Název: |
Bors cup |
Datum: |
27.-27.02. |
Pořadatel: |
TC BORS CLUB (400) |
Kódové číslo: |
906624 |
Dvorců + povrch: |
3 COURT SOL |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Bartoš Richard |
Na Valtické 650/85 | |
691 41 Břeclav | |
Tel. (1): |
731 606 208 |
E-mail: |
bartos@bors.cz |
Internet: |
www.borsclub.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Gorecký Pavel Levi | 31.03.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 01.11.2021 00:10:43 |
2. |
Ježek Tomáš | 26.05.2013 | SKT Frýdlant n.O. | volná karta | 01.11.2021 00:46:45 |
3. |
Bukalová Emily | 21.07.2013 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 01.11.2021 13:07:40 |
4. |
Vychodilová Tereza | 22.05.2013 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 02.11.2021 12:48:18 |
5. |
Kalousková Eliška | 03.06.2013 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 05.11.2021 17:37:58 |
6. |
Smejkalova Michela | 13.11.2013 | ŽLTC Brno | volná karta | 01.12.2021 22:50:12 |
7. |
Kalhausová Nela | 04.02.2013 | BLTC Brno | volná karta | 03.12.2021 16:06:22 |
8. |
Chmelař Mikuláš | 03.12.2013 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | volná karta | 19.12.2021 18:45:46 |
9. |
Rožek Filip | 10.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 30.12.2021 19:40:21 |
10. |
Holomek Aleš | 09.10.2014 | Sokol Lanžhot | volná karta | 08.01.2022 20:08:56 |
11. |
Tobiasz Vojtěch | 03.10.2013 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 14.01.2022 20:22:22 |
12. |
Novák Lubomír | 31.07.2014 | TK Znojmo | volná karta | 15.01.2022 10:19:14 |
13. |
Vyžrálek Radim | 28.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 19.01.2022 13:32:51 |
14. |
Marek Vladimír | 14.04.2014 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 19.01.2022 18:02:01 |
15. |
Uher Lukáš | 31.05.2013 | TC BORS CLUB | volná karta | 22.01.2022 18:13:56 |
16. |
Václavík Tomáš | 20.07.2013 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 24.01.2022 15:14:27 |
17. |
Blažejová Nela | 01.09.2013 | TC BORS CLUB | volná karta | 28.01.2022 12:04:19 |
18. |
Špačková Sára | 17.04.2013 | TJ Žďár nad Sázavou | volná karta | 01.02.2022 10:37:55 |
19. |
Bačíková Monika | 21.05.2013 | ŽLTC Brno | volná karta | 06.02.2022 09:47:46 |
20. |
Kazíková Eliška | 07.05.2013 | TC Brno. | volná karta | 06.02.2022 21:25:06 |
21. |
Bouchnerová Edita | 17.11.2013 | TC BORS CLUB | volná karta | 07.02.2022 17:07:51 |
22. |
Louda Petr | 02.04.2013 | ŽLTC Brno | volná karta | 08.02.2022 21:11:56 |
23. |
Holubová Elena | 24.04.2013 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 17.02.2022 10:03:33 |
24. |
Pospíšilová Anna | 08.03.2014 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 20.02.2022 12:13:08 |
25. |
Kolaříková Štěpánka | 20.01.2013 | SKT Frýdlant n.O. | volná karta | 20.02.2022 22:31:24 |
26. |
Jileček Ivo | 10.10.2013 | TK Spartak Jihlava | volná karta | 22.02.2022 07:42:24 |
27. |
Pešek Tobiáš | 01.03.2014 | TJ Žďár nad Sázavou | volná karta | 25.02.2022 19:41:10 |
28. |
Strachota David | 08.10.2013 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | volná karta | 26.02.2022 11:03:44 |
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Lorinczy Barnabás | 01.01.2014 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno hráčem | 23.01.2022 17:53:23 |
2. |
Brňovjáková Kateřina | 07.02.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 27.01.2022 15:23:45 |
3. |
Horký Damian | 14.07.2013 | D&M Tennis Academy, z.s. | odhlášeno hráčem | 18.02.2022 10:24:08 |
4. |
Kubátová Adriana | 24.05.2014 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 20.02.2022 06:02:21 |
5. |
Holecová Chiara | 25.09.2013 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 20.02.2022 15:19:18 |
6. |
Balej Vanessa | 25.06.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 20.02.2022 18:49:54 |
7. |
Sovjáková Terezie | 21.10.2014 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 21.02.2022 06:02:34 |
8. |
Wu Yile | 03.02.2013 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 21.02.2022 21:58:45 |
9. |
Soukup Samuel | 17.03.2013 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 22.02.2022 08:18:44 |
10. |
Šrámková Nikola | 28.05.2013 | TK Dolní Dunajovice,spolek | odhlášeno pořadatelem | 22.02.2022 14:08:12 |
11. |
Veselý Matěj | 12.07.2013 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 23.02.2022 21:32:34 |
12. |
Weissová Simona | 22.07.2013 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno hráčem | 24.02.2022 13:19:25 |
13. |
Stejskal Lukáš | 01.11.2013 | TK Dolní Dunajovice,spolek | odhlášeno hráčem | 24.02.2022 16:06:49 |
14. |
Stejskalová Julie | 28.06.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 24.02.2022 18:53:55 |
15. |
Bolek Jan | 28.10.2013 | TJ Brno-Komín | odhlášeno hráčem | 24.02.2022 20:34:17 |
16. |
Sláma Daniel | 25.08.2013 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno pořadatelem | 26.02.2022 13:05:31 |