Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
07.-07.01. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (600) |
Kódové číslo: |
906534 |
Dvorců+povrch: |
4 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v So do 11:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
10600 Praha 10 |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: !!!!!!!! Turnaj bude rozšířen na 32 hráčů! !!!!!!! Bude se hrát na 6-8 kurtech podle potřeby
Hamerský babytenisový okruh je tvořen 5 turnaji.
Do celkového pořadí se počítají všechny akce.
Nasazení hráčů na 1. turnaj je podle konečného pořadí v letním okruhu, na dalším turnaji už se nasazuje podle průběžného pořadí tohoto okruhu.
Přednost při přijetí mají hráči SK Hamr a následně hráči s větším počtem odehraných turnajů, rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků bude vždy poslední pondělí před turnajem.
Ladislav Havelka |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Svoboda Iva |
12.11.2015 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
01.11.2022 10:53:06 |
2. |
Šimánek Bruno |
31.07.2014 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
01.11.2022 13:43:27 |
3. |
Holejšovská Julie |
11.11.2014 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
01.11.2022 15:22:56 |
4. |
Osladilová Sára |
20.01.2014 |
TK Konstruktiva, z.s. |
|
|
|
volná karta |
01.11.2022 18:38:11 |
5. |
Vanerová Nela |
24.04.2014 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
volná karta |
01.11.2022 21:29:16 |
6. |
Dolečková Darija |
15.03.2014 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
|
|
volná karta |
01.11.2022 21:33:16 |
7. |
Filatov Egor |
20.05.2014 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
03.11.2022 13:31:09 |
8. |
Pešková Erika |
27.06.2015 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
|
|
|
volná karta |
03.11.2022 19:06:38 |
9. |
Kačín Lukáš |
29.07.2014 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
06.11.2022 23:29:41 |
10. |
Germala Sylvia Lilly |
01.01.2015 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
09.11.2022 11:11:02 |
11. |
HONČL Oskar |
29.01.2015 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
26.11.2022 20:35:11 |
12. |
Jurman Dominik |
31.01.2014 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
28.11.2022 16:33:53 |
13. |
Kocánek Samuel |
08.09.2015 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
01.01.2023 18:38:37 |
14. |
Zídková Tereza |
05.09.2015 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
02.01.2023 16:33:50 |
15. |
Bártková Karolina |
02.01.2015 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
04.01.2023 13:20:14 |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Zvěřina Marek |
08.02.2015 |
TC VITALITY Březnice |
|
|
|
přijat do hlavní soutěže |
10.11.2022 13:16:55 |
2. |
Šturmová Lilien |
26.10.2014 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
přijata do hlavní soutěže |
13.11.2022 20:50:06 |
3. |
Fiala Matyáš |
06.10.2014 |
TK Benešov |
|
|
|
přijat do hlavní soutěže |
28.11.2022 19:06:35 |
4. |
Dreier Dominic |
19.10.2015 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
přijat do hlavní soutěže |
05.12.2022 17:26:42 |
5. |
Hájková Karolína |
13.02.2014 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
přijata do hlavní soutěže |
06.12.2022 17:58:13 |
6. |
Choudhry Mikuláš |
15.01.2015 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
přijat do hlavní soutěže |
23.12.2022 19:33:42 |
7. |
Poldauf Leonard |
14.11.2015 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
přijat do hlavní soutěže |
27.12.2022 13:57:39 |
8. |
Čápová Victoria |
28.08.2014 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
přijata do hlavní soutěže |
29.12.2022 18:37:53 |
9. |
Souček Teodor |
22.09.2015 |
Sokol Smíchov I. |
|
|
|
přijat do hlavní soutěže |
30.12.2022 10:20:56 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Látalová Sofie |
03.12.2015 |
TO Bohemians Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
28.12.2022 21:23:28 |
2. |
Andrle Jakub |
15.04.2015 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
29.12.2022 17:34:26 |
3. |
Mondoková Anna |
19.03.2014 |
Tenis Dobříš |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
02.01.2023 20:52:45 |
4. |
Černíková Terezie |
19.12.2014 |
Slavoj Litoměřice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2023 08:37:34 |
5. |
Hampl Eduard |
16.05.2014 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2023 15:36:57 |
6. |
Douša Adam |
04.07.2014 |
LTC Kolín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2023 22:59:04 |
7. |
Haišman Jaroslav |
25.04.2014 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2023 07:02:01 |
8. |
Vrbatova Lilian |
15.08.2014 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2023 20:57:50 |
9. |
Ryšavý Daniel |
03.03.2014 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2023 23:12:52 |
10. |
Davis Eva |
29.01.2014 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
06.01.2023 13:01:57 |
11. |
Talpa Robin |
22.03.2015 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
06.01.2023 13:03:03 |
12. |
Pleskotová Zuzana |
15.01.2015 |
Sokol Smíchov I. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
06.01.2023 15:02:13 |
13. |
Havlíková Ema |
19.05.2015 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
06.01.2023 15:02:27 |
|