Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

DA3D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Start Liberec B
Tisknout
7
0
43:20
92:48
703:529
14
2
Slovan Liberec C
Tisknout
6
1
46:17
93:37
691:432
13
3
LTK Liberec D
Tisknout
4
3
34:29
75:64
640:570
11
4
TK Rochlice Liberec
Tisknout
3
4
34:29
73:61
545:532
10
5
TCEN Hrádek nad Nisou B
Tisknout
3
4
31:32
64:68
555:565
10
6
TO TJ Slovan Varnsdorf
Tisknout
3
4
25:38
54:78
533:625
10
7
TK Železný Brod
Tisknout
2
5
26:37
53:77
520:594
9
8
TK Frýdlant v Čechách B
Tisknout
0
7
13:50
32:103
359:699
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018
1
TO TJ Slovan Varnsdorf TK Frýdlant v Čechách B
6:3
14:6
107:75
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Železný Brod TK Rochlice Liberec
3:6
6:12
64:85
Zápis o utkání - oficiální
3
TCEN Hrádek nad Nisou B Start Liberec B
3:6
6:14
71:97
Zápis o utkání - oficiální
4
LTK Liberec D Slovan Liberec C
3:6
6:12
57:81
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2018
5
TK Frýdlant v Čechách B LTK Liberec D
2:7
4:14
46:91
Zápis o utkání - oficiální
6
Slovan Liberec C TCEN Hrádek nad Nisou B
7:2
12:4
91:55
Zápis o utkání - oficiální
7
Start Liberec B TK Železný Brod
6:3
12:7
84:77
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Rochlice Liberec TO TJ Slovan Varnsdorf
7:2
14:4
92:52
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.2018
9
TK Rochlice Liberec TK Frýdlant v Čechách B
6:3
12:6
75:49
Zápis o utkání - oficiální
10
TO TJ Slovan Varnsdorf Start Liberec B
3:6
7:12
72:100
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Železný Brod Slovan Liberec C
2:7
5:14
67:104
Zápis o utkání - oficiální
12
TCEN Hrádek nad Nisou B LTK Liberec D
2:7
5:15
64:112
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2018
13
TK Frýdlant v Čechách B TCEN Hrádek nad Nisou B
1:8
6:16
69:112
Zápis o utkání - oficiální
14
LTK Liberec D TK Železný Brod
5:4
12:8
103:75
Zápis o utkání - oficiální
15
Slovan Liberec C TO TJ Slovan Varnsdorf
9:0
18:0
110:52
Zápis o utkání - oficiální
16
Start Liberec B TK Rochlice Liberec
6:3
13:8
103:71
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2018
17
Start Liberec B TK Frýdlant v Čechách B
8:1
17:2
111:36
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Rochlice Liberec Slovan Liberec C
4:5
8:11
64:91
Zápis o utkání - oficiální
19
TO TJ Slovan Varnsdorf LTK Liberec D
6:3
13:8
113:83
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Železný Brod TCEN Hrádek nad Nisou B
5:4
9:8
82:73
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2018
21
TK Frýdlant v Čechách B TK Železný Brod
3:6
7:12
56:87
Zápis o utkání - oficiální
22
TCEN Hrádek nad Nisou B TO TJ Slovan Varnsdorf
7:2
14:4
97:48
Zápis o utkání - oficiální
23
LTK Liberec D TK Rochlice Liberec
5:4
10:11
90:92
Zápis o utkání - oficiální
24
Slovan Liberec C Start Liberec B
3:6
8:13
98:109
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2018
25
Slovan Liberec C TK Frýdlant v Čechách B
9:0
18:1
116:28
Zápis o utkání - oficiální
26
Start Liberec B LTK Liberec D
5:4
11:10
99:104
Zápis o utkání - oficiální
27
TK Rochlice Liberec TCEN Hrádek nad Nisou B
4:5
8:11
66:83
Zápis o utkání - oficiální
28
TO TJ Slovan Varnsdorf TK Železný Brod
6:3
12:6
89:68
Zápis o utkání - oficiální