Datum: |
07.-07.08. |
Pořadatel: |
TK Březnice (250) |
Kódové číslo: |
916642 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Šilhavý Miroslav |
Stašov 122 | |
26751 Zdice | |
Tel. (1): |
608529037 |
E-mail: |
silhavymirosla@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Holeksová Valentýna | 04.02.2014 | TK Strakonice | volná karta | 05.04.2022 16:08:22 |
2. |
Kožíšek František | 25.08.2013 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 15.05.2022 03:49:16 |
3. |
Kožíšková Julie Anna | 03.12.2014 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 15.05.2022 03:49:32 |
4. |
Doucková Adéla | 04.09.2014 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 15.05.2022 04:02:55 |
5. |
Doucková Tereza | 04.09.2014 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 15.05.2022 04:03:09 |
6. |
Doležal Jaroslav | 23.01.2014 | TK Hořovice | volná karta | 15.05.2022 19:09:08 |
7. |
Hakrová Elen | 22.03.2013 | TK Strakonice | volná karta | 31.05.2022 08:59:29 |
8. |
Hakr Matyáš | 10.12.2014 | TK Strakonice | volná karta | 31.05.2022 10:38:13 |
9. |
Nuslová Adéla | 23.05.2013 | TK Bohutín, z.s. | volná karta | 02.06.2022 15:44:11 |
10. |
Pešková Erika | 27.06.2015 | Sportclub Řevnice, z.s. | volná karta | 04.06.2022 21:47:19 |
11. |
Bumanová Anežka | 13.01.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 28.06.2022 10:03:34 |
12. |
Chrt Tomáš | 01.02.2013 | LTC Tábor 1903 | volná karta | 29.06.2022 23:25:03 |
13. |
Halml Tomáš | 20.12.2013 | TK Horažďovice | volná karta | 11.07.2022 13:22:04 |
14. |
Kašpárek Tomáš | 10.05.2013 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 11.07.2022 20:10:41 |
15. |
Moravčíková Silvie | 11.02.2013 | TK Ruzyně Praha | volná karta | 16.07.2022 17:20:42 |
16. |
Krystková Nela | 19.09.2013 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 16.07.2022 19:44:44 |
17. |
Holub Tomáš | 07.05.2013 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 24.07.2022 22:10:53 |
18. |
Poulíčková Sofie | 12.04.2013 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 26.07.2022 22:08:02 |
19. |
Podlahová Anna | 17.06.2013 | I.ČLTK Praha | volná karta | 27.07.2022 13:45:12 |
20. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 28.07.2022 23:23:59 |
21. |
Koudelová Sabina | 06.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 31.07.2022 07:56:30 |
22. |
Pechová Anna | 08.01.2014 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 31.07.2022 12:53:38 |
23. |
Trčalová Alena | 20.06.2014 | SKT Frýdlant n.O. | volná karta | 31.07.2022 14:14:57 |
24. |
Fischer Ben | 14.02.2013 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 31.07.2022 16:14:18 |
25. |
Plecitý Vilém | 25.03.2013 | I.ČLTK Praha | volná karta | 02.08.2022 11:54:54 |
26. |
Mindžaková Julie | 22.11.2013 | TK Horní Měcholupy | volná karta | 04.08.2022 10:37:11 |
27. |
Hoffelner Tomáš | 02.09.2013 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 04.08.2022 19:21:59 |
28. |
Opluštil Antonín | 21.11.2014 | Tenis klub Nýrsko | volná karta | 06.08.2022 14:06:04 |
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Pavlík Sebastián | 14.11.2014 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 26.06.2022 21:20:48 |
2. |
Kroupová Lucie | 29.06.2016 | LTC Sušice | odhlášeno hráčem | 16.07.2022 14:10:44 |