Název: |
Olympiáda dětí a mládeže v Olomouckém kraji 2022 |
Datum: |
27.-30.06. |
Pořadatel: |
TK AGROFERT Prostějov (P) |
Kódové číslo: |
816820 |
Dvorců + povrch: |
17 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace v |
Ne do 16:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Perůtka Ondřej |
Za Velodromem 49a | |
796 01 Prostějov | |
Tel. (1): |
602 876 271 |
E-mail: |
ondrej@perutka.net |
Internet: |
https://odm.olympic.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 2 |
60 |
StČ | 15.06.2022 12:50:34 |
|
2. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 6 |
60 |
Moravskoslezský | 15.06.2022 12:51:16 |
|
3. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 7 |
60 |
Olomoucký | 15.06.2022 12:51:41 |
|
4. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | 8 |
45 |
Zlínský | 15.06.2022 12:52:36 |
|
5. |
Fialová Barbora | 02.07.2010 | TK Roja Příbram z.s. | 11 |
45 |
StČ | 15.06.2022 12:53:00 |
|
6. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 12 |
45 |
Olomoucký | 15.06.2022 12:53:44 |
|
7. |
Chlumská Laura | 25.03.2010 | TK Sparta Praha | 13 |
45 |
Pha | 15.06.2022 12:54:12 |
|
8. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 16 |
35 |
Jihomoravský | 15.06.2022 12:54:48 |
|
9. |
Hrdličková Terezie | 28.02.2010 | SK Tenis Tišnov | 17 |
35 |
Jihomoravský | 15.06.2022 12:55:10 |
|
10. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | 21 |
35 |
Vysočina | 15.06.2022 12:55:40 |
|
11. |
Mottlová Sofie | 11.07.2011 | TK Slavia Plzeň | 22 |
35 |
Plzeňský | 15.06.2022 12:56:07 |
|
12. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | 26 |
35 |
Pha | 15.06.2022 12:57:06 |
|
13. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 38 |
30 |
Zlínský | 15.06.2022 12:57:31 |
|
14. |
Kučerová Andrea | 17.01.2010 | TC Dvůr Králové, z.s. | 41 |
25 |
Královéhradecký | 15.06.2022 13:01:42 |
|
15. |
Foldová Kateřina | 02.09.2010 | TK Ústí n.Labem | 46 |
25 |
Ústecký | 15.06.2022 13:02:08 |
|
16. |
Šuláková Bára | 18.04.2010 | TK Opava | 53 |
25 |
Moravskoslezský | 15.06.2022 13:03:10 |
|
17. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 54 |
25 |
Plzeňský | 15.06.2022 13:03:40 |
|
18. |
Holubová Eliška | 12.09.2010 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | 64 |
20 |
Jihočeský | 15.06.2022 13:05:55 |
|
19. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | 66 |
20 |
Jihočeský | 15.06.2022 13:06:25 |
|
20. |
Košková Aneta | 19.07.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | 71 |
20 |
Pardubický | 15.06.2022 13:07:12 |
|
21. |
Jančaříková Anna | 09.08.2011 | TK Hlinsko | 72 |
20 |
Pardubický | 15.06.2022 13:04:57 |
|
22. |
Šulcová Gabriela | 02.01.2011 | I.ČLTK Praha | 91 |
15 |
Ústecký | 15.06.2022 13:07:40 |
|
23. |
Koutníková Bára | 22.08.2011 | Tenisový klub Eden HK | 125 |
12 |
Královéhradecký | 15.06.2022 13:08:20 |
|
24. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 129 |
12 |
Vysočina | 15.06.2022 13:08:55 |
|
25. |
Mládková Tereza | 21.11.2010 | TK Frýdlant v Čechách | 215 |
9 |
Liberecký | 15.06.2022 13:09:26 |
|
26. |
Vondráčková Adéla | 07.10.2011 | LTK Liberec | 291 |
6 |
Liberecký | 15.06.2022 13:10:04 |
|
27. |
Vohryzková Laura | 17.04.2010 | TCG Karlovy Vary | 298 |
6 |
Karlovarský | 15.06.2022 13:10:31 |
|
28. |
Havránková Tereza | 29.11.2011 | Tenisklub Cheb | 506 |
4 |
Karlovarský | 15.06.2022 13:11:01 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dudlová Denisa | 29.03.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 321 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 15.06.2022 13:11:43 |
|
2. |
Kubátová Michaela | 20.12.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 714 |
3 |
odhlášeno pořadatelem | 15.06.2022 13:12:01 |