Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
04.-04.02. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (600) |
Místo konání: |
HAMR Záběhlice |
Kódové číslo: |
906565 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 11:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šimánek Bruno | 31.07.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 01.11.2022 13:49:12 |
2. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 01.11.2022 15:41:02 |
3. |
Mottlová Klaudie | 08.04.2015 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 02.11.2022 19:24:52 |
4. |
Filatov Egor | 20.05.2014 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 03.11.2022 13:36:23 |
5. |
Kačín Lukáš | 29.07.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 06.11.2022 23:31:26 |
6. |
Talpa Robin | 22.03.2015 | I.ČLTK Praha | volná karta | 07.11.2022 11:26:05 |
7. |
Germala Sylvia Lilly | 01.01.2015 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 09.11.2022 11:24:57 |
8. |
Vanerová Nela | 24.04.2014 | TJ Spoje Praha | volná karta | 17.11.2022 23:10:10 |
9. |
Pešková Erika | 27.06.2015 | Sportclub Řevnice, z.s. | volná karta | 27.11.2022 20:59:32 |
10. |
Jurman Dominik | 31.01.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 28.11.2022 16:35:31 |
11. |
HONČL Oskar | 29.01.2015 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 05.12.2022 21:26:42 |
12. |
Slobodová Markéta | 22.04.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 10.01.2023 10:53:53 |
13. |
Kodrová Lucie | 09.10.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 31.01.2023 13:17:45 |
14. |
Holler Jaroslav | 19.03.2014 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 01.02.2023 10:58:53 |
15. |
Pešek Jaroslav | 21.05.2014 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | volná karta | 02.02.2023 12:23:18 |
16. |
Mohamed Umar | 10.12.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 03.02.2023 08:36:07 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Semerák David | 21.01.2015 | Wilson tenis centrum z.s. | přijat | 10.12.2022 23:03:24 |
2. |
Osladilová Sára | 20.01.2014 | TK Konstruktiva, z.s. | přijata | 17.12.2022 20:59:27 |
3. |
Pleskotová Zuzana | 15.01.2015 | Sokol Smíchov I. | přijata | 29.12.2022 18:30:05 |
4. |
Adamcová Valérie | 30.04.2014 | TO SK Žamberk | přijata | 30.12.2022 21:55:44 |
5. |
Bernas Skrollan | 24.06.2014 | TK Olymp Praha | přijata | 13.01.2023 13:24:45 |
6. |
Kwasniewska Helena Hanna | 04.04.2014 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | přijata | 14.01.2023 10:53:19 |
7. |
Pražák Jakub | 03.01.2014 | TK Hlinsko | přijat | 24.01.2023 20:43:33 |
8. |
Kahounová Sofie | 27.12.2015 | TK Sparta Praha | přijata | 26.01.2023 13:09:14 |
9. |
Svoboda Iva | 12.11.2015 | TK Sparta Praha | přijata | 30.01.2023 12:38:00 |
10. |
Choudhry Mikuláš | 15.01.2015 | I.ČLTK Praha | přijat | 30.01.2023 13:18:05 |
11. |
Čápová Victoria | 28.08.2014 | TJ Spoje Praha | přijata | 30.01.2023 13:38:19 |
12. |
Doležal Jaroslav | 23.01.2014 | TK Hořovice | přijat | 30.01.2023 19:18:43 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 02.11.2022 08:40:49 |
2. |
Černíková Terezie | 19.12.2014 | Slavoj Litoměřice | odhlášeno hráčem | 03.01.2023 08:50:56 |
3. |
Hájková Karolína | 13.02.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 07.01.2023 21:21:48 |
4. |
Fejfar Samuel | 04.03.2015 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 08.01.2023 22:16:00 |
5. |
Dušek Filip | 16.02.2015 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | odhlášeno hráčem | 18.01.2023 09:35:23 |
6. |
Havlíková Ema | 19.05.2015 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 22.01.2023 21:52:37 |
7. |
Dreier Dominic | 19.10.2015 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 24.01.2023 11:51:14 |
8. |
Haišman Jaroslav | 25.04.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 25.01.2023 11:45:24 |
9. |
Zvěřina Marek | 08.02.2015 | TC VITALITY Březnice | odhlášeno hráčem | 30.01.2023 23:33:56 |
10. |
Zídková Tereza | 05.09.2015 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 31.01.2023 13:02:32 |
11. |
Kraus Jakub Josef | 30.07.2014 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 31.01.2023 19:26:43 |
12. |
Douša Adam | 04.07.2014 | LTC Kolín | odhlášeno hráčem | 01.02.2023 07:17:56 |
13. |
Davis Eva | 29.01.2014 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 01.02.2023 18:42:22 |
14. |
Kožuská Ráchel | 13.10.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 01.02.2023 18:58:43 |
15. |
Zedník Richard Jan | 27.06.2014 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 01.02.2023 21:40:49 |
16. |
Kovařík Emily | 26.09.2015 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 02.02.2023 19:11:30 |