Název: |
JODA CUP |
Datum: |
15.-16.01. |
Pořadatel: |
TC-MJ TENIS Líšeň (400) |
Místo konání: |
Brno-Líšeň, Klicperova, |
Kódové číslo: |
906561 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Juda Michal |
Bukovinka 152 | |
679 05 Křtiny | |
Tel. (1): |
603 421 212 |
E-mail: |
m.juda@seznam .cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Gorecký Pavel Levi | 31.03.2014 | TK AGROFERT Prostějov | sobota 8:30 | 01.11.2021 00:04:17 |
2. |
Kalousková Eliška | 03.06.2013 | TK AGROFERT Prostějov | přijata sobota 8:30 | 01.11.2021 09:17:19 |
3. |
Kalhausová Nela | 04.02.2013 | BLTC Brno | přijata sobota 8:30 | 11.12.2021 23:17:05 |
4. |
Wu Yile | 03.02.2013 | ŽLTC Brno | sobota 8:30 | 17.12.2021 10:40:24 |
5. |
Novák Lubomír | 31.07.2014 | TK Znojmo | sobota 8:30 | 31.12.2021 14:08:50 |
6. |
Gabrielová Ema | 17.05.2013 | TJ Jiskra Strážnice | sobota 8:30 | 01.01.2022 12:49:09 |
7. |
Adamcová Valérie | 30.04.2014 | TO SK Žamberk | sobota 8:30 | 01.01.2022 18:31:25 |
8. |
Bolebruchová Emma | 13.06.2013 | LTC Hodonín | sobota 8:30 | 04.01.2022 08:10:36 |
9. |
Bolek Jan | 28.10.2013 | TJ Brno-Komín | sobota 8:30 | 09.01.2022 13:56:18 |
10. |
Holomek Aleš | 09.10.2014 | Sokol Lanžhot | sobota 8:30 | 09.01.2022 17:58:24 |
11. |
Bukalová Emily | 21.07.2013 | SK Tenis Tišnov | sobota 8:30 | 09.01.2022 19:53:21 |
12. |
Holešovská Emma | 18.08.2013 | TJ Kraví Hora Brno | sobota 8:30 | 10.01.2022 17:52:02 |
13. |
Smith Peter Carl | 11.01.2013 | Tenisový klub Tesla Brno | sobota 8:30 | 10.01.2022 23:42:47 |
14. |
Hrádek Ondřej | 02.06.2013 | ŽLTC Brno | sobota 8:30 | 12.01.2022 20:48:45 |
15. |
Hrádek Martin | 11.10.2014 | ŽLTC Brno | sobota 8:30 | 13.01.2022 14:02:09 |
16. |
Sláma Daniel | 25.08.2013 | SK Tenis Tišnov | sobota 8:30 | 14.01.2022 15:26:59 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Chylík David | 11.03.2013 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 07.01.2022 13:36:07 |
2. |
Veselý Matěj | 12.07.2013 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 08.01.2022 10:23:58 |
3. |
Stejskalová Julie | 28.06.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 08.01.2022 21:05:33 |
4. |
Dovrtělová Kristýna | 01.03.2013 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 10.01.2022 17:18:53 |
5. |
Blažejová Nela | 01.09.2013 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 11.01.2022 15:04:40 |
6. |
Weissová Simona | 22.07.2013 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno hráčem | 11.01.2022 20:14:03 |
7. |
Bouchnerová Edita | 17.11.2013 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 12.01.2022 18:26:29 |
8. |
Ježek Tomáš | 26.05.2013 | SKT Frýdlant n.O. | odhlášeno pořadatelem | 14.01.2022 13:13:26 |
9. |
Smejkalova Michela | 13.11.2013 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 14.01.2022 13:17:08 |
10. |
Lorinczy Barnabás | 01.01.2014 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno pořadatelem | 14.01.2022 13:18:23 |
11. |
Španělová Emma | 23.07.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 14.01.2022 13:34:02 |