Název: |
Akuna cup |
Datum: |
11.-13.09. |
Pořadatel: |
TK Slavia Orlová (C - 300) |
Kódové číslo: |
816307 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v So do 12:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Hoková Martina |
: |
Kosmonautů 37 |
: |
736 01 Havířov |
Tel. (1): |
731 939 710 |
E-mail: |
tkslavia.orlova@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Program na neděli: od 9:00 semifinále dvouhry, poté finále dvouhry. od 11:30 semifinále čtyřhry, poté finále čtyřhry
Prezentace osobně v sobotu do 12:00 hod, adresa: Na Stuchlíkovci 340, Orlová - Lutyně 735 14 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pulcerová Klaudie |
04.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
292 |
9 |
|
|
31.07.2021 09:03:17 |
2. |
Stanovská Kristýna |
28.01.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
372 |
6 |
|
|
09.09.2021 16:27:49 |
3. |
Janoviaková Renata |
29.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
414 |
6 |
|
|
15.08.2021 11:00:01 |
4. |
Michalcová Liliana |
19.11.2010 |
TK Havířov, z.s. |
419 |
6 |
|
|
19.05.2021 12:33:34 |
5. |
Masná Agáta |
08.09.2009 |
SKT Frýdlant n.O. |
572 |
4 |
|
|
08.09.2021 12:28:07 |
6. |
Kolková Kristýna |
03.12.2010 |
TK Slavia Orlová |
623 |
4 |
|
|
05.09.2021 20:56:30 |
7. |
Kalivodová Laura Victoria |
21.01.2010 |
Slavoj Český Těšín |
719 |
4 |
|
|
20.06.2021 19:16:08 |
8. |
Skácelíková Klára |
18.01.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1098 |
1 |
|
|
10.04.2021 16:01:47 |
9. |
Flaksová Helena |
09.05.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
1098 |
1 |
|
|
02.06.2021 15:24:17 |
10. |
Klimentová Barbora |
26.01.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1098 |
1 |
|
|
08.08.2021 21:51:13 |
11. |
Posládková Emma |
12.12.2011 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1098 |
1 |
|
|
28.08.2021 17:45:35 |
12. |
Hýlová Nikol |
20.09.2009 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1098 |
1 |
|
|
29.08.2021 10:54:30 |
13. |
Novotná Sára Anna |
22.05.2011 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1098 |
1 |
|
|
30.08.2021 21:14:20 |
14. |
Hlistová Eliška |
19.10.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
1098 |
1 |
|
|
31.08.2021 14:56:28 |
15. |
Schneider Valérie |
23.07.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
1098 |
1 |
|
|
08.09.2021 17:06:02 |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Sedláčková Sára |
17.01.2011 |
TK Mohelnice, z.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.08.2021 14:33:44 |
2. |
Miškovský Nathalie Charlize |
03.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.08.2021 17:15:49 |
3. |
Pěnčíková Tereza |
25.06.2011 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.09.2021 09:31:23 |
4. |
Macura Nela |
14.02.2011 |
TK SC OSTRAVA |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.09.2021 20:41:09 |
5. |
van Neck Marleen |
06.12.2010 |
SK HAMR, z.s. |
414 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
04.09.2021 11:45:20 |
6. |
Kostková Adéla |
20.05.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.09.2021 15:24:56 |
7. |
Holmanová Karolína |
03.12.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
730 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
04.09.2021 15:25:57 |
8. |
Ježek Kristýna |
16.07.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2021 10:28:58 |
9. |
Recová Sofie |
08.12.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1098 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
05.09.2021 12:01:17 |
10. |
Skácelová Natálie Jana |
11.01.2010 |
TK SC OSTRAVA |
397 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2021 05:19:31 |
|