Český tenisový svaz
Název:
A5
Datum:
03.-07.09.
Pořadatel:
SK TALENT 13 - spolek (A - 500)
Kódové číslo:
816277
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cafourek Miloš
Na Studánkách 2590
269 01 Rakovník
Tel. (1):
608 444 161
Tel. (2):
313 516 183
Tel. (3):
313 516 184
E-mail:
cafex@cafex.cz

Poznámka pořadatele:

Přihlášky do čtyřhry sobota do 12h.
Hraje se systém NO- LED
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
18
60
 
 
23.05.2021 14:50:27
2.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
19
60
 
 
04.05.2021 23:03:45
3.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
23
45
 
 
15.07.2021 06:54:59
4.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
25
45
 
 
17.05.2021 15:14:34
5.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
29
45
 
 
10.07.2021 14:39:54
6.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
34
35
 
 
30.05.2021 20:45:57
7.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 LTC České Budějovice,z.s.
39
35
 
 
09.04.2021 15:15:37
8.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 TK Neridé
44
30
 
 
18.05.2021 13:42:05
9.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
45
30
 
 
14.07.2021 23:31:29
10.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
46
30
 
 
26.04.2021 09:21:13
11.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Sparta Praha
47
30
 
 
04.05.2021 09:41:58
12.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
49
30
 
 
20.05.2021 20:02:59
13.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TK Sparta Praha
68
25
 
 
07.05.2021 08:49:12
14.
Benáčková Veronika 22.06.2009 TC ESO Praha z.s.
72
25
 
 
23.05.2021 21:26:42
15.
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
73
25
 
 
12.06.2021 09:39:58
16.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
76
25
 
 
02.05.2021 21:24:48
17.
Kovar Nicol 31.07.2009 Severočeská tenisová o.s.
77
25
 
 
31.03.2021 18:32:38
18.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
78
20
 
 
04.04.2021 10:30:18
19.
Wolfgramm Sophia 05.01.2010 I.ČLTK Praha
78
20
 
 
10.06.2021 09:31:55
20.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
84
20
 
 
08.05.2021 20:42:06
21.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
87
20
 
 
18.05.2021 21:56:09
22.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
89
20
 
 
01.04.2021 18:40:53
23.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
90
20
 
 
15.03.2021 07:42:38
24.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 ŽLTC Brno
90
20
 
 
13.07.2021 15:06:54
25.
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice
99
20
 
 
15.07.2021 09:03:22
26.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
101
20
 
 
15.03.2021 07:35:01
27.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
105
20
 
 
10.08.2021 22:37:41
28.
Teiralová Adéla 16.02.2009 SK Meteor Praha
107
20
 
 
07.04.2021 12:37:36
29.
Meszárošová Elly 10.12.2009 TK Hovorčovice
112
15
 
 
07.05.2021 08:08:16
30.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice
113
15
 
 
09.07.2021 17:16:16
31.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava
115
15
 
 
15.08.2021 08:40:28
32.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
117
15
 
 
17.03.2021 13:42:07
33.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
118
15
 
 
22.05.2021 09:56:45
34.
Pichová Karolína 08.07.2009 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
119
15
 
 
21.08.2021 14:22:07
35.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
138
15
 
volná karta
20.07.2021 23:10:35
36.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha
1098
1
 
volná karta ČTS
14.03.2021 23:20:31
37.
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Sparta Praha
1098
1
 
volná karta ČTS
15.03.2021 04:55:26
38.
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha
1098
1
 
volná karta ČTS
15.03.2021 14:54:55
39.
Staňková Laura 05.09.2011 TK Sparta Praha
1098
1
 
volná karta pořadatel
22.05.2021 17:58:08
40.
Mottlová Sofie 11.07.2011 TK Slavia Plzeň
1098
1
 
volná karta pořadatel
24.06.2021 21:45:00
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Kročehlavy
129
15
 
 
25.06.2021 22:36:47
2.
BIDZILIA Barbora 04.01.2009 TK Čelákovice
133
15
 
 
05.07.2021 19:00:27
3.
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Olymp Praha
135
15
 
 
17.05.2021 16:08:47
4.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
149
15
 
 
14.07.2021 09:23:41
5.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha
153
12
 
 
25.07.2021 08:26:41
6.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
161
12
 
 
16.03.2021 13:17:23
7.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
164
12
 
 
15.03.2021 13:49:47
8.
Vernerová Sabina 05.01.2010 I.ČLTK Praha
168
12
 
 
31.05.2021 13:22:46
9.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
179
12
 
 
14.05.2021 11:04:54
10.
Archmannová Emma 01.12.2010 LTC Panorama Teplice
196
12
 
 
13.08.2021 06:33:35
11.
Šuláková Bára 18.04.2010 TK Opava
204
12
 
 
20.08.2021 14:27:07
12.
Maříková Magdalena 20.08.2009 TK Slavia Plzeň
238
9
 
 
08.08.2021 06:20:00
13.
Holubová Eliška 12.09.2010 SK Aritma Praha
253
9
 
 
18.08.2021 10:23:34
14.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, z.s.
261
9
 
 
09.07.2021 19:57:14
15.
Čepková Kristýna 18.02.2010 Wilson tenis centrum z.s.
268
9
 
 
20.08.2021 12:43:43
16.
Vávrová Lucie 07.01.2010 TK Scentrum Benešov, z.s.
273
9
 
 
12.06.2021 06:25:05
17.
Žáčková Marcela 26.11.2010 TK Hovorčovice
298
9
 
 
06.08.2021 14:51:32
18.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
300
9
 
