Název: |
Mimoň Cup 2021 |
Datum: |
28.-30.09. |
Pořadatel: |
TK Mimoň (C - 300) |
Kódové číslo: |
816349 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
12 |
Prezentace |
v Po do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Brett Daniel |
: |
Pavlin Dvůr 800 |
: |
47124 Ralsko |
Tel. (1): |
737713336 |
E-mail: |
danbrett@seznam.cz |
Internet: |
www.tenismimon.cz |
Poznámka pořadatele: Do turnaje bude přijato 24 hráček.
1. Kvůli velkému zájmu bude turnaj odehrán ve třech areálech. Adresa areálu v Mimoni: Žitavská 175; Adresa areálu v Pertolticích: Pertoltice pod Ralskem 72; Adresa areálu v Jablonném v Podještědí: Valtinovská 1.
2. Kvůli celkové náročnosti organizace se každý hráč dostaví 30 minut před začátkem utkání do areálu klubu TK Mimoň a zde se prezentuje.
3. Pořadatel má právo vyžadovat uhrazení startovného, pokud se hráč prezentuje a následně druhý den nedorazí.
4. Prezentace pouze přes SMS na tel. 737713336. Prezentace bude vždy potvrzena. Volejte jen v případě nepotvrzení SMS do 18:00.
5. Hrajeme bez pravidla "NO LET", třetí set supertiebreak. Každý hráč zodpovídá za svého rodiče či doprovod. Případné koučování a další přestupky nebudou tolerovány, budou tedy trestány dle řádu ČTS.
6. Program turnaje
První hrací den: předkola + první kola dvouhry, předkola čtyřhry. Případně první kolo čtyřhry.
Druhý hrací den: druhé a třetí kolo dvouhry, čtyřhry
Třetí hrací den: semifinále a finále dvouhry |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Nováková Františka |
16.02.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
92 |
20 |
|
Prezentována |
08.08.2021 17:08:42 |
2. |
Archmannová Emma |
01.12.2010 |
TK Most |
196 |
12 |
|
Prezentována |
06.09.2021 09:13:59 |
3. |
Vávrová Lucie |
07.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
273 |
9 |
|
Prezentována |
16.09.2021 21:54:05 |
4. |
Žáčková Marcela |
26.11.2010 |
TJ Spoje Praha |
298 |
9 |
|
Prezentována |
20.07.2021 21:46:12 |
5. |
Miketová Nicoletta |
25.12.2010 |
TK Sparta Praha |
300 |
9 |
|
Prezentována |
23.09.2021 09:56:27 |
6. |
Martincová Denisa |
04.09.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
308 |
9 |
|
Prezentována |
16.09.2021 07:25:41 |
7. |
Turková Karolína |
18.11.2009 |
TJ Spoje Praha |
330 |
9 |
|
Prezentována |
14.09.2021 22:08:19 |
8. |
Mládková Tereza |
21.11.2010 |
TK Frýdlant v Čechách |
487 |
6 |
|
Prezentována |
16.08.2021 22:15:26 |
9. |
Kasperova Tereza |
29.07.2010 |
Lokomotiva Praha |
566 |
4 |
|
Prezentována |
27.09.2021 05:39:29 |
10. |
Picková Adéla |
18.12.2010 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
842 |
3 |
|
Prezentována |
20.09.2021 13:33:15 |
11. |
Zídková Veronika |
12.10.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1098 |
1 |
|
Prezentována |
15.03.2021 00:11:09 |
12. |
Blažková Barbora |
10.06.2011 |
LTK Liberec |
1098 |
1 |
|
Pouze čtyřhra |
15.03.2021 00:14:17 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hrnčířová Anna |
06.09.2011 |
TENIS Klánovice |
1098 |
1 |
|
Prezentována |
05.07.2021 08:42:12 |
2. |
Ulich Viktorie |
03.04.2011 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1098 |
1 |
|
Prezentována |
18.07.2021 14:58:18 |
3. |
Piovarči Emily |
11.08.2011 |
TK Sparta Praha |
1098 |
1 |
|
Prezentována |
24.08.2021 11:59:40 |
4. |
Tvrzská Amélie |
21.03.2011 |
Tenis Dobříš |
1098 |
1 |
|
Prezentována |
16.09.2021 05:46:21 |
5. |
Skotarek Julia |
11.07.2011 |
LTK TEPLICE o.s. |
1098 |
1 |
|
Prezentována |
26.09.2021 13:33:18 |
6. |
Burešová Liliana |
25.06.2011 |
TK Litvínov z.s. |
1098 |
1 |
|
Prezentována |
27.09.2021 11:09:40 |
7. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
179 |
12 |
|
Prezentována |
27.09.2021 17:42:08 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Krnáčová Tereza |
24.11.2010 |
TK LTC Děčín |
680 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2021 20:04:38 |
2. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
161 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
01.09.2021 20:56:40 |
3. |
Buzková Eliška |
04.10.2011 |
TK Frýdlant v Čechách |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.09.2021 12:30:54 |
4. |
van Neck Marleen |
06.12.2010 |
SK HAMR, z.s. |
414 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
18.09.2021 09:00:30 |
5. |
Landová Kateřina |
05.06.2010 |
TC Brno. |
444 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
19.09.2021 11:57:14 |
6. |
Datlová Tina |
07.10.2011 |
TK Neridé |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.09.2021 20:37:14 |
7. |
Osvaldová Eliška |
12.01.2009 |
TK Bohutín, z.s. |
516 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
19.09.2021 21:19:13 |
8. |
Kučerová Andrea |
17.01.2010 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
219 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
19.09.2021 21:47:42 |
9. |
Beranová Emma |
06.06.2010 |
Lokomotiva Beroun |
460 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
20.09.2021 08:32:17 |
10. |
Foldová Kateřina |
02.09.2010 |
TK Ústí n.Labem |
145 |
15 |
|
Kovar, Vantuchová |
20.09.2021 12:22:23 |
11. |
Sejpalová Šárka |
07.06.2011 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2021 15:25:14 |
12. |
Kantorová Natálie |
28.10.2009 |
Sparta Kutná Hora |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.09.2021 16:31:27 |
13. |
Cidlinová Adina |
06.10.2011 |
TJ Spoje Praha |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2021 08:23:50 |
14. |
Jiránková Barbora |
25.02.2010 |
TC ESO Praha z.s. |
451 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2021 13:28:44 |
15. |
Klusáčková Barbora |
20.07.2011 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.09.2021 15:27:19 |
16. |
Grmelová Lenka |
01.04.2010 |
LTC Houštka |
1098 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
26.09.2021 15:53:15 |
17. |
Sirová Eliška |
13.03.2010 |
TJ Solidarita Praha 10 |
633 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
26.09.2021 19:47:47 |
18. |
Matoušková Tereza |
14.01.2010 |
TK Kročehlavy |
296 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
27.09.2021 11:38:30 |
19. |
Plešková Eliška |
14.02.2011 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.09.2021 12:07:40 |
|