Název: |
Poděbradský pohár 2023 |
Datum: |
25.-25.02. |
Pořadatel: |
TJ LTC Poděbrady (500) |
Kódové číslo: |
906584 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
18 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Herda Milan |
Moučná 1296 | |
29001 Poděbrady | |
Tel. (1): |
728229212 |
E-mail: |
herda.m@seznam.cz |
Internet: |
www.ltcpodebrady.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Gralton Cerys | 01.02.2014 | SK HIT Hradec Králové z.s. | volná karta | 27.11.2022 12:39:39 |
2. |
Kašprišin Sofia | 17.06.2015 | TC Dvůr Králové, z.s. | volná karta | 28.11.2022 18:30:17 |
3. |
Mlčuch Matěj | 11.04.2015 | LTC Houštka | volná karta | 02.01.2023 14:29:27 |
4. |
Simčišin Teodor | 20.03.2014 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 04.01.2023 14:39:43 |
5. |
Habětínek Jan | 28.01.2014 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 05.01.2023 18:57:32 |
6. |
Benda Štěpán | 05.11.2014 | TK SB Světlá n.Sáz. | volná karta | 05.01.2023 19:07:14 |
7. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.01.2023 17:04:16 |
8. |
Starnovská Lucie | 15.04.2014 | TJ TK Neratovice | volná karta | 27.01.2023 07:09:25 |
9. |
Šimek Matěj | 09.02.2014 | TJ Solidarita Praha 10 | volná karta | 02.02.2023 20:00:02 |
10. |
Tůma Jiří | 26.10.2014 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 10.02.2023 12:28:05 |
11. |
Bezouška Aleš | 27.07.2014 | TJ LTC Poděbrady | volná karta | 14.02.2023 14:31:06 |
12. |
Dvořaková Barbora | 04.06.2014 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 19.02.2023 11:08:42 |
13. |
Pešek Jaroslav | 21.05.2014 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | volná karta | 19.02.2023 13:02:40 |
14. |
Šimek Tobiáš | 26.07.2014 | LTC Houštka | volná karta | 19.02.2023 13:40:35 |
15. |
Münzberger Jan | 07.07.2014 | TJ LTC Poděbrady | volná karta | 22.02.2023 11:25:33 |
16. |
Vahalíková Klára | 31.10.2014 | TJ LTC Poděbrady | volná karta | 22.02.2023 11:25:42 |
17. |
Pezl Fabian | 19.04.2015 | TJ LTC Poděbrady | volná karta | 22.02.2023 11:25:52 |
18. |
Tomek Jáchym | 05.08.2014 | TJ LTC Poděbrady | volná karta | 22.02.2023 11:26:15 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Krejčí Karel | 19.02.2014 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 03.11.2022 09:14:46 |
2. |
Horova Johana | 22.07.2014 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 07.02.2023 17:54:10 |
3. |
Melša Petr | 21.09.2014 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 12.02.2023 21:21:51 |
4. |
Čekanová Zoe | 14.06.2015 | TK Litvínov z.s. | odhlášeno hráčem | 15.02.2023 07:28:21 |
5. |
Urbánek Ondřej | 10.06.2014 | TO SK Žamberk | odhlášeno pořadatelem | 23.02.2023 15:51:29 |
6. |
Šimánek Bruno | 31.07.2014 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 23.02.2023 17:16:15 |
7. |
Hrádek Martin | 11.10.2014 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 24.02.2023 15:45:02 |
8. |
Hrabě Tomáš | 24.01.2014 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | odhlášeno pořadatelem | 24.02.2023 17:35:56 |