Název: |
TJ Kraví Hora Brno open |
Datum: |
29.-30.05. |
Pořadatel: |
TJ Kraví Hora Brno (200) |
Kódové číslo: |
916526 |
Dvorců+povrch: |
7 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Dostál Marek |
: |
Bellova 24 |
: |
623 00 BRNO |
Tel. (1): |
604245748 |
E-mail: |
dostalmarek@centrum.cz |
Internet: |
www.kravi-hora.cz |
Poznámka pořadatele: UPDATE dne 26.5.
Dle vyjádření JMTS se turnaj odkládá a budeme hledat náhradní termín, viz info mail. !!!
TURNAJ SE DLE ROZHODNUTÍ ČTS ZE DNE 18.5.2021 MÚŽE KONAT. TURNAJ SE USKUTEČNÍ ZA DANÝCH HYGIENICKÝCH PODMÍNEK.
Sportovci musí před sportováním podstoupit PCR test (max. 7 dní před) či antigenní test (max. 72 hod. před) nebo mít potvrzení o prodělané nemoci nebo mít vystavený certifikát o Ministerstva zdravotnictví o provedeném očkování. V případě testování dětí může zákonný zástupce čestným prohlášení doložit, že dítě bylo negativně testováno ve škole.
Pokud sportovec (zákonný zástupce) nedoloží v sobotu před zahájením zápasu jednu z výše uvedených podmínek, nebude umožněno hráči zahájení hry!!!
VZHLEDEM K SOUČASNÉ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI PROSÍME HRÁČE A RODIČE O DODRŽOVÁNÍ HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ!!! . VNITŘNÍ PROSTORY AREÁLU JSOU UZAVŘENY. DBEJTE PROSÍM POKYNŮ PERSONÁLU A VYDANÝCH OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ. V PŘÍPADĚ PORUŠOVÁNÍ TĚCHTO OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ MŮŽE PERSONÁL AREÁLU DOTYČNÉHO VYKÁZAT.
ZÁROVEŇ JE V AREÁLU MOŽNOST VYUŽITÍ VENKOVNÍCH PROSTOR RESTAURACE a PIVNÍ ZAHRÁDKU.
Kapacita turnaje je max. 32 HRÁČŮ!!!
Čas prezentace a způsob hry bude upřesněn nejpozději ve středu 26.5. do 12:00 hod !!!
Vzhledem k nedělní kolizi se soutěži družstev se turnaj uskuteční v sobotu 29.5.!!!
Dostál Marek, 19.5.2021 10:00 Těšíme se na vás !!!
Těšíme se na vás ???? |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Ježek Tomáš |
26.05.2013 |
SKT Frýdlant n.O. |
|
|
|
volná karta |
15.03.2021 00:40:28 |
2. |
Landa Oskar |
22.03.2012 |
TC Brno. |
|
|
|
volná karta |
15.03.2021 18:59:35 |
3. |
Dostál Robin |
17.08.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
19.03.2021 21:14:09 |
4. |
Kolář Jan |
07.08.2012 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
volná karta |
22.03.2021 22:43:01 |
5. |
Horký Damian |
14.07.2013 |
D&M Tennis Academy, z.s. |
|
|
|
volná karta |
23.03.2021 09:41:02 |
6. |
Horváth Alex |
07.02.2012 |
Tenisový klub Mikulov, spolek |
|
|
|
volná karta |
28.03.2021 21:31:39 |
7. |
Brummer Adrian |
12.02.2013 |
SK Tenis Tišnov |
|
|
|
volná karta |
31.03.2021 22:08:21 |
8. |
Hrádek Ondřej |
02.06.2013 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
volná karta |
06.04.2021 18:13:45 |
9. |
Šimek Oliver |
27.07.2012 |
TC Brno. |
|
|
|
volná karta |
10.04.2021 18:49:55 |
10. |
Lešingr Jiří |
28.01.2012 |
TK Zlín |
|
|
|
volná karta |
11.04.2021 23:17:09 |
11. |
Neudik Rafael |
21.11.2012 |
TJ Tatran Litovel, z.s. |
|
|
|
volná karta |
13.04.2021 10:39:57 |
12. |
Václavík Tomáš |
20.07.2013 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
|
|
|
volná karta |
15.04.2021 20:49:47 |
13. |
Skoták Teo |
21.02.2015 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
17.04.2021 18:42:50 |
14. |
Temenugov Leo |
03.04.2013 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
volná karta |
01.05.2021 21:44:17 |
15. |
Chodil Šimon |
03.03.2012 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
volná karta |
02.05.2021 19:25:55 |
16. |
Krejčí Filip |
25.03.2012 |
TJ Centropen Dačice |
|
|
|
volná karta |
05.05.2021 18:07:17 |
17. |
Urbanec Tomáš |
03.11.2013 |
D&M Tennis Academy, z.s. |
|
|
|
volná karta |
05.05.2021 19:55:57 |
