Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Kolín
Datum:  28.-30.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Kolářová Daniela
 
 
 
Lakomá Denisa
6:1, 6:0
 
Gottvaldová Anna
3:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Bělinová Klára
6:2, 7:5
 
Datlová Tina
6:0, 6:1
 
Říhová Jitka
1:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Rusínová Lucie
6:0, 6:2
 
Martincová Denisa
6:3, 6:3
 
 
 
Jandíková Valerie
6:2, 6:0
 
Slavíková Tereza
6:0, 6:0
 
Pňovská Julie
6:0, 6:2
 
Vlasáková Karla
6:0, 6:1
 
Sirová Eliška
6:2, 6:3
 
 
 
Zeinerová Victoria
6:1, 6:2
 
 
 
Šulcová Gabriela
6:2, 6:1
 
Sejpalová Šárka
6:1, 6:0
 
Grmelová  Lenka
6:2, 6:3
 
Burešová Olivia
6:2, 6:4
 
Martinková Linda
6:1, 6:1
 
 
 
Fiedlerová Adéla
2:0, scr.
 
 
 
Vondráčková Adéla
3:6, 6:4, 1:0 (3)
 
Rajchrtová Natálie
6:0, 6:2
 
Janečková  Lilien
6:4, 6:3
 
Korencová Hana
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Stará Nina
 
Rozhodčí turnaje: Kapras Roman (platná licence B do 31.12.2024)
Počet účastníků25
NasazeníBH
Kolářová Daniela 16112
Stará Nina 2859
Martincová Denisa 3089
Martinková Linda 3309
Fiedlerová Adéla 3586
Sirová Eliška 6334
Říhová Jitka 6444
Gottvaldová Anna 1
Kategorie : 4Součet BH: 54
Kódové číslo akce: 812253

Kolářová Daniela - Martincová Denisa
 
 
 
Slavíková Tereza - Šulcová Gabriela
6:2, 7:5
 
Vondráčková Adéla - Vlasáková Karla
6:1, 6:0
 
Říhová Jitka - Grmelová  Lenka
scr.
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Synková Karolína - Bělinová Klára
 
Burešová Olivia - Jandíková Valerie
6:3, 6:1
 
Rajchrtová Natálie - Zeinerová Victoria
6:1, 6:1
 
Sirová Eliška - Fiedlerová Adéla
5:7, 6:4, 1:0 (10)
 
 
 
Sejpalová Šárka - Pňovská Julie
6:0, 6:1
 
Datlová Tina - Korencová Hana
6:1, 6:4
 
 
6:3, 6:1
 
Stará Nina - Martinková Linda
 
Rozhodčí turnaje: Kapras Roman (platná licence B do 31.12.2024)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Kolářová Daniela 16112
Stará Nina 2859
Martincová Denisa 3089
Martinková Linda 3309
Fiedlerová Adéla 3586
Sirová Eliška 6334
Říhová Jitka 6444
Sejpalová Šárka 1
Kategorie : 4Součet BH: 54
Kódové číslo akce: 814253

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jelínková Anna22.04.2009LTC Kolín
Pokorná Agáta12.02.2009LTC Kolín
Gojná Veronika17.12.2009LTC Kolín
Smrčková Alena23.03.2009LTC Kolín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Stará Nina28.01.2010LTC Panorama Teplice
Janečková Lilien06.11.2011LTC Starý Kolín
Martinková Linda09.03.2009TJ SVAH Všebořice, o.s.
Grmelová Lenka01.04.2010LTC Houštka