21.03.2019
Vévoda Tomáš 27.12.2007 TC Austerlitz TK Vyškov mladší žactvo 19.03.2019
Vičan Jan 03.06.2007 TK Radegast Rožnovský tenisový klub mladší žactvo 13.03.2019
Vičan Jan 03.06.2007 TK Radegast Rožnovský tenisový klub starší žactvo 13.03.2019
Vidlář Tomáš 16.08.2005 TK TILIA Brno BLTC Brno dorost 12.03.2019
Vidlář Tomáš 16.08.2005 TK TILIA Brno BLTC Brno dospělí 12.03.2019
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 18.03.2019
Vícha Adam 13.01.2007 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 06.03.2019
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 11.03.2019
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s. TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 06.03.2019
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 06.03.2019
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s. LTC Beroun, z.s. mladší žactvo 05.03.2019
Vildová Helena 19.03.1972 SK Tenis Mýto, o.s. Spartak Rožmitál dospělí 11.03.2019
Vilhelm František 20.09.2009 Sokol Ondřejov TK Oáza Říčany mladší žactvo 14.03.2019
Vilímová Adriena 29.01.2004 TK Zlín TK Fatra Napajedla dospělí 13.03.2019
Vilímová Adriena 29.01.2004 TK Zlín TK Fatra Napajedla dorost 13.03.2019
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 08.03.2019
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha TC Nové Město n. Metují dospělí 11.03.2019
Vítek Lukáš 09.05.2008 1.ČLTK Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 12.03.2019
Vítek Matyáš 29.10.2004 SK Tenis Tišnov Sokol Rudice dospělí 14.03.2019
Vítková Valentina 21.07.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí TJ Zbrojovka Vsetín starší žactvo 13.03.2019
Vitmajerová Diana 11.05.2004 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dorost 11.03.2019
Vitouš Jiří 14.08.2009 TK Benešov TJ Jiskra Zruč n.Sáz. starší žactvo 14.03.2019
Vítová Nelly 20.11.2008 SK HAMR, z.s. Lokomotiva Praha mladší žactvo 14.03.2019
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 12.03.2019
Vlasák Matěj 18.07.2006 LTK Liberec TK Železný Brod starší žactvo 08.03.2019
Vlášek Matěj 16.12.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 21.03.2019
Vlčková Gabriela 05.04.2004 Open Tennis Club LTC Rakovník dospělí 11.03.2019
Vlhová Hana 06.08.2004 Sokol Králův Dvůr Spartak Hořovice dorost 14.03.2019
Vnouček František 15.02.1962 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany dospělí 12.03.2019
Vocel Matěj 20.05.1997 RPM OÁZA Říčany TK Roja Příbram z.s. dospělí 06.03.2019
Vodák Matěj 06.04.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Bystřice p.H. dospělí 07.03.2019
Vodičková Lucie 09.03.1991 Sportclub Řevnice, z.s. LTC Svoboda Praha dospělí 13.03.2019
Vohryzková Andrea 30.09.1982 Lokomotiva Karlovy Vary TK Žatec dospělí 15.03.2019
Vojkovský Lukáš 10.03.1980 Tatran Brno Kohoutovice LTC Bakov n.Jiz. dospělí 11.03.2019
Vojta Emil 16.08.1975 V-TEAM Čáslav TJ Tatran Střešovice dospělí 06.03.2019
Vojtěch Jan 14.04.1976 Baník Praha TK Týnec nad Sázavou dospělí 14.03.2019
Vojtová Eliška 26.10.2007 SPORTTENIS I. ČLTPK Čerčany mladší žactvo 13.03.2019
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005 TK Ruzyně Praha starší žactvo 07.03.2019
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005 TK Ruzyně Praha mladší žactvo 07.03.2019
Vondráček David 18.11.2008 Tenisová akademie Siesta resort TK Holice mladší žactvo 07.03.2019
Vondráček Petr 27.04.1994 TO TJ Slovan Varnsdorf TK LTC Děčín dospělí 18.03.2019
Vondrák Jiří 25.09.2006 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TJ TK MANE Hluboká n.V. dorost 13.03.2019
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TK Spartak Jihlava dospělí 19.03.2019
Vopálka Pavel 11.04.1992 TO TJ Svitavy TK Ústí n. Orlicí dospělí 05.03.2019
Vopička Lukáš 22.05.2005 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 08.03.2019
Voráč Jan 14.09.1979 TK Kadaň TK Žatec dospělí 12.03.2019
Vostárek Lukáš 04.03.1986 TC Realsport Nymburk o.s. Tenisový klub Mníšek dospělí 13.03.2019
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice starší žactvo 08.03.2019
Votavová Lucie 13.09.2002 LTC Slovan Kladno TK Lány dospělí 07.03.2019
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny TK Český Krumlov mladší žactvo 15.03.2019
