Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: babytenis

Memoriál Zdeňka Kocmana - babytenis IA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Jiskra Otrokovice
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TK Bystřice p.H.
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
Tenisový klub Vnorovy, z.s.
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TK Zlín B
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
Orel jednota Uherský Brod
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
TJ Sokol Vizovice
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
9
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
31.5.2020
1
TK Bystřice p.H. Orel jednota Uherský Brod
0:0
 
 
 
2
Orel jednota Uherský Brod TK Zlín B
0:0
 
 
 
3
TK Bystřice p.H. TK Zlín B
0:0
 
 
 
4
0:0
 
 
 
5
0:0
 
 
 
2
31.5.2020
6
TC Bajda Kroměříž Tenisový klub Vnorovy, z.s.
0:0
 
 
 
7
Tenisový klub Vnorovy, z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s.
0:0
 
 
 
8
TC Bajda Kroměříž TENIS SLOVÁCKO z.s.
0:0
 
 
 
9
0:0
 
 
 
10
Jiskra Otrokovice TJ Sokol Vizovice
0:0
 
 
 
3
7.6.2020
11
Jiskra Otrokovice TC Bajda Kroměříž
0:0
 
 
 
12
TC Bajda Kroměříž TK Bystřice p.H.
0:0
 
 
 
13
Jiskra Otrokovice TK Bystřice p.H.
0:0
 
 
 
14
0:0
 
 
 
15
0:0
 
 
 
4
7.5.2020
16
TJ Sokol Vizovice TK Zlín B
0:0
 
 
 
17
TK Zlín B Tenisový klub Vnorovy, z.s.
0:0
 
 
 
18
TJ Sokol Vizovice Tenisový klub Vnorovy, z.s.
0:0
 
 
 
19
0:0
 
 
 
20
TENIS SLOVÁCKO z.s. Orel jednota Uherský Brod
0:0
 
 
 
5
14.6.2020
21
Tenisový klub Vnorovy, z.s. Jiskra Otrokovice
0:0
 
 
 
22
Jiskra Otrokovice Orel jednota Uherský Brod
0:0
 
 
 
23
Tenisový klub Vnorovy, z.s. Orel jednota Uherský Brod
0:0
 
 
 
24
0:0
 
 
 
25
0:0
 
 
 
6
14.6.2020
26
TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Bystřice p.H.
0:0
 
 
 
27
TK Bystřice p.H. TJ Sokol Vizovice
0:0
 
 
 
28
TENIS SLOVÁCKO z.s. TJ Sokol Vizovice
0:0
 
 
 
29
0:0
 
 
 
30
TC Bajda Kroměříž TK Zlín B
0:0
 
 
 
7
21.6.2020
31
TK Zlín B TENIS SLOVÁCKO z.s.
0:0
 
 
 
32
TENIS SLOVÁCKO z.s. Jiskra Otrokovice
0:0
 
 
 
33
TK Zlín B Jiskra Otrokovice
0:0
 
 
 
34
0:0
 
 
 
35
0:0
 
 
 
8
21.6.2020
36
Orel jednota Uherský Brod TJ Sokol Vizovice
0:0
 
 
 
37
TJ Sokol Vizovice TC Bajda Kroměříž
0:0
 
 
 
38
Orel jednota Uherský Brod TC Bajda Kroměříž
0:0
 
 
 
39
0:0
 
 
 
40
TK Bystřice p.H. Tenisový klub Vnorovy, z.s.
0:0