Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: babytenis

86 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina F

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ LTC Poděbrady
Tisknout
7
0
51:15
51:15
341:182
14
2
TK Čelákovice B
Tisknout
6
1
56:14
56:14
382:179
13
3
Tenisový klub Benátky B
Tisknout
5
2
43:27
43:27
330:239
12
4
TK Čelákovice A
Tisknout
4
3
38:32
38:32
299:254
11
5
LTC Houštka
Tisknout
3
4
35:35
35:35
277:279
10
6
TO Sokol Nehvizdy A
Tisknout
2
5
30:40
30:40
257:292
9
7
Tenis Brandýs n.L.
Tisknout
1
6
11:55
11:55
130:344
8
8
TO Sokol Nehvizdy B
Tisknout
0
7
12:58
12:58
127:374
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
6.5.2017 (NT do 16.5.)
1
Tenisový klub Benátky B Tenis Brandýs n.L.
10:0
10:0
60:2
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ LTC Poděbrady LTC Houštka
9:1
9:1
56:19
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Čelákovice B TK Čelákovice A
8:2
8:2
51:24
Zápis o utkání - oficiální
4
TO Sokol Nehvizdy A TO Sokol Nehvizdy B
9:1
9:1
59:13
Zápis o utkání - oficiální
2
13.5.2017 (NT do 23.5.)
5
Tenis Brandýs n.L. TO Sokol Nehvizdy A
3:7
3:7
23:42
Zápis o utkání - oficiální
6
TO Sokol Nehvizdy B TK Čelákovice B
0:10
0:10
7:60
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Čelákovice A TJ LTC Poděbrady
3:7
3:7
35:50
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Houštka Tenisový klub Benátky B
3:7
3:7
41:57
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2017 (NT do 30.5.)
9
LTC Houštka Tenis Brandýs n.L.
10:0
10:0
60:6
Zápis o utkání - oficiální
10
Tenisový klub Benátky B TK Čelákovice A
6:4
6:4
48:38
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ LTC Poděbrady TO Sokol Nehvizdy B
7:3
7:3
42:21
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Čelákovice B TO Sokol Nehvizdy A
7:3
7:3
54:40
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2017 (NT do 7.6.)
13
Tenis Brandýs n.L. TK Čelákovice B
0:10
0:10
8:60
Zápis o utkání - oficiální
14
TO Sokol Nehvizdy A TJ LTC Poděbrady
1:9
1:9
22:56
Zápis o utkání - oficiální
15
TO Sokol Nehvizdy B Tenisový klub Benátky B
3:7
3:7
24:42
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Čelákovice A LTC Houštka
7:3
7:3
58:29
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2017 (NT do 20.6.)
17
TK Čelákovice A Tenis Brandýs n.L.
7:3
7:3
44:33
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Houštka TO Sokol Nehvizdy B
10:0
10:0
61:11
Zápis o utkání - oficiální
19
Tenisový klub Benátky B TO Sokol Nehvizdy A
8:2
8:2
52:26
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ LTC Poděbrady TK Čelákovice B
6:4
6:4
51:42
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2017 (NT do 27.6.)
21
Tenis Brandýs n.L. TJ LTC Poděbrady
0:6
0:6
8:36
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Čelákovice B Tenisový klub Benátky B
8:2
8:2
58:36
Zápis o utkání - oficiální
23
TO Sokol Nehvizdy A LTC Houštka
3:7
3:7
34:54
Zápis o utkání - oficiální
24
TO Sokol Nehvizdy B TK Čelákovice A
0:10
0:10
9:60
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2017 (NT do 6.7.)
25
TO Sokol Nehvizdy B Tenis Brandýs n.L.
5:5
5:5
42:50
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Čelákovice A TO Sokol Nehvizdy A
5:5
5:5
40:34
Zápis o utkání - oficiální
27
LTC Houštka TK Čelákovice B
1:9
1:9
13:57
Zápis o utkání - oficiální
28
Tenisový klub Benátky B TJ LTC Poděbrady
3:7
3:7
35:50
Zápis o utkání - oficiální