Datum: |
13.-13.08. |
Pořadatel: |
TK Choceň (200) |
Místo konání: |
U Hřiště 1524,Choceň |
Kódové číslo: |
916649 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Nermuťová Jana |
U Hřiště 1524, Choceň | |
565 01 Choceň | |
Tel. (1): |
608 886 363 |
E-mail: |
j.nermutova@seznam.cz |
Internet: |
www.tkchocen.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zerzán Vojtěch | 02.05.2014 | Spartak Polička | volná karta | 29.04.2022 18:33:06 |
2. |
Caletková Elena | 25.09.2013 | TK Holice | volná karta | 22.06.2022 13:43:56 |
3. |
Ouřetská Radka | 03.10.2013 | TK Choceň | volná karta | 22.06.2022 13:45:10 |
4. |
Ouřetský Jonáš | 27.08.2015 | TK Choceň | volná karta | 22.06.2022 13:45:27 |
5. |
Vilímová Veronika | 05.07.2014 | TK Choceň | volná karta | 22.06.2022 13:45:39 |
6. |
Rampír Antonín | 25.06.2013 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 22.06.2022 20:32:48 |
7. |
Kozár Jiří | 06.05.2014 | TJ Nové Město na Moravě | volná karta | 26.06.2022 09:27:27 |
8. |
Kozár Petr | 03.06.2013 | TJ Nové Město na Moravě | volná karta | 26.06.2022 09:28:53 |
9. |
Svatošová Mia | 10.10.2013 | - | volná karta | 27.06.2022 14:06:39 |
10. |
Šoupal Kryštof | 04.03.2014 | TO TJ Svitavy | volná karta | 28.06.2022 17:40:55 |
11. |
Večeřová Anna | 13.01.2014 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 01.07.2022 21:16:03 |
12. |
Pešková Erika | 27.06.2015 | Sportclub Řevnice, z.s. | volná karta | 19.07.2022 19:51:14 |
13. |
Zaňková Veronika | 16.11.2013 | TO SK Žamberk | volná karta | 20.07.2022 18:32:35 |
14. |
Jániš Filip | 11.06.2013 | TK Olymp Praha | volná karta | 30.07.2022 11:03:32 |
15. |
Dvořáček Denis | 03.02.2015 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 30.07.2022 21:44:02 |
16. |
Urbánek Ondřej | 10.06.2014 | TO SK Žamberk | volná karta | 31.07.2022 10:23:34 |
17. |
Pirklová Lída | 12.10.2014 | SK Týniště nad Orlicí | volná karta | 31.07.2022 11:50:18 |
18. |
Zavřelová Beáta | 30.04.2013 | TC SANITINO Limomyšl, z.s. | volná karta | 31.07.2022 19:37:51 |
19. |
Taláb Jindřich | 08.02.2013 | Tenisový klub Eden HK | volná karta | 31.07.2022 19:39:16 |
20. |
Růžička Mikuláš | 14.02.2013 | LTC Pardubice | volná karta | 01.08.2022 12:23:57 |
21. |
Kovárník Lukáš | 21.03.2013 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 03.08.2022 18:52:49 |
22. |
Grénarová Eliška | 27.05.2013 | TK Milo Olomouc | volná karta | 07.08.2022 21:17:01 |
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Rutar Antonín | 29.05.2013 | TK Mohelnice, z.s. | přijat | 07.08.2022 22:02:30 |
2. |
Nágl David | 26.06.2014 | TK Ústí n. Orlicí | přijat | 09.08.2022 09:01:14 |
3. |
Pražák Jakub | 03.01.2014 | TK Hlinsko | přijat | 09.08.2022 15:32:30 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Václavek Vojtěch | 24.08.2014 | TK Dolní Dobrouč | odhlášeno hráčem | 16.07.2022 22:47:14 |
2. |
Ševčíková Beáta | 09.05.2014 | Pašťa tenis, z.s. | odhlášeno hráčem | 24.07.2022 22:26:40 |
3. |
Štrofová Anna | 04.10.2013 | Tenisový klub Eden HK | odhlášeno hráčem | 02.08.2022 08:49:25 |
4. |
Jahelková Anežka | 06.07.2013 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | odhlášeno hráčem | 02.08.2022 11:22:17 |
5. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 06.08.2022 22:48:40 |
6. |
Gralton Cerys | 01.02.2014 | SK HIT Hradec Králové z.s. | odhlášeno hráčem | 08.08.2022 18:39:50 |
7. |
Pelinková Tereza | 26.04.2014 | TK Choceň | odhlášeno pořadatelem | 09.08.2022 09:00:44 |
8. |
Nettlová Ema | 25.01.2013 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno pořadatelem | 12.08.2022 17:35:41 |
9. |
Šlosrová Elena | 18.07.2014 | TK SB Světlá n.Sáz. | odhlášeno pořadatelem | 12.08.2022 17:54:13 |
10. |
Havlíček Jonáš | 03.01.2014 | T.J. Sokol Šumperk | odhlášeno pořadatelem | 12.08.2022 17:55:03 |