Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: dorost

Oblastní přebor skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Orlová B(5)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(1)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
TJ TO Sokol Stará Bělá(4)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
VSK VŠB-TU Ostrava B(7)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
Slavoj Český Těšín(8)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
Beskydský tenisový klub(3)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
TK Havířov B(2)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
07.06.2020
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(1) TK Slavia Orlová B(5)
0:0
 
 
 
2
Beskydský tenisový klub(3) Slavoj Český Těšín(8)
0:0
 
 
 
3
TJ TO Sokol Stará Bělá(4) VSK VŠB-TU Ostrava B(7)
0:0
 
 
 
4
TK Havířov B(2) MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6)
0:0
 
 
 
2
21.06.2020
5
MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6) TK Havířov B(2)
0:0
 
 
 
6
MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6) TK Havířov B(2)
0:0
 
 
 
7
MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6) TK Havířov B(2)
0:0
 
 
 
8
MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6) TK Havířov B(2)
0:0
 
 
 
3
28.06.2020
9
MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6) TK Havířov B(2)
0:0
 
 
 
10
MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6) TK Havířov B(2)
0:0
 
 
 
11
MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6) TK Havířov B(2)
0:0
 
 
 
12
MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6) TK Havířov B(2)
0:0
 
 
 
4
13
Slavoj Český Těšín(8) TK Havířov B(2)
0:0
 
 
 
14
VSK VŠB-TU Ostrava B(7) Beskydský tenisový klub(3)
0:0
 
 
 
15
MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6) TK Slavia Orlová B(5)
0:0
 
 
 
16
TJ TO Sokol Stará Bělá(4) TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(1)
0:0
 
 
 
5
17
TK Havířov B(2) TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(1)
0:0
 
 
 
18
TK Slavia Orlová B(5) TJ TO Sokol Stará Bělá(4)
0:0
 
 
 
19
Beskydský tenisový klub(3) MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6)
0:0
 
 
 
20
Slavoj Český Těšín(8) VSK VŠB-TU Ostrava B(7)
0:0
 
 
 
6
21
VSK VŠB-TU Ostrava B(7) TK Havířov B(2)
0:0
 
 
 
22
MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6) Slavoj Český Těšín(8)
0:0
 
 
 
23
TJ TO Sokol Stará Bělá(4) Beskydský tenisový klub(3)
0:0
 
 
 
24
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(1) TK Slavia Orlová B(5)
0:0
 
 
 
7
25
TK Havířov B(2) TK Slavia Orlová B(5)
0:0
 
 
 
26
Beskydský tenisový klub(3) TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(1)
0:0
 
 
 
27
Slavoj Český Těšín(8) TJ TO Sokol Stará Bělá(4)
0:0
 
 
 
28
VSK VŠB-TU Ostrava B(7) MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6)
0:0