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny TK Prachatice z.s. starší žactvo 15.03.2019
Voženílek Filip 14.06.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 06.03.2019
Voženílek Tomáš 01.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 06.03.2019
Vrabcová Nela 15.04.2009 TK Frýdlant v Čechách TK Břízky Jablonec n.Nis. mladší žactvo 13.03.2019
Vrančičová Nataly 06.10.2008 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 18.03.2019
Vrančičová Nataly 06.10.2008 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš mladší žactvo 18.03.2019
Vratislav Jaroslav 09.10.1958 TK Česká Skalice TK Česká Skalice dospělí 13.03.2019
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 11.03.2019
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 13.03.2019
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 06.03.2019
Vrba Tomáš 12.09.2004 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK FUNTOM Dobřany dorost 13.03.2019
Vrbenský Michael 26.12.1999 TK Sparta Praha LTK Liberec dospělí 06.03.2019
Vrbňáková Valentina 26.10.2002 LTC Hodonín TK Kyjov dorost 05.03.2019
Vrtílka Jakub 10.08.2008 TJ Tatran Střešovice SK Aritma Praha mladší žactvo 20.03.2019
Vrzalová Tereza 07.03.2005 LTC Hodonín Slovácký TK Břeclav dospělí 14.03.2019
Všetečka Josef 02.09.2009 TJ Kraví Hora Brno TJ Brno-Komín starší žactvo 14.03.2019
Všetečková Mariana 10.04.2009 TK Neridé TK Písnice mladší žactvo 14.03.2019
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s. Tsport Votice o.s. dospělí 13.03.2019
Vyhlas Radek 19.03.1993 Sokol Horní Branná TJ Sokol Vysočany dospělí 12.03.2019
Vykoukal Petr 17.10.1972 Lokomotiva Trutnov Tenisový klub SPORT,o.s. dospělí 15.03.2019
Vymazalová Emma 24.06.2002 TREND SPORT, z.s. TK Milo Olomouc dorost 12.03.2019
Vymetalkova Andrea 20.11.2007 I.ČLTK Praha TK Horní Měcholupy starší žactvo 19.03.2019
Vymetalkova Andrea 20.11.2007 I.ČLTK Praha LTC Panorama Teplice mladší žactvo 18.03.2019
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s. TK Písek mladší žactvo 06.03.2019
Wasserbauerová Tereza 27.03.1991 TK Hlinsko USK Pardubice dospělí 11.03.2019
Weber Michal 16.11.1975 TK Roudnice n.L. ASK Lovosice dospělí 05.03.2019
Weigert Matyáš 12.04.2012 SK HAMR, z.s. SK HAMR, z.s. minitenis 07.03.2019
Weston Emily Gabriela 18.08.2001 Slavoj Český Brod TK Radošovice dospělí 15.03.2019
Wilson Carly 01.03.2009 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov mladší žactvo 07.03.2019
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo Start Brno dorost 14.03.2019
Witos Dominik 20.05.2005 TK Bílovec TO TJ Nový Jičín starší žactvo 14.03.2019
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK SC OSTRAVA dospělí 18.03.2019
Wolf Richard 02.01.1997 TO TJ Tesla Pardubice TJ Kralupy o.s. dospělí 18.03.2019
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TC Hořice TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 08.03.2019
Zaharieva Nevena 11.06.2009 TK Radošovice TK Oáza Říčany mladší žactvo 15.03.2019
Zahrádková Viktorie 14.11.2000 Tenisový klub Nová Ves SK Tenis Rohatsko dospělí 06.03.2019
Zahradník Tomáš 28.12.2006 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany starší žactvo 15.03.2019
Zahradníková Pavla 21.01.1988 LTC Slaný TK KAJA dospělí 11.03.2019
Záhrubský Filip 26.01.2004 Lokomotiva Beroun TJ ČECHIE Nový Jáchymov dospělí 12.03.2019
Zajíc Tomáš 24.01.1984 LTC Slovan Kladno Sokol Nové Strašecí dospělí 05.03.2019
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Olymp Praha TK Sparta Praha babytenis 08.03.2019
Zálabská Eva 22.04.1961 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 11.03.2019
Zaňková Monika 19.12.2002 TK Náchod TK Česká Skalice dorost 12.03.2019
Zapletal Jindřich 16.05.2011 TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC České Budějovice,z.s. babytenis 13.03.2019
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Evženie Klášterec n/O dospělí 14.03.2019
Zarycká Anastasia 08.01.1998 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dospělí 19.03.2019
Zatloukal Ondřej 14.07.2001 TJ Radlice Sokol Čimice dospělí 14.03.2019
Zatloukal Ondřej 14.07.2001 TJ Radlice Sokol Čimice dorost 14.03.2019
Zatloukal Vojtěch 29.08.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 06.03.2019
