Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: babytenis

82 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Lokomotiva Beroun
Tisknout
7
0
57:13
57:13
388:161
14
2
Open Tennis Club
Tisknout
6
1
56:14
56:14
389:167
13
3
Lokomotiva Zdice
Tisknout
4
3
41:29
41:29
331:275
11
4
SPORT EDEN Beroun
Tisknout
4
3
40:30
40:30
300:253
11
5
Sokol Králův Dvůr A
Tisknout
3
4
32:38
32:38
265:286
10
6
LTC Beroun, z.s.
Tisknout
3
4
30:40
30:40
283:307
10
7
Sokol Králův Dvůr B
Tisknout
1
6
12:58
12:58
123:382
8
8
TK Hořovice
Tisknout
0
7
12:58
12:58
140:388
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
6.5.2017 (NT do 16.5.)
1
Open Tennis Club Lokomotiva Zdice
8:2
8:2
59:32
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Beroun, z.s. Lokomotiva Beroun
0:10
0:10
22:60
Zápis o utkání - oficiální
3
Sokol Králův Dvůr B Sokol Králův Dvůr A
1:9
1:9
17:55
Zápis o utkání - oficiální
4
SPORT EDEN Beroun TK Hořovice
10:0
10:0
61:10
Zápis o utkání - oficiální
2
13.5.2017 (NT do 23.5.)
5
Lokomotiva Zdice SPORT EDEN Beroun
4:6
4:6
43:51
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Hořovice Sokol Králův Dvůr B
4:6
4:6
45:47
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol Králův Dvůr A LTC Beroun, z.s.
2:8
2:8
28:56
Zápis o utkání - oficiální
8
Lokomotiva Beroun Open Tennis Club
7:3
7:3
53:38
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2017 (NT do 30.5.)
9
Lokomotiva Beroun Lokomotiva Zdice
6:4
6:4
52:38
Zápis o utkání - oficiální
10
Open Tennis Club Sokol Králův Dvůr A
9:1
9:1
56:21
Zápis o utkání - oficiální
11
LTC Beroun, z.s. TK Hořovice
6:4
6:4
49:30
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol Králův Dvůr B SPORT EDEN Beroun
0:10
0:10
6:60
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2017 (NT do 7.6.)
13
Lokomotiva Zdice Sokol Králův Dvůr B
7:3
7:3
50:27
Zápis o utkání - oficiální
14
SPORT EDEN Beroun LTC Beroun, z.s.
9:1
9:1
61:26
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Hořovice Open Tennis Club
1:9
1:9
12:57
Zápis o utkání - oficiální
16
Sokol Králův Dvůr A Lokomotiva Beroun
3:7
3:7
27:51
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2017 (NT do 20.6.)
17
Sokol Králův Dvůr A Lokomotiva Zdice
2:8
2:8
28:56
Zápis o utkání - oficiální
18
Lokomotiva Beroun TK Hořovice
10:0
10:0
60:3
Zápis o utkání - oficiální
19
Open Tennis Club SPORT EDEN Beroun
10:0
10:0
62:17
Zápis o utkání - oficiální
20
LTC Beroun, z.s. Sokol Králův Dvůr B
9:1
9:1
56:17
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2017 (NT do 27.6.)
21
Lokomotiva Zdice LTC Beroun, z.s.
7:3
7:3
54:43
Zápis o utkání - oficiální
22
Sokol Králův Dvůr B Open Tennis Club
0:10
0:10
1:60
Zápis o utkání - oficiální
23
SPORT EDEN Beroun Lokomotiva Beroun
2:8
2:8
25:56
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Hořovice Sokol Králův Dvůr A
2:8
2:8
25:56
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2017 (NT do 6.7.)
25
TK Hořovice Lokomotiva Zdice
1:9
1:9
15:58
Zápis o utkání - oficiální
26
Sokol Králův Dvůr A SPORT EDEN Beroun
7:3
7:3
50:25
Zápis o utkání - oficiální
27
Lokomotiva Beroun Sokol Králův Dvůr B
9:1
9:1
56:8
Zápis o utkání - oficiální
28
Open Tennis Club LTC Beroun, z.s.
7:3
7:3
57:31
Zápis o utkání - oficiální