18. |
Mohyla René |
06.07.2012 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
volná karta |
09.05.2021 22:04:17 |
19. |
Bulejka Adam |
06.09.2012 |
TK Zlín |
|
|
|
volná karta |
11.05.2021 09:42:20 |
20. |
Fedor Filip |
24.05.2012 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
|
|
volná karta |
14.05.2021 20:14:29 |
21. |
Rymeš Ivan |
14.07.2012 |
SK Tenis Tišnov |
|
|
|
volná karta |
18.05.2021 21:19:01 |
22. |
Smith Peter Carl |
11.01.2013 |
Tenisový klub Tesla Brno |
|
|
|
volná karta |
22.05.2021 10:46:50 |
23. |
Klement Alexander |
05.08.2013 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
25.05.2021 08:28:43 |
24. |
Horsák David |
12.08.2013 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
volná karta |
25.05.2021 19:31:58 |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dovrtělová Kristýna |
01.03.2013 |
LTC Humpolec |
|
|
|
|
17.03.2021 15:43:40 |
2. |
Jersáková Julie |
20.02.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
21.03.2021 22:18:26 |
3. |
Vychodilová Tereza |
22.05.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
07.04.2021 23:37:56 |
4. |
Zdražilová Julie |
15.03.2012 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
|
17.04.2021 11:46:13 |
5. |
Skotáková Stela |
16.12.2012 |
D&M Tennis Academy, z.s. |
|
|
|
|
17.04.2021 18:41:00 |
6. |
Khýr Kateřina |
18.01.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
03.05.2021 18:22:06 |
7. |
Badinová Eliška |
05.07.2012 |
BLTC Brno |
|
|
|
|
06.05.2021 14:29:14 |
8. |
Kalousková Eliška |
03.06.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
12.05.2021 20:37:08 |
9. |
Dostálová Sofie |
25.07.2012 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
|
13.05.2021 22:19:05 |
10. |
Balej Vanessa |
25.06.2014 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
14.05.2021 22:43:03 |
11. |
Bačíková Monika |
21.05.2013 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
|
23.05.2021 22:22:50 |
12. |
Pospíšilová Anna |
08.03.2014 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
|
24.05.2021 15:16:08 |
13. |
Nejezchlebová Veronika |
07.05.2012 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
|
|
|
|
25.05.2021 20:36:55 |
14. |
Přikrylová Valentýna |
13.09.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
26.05.2021 19:19:47 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Sypko Tabea |
13.01.2012 |
TC Brno. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
08.05.2021 07:12:43 |
2. |
Veselý Matěj |
12.07.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
20.05.2021 09:03:21 |
3. |
Šilinek Jiří |
01.11.2012 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.05.2021 07:55:10 |
4. |
Schamberger Sebastian |
02.11.2012 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.05.2021 22:55:25 |
5. |
Tomek Jakub |
07.12.2012 |
BLTC Brno |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
23.05.2021 16:54:46 |
6. |
Brtníčková Markéta |
05.11.2013 |
SK Tenis Tišnov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
23.05.2021 21:01:57 |
7. |
Dostálová Erika |
22.05.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
23.05.2021 21:48:29 |
8. |
Krčková Klára |
02.07.2012 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2021 07:51:01 |
9. |
Frolichová Karolína |
25.04.2013 |
TK Vyškov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2021 08:31:05 |
10. |
Rutar Antonín |
29.05.2013 |
TK Mohelnice, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
24.05.2021 11:22:12 |
11. |
Bolebruchová Emma |
13.06.2013 |
LTC Hodonín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2021 13:29:48 |
12. |
Cecava Patrick |
19.09.2012 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2021 19:52:50 |
|