Zavadilová Anna 30.08.1984 Junior TC Praha TK Březnice dospělí 13.03.2019
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 07.03.2019
Zavřel Lukáš 07.01.1997 TK SC OSTRAVA Sokol Vrbno p.Pradědem dospělí 18.03.2019
Zavřel Vít 13.06.1995 Sokol Brno Žabovřesky Univerzita Brno dospělí 05.03.2019
Zbořil Jan 14.06.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc dorost 11.03.2019
Zbořil Jan 14.06.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc dospělí 11.03.2019
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 15.03.2019
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 15.03.2019
Zelený Vojtěch 30.05.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. Sokol Jemnice dospělí 12.03.2019
Zeman Radim 11.11.2001 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín dospělí 13.03.2019
Zemanová Kateřina 05.03.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s. TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 04.03.2019
Zemanová Lucie 13.08.2003 SK OAZA Praha TK Benešov dorost 12.03.2019
Zemina Filip 18.01.1989 TJ Lázně Bělohrad Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 05.03.2019
Zídek David 16.02.2008 TK Smiřice, z.s. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. starší žactvo 14.03.2019
Zika Kryštof 16.11.2001 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec dorost 06.03.2019
Zika Šimon 29.08.2005 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec dorost 06.03.2019
Zikmund Adam 29.01.2013 TJ Solidarita Praha 10 SK HAMR, z.s. minitenis 05.03.2019
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s. TK Start Praha-Topolka starší žactvo 08.03.2019
Zíková Veronika 24.04.1999 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dospělí 13.03.2019
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005 LTC Modřany 2005 dorost 11.03.2019
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dorost 11.03.2019
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha TK Radošovice dospělí 11.03.2019
Zobačová Michaela 21.03.2004 TK Spartak Jihlava TK ČLTK Jihlava dospělí 19.03.2019
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 13.03.2019
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno starší žactvo 07.03.2019
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno mladší žactvo 07.03.2019
Züglerová Lucie 23.02.1998 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 13.03.2019
Zuzaníková Kateřina 21.05.2007 TK Krnov TK Opava mladší žactvo 12.03.2019
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun TK Neridé dorost 08.03.2019
Žabková Kiara 16.05.2007 LTC Mladá Boleslav o.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 14.03.2019
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice TK Písek starší žactvo 13.03.2019
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice TK Písek mladší žactvo 13.03.2019
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. mladší žactvo 06.03.2019
Žaroská Natálie 28.10.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. dospělí 07.03.2019
Žaroská Natálie 28.10.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. dorost 07.03.2019
Ždánská Adéla 14.06.2005 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín dorost 13.03.2019
Ždánská Adéla 14.06.2005 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 12.03.2019
Ždánská Dita 11.12.1971 TK Brno - Chrlice Tatran Brno Kohoutovice dospělí 15.03.2019
Ždánský Adam 08.03.2003 TJ Brno-Komín Tatran Brno Kohoutovice dospělí 12.03.2019
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s. ŽLTC Brno starší žactvo 07.03.2019
Žídková Nella 22.06.2009 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 06.03.2019
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady TJ Sokol Vysočany starší žactvo 08.03.2019
Žílová Petra 08.12.2002 SK Véska SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 12.03.2019
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TO TJ Nový Jičín starší žactvo 07.03.2019
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TO TJ Nový Jičín dorost 15.03.2019
Žlůvová Matylda 05.01.2008 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 26.03.2019
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s. TK Neridé starší žactvo 08.03.2019