Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
25.-25.03. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (600) |
Místo konání: |
HAMR Záběhlice |
Kódové číslo: |
906619 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 11:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šimánek Bruno | 31.07.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 01.11.2022 13:55:58 |
2. |
Pešková Erika | 27.06.2015 | Sportclub Řevnice, z.s. | volná karta | 03.11.2022 19:58:12 |
3. |
Germala Sylvia Lilly | 01.01.2015 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 09.11.2022 11:37:25 |
4. |
Davis Eva | 29.01.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 10.11.2022 20:59:18 |
5. |
Šturmová Lilien | 26.10.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 13.11.2022 21:01:55 |
6. |
Pražák Jakub | 03.01.2014 | TK Hlinsko | volná karta | 28.11.2022 21:29:23 |
7. |
Roušarová Vanessa | 17.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 03.12.2022 18:41:45 |
8. |
HONČL Oskar | 29.01.2015 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 05.12.2022 21:41:10 |
9. |
Slobodová Markéta | 22.04.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 10.01.2023 10:57:46 |
10. |
Jurman Dominik | 31.01.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 15.01.2023 17:35:31 |
11. |
Pírek Pavel | 06.08.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 09.03.2023 09:02:50 |
12. |
Fiala Matyáš | 06.10.2014 | TK Benešov | volná karta | 10.03.2023 10:46:43 |
13. |
Urbánek Martin | 03.09.2015 | TK Sparta Praha | volná karta | 14.03.2023 11:46:53 |
14. |
Kodrová Lucie | 09.10.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 20.03.2023 13:15:30 |
15. |
Blažková Adéla | 25.04.2014 | LTK Liberec | volná karta | 21.03.2023 18:06:53 |
16. |
Mohamed Umar | 10.12.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 23.03.2023 18:30:15 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hájková Karolína | 13.02.2014 | TK Sparta Praha | přijata | 06.12.2022 18:04:11 |
2. |
Pleskotová Zuzana | 15.01.2015 | Sokol Smíchov I. | přijata | 29.12.2022 18:31:48 |
3. |
Bernas Skrollan | 24.06.2014 | TK Olymp Praha | přijata | 13.01.2023 13:26:46 |
4. |
Zedník Richard Jan | 27.06.2014 | LTC Modřany 2005 | přijat | 16.01.2023 07:36:31 |
5. |
Hasilík Vítek | 10.06.2014 | I.ČLTK Praha | přijat | 19.02.2023 14:07:43 |
6. |
Choudhry Mikuláš | 15.01.2015 | I.ČLTK Praha | přijat | 24.02.2023 21:58:45 |
7. |
Hampl Eduard | 16.05.2014 | TK Sparta Praha | přijat | 01.03.2023 11:44:40 |
8. |
Osladilová Sára | 20.01.2014 | TK Konstruktiva, z.s. | přijata | 01.03.2023 11:48:34 |
9. |
Filatov Egor | 20.05.2014 | LTC Modřany 2005 | přijat | 01.03.2023 13:58:52 |
10. |
Čekanová Zoe | 14.06.2015 | TK Litvínov z.s. | přijata | 05.03.2023 10:10:40 |
11. |
Svoboda Iva | 12.11.2015 | TK Sparta Praha | přijata | 05.03.2023 10:30:34 |
12. |
Semerák David | 21.01.2015 | Wilson tenis centrum z.s. | přijat | 07.03.2023 20:01:05 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Černíková Terezie | 19.12.2014 | Slavoj Litoměřice | odhlášeno hráčem | 03.01.2023 08:50:56 |
2. |
Kovařík Emily | 26.09.2015 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 12.02.2023 21:58:19 |
3. |
Mottlová Klaudie | 08.04.2015 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 23.02.2023 21:15:38 |
4. |
Talpa Robin | 22.03.2015 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 24.02.2023 12:34:42 |
5. |
Rožek Filip | 10.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 26.02.2023 14:34:38 |
6. |
Vanerová Nela | 24.04.2014 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 01.03.2023 16:19:43 |
7. |
Havlíková Ema | 19.05.2015 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 12.03.2023 08:32:01 |
8. |
Dušek Filip | 16.02.2015 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | odhlášeno hráčem | 13.03.2023 20:57:31 |
9. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 14.03.2023 12:31:36 |
10. |
Zvěřina Marek | 08.02.2015 | TC VITALITY Březnice | odhlášeno hráčem | 19.03.2023 20:30:29 |
11. |
Kožuská Ráchel | 13.10.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 20.03.2023 20:52:52 |
12. |
Kačín Lukáš | 29.07.2014 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 21.03.2023 12:54:32 |
13. |
Podškubková Alžběta | 24.06.2014 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 21.03.2023 19:30:04 |
14. |
Dreier Dominic | 19.10.2015 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 21.03.2023 19:36:58 |
15. |
Douša Adam | 04.07.2014 | LTC Kolín | odhlášeno hráčem | 22.03.2023 21:20:44 |
16. |
Ryšavý Daniel | 03.03.2014 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno pořadatelem | 23.03.2023 21:51:57 |
17. |
Kašprišin Sofia | 17.06.2015 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 24.03.2023 12:08:35 |
18. |
Klementova Veronika | 14.02.2014 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno pořadatelem | 24.03.2023 12:08:51 |