Datum: |
19.-19.03. |
Pořadatel: |
SPORT EDEN Beroun (400) |
Místo konání: |
Beroun |
Kódové číslo: |
906646 |
Dvorců + povrch: |
3 umělá antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Dřížďal Jiří |
Jungmannova 1139 | |
266 01 Beroun | |
Tel. (1): |
732360369 |
E-mail: |
J.Drizdal@seznam.cz |
Internet: |
www.sporteden.cz/ |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Boháč Jan | 29.04.2013 | SPORT EDEN Beroun | volná karta | 08.12.2021 20:30:38 |
2. |
Križalkovič Jan | 26.09.2013 | SPORT EDEN Beroun | volná karta | 08.12.2021 20:30:56 |
3. |
Forejtková Esmira | 05.04.2013 | SK Aritma Praha | volná karta | 18.02.2022 07:35:27 |
4. |
Mihálka Jakub | 28.03.2013 | SPORT EDEN Beroun | volná karta | 23.02.2022 10:54:35 |
5. |
Polášek Jindřich | 24.04.2013 | SPORT EDEN Beroun | volná karta | 23.02.2022 10:54:58 |
6. |
Doležal Jaroslav | 23.01.2014 | TK Hořovice | volná karta | 07.03.2022 19:37:11 |
7. |
Mindžaková Julie | 22.11.2013 | TK Horní Měcholupy | volná karta | 13.03.2022 07:30:40 |
8. |
Holomek Aleš | 09.10.2014 | Sokol Lanžhot | volná karta | 14.03.2022 11:26:30 |
9. |
Šmejkalová Elen | 22.07.2013 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 14.03.2022 11:42:53 |
10. |
Felux Elizabeth | 17.01.2013 | SKT Frýdlant n.O. | volná karta | 14.03.2022 15:46:37 |
11. |
Poulíčková Sofie | 12.04.2013 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 15.03.2022 13:23:56 |
12. |
Kastenmajer Jakub | 07.07.2014 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 16.03.2022 12:04:48 |
13. |
Pechová Anna | 08.01.2014 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 18.03.2022 10:32:50 |
14. |
Ječmínek Tobiáš | 13.06.2014 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 18.03.2022 17:46:29 |
15. |
Poláček Vojtěch | 08.10.2013 | Tenisová akademie Březno u Loun | volná karta | 18.03.2022 17:48:15 |
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Holomečková Nikola | 12.05.2013 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | odhlášeno hráčem | 14.03.2022 11:23:01 |
2. |
Trnka Matyáš | 26.03.2015 | LTC Beroun, z.s. | odhlášeno hráčem | 16.03.2022 18:49:01 |
3. |
Pavlisková Valerie | 10.11.2014 | Lokomotiva Beroun | odhlášeno pořadatelem | 18.03.2022 10:33:22 |
4. |
Poláček Jan | 21.05.2013 | TJ Břevnov | odhlášeno pořadatelem | 18.03.2022 17:48:01 |