Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR mladšího žactva
Datum:
06.-11.07.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
H-Liberec, D-Most
Kódové číslo:
816700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

TK Most
Dvorce TK Most
Vrchní rozhodčí Blanka Hanzlíková
Telefonická prezence v pondělí 5.7.2021 mezi 16-17 hod. na čísle VR - 777 141 681.
Časový program MČR dle propozic.
Přihlášky čtyřher v úterý 6.7.2021 do 12:00 hodin.

Možnost ubytování:
Penzion Zátiší - 776 761 305, 608 966 867
Hotel Pohádka - 777 219 215
Hotel Širák - 725 821 313
Penzion U Pavla - 602 281 072
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
10
60
 
 
24.05.2021 19:49:15
2.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Sparta Praha
16
60
 
 
19.06.2021 22:26:12
3.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
18
60
 
 
23.05.2021 14:49:00
4.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
19
60
 
 
22.05.2021 19:23:41
5.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
22
45
 
 
25.06.2021 14:51:13
6.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
23
45
 
 
25.05.2021 08:04:45
7.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
25
45
 
 
23.05.2021 20:11:00
8.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
29
45
 
 
02.07.2021 13:58:36
9.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
32
35
 
 
24.05.2021 16:34:47
10.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
33
35
 
poslední dle CŽ
23.05.2021 21:09:50
11.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
34
35
 
nominace SČ
30.05.2021 20:43:29
12.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 LTC České Budějovice,z.s.
39
35
 
nominace JČ
21.05.2021 10:26:38
13.
Heřmanová Tereza 27.06.2009 SK HAMR, z.s.
41
35
 
nominace Pha
26.05.2021 09:23:19
14.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 TK Neridé
44
30
 
nominace StČ
22.05.2021 09:55:08
15.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
45
30
 
nominace SM
14.06.2021 22:02:58
16.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
46
30
 
nominace Pha
24.05.2021 19:35:23
17.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Sparta Praha
47
30
 
nominace Pha
23.05.2021 15:12:29
18.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
49
30
 
nominace SM
15.06.2021 20:01:07
19.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
52
30
 
nominace Pha
25.05.2021 08:49:34
20.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
54
30
 
nominace JM
23.05.2021 12:48:09
21.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 HTK Třebíč
55
25
 
nominace JM
22.05.2021 18:02:12
22.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
58
25
 
nominace VČ
28.05.2021 21:59:48
23.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TK Znojmo
62
25
 
nominace JM
25.05.2021 12:04:35
24.
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha
66
25
 
nominace Pha
23.05.2021 19:54:14
25.
Šedivá Anna 20.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
67
25
 
nominace VČ
02.06.2021 12:39:27
26.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TK Sparta Praha
68
25
 
nominace PTS
25.05.2021 16:32:27
27.
Benáčková Veronika 22.06.2009 TC ESO Praha z.s.
72
25
 
nominace PTS
25.05.2021 11:02:46
28.
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
73
25
 
nominace Pha
22.05.2021 14:32:18
29.
Schovancová Alena 27.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
74
25
 
nominace VČ
03.06.2021 21:31:21
30.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
76
25
 
nominace JM
23.05.2021 18:22:04
31.
Kovar Nicol 31.07.2009 Severočeská tenisová o.s.
77
25
 
volná karta ČTS
16.06.2021 11:06:18
32.
Wolfgramm Sophia 05.01.2010 I.ČLTK Praha
78
20
 
volná karta ČTS
23.05.2021 13:27:25
33.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
78
20
 
volná karta ČTS
27.05.2021 13:18:08
34.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
82
20
 
nominace SM
01.06.2021 07:18:16
35.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
84
20
 
nominace JM
15.06.2021 09:43:58
36.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
90
20
 
volná karta ČTS
21.05.2021 21:01:10
37.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
92
20
 
nominace VČ
14.06.2021 15:55:37
38.
Karšňáková Růžena 06.03.2009 TK Slavia Plzeň
96
20
 
nominace ZČ
23.05.2021 13:32:54
39.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
101
20
 
nominace SM
24.05.2021 21:22:19
40.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK SC OSTRAVA
110
15
 
nominace SM
28.06.2021 11:15:19
41.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
115
15
 
volná karta ČTS
29.06.2021 12:28:38
42.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
123
15
 
nominace SČ
26.05.2021 15:16:12
43.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Kročehlavy
129
15
 
volná karta ČTS
24.05.2021 22:31:26
44.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
145
15
 
