Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 21.-23.05. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Smékalová Barbora (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klačková Denisa | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Lukášová Bára | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Ciencialová Amálie | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sedláčková Sára (9) | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rutarová Julie (15) | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Schimandlová Mia | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mazochová Kateřina | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Dvořačková Sofie | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Žídková Ella | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Hönschová Josefína (6) | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pěnčíková Tereza (4) | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kostková Adéla | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Michalcová Liliana | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Konderlová Karolína | | | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gebauerová Agáta (12) | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nantlová Ella (16) | | | | 0:6, 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hybnerová Nela | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Recová Sofie | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hlistová Eliška | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pulcerová Klaudie (7) | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | scr. |
| | | | | | |
Šuláková Bára (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Kubátová Michaela | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Spáčilová Lucie | 6:3, 1:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 7660 | | | |
| | | | | | |
Hanzlíková Stela | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Višňovská Vanessa (11) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
Macura Nela (14) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dostálová Sofie | | | | | | |
| | | | | | |
Pešatová Olivie | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Klimentová Barbora | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pohanková Adina (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:4, 6:7, 6:3 | |
| | | | | | |
Koukolová Tereza (8) | | | | | | |
| | | | | | |
Hrazdílková Eliška | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Pituchová Vendula | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 4:6, 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Skácelíková Klára | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Janoviaková Renata (10) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
Skácelová Natálie Jana (13) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Minarovičová Linda | | | | | | |
| | | | | | |
Flaksová Helena | | | 6:7, 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Špundová Bára | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jahnová Aneta (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Rašík Jakub (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry pondělí 23.5 9:30hod |
Hrací plán byl automaticky vylosován 20.05.2022 18:09:47 |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Smékalová Barbora | 29 | 35 | Jahnová Aneta | 32 | 30 | Pohanková Adina | 38 | 30 | Pěnčíková Tereza | 44 | 25 | Šuláková Bára | 53 | 25 | Hönschová Josefína | 57 | 20 | Pulcerová Klaudie | 68 | 20 | Koukolová Tereza | 94 | 15 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 200 |
Kódové číslo akce: 812970 |
|
|