Název: |
Sparta Head Babytenis Tour III - Z23 |
Datum: |
14.-14.01. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (600) |
Kódové číslo: |
906539 |
Dvorců + povrch: |
8 decoturf |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Riklová Alice |
Za Císařským mlýnem 1115/2 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
608811366 |
E-mail: |
ariklova@seznam.cz |
Internet: |
www.tkspartapraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Rožek Filip | 10.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | 31.10.2022 23:40:42 |
|
2. |
Svoboda Iva | 12.11.2015 | TK Sparta Praha | 01.11.2022 10:53:39 |
|
3. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 01.11.2022 11:13:11 |
|
4. |
Jurková Valerie | 11.05.2015 | TK AGROFERT Prostějov | 01.11.2022 12:49:56 |
|
5. |
Mottlová Klaudie | 08.04.2015 | TK Slavia Plzeň | 01.11.2022 13:29:50 |
|
6. |
Šimánek Bruno | 31.07.2014 | I.ČLTK Praha | 01.11.2022 13:45:09 |
|
7. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | 01.11.2022 15:23:53 |
|
8. |
Kačín Lukáš | 29.07.2014 | SK HAMR, z.s. | 02.11.2022 08:20:36 |
|
9. |
Filatov Egor | 20.05.2014 | LTC Modřany 2005 | 03.11.2022 13:31:54 |
|
10. |
Pešková Erika | 27.06.2015 | Sportclub Řevnice, z.s. | 03.11.2022 18:47:03 |
|
11. |
Talpa Robin | 22.03.2015 | I.ČLTK Praha | 07.11.2022 11:21:06 |
|
12. |
Hayek Denis | 11.02.2014 | LTK Liberec | 10.11.2022 08:40:01 |
|
13. |
Stejskalová Julie | 28.06.2014 | TK AGROFERT Prostějov | 10.11.2022 09:56:30 |
|
14. |
Slobodová Markéta | 22.04.2014 | SK HAMR, z.s. | 10.11.2022 11:08:03 |
|
15. |
Davis Eva | 29.01.2014 | I.ČLTK Praha | 10.11.2022 21:14:10 |
|
16. |
Ječmínek Tobiáš | 13.06.2014 | LTC Modřany 2005 | 13.11.2022 18:29:56 |
|
17. |
Burešová Ella | 06.02.2014 | TK Sparta Praha | 20.11.2022 09:58:04 |
|
18. |
Fiala Matyáš | 06.10.2014 | TK Benešov | 21.11.2022 17:51:24 |
|
19. |
Komárek Matěj | 08.01.2014 | LTK Liberec | 22.11.2022 09:52:16 |
|
20. |
Brňovjáková Kateřina | 07.02.2014 | TK AGROFERT Prostějov | 23.11.2022 12:05:23 |
|
21. |
Krejčí Karel | 19.02.2014 | TC Dvůr Králové, z.s. | 23.11.2022 14:06:46 |
|
22. |
Kraus Jakub Josef | 30.07.2014 | LTK Liberec | 23.11.2022 17:05:23 |
|
23. |
Černíková Terezie | 19.12.2014 | Slavoj Litoměřice | 23.11.2022 20:50:03 |
|
24. |
Bernas Skrollan | 24.06.2014 | TK Olymp Praha | 26.11.2022 18:17:01 |
|
25. |
HONČL Oskar | 29.01.2015 | SK HAMR, z.s. | 26.11.2022 20:31:09 |
|
26. |
Hájková Karolína | 13.02.2014 | TK Sparta Praha | 27.11.2022 19:13:12 |
|
27. |
Kašprišin Sofia | 17.06.2015 | TC Dvůr Králové, z.s. | 28.11.2022 18:22:14 |
|
28. |
Šturmová Lilien | 26.10.2014 | I.ČLTK Praha | 11.12.2022 22:21:48 |
|
29. |
Mrkvičková Josefína | 03.03.2014 | TK Hlinsko | 18.12.2022 10:46:19 |
|
30. |
Pražák Jakub | 03.01.2014 | TK Hlinsko | 20.12.2022 19:43:42 |
|
31. |
Choudhry Mikuláš | 15.01.2015 | I.ČLTK Praha | 23.12.2022 19:34:55 |
|
32. |
Čápová Victoria | 28.08.2014 | TJ Spoje Praha | 29.12.2022 18:40:47 |
|
33. |
Mondoková Anna | 19.03.2014 | Tenis Dobříš | 30.12.2022 22:40:01 |
|
34. |
Holler Jaroslav | 19.03.2014 | TK Slavia Plzeň | 03.01.2023 09:42:14 |
|
35. |
Nováková Lucie | 10.04.2014 | TC Dvůr Králové, z.s. | 04.01.2023 10:51:54 |
|
36. |
Klementova Veronika | 14.02.2014 | TO TJ Tesla Pardubice | 05.01.2023 20:39:12 |
|
37. |
Malik David Ervin | 09.09.2014 | LTC Litvínov | 08.01.2023 09:54:52 |
|
38. |
Kožuská Ráchel | 13.10.2014 | TK Sparta Praha | 09.01.2023 10:17:02 |
|
39. |
Mrázek Albert | 03.05.2014 | TC Brno. | 09.01.2023 18:51:27 |
|
40. |
Filjo Victoria | 04.02.2015 | TK Sparta Praha | 11.01.2023 12:54:22 |
|
41. |
Fejfar Samuel | 04.03.2015 | TK AGROFERT Prostějov | 12.01.2023 07:47:03 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dreier Dominic | 19.10.2015 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 19.12.2022 16:11:12 |
2. |
Haišman Jaroslav | 25.04.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 04.01.2023 07:02:01 |
3. |
Gorecký Pavel Levi | 31.03.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 09.01.2023 10:36:41 |
4. |
Novák Lubomír | 31.07.2014 | TK Znojmo | odhlášeno hráčem | 09.01.2023 11:07:38 |
5. |
Lorinczy Barnabás | 01.01.2014 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno hráčem | 09.01.2023 11:34:15 |
6. |
Benda Štěpán | 05.11.2014 | TK SB Světlá n.Sáz. | odhlášeno hráčem | 09.01.2023 13:39:51 |
7. |
Skoták Teo | 21.02.2015 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 09.01.2023 22:05:04 |
8. |
Osladilová Sára | 20.01.2014 | TK Konstruktiva, z.s. | odhlášeno hráčem | 10.01.2023 06:59:45 |
9. |
Řeháková Daniela | 24.03.2015 | Tenisový klub Eden HK | odhlášeno hráčem | 11.01.2023 12:39:48 |
10. |
Zvěřina Marek | 08.02.2015 | TC VITALITY Březnice | odhlášeno hráčem | 11.01.2023 21:05:21 |
11. |
Stalčík Jakub | 10.09.2014 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 11.01.2023 22:58:15 |
12. |
Kahounová Sofie | 27.12.2015 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2023 08:53:24 |
13. |
Koudelová Sabina | 06.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2023 11:14:38 |
14. |
Douša Adam | 04.07.2014 | LTC Kolín | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2023 15:16:23 |
15. |
Hampl Eduard | 16.05.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2023 17:37:35 |
16. |
Adamcová Valérie | 30.04.2014 | TO SK Žamberk | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2023 22:19:19 |
17. |
Gralton Cerys | 01.02.2014 | SK HIT Hradec Králové z.s. | odhlášeno pořadatelem | 13.01.2023 10:37:58 |
18. |
Španělová Emma | 23.07.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 13.01.2023 14:41:26 |