volná karta pořadatele
24.06.2021 07:17:39
45.
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Neridé
168
12
 
nominace StČ
25.05.2021 09:28:01
46.
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
172
12
 
nominace ZČ
21.06.2021 20:54:52
47.
Homolková Dominika 12.07.2009 TK Pelhřimov
180
12
 
nominace JČ
27.06.2021 10:39:50
48.
Šulcová Gabriela 02.01.2011 Severočeská tenisová o.s.
1098
1
 
volná karta pořadatele
29.06.2021 18:54:26

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
43
35
 
 
29.05.2021 07:02:50
2.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
105
20
 
odhlášena
28.06.2021 11:13:56
3.
Hönigová Adéla 02.06.2009 LTC Pardubice
130
15
 
2. náhradnice VČ
23.06.2021 09:13:43
4.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
219
12
 
1. náhradnice VČ
23.06.2021 09:13:19
5.
Jaňovková Kateřina 04.06.2009 LTK Bílina
532
4
 
 
30.05.2021 20:23:45
6.
Stáňová Šárka 01.01.2011 TK Škoda Plzeň z.s.
1098
1
 
 
14.06.2021 12:48:45

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
179
12
 
odhlášeno hráčem
23.05.2021 12:14:38
2.
Meszárošová Elly 10.12.2009 TK Hovorčovice
112
15
 
odhlášeno hráčem
01.06.2021 09:46:20
3.
Schmidová Nina 13.10.2011 TC BORS CLUB
1098
1
 
odhlášeno hráčem
11.06.2021 18:46:18
4.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
153
12
 
odhlášeno hráčem
13.06.2021 12:30:24
5.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
161
12
 
odhlášeno hráčem
13.06.2021 16:29:42
6.
Ivanová Stella 16.09.2010 ŽLTC Brno
298
9
 
odhlášeno hráčem
18.06.2021 22:44:02
7.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 HTK Třebíč
322
9
 
odhlášeno hráčem
20.06.2021 23:07:30
8.
Červenková Nikita 25.04.2010 Tenisový klub Eden
615
4
 
odhlášeno hráčem
21.06.2021 18:35:03
9.
Šuláková Bára 18.04.2010 TK Opava
204
12
 
odhlášeno hráčem
21.06.2021 21:10:25
10.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
414
6
 
odhlášeno hráčem
22.06.2021 21:32:04
11.
Vejšická Alžběta 28.03.2009 TJ Sokol Vysočany
70
25
 
odhlášeno hráčem
23.06.2021 07:50:43
12.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov
1098
1
 
odhlášeno hráčem
23.06.2021 16:52:14
13.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
50
30
 
odhlášeno hráčem
25.06.2021 19:01:59
14.
Hrdličková Adéla 01.03.2010 SK Uherský Brod
296
9
 
odhlášeno hráčem
26.06.2021 18:01:50
15.
Ježek Kristýna 16.07.2011 TK AGROFERT Prostějov
1098
1
 
odhlášeno hráčem
28.06.2021 10:46:26
16.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
419
6
 
odhlášeno hráčem
28.06.2021 14:47:33
17.
Krajíčková Nela 22.09.2010 Tenisový klub Rokycany
328
9
 
odhlášeno hráčem
28.06.2021 19:49:04
18.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
118
15
 
odhlášeno hráčem
28.06.2021 21:42:14
19.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
138
15
 
odhlášeno hráčem
29.06.2021 09:38:38
20.
Makovcová Adéla 01.03.2009 Sokol TK Kaplice
196
12
 
odhlášeno hráčem
29.06.2021 11:37:24
21.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
145
15
 
odhlášeno hráčem
29.06.2021 11:48:02
22.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha
1098
1
 
odhlášeno hráčem
29.06.2021 11:57:44
23.
Blažková Barbora 10.06.2011 LTK Liberec
1098
1
 
odhlášeno hráčem
30.06.2021 07:52:35
24.
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha
1098
1
 
odhlášeno hráčem
30.06.2021 09:00:45
25.
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Sparta Praha
1098
1
 
odhlášeno hráčem
30.06.2021 12:57:41
26.
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Olymp Praha
135
15
 
odhlášeno hráčem
01.07.2021 13:43:32
27.
Fáčková Sára 29.10.2009 LTC Tábor 1903
180
12
 
odhlášeno hráčem
01.07.2021 20:34:11
28.
Cenklová Adriana 11.02.2010 TK Sparta Praha
389
6
 
odhlášeno hráčem
04.07.2021 17:20:49