Datum: |
20.-20.05. |
Pořadatel: |
LTC Modřany 2005 (200) |
Kódové číslo: |
916515 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 09:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Vodička Jan |
: |
Matjuchinova 717 |
: |
15600 Praha 5 - Zbraslav |
Tel. (1): |
774774195 |
E-mail: |
info@ltc2005.cz |
Internet: |
www.ltc2005.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj bude hrán vyřazovacím způsobem - formou pavouka, na dvě vítězné sady, kdy každá začíná za stavu 2-2. Místo třetí sady super tie-break. Hráči a hráčky, kteří prohrají své první utkání, se mohou přihlásit do útěchy, která se bude hrát na jednu vítěznou sadu od stavu 2-2. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Filatov Egor |
20.05.2014 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
05.04.2023 21:34:08 |
2. |
Hugová Karolína |
25.11.2014 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
06.04.2023 14:50:52 |
3. |
Zedník Richard Jan |
27.06.2014 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
07.04.2023 10:09:24 |
4. |
Kovařík Emily |
26.09.2015 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
09.04.2023 13:33:47 |
5. |
Hybnerová Kristýna |
31.05.2014 |
TCG Karlovy Vary |
|
|
|
volná karta |
12.04.2023 22:49:40 |
6. |
Halman Daniel |
02.07.2015 |
SPORT EDEN Beroun |
|
|
|
volná karta |
13.04.2023 11:10:38 |
7. |
Kainová Johana |
14.10.2014 |
LTC Praha |
|
|
|
volná karta |
18.04.2023 18:38:01 |
8. |
Zvěřina Marek |
08.02.2015 |
TC VITALITY Březnice |
|
|
|
volná karta |
19.04.2023 23:48:25 |
9. |
Talpa Robin |
22.03.2015 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
24.04.2023 20:00:18 |
10. |
Holejšovská Julie |
11.11.2014 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
25.04.2023 07:02:16 |
11. |
Váňa Vilém |
05.05.2015 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
25.04.2023 15:26:22 |
12. |
Sacher Tobias |
04.05.2014 |
TCG Karlovy Vary |
|
|
|
volná karta |
03.05.2023 15:59:42 |
13. |
Ballková Blanka |
29.03.2014 |
TK Hanspaulka |
|
|
|
volná karta |
03.05.2023 21:40:23 |
14. |
Zlámala Dominik |
06.06.2014 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
volná karta |
07.05.2023 09:32:35 |
15. |
Kodrová Lucie |
09.10.2014 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
07.05.2023 20:05:27 |
16. |
Vischi Emily |
31.05.2016 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
volná karta |
09.05.2023 20:03:57 |
17. |
Hons Oliver |
15.04.2016 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
volná karta |
09.05.2023 20:06:12 |
18. |
Osladilová Sára |
20.01.2014 |
TK Konstruktiva, z.s. |
|
|
|
volná karta |
12.05.2023 16:08:57 |
19. |
Grünthal Filip |
05.01.2014 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
volná karta |
12.05.2023 18:50:06 |
20. |
Bernas Skrollan |
24.06.2014 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
volná karta |
13.05.2023 15:53:53 |
21. |
Koulová Stella |
09.11.2015 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
13.05.2023 22:30:18 |
22. |
Rožek Filip |
10.04.2014 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
14.05.2023 06:36:15 |
23. |
Ječmínek Tobiáš |
13.06.2014 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
14.05.2023 14:47:51 |
24. |
Lechnýř Xaver |
10.05.2015 |
TCG Karlovy Vary |
|
|
|
volná karta |
14.05.2023 16:23:07 |
25. |
Čepelák Jakub |
23.08.2014 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
volná karta |
14.05.2023 16:40:32 |
26. |
Dobric Stefan |
25.04.2014 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
volná karta |
15.05.2023 10:03:43 |
27. |
Buňata Pavel |
26.01.2015 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
volná karta |
15.05.2023 21:12:07 |
28. |
Čápová Victoria |
28.08.2014 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
volná karta |
16.05.2023 10:38:10 |
29. |
Šimánek Bruno |
31.07.2014 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
16.05.2023 11:58:53 |
30. |
Šimánek Albert |
06.02.2016 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
16.05.2023 11:59:55 |
31. |
Germala Sylvia Lilly |
01.01.2015 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
16.05.2023 12:15:41 |
32. |
Hejduk Tomáš |
25.03.2015 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
19.05.2023 10:49:52 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pištěk Tomáš |
16.03.2015 |
Tenis Cibulka |
|
|
|
|
16.05.2023 20:02:24 |
2. |
Čáp Roman |
20.03.2016 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
|
17.05.2023 07:35:35 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Juránek Kryštof |
27.06.2015 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
09.05.2023 12:13:41 |
2. |
Trkovská Ema |
21.02.2015 |
Orel jednota Praha-Balkán |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.05.2023 16:19:24 |
3. |
Mottlová Klaudie |
08.04.2015 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
17.05.2023 16:38:52 |
4. |
Kubátová Valerie Anna |
03.05.2015 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
18.05.2023 15:34:10 |
5. |
Hasmanová Johana |
29.05.2015 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
19.05.2023 10:49:38 |
6. |
Fröhlichová Emma |
19.08.2015 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
19.05.2023 10:50:21 |
7. |
Slobodová Markéta |
22.04.2014 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
19.05.2023 10:50:40 |
8. |
Prokopcova Ella |
25.05.2014 |
Tenis Cibulka |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
19.05.2023 13:37:42 |
9. |
KNOPPOVÁ Aneta |
04.02.2015 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
19.05.2023 16:32:26 |
10. |
KNOPPOVÁ Ema |
04.02.2015 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
19.05.2023 16:32:34 |
|