Český tenisový svaz
Datum:
21.-24.08.
Pořadatel:
TK Neridé (B - 400)
Kódové číslo:
816239
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jiroušek Roman
V Chotejně 7/700
102 00 Praha 10 - Hostivař
Tel. (1):
603 203 842
E-mail:
tkneride@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

prezentace v pátek 20. 8. do 18:00 na čísle 603203842, následně proběhne losování od 18:00 v klubovně TK Neridé
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Sparta Praha
47
30
 
 
04.05.2021 09:40:58
2.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TK Sparta Praha
68
25
 
 
05.07.2021 08:12:48
3.
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
73
25
 
 
12.06.2021 09:37:18
4.
Wolfgramm Sophia 05.01.2010 I.ČLTK Praha
78
20
 
 
28.07.2021 17:27:18
5.
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
92
20
 
 
14.08.2021 14:29:06
6.
Steinbauer Julia 07.01.2010 TK Pelhřimov
102
20
 
 
17.08.2021 11:07:36
7.
Irahola Natalie 23.07.2009 SK HAMR, z.s.
108
20
 
 
14.08.2021 22:21:43
8.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice
113
15
 
 
03.08.2021 09:43:16
9.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
117
15
 
 
17.03.2021 13:40:24
10.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
118
15
 
 
18.06.2021 08:07:55
11.
Pichová Karolína 08.07.2009 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
119
15
 
 
09.07.2021 13:11:16
12.
Audy Sofie 20.11.2009 Tenis Dobříš
125
15
 
 
10.08.2021 14:56:52
13.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
138
15
 
 
07.08.2021 08:28:51
14.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
144
15
 
 
02.08.2021 08:26:52
15.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
145
15
 
 
14.08.2021 22:22:16
16.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha
153
12
 
 
24.07.2021 21:51:33
17.
Jusková Ema 13.06.2009 SK HAMR, z.s.
158
12
 
 
18.08.2021 09:47:42
18.
Vernerová Sabina 05.01.2010 I.ČLTK Praha
168
12
 
 
27.04.2021 09:18:57
19.
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
172
12
 
 
01.08.2021 08:45:16
20.
Kaslová Sofie 29.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
177
12
 
 
03.08.2021 09:40:53
21.
Fořtová Kateřina 25.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
192
12
 
 
30.07.2021 19:56:26
22.
Holubová Eliška 12.09.2010 SK Aritma Praha
253
9
 
 
16.08.2021 22:23:05
23.
Stará Nina 28.01.2010 LTC Panorama Teplice
285
9
 
 
16.08.2021 22:25:06
24.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
300
9
 
 
03.08.2021 11:44:30
25.
Miketová Nicoletta 25.12.2010 Tenis Cibulka
300
9
 
 
17.08.2021 21:55:12
26.
Říhová Tereza 20.11.2009 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
361
6
 
 
05.08.2021 16:23:08
27.
Cenklová Adriana 11.02.2010 TK Sparta Praha
389
6
 
 
28.07.2021 11:34:56
28.
Štochlová Karolína Berta 17.01.2009 TK Neridé
410
6
 
 
20.08.2021 11:54:54
29.
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005
432
6
 
 
27.07.2021 13:57:16
30.
Tofi Satine 30.01.2010 Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s.
623
4
 
 
16.08.2021 22:23:37
31.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha
1098
1
 
 
14.03.2021 23:20:16
32.
Reifová Justýna 12.02.2011 TJ Sokol Dobřichovice
1098
1
 
 
14.03.2021 23:25:46
33.
Datlová Tina 07.10.2011 TK Neridé
1098
1
 
 
14.03.2021 23:27:02
34.
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Sparta Praha
1098
1
 
 
15.03.2021 04:53:55
35.
Korencová Hana 03.05.2011 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1098
1
 
 
19.03.2021 20:54:50
36.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s.
1098
1
 
 
22.03.2021 11:06:55
37.
Stáňová Šárka 01.01.2011 TK Škoda Plzeň z.s.
1098
1
 
 
11.04.2021 21:29:05
38.
Staňková Laura 05.09.2011 TK Sparta Praha
1098
1
 
 
22.05.2021 17:54:25
39.
Tvrzská Amélie 21.03.2011 SPORT EDEN Beroun
1098
1
 
 
05.07.2021 08:47:47
40.
Jámborová Ema 28.09.2010 LTC Radotín
1098
1
 
volná karta
08.07.2021 00:04:37
41.
Střihavková Nela 15.03.2011 Lokomotiva Zdice
1098
1
 
