Název: |
Turnajový okruh JmTS – O pohár hejtmana JMK |
Datum: |
24.-24.07. |
Pořadatel: |
TK Zlín (200) |
Místo konání: |
Sportovní areál Vršava |
Kódové číslo: |
916612 |
Dvorců + povrch: |
12 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
64 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Macharáček Jan |
Severní Vršava 4445 | |
761 05 Zlín | |
Tel. (1): |
602 404 680 |
E-mail: |
macharacek.jan@volny.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ježek Tomáš | 26.05.2013 | SKT Frýdlant n.O. | volná karta | 15.03.2021 00:56:55 |
2. |
Veselý Matěj | 12.07.2013 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 15.03.2021 07:30:12 |
3. |
Kolář Jan | 07.08.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 22.03.2021 22:45:44 |
4. |
Vychodilová Tereza | 22.05.2013 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 07.04.2021 23:54:52 |
5. |
Lešingr Jiří | 28.01.2012 | TK Zlín | volná karta | 11.04.2021 23:19:10 |
6. |
Tomek Jakub | 07.12.2012 | BLTC Brno | volná karta | 16.04.2021 18:49:08 |
7. |
Dostál Robin | 17.08.2012 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 27.04.2021 18:04:01 |
8. |
Švecová Lena | 05.02.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 28.04.2021 19:36:42 |
9. |
Dostálová Sofie | 25.07.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 02.05.2021 00:07:16 |
10. |
Sanitráková Eva | 30.06.2013 | Jiskra Otrokovice | volná karta | 03.05.2021 19:52:18 |
11. |
Sehnalová Klára | 29.03.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 12.05.2021 22:43:20 |
12. |
Ostravská Taťána | 07.08.2012 | TK Zlín | volná karta | 17.05.2021 19:51:27 |
13. |
Bolebruchová Emma | 13.06.2013 | LTC Hodonín | volná karta | 23.05.2021 15:54:28 |
14. |
Gabrielová Ema | 17.05.2013 | TJ Jiskra Strážnice | volná karta | 24.05.2021 21:20:17 |
15. |
Bulejka Adam | 06.09.2012 | TK Zlín | volná karta | 02.06.2021 12:22:26 |
16. |
Šimonič Noel Sandro | 22.05.2012 | TK Zlín | volná karta | 06.06.2021 18:35:08 |
17. |
Ježková Ema | 06.01.2013 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 20.06.2021 22:24:34 |
18. |
Elner Emil | 24.02.2012 | TJ Slavia Radonice | volná karta | 22.06.2021 18:29:29 |
19. |
Beneš Mathias | 20.07.2012 | TK Sokol Vizovice | volná karta | 29.06.2021 23:19:00 |
20. |
Fedor Filip | 24.05.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 30.06.2021 07:52:01 |
21. |
Macháčková Vanesa | 19.03.2012 | TK Zlín | volná karta | 02.07.2021 15:12:38 |
22. |
Mohyla René | 06.07.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 05.07.2021 07:41:33 |
23. |
Chmelař Mikuláš | 03.12.2013 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | volná karta | 05.07.2021 14:47:39 |
24. |
Chmelařová Mariana | 03.12.2013 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | volná karta | 05.07.2021 14:50:06 |
25. |
Stejskalová Julie | 28.06.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 10.07.2021 15:34:00 |
26. |
Kalousková Eliška | 03.06.2013 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 10.07.2021 20:25:28 |
27. |
Frolichová Karolína | 25.04.2013 | TK Vyškov | volná karta | 16.07.2021 19:05:00 |
28. |
Rožek Filip | 10.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 17.07.2021 16:37:45 |
29. |
Khýr Kateřina | 18.01.2013 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 17.07.2021 20:18:49 |
30. |
Tobiasz Vojtěch | 03.10.2013 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 19.07.2021 19:09:02 |
31. |
Krčková Klára | 02.07.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 19.07.2021 20:23:11 |
32. |
Pyšná Tereza | 22.01.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 20.07.2021 17:40:14 |
33. |
Řačák Lukáš | 06.03.2013 | TC BORS CLUB | volná karta | 20.07.2021 20:12:47 |
34. |
Žambochová Laura | 28.03.2012 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 20.07.2021 22:28:29 |
35. |
Kazíková Eliška | 07.05.2013 | TC Brno. | volná karta | 21.07.2021 14:12:54 |
36. |
Kováčiková Simona | 03.01.2012 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 21.07.2021 15:10:12 |
37. |
Arpa Sophia | 01.03.2012 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 21.07.2021 17:45:23 |
38. |
Hybnerová Nela | 27.02.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 23.07.2021 12:17:43 |
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
|||
49. |
volná karta | volná karta |
|||
50. |
volná karta | volná karta |
|||
51. |
volná karta | volná karta |
|||
52. |
volná karta | volná karta |
|||
53. |
volná karta | volná karta |
|||
54. |
volná karta | volná karta |
|||
55. |
volná karta | volná karta |
|||
56. |
volná karta | volná karta |
|||
57. |
volná karta | volná karta |
|||
58. |
volná karta | volná karta |
|||
59. |
volná karta | volná karta |
|||
60. |
volná karta | volná karta |
|||
61. |
volná karta | volná karta |
|||
62. |
volná karta | volná karta |
|||
63. |
volná karta | volná karta |
|||
64. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šimek Oliver | 27.07.2012 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 03.07.2021 16:31:25 |
2. |
Hlista Filip | 25.02.2012 | TopTennis Xaverov s.r.o. | odhlášeno hráčem | 04.07.2021 19:19:48 |
3. |
Šilinek Jiří | 01.11.2012 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 18.07.2021 22:12:27 |
4. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 18.07.2021 22:18:37 |
5. |
Adamcová Veronika | 27.06.2012 | TO SK Žamberk | odhlášeno hráčem | 19.07.2021 09:25:02 |
6. |
Sypko Tabea | 13.01.2012 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 21.07.2021 08:24:26 |
7. |
Stalčík Jakub | 10.09.2014 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 21.07.2021 11:21:43 |
8. |
Bukalová Emily | 21.07.2013 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno hráčem | 21.07.2021 15:07:18 |