Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: babytenis

55. Baby tenis-přípravka F -Memoriál Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s. A
Tisknout
7
0
42:0
84:0
506:211
14
2
I.ČLTK Praha C
Tisknout
6
1
33:9
69:21
462:293
13
3
SK Aritma Praha A
Tisknout
5
2
29:13
61:31
424:319
12
4
Tenis Cibulka B
Tisknout
4
3
21:21
45:42
390:350
11
5
TJ Solidarita Praha 10 B
Tisknout
3
4
20:22
42:47
386:403
10
6
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
Tisknout
2
5
7:35
16:72
265:476
9
7
TJ Sokol Vysočany TSM
Tisknout
1
6
12:30
27:63
328:457
8
8
TŠ Hostivař
Tisknout
0
7
4:38
8:76
238:490
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.4.2017
1
I.ČLTK Praha C TŠ Hostivař
6:0
12:0
72:24
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TJ Solidarita Praha 10 B
0:6
1:12
39:74
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Sokol Vysočany TSM SK Aritma Praha A
0:6
0:12
37:73
Zápis o utkání - oficiální
4
Tenis Cibulka B SK HAMR, z.s. A
0:6
0:12
32:72
Zápis o utkání - oficiální
2
7.5.2017
5
TŠ Hostivař Tenis Cibulka B
0:6
0:12
27:72
Zápis o utkání - oficiální
6
SK HAMR, z.s. A TJ Sokol Vysočany TSM
6:0
12:0
72:24
Zápis o utkání - oficiální
7
SK Aritma Praha A TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
6:0
12:0
72:29
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Solidarita Praha 10 B I.ČLTK Praha C
0:6
0:12
35:73
Zápis o utkání - oficiální
3
21.5.2017
9
TJ Solidarita Praha 10 B TŠ Hostivař
6:0
12:0
74:34
Zápis o utkání - oficiální
10
I.ČLTK Praha C SK Aritma Praha A
4:2
10:6
63:50
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. SK HAMR, z.s. A
0:6
0:12
24:72
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Sokol Vysočany TSM Tenis Cibulka B
2:4
4:8
47:64
Zápis o utkání - oficiální
4
28.5.2017
13
TŠ Hostivař TJ Sokol Vysočany TSM
1:5
2:10
47:69
Zápis o utkání - oficiální
14
Tenis Cibulka B TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
6:0
12:0
72:23
Zápis o utkání - oficiální
15
SK HAMR, z.s. A I.ČLTK Praha C
6:0
12:0
73:39
Zápis o utkání - oficiální
16
SK Aritma Praha A TJ Solidarita Praha 10 B
3:3
7:7
60:56
Zápis o utkání - oficiální
5
11.6.2017
17
SK Aritma Praha A TŠ Hostivař
6:0
12:0
72:24
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Solidarita Praha 10 B SK HAMR, z.s. A
0:6
0:12
39:73
Zápis o utkání - oficiální
19
I.ČLTK Praha C Tenis Cibulka B
6:0
12:1
71:45
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TJ Sokol Vysočany TSM
4:2
9:6
63:56
Zápis o utkání - oficiální
6
18.6.2017
21
TŠ Hostivař TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
3:3
6:6
58:59
Zápis o utkání - oficiální
22
TJ Sokol Vysočany TSM I.ČLTK Praha C
1:5
2:11
38:72
Zápis o utkání - oficiální
23
Tenis Cibulka B TJ Solidarita Praha 10 B
5:1
10:2
67:42
Zápis o utkání - oficiální
24
SK HAMR, z.s. A SK Aritma Praha A
6:0
12:0
72:29
Zápis o utkání - oficiální
7
25.6.2017
25
SK HAMR, z.s. A TŠ Hostivař
6:0
12:0
72:24
Zápis o utkání - oficiální
26
SK Aritma Praha A Tenis Cibulka B
6:0
12:2
68:38
Zápis o utkání - oficiální
27
TJ Solidarita Praha 10 B TJ Sokol Vysočany TSM
4:2
9:5
66:57
Zápis o utkání - oficiální
28
I.ČLTK Praha C TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
6:0
12:0
72:28
Zápis o utkání - oficiální