 
19.07.2021 20:26:41
42.
Hadrabová Radka 07.01.2011 Lokomotiva Zdice
1098
1
 
 
10.08.2021 09:48:51
43.
Slavíková Tereza 31.10.2011 TENIS VLAŠIM,z.s.
1098
1
 
 
20.08.2021 08:40:10
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
29
45
 
odhlášeno hráčem
25.06.2021 11:52:27
2.
Masaryková Laura 14.03.2011 TC BORS CLUB
1098
1
 
odhlášeno hráčem
27.06.2021 23:11:37
3.
Meszárošová Elly 10.12.2009 TK Hovorčovice
112
15
 
odhlášeno hráčem
02.07.2021 12:36:56
4.
Tománková Denisa 08.01.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
02.07.2021 18:15:16
5.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
58
25
 
odhlášeno hráčem
04.07.2021 16:54:32
6.
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha
66
25
 
odhlášeno hráčem
13.07.2021 10:17:47
7.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
123
15
 
odhlášeno hráčem
14.07.2021 10:09:06
8.
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice
99
20
 
odhlášeno hráčem
18.07.2021 14:58:41
9.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
164
12
 
odhlášeno hráčem
18.07.2021 17:52:31
10.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 TK Neridé
44
30
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 16:36:28
11.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
46
30
 
odhlášeno hráčem
27.07.2021 20:43:12
12.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
396
6
 
odhlášeno hráčem
01.08.2021 13:45:44
13.
Iuklasheva Zlata 29.10.2009 Tenis Centrum Lužiny
656
4
 
odhlášeno hráčem
04.08.2021 15:17:29
14.
Malá Kristýna 07.05.2009 SK HAMR, z.s.
218
12
 
odhlášeno hráčem
06.08.2021 10:37:48
15.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
101
20
 
odhlášeno hráčem
06.08.2021 20:26:12
16.
Zídková Veronika 12.10.2011 SK HAMR, z.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
09.08.2021 09:07:10
17.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
219
12
 
odhlášeno hráčem
10.08.2021 06:55:41
18.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
10.08.2021 07:25:50
19.
Polnicka Sofie 17.02.2011 TK Neridé
1098
1
 
odhlášeno hráčem
10.08.2021 09:54:36
20.
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha
1098
1
 
odhlášeno hráčem
10.08.2021 14:55:32
21.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
76
25
 
odhlášeno hráčem
10.08.2021 16:50:55
22.
Halfarová Eva 04.03.2011 I.ČLTK Praha
1098
1
 
odhlášeno hráčem
10.08.2021 22:01:22
23.
Ježek Kristýna 16.07.2011 TK AGROFERT Prostějov
1098
1
 
odhlášeno hráčem
11.08.2021 06:52:57
24.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
414
6
 
odhlášeno hráčem
11.08.2021 18:49:49
25.
Mottlová Sofie 11.07.2011 TK Slavia Plzeň
1098
1
 
odhlášeno hráčem
12.08.2021 13:02:40
26.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
179
12
 
odhlášeno hráčem
12.08.2021 13:06:57
27.
Čižinská Emma 18.02.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
480
6
 
odhlášeno hráčem
13.08.2021 07:37:11
28.
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Olymp Praha
135
15
 
odhlášeno hráčem
13.08.2021 13:37:11
29.
Ulich Viktorie 03.04.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
13.08.2021 14:08:55
30.
Brodská Laura 11.05.2011 HTK Třebíč
1098
1
 
odhlášeno hráčem
14.08.2021 08:49:42
31.
Ivanová Stella 16.09.2010 ŽLTC Brno
298
9
 
odhlášeno hráčem
14.08.2021 19:13:22
32.
Teiralová Adéla 16.02.2009 SK Meteor Praha
107
20
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 03:06:37
33.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
89
20
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 07:56:14
34.
Žáčková Marcela 26.11.2010 TK Hovorčovice
298
9
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 08:23:27
35.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov
1098
1
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 09:21:23
36.
Blažková Barbora 10.06.2011 LTK Liberec
1098
1
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 10:52:30
37.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
87
20
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 11:11:49
38.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
78
20
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 11:24:33
39.
Zeinerová Victoria 27.07.2011 LTC Modřany 2005
1098
1
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 11:59:04
40.
Kovar Nicol 31.07.2009 Severočeská tenisová o.s.
77
25
 
IS: kolizní přihláška
15.08.2021 12:00:33
41.
Gabrielová Edita Luisa 08.04.2011 TC ESO Praha z.s.
1098
1
 
IS: kolizní přihláška
15.08.2021 12:00:46
42.
Faltysová Gabriela 30.06.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s.
1098
1
 
IS: kolizní přihláška
15.08.2021 12:00:46
43.
Vedralová Laura 27.04.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s.
1098
1
 
IS: kolizní přihláška
15.08.2021 12:00:46
44.
Rajchrtová Natálie 16.06.2011 LTC Modřany 2005
1098
1
 
IS: kolizní přihláška
15.08.2021 12:00:46