Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: babytenis

Oblastní soutěž 1.třída sk. D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Mohelnice, z.s. (3)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TK Milo Olomouc B (8)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
TK PRECHEZA Přerov o.s. C (6)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TK Unex Uničov (4)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
Tenisový klub Šternberk, z.s. (2)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TK Gymnázium Uničov (1)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TENIS TONDACH Hranice, z.s. (5)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
(7)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
07.06.2020
1
TK Gymnázium Uničov (1) (7)
0:0
 
 
 
2
TK Mohelnice, z.s. (3) TK PRECHEZA Přerov o.s. C (6)
0:0
 
 
 
3
TK Unex Uničov (4) TENIS TONDACH Hranice, z.s. (5)
0:0
 
 
 
4
Tenisový klub Šternberk, z.s. (2) TK Milo Olomouc B (8)
0:0
 
 
 
2
21.06.2020
5
TK Gymnázium Uničov (1) (7)
0:0
 
 
 
6
TK Gymnázium Uničov (1) (7)
0:0
 
 
 
7
TK Gymnázium Uničov (1) (7)
0:0
 
 
 
8
TK Gymnázium Uničov (1) (7)
0:0
 
 
 
3
28.06.2020
9
TK Gymnázium Uničov (1) (7)
0:0
 
 
 
10
TK Gymnázium Uničov (1) (7)
0:0
 
 
 
11
TK Gymnázium Uničov (1) (7)
0:0
 
 
 
12
TK Gymnázium Uničov (1) (7)
0:0
 
 
 
4
13
TK Gymnázium Uničov (1) (7)
0:0
 
 
 
14
Tenisový klub Šternberk, z.s. (2) TENIS TONDACH Hranice, z.s. (5)
0:0
 
 
 
15
TK Unex Uničov (4) TK Mohelnice, z.s. (3)
0:0
 
 
 
16
TK PRECHEZA Přerov o.s. C (6) TK Milo Olomouc B (8)
0:0
 
 
 
5
17
(7) TK Milo Olomouc B (8)
0:0
 
 
 
18
TK Mohelnice, z.s. (3) TK PRECHEZA Přerov o.s. C (6)
0:0
 
 
 
19
TENIS TONDACH Hranice, z.s. (5) TK Unex Uničov (4)
0:0
 
 
 
20
TK Gymnázium Uničov (1) Tenisový klub Šternberk, z.s. (2)
0:0
 
 
 
6
21
Tenisový klub Šternberk, z.s. (2) (7)
0:0
 
 
 
22
TK Unex Uničov (4) TK Gymnázium Uničov (1)
0:0
 
 
 
23
TK PRECHEZA Přerov o.s. C (6) TENIS TONDACH Hranice, z.s. (5)
0:0
 
 
 
24
TK Milo Olomouc B (8) TK Mohelnice, z.s. (3)
0:0
 
 
 
7
25
(7) TK Mohelnice, z.s. (3)
0:0
 
 
 
26
TENIS TONDACH Hranice, z.s. (5) TK Milo Olomouc B (8)
0:0
 
 
 
27
TK Gymnázium Uničov (1) TK PRECHEZA Přerov o.s. C (6)
0:0
 
 
 
28
Tenisový klub Šternberk, z.s. (2) TK Unex Uničov (4)
0:0