 
14.03.2021 23:52:07
19.
Miketová Nicoletta 25.12.2010 Tenis Cibulka
300
9
 
 
21.04.2021 11:16:54
20.
Kotová Sofie 29.07.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
310
9
 
 
19.07.2021 13:33:39
21.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
319
9
 
 
20.08.2021 07:27:13
22.
Cenklová Adriana 11.02.2010 TK Sparta Praha
389
6
 
 
11.08.2021 22:28:36
23.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov
1098
1
 
volná karta ČTS
14.03.2021 23:44:41
24.
Halfarová Eva 04.03.2011 I.ČLTK Praha
1098
1
 
volná karta ČTS
15.03.2021 05:52:02
25.
Stáňová Šárka 01.01.2011 TK Škoda Plzeň z.s.
1098
1
 
volná karta
20.03.2021 13:52:27
26.
Jámborová Ema 28.09.2010 LTC Radotín
1098
1
 
 
07.07.2021 23:55:03
27.
Reifová Justýna 12.02.2011 TJ Sokol Dobřichovice
1098
1
 
 
16.07.2021 14:56:23
28.
Jančaříková Anna 09.08.2011 TK Hlinsko
1098
1
 
volná karta
12.08.2021 21:21:54
29.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s.
1098
1
 
volná karta ČTS
17.08.2021 18:35:24
30.
Blažková Barbora 10.06.2011 LTK Liberec
1098
1
 
volná karta
31.08.2021 16:56:25

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov
152
12
 
odhlášeno hráčem
07.04.2021 11:25:14
2.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
50
30
 
odhlášeno hráčem
06.06.2021 15:56:14
3.
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha
66
25
 
odhlášeno hráčem
13.07.2021 10:17:47
4.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
43
35
 
odhlášeno hráčem
22.07.2021 11:31:21
5.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
276
9
 
odhlášeno hráčem
25.07.2021 08:59:13
6.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
58
25
 
odhlášeno hráčem
29.07.2021 19:37:08
7.
Klimentová Barbora 26.01.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
07.08.2021 22:41:24
8.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno
208
12
 
odhlášeno hráčem
09.08.2021 23:57:21
9.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
145
15
 
odhlášeno hráčem
11.08.2021 07:59:42
10.
Schmidová Nina 13.10.2011 TC BORS CLUB
1098
1
 
odhlášeno hráčem
14.08.2021 08:37:10
11.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
130
15
 
odhlášeno hráčem
14.08.2021 20:28:06
12.
Šulcová Gabriela 02.01.2011 Severočeská tenisová o.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
17.08.2021 19:24:17
13.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
52
30
 
odhlášeno hráčem
17.08.2021 23:24:36
14.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
33
35
 
odhlášeno hráčem
18.08.2021 17:38:32
15.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
32
35
 
odhlášeno hráčem
19.08.2021 14:02:38
16.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 HTK Třebíč
55
25
 
odhlášeno hráčem
23.08.2021 23:25:46
17.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
24.08.2021 08:15:24
18.
Sedláčková Sára 17.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
25.08.2021 14:33:44
19.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
123
15
 
odhlášeno hráčem
25.08.2021 18:17:26
20.
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
172
12
 
odhlášeno hráčem
26.08.2021 18:25:42
21.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
397
6
 
odhlášeno hráčem
26.08.2021 19:23:12
22.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
414
6
 
odhlášeno hráčem
27.08.2021 09:54:11
23.
Hrdličková Adéla 01.03.2010 SK Uherský Brod
296
9
 
odhlášeno hráčem
27.08.2021 10:00:51
24.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 HTK Třebíč
322
9
 
odhlášeno hráčem
27.08.2021 16:27:47
25.
Čepková Karolína 18.02.2010 Wilson tenis centrum z.s.
264
9
 
odhlášeno hráčem
27.08.2021 18:18:37
26.
Brodská Laura 11.05.2011 HTK Třebíč
1098
1
 
IS: lhůta 5 dní
27.08.2021 18:26:50
27.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
54
30
 
odhlášeno hráčem
28.08.2021 10:46:46
28.
Střihavková Nela 15.03.2011 Lokomotiva Zdice
1098
1
 
odhlášeno hráčem
28.08.2021 11:14:00
29.
Ježek Kristýna 16.07.2011 TK AGROFERT Prostějov
1098
1
 
odhlášeno hráčem
28.08.2021 11:22:09
30.
Hadrabová Radka 07.01.2011 Lokomotiva Zdice
1098
1
 
odhlášeno hráčem
29.08.2021 07:25:24
31.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
92
20
 
odhlášeno hráčem
29.08.2021 09:42:18
32.
Masaryková Laura 14.03.2011 TC BORS CLUB
1098
1
 
odhlášeno hráčem
29.08.2021 21:07:28
33.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
246
9
 
odhlášeno hráčem
30.08.2021 12:26:47
34.
Benešová Valentýna 05.07.2009 SK TALENT 13 - spolek
228
12
 
odhlášeno pořadatelem
31.08.2021 14:12:36
35.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
130
15
 
IS: lhůta 8 dní
31.08.2021 21:24:31
36.
Vlková Karolína 24.03.2010 TK Slavia Plzeň
306
9
 
odhlášeno hráčem
02.09.2021 09:15:15