Název: |
O pohár starosty Mikulova 2021 |
Datum: |
29.-29.01. |
Pořadatel: |
Tenisový klub Mikulov, spolek (400) |
Místo konání: |
Velké Němčice |
Kódové číslo: |
906584 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Bc. Šilinek Jiří DiS. |
Česká 210 | |
69201 Pavlov | |
Tel. (1): |
777628193 |
E-mail: |
Vinotekajirka@email.cz |
Internet: |
www.tenismikulov.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dovrtělová Kristýna | 01.03.2013 | LTC Humpolec | 11.12.2021 19:20:27 |
|
2. |
Chmelař Mikuláš | 03.12.2013 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | 19.12.2021 18:42:43 |
|
3. |
Chylík David | 11.03.2013 | TC Brno. | 20.12.2021 15:35:14 |
|
4. |
Rožek Filip | 10.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | 30.12.2021 19:30:03 |
|
5. |
Blažejová Nela | 01.09.2013 | TC BORS CLUB | 05.01.2022 19:33:48 |
|
6. |
Gabrielová Ema | 17.05.2013 | TJ Jiskra Strážnice | 06.01.2022 10:28:31 |
|
7. |
Tobiasz Vojtěch | 03.10.2013 | SK Tenis Tišnov | 14.01.2022 19:45:11 |
|
8. |
Kalousková Eliška | 03.06.2013 | TK AGROFERT Prostějov | 16.01.2022 17:22:20 |
|
9. |
Kazíková Eliška | 07.05.2013 | TC Brno. | 16.01.2022 19:08:16 |
|
10. |
Macháčková Patricie | 23.01.2014 | TK Zlín | 17.01.2022 09:51:20 |
|
11. |
Vávrová Tereza | 04.12.2013 | Tenisový klub Vracov, z.s. | 17.01.2022 19:40:25 |
|
12. |
Veselý Matěj | 12.07.2013 | TK AGROFERT Prostějov | 18.01.2022 10:21:36 |
|
13. |
Tománková Beata | 10.01.2014 | TK Zlín | volná karta | 18.01.2022 11:03:15 |
14. |
Stejskal Lukáš | 01.11.2013 | TK Dolní Dunajovice,spolek | 19.01.2022 19:12:38 |
|
15. |
Skoták Teo | 21.02.2015 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 22.01.2022 00:29:38 |
16. |
Božek Daniel | 16.10.2013 | ŽLTC Brno | 25.01.2022 20:38:01 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Novák Lubomír | 31.07.2014 | TK Znojmo | 22.01.2022 19:59:16 |
|
2. |
Uher Lukáš | 31.05.2013 | TC BORS CLUB | 22.01.2022 20:27:36 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Holomek Aleš | 09.10.2014 | Sokol Lanžhot | odhlášeno hráčem | 15.01.2022 15:45:28 |
2. |
Strachota David | 08.10.2013 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | odhlášeno hráčem | 21.01.2022 10:45:52 |
3. |
Horsák David | 12.08.2013 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 22.01.2022 15:48:17 |
4. |
Grénarová Eliška | 27.05.2013 | TK Milo Olomouc | odhlášeno hráčem | 23.01.2022 21:00:31 |
5. |
Václavík Tomáš | 20.07.2013 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno hráčem | 24.01.2022 07:25:26 |
6. |
Hrádek Ondřej | 02.06.2013 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 25.01.2022 09:53:46 |
7. |
Bolebruchová Emma | 13.06.2013 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 26.01.2022 07:47:27 |
8. |
Lorinczy Barnabás | 01.01.2014 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno pořadatelem | 27.01.2022 09:07:42 |
9. |
Tručka Tobias | 28.10.2013 | Tenisový klub Mikulov, spolek | odhlášeno pořadatelem | 28.01.2022 15:57:07 |