Název: |
Loko Baby Tour 2023 II. |
Datum: |
21.-21.01. |
Pořadatel: |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (500) |
Kódové číslo: |
906550 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Bc. Vladyka Jan |
Květná 27 | |
32600 Plzeň | |
Tel. (1): |
775 996 587 |
E-mail: |
TSLoko@seznam.cz |
Internet: |
www.tenis.tjloko-plzen.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Švíková Anna | 01.10.2014 | TK Slavia Plzeň | 28.11.2022 13:32:48 |
|
2. |
Trnka Matyáš | 26.03.2015 | LTC Beroun, z.s. | střední kurt | 10.12.2022 21:35:02 |
3. |
Pavlík Sebastián | 14.11.2014 | Lokomotiva Zdice | 15.12.2022 06:23:31 |
|
4. |
Zlámala Dominik | 06.06.2014 | TK Slavia Plzeň | 01.01.2023 19:35:06 |
|
5. |
Holler Jaroslav | 19.03.2014 | TK Slavia Plzeň | 03.01.2023 09:39:36 |
|
6. |
Altschul Matyáš | 07.02.2015 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 06.01.2023 18:57:57 |
|
7. |
Pavlisová Kristýna | 06.09.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 13.01.2023 15:21:42 |
|
8. |
Doležal Jaroslav | 23.01.2014 | TK Hořovice | 14.01.2023 19:53:24 |
|
9. |
Pechová Anna | 08.01.2014 | Lokomotiva Zdice | 15.01.2023 02:30:12 |
|
10. |
Kodrová Lucie | 09.10.2014 | I.ČLTK Praha | 15.01.2023 11:10:07 |
|
11. |
Pavlisková Valerie | 10.11.2014 | Lokomotiva Beroun | 15.01.2023 21:57:57 |
|
12. |
Veselý Jiří | 28.01.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 16.01.2023 18:48:24 |
|
13. |
Žemličková Emma | 03.05.2014 | TK Škoda Plzeň z.s. | 18.01.2023 19:21:49 |
|
14. |
Ziegler Eduard | 13.04.2014 | LTC Beroun, z.s. | 18.01.2023 19:29:02 |
|
15. |
Mertl David | 25.06.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 18.01.2023 20:56:32 |
|
16. |
Sacher Tobias | 04.05.2014 | TCG Karlovy Vary | 18.01.2023 21:27:34 |
|
17. |
Hybnerová Kristýna | 31.05.2014 | TCG Karlovy Vary | 20.01.2023 11:30:52 |
|
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Konkolová Zora | 02.07.2015 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | přijata - střední kurt | 16.01.2023 11:50:08 |
2. |
Štětinová Nelly | 31.01.2014 | TK Slavia Plzeň | přijata - střední kurt | 16.01.2023 16:27:32 |
3. |
Szabó Kristýna | 14.09.2015 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | přijata - střední kurt | 17.01.2023 10:20:07 |
4. |
Valešová Kristýna | 07.08.2015 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | přijata - střední kurt | 17.01.2023 10:22:45 |
5. |
Dubec Jan | 04.08.2015 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | přijat - střední kurt | 17.01.2023 11:13:51 |
6. |
Špindlerová Elen | 29.10.2015 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | přijata - střední kurt | 17.01.2023 15:39:48 |
7. |
Polívková Valentýna | 28.11.2015 | TK Slavia Plzeň | přijata - střední kurt | 17.01.2023 15:40:17 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zhuk Sofie | 20.06.2014 | SK LAMA o.s. | odhlášeno hráčem | 05.12.2022 21:52:59 |
2. |
Haišman Jaroslav | 25.04.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 14.01.2023 11:37:46 |