Název: |
34. ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA |
Datum: |
19.-21.08. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (C - 300) |
Kódové číslo: |
816227 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v St do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
: |
Na Drahách 196 |
: |
739 25 Sviadnov |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Poznámka pořadatele: !!! DO STŘEDY 18/8 2021 JE MOŽNO SE PŘIHLÁSIT PROSTŘEDNICTVÍM POŘADATELE/SMS : +420602718364 !!!
VŠECHNY HRÁČKY SE DOSTAVÍ DO AREÁLU VE ČTVRTEK 19/8 2021 DO 08,00 HODIN, NÁSLEDNĚ PROBĚHNE LOSOVÁNÍ
ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA VE ČTVRTEK 19/8 2021 V 08,30 HODIN, ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ
PROGRAM TURNAJE :
- ČTVRTEK 19/8 2021 : DVOUHRA XX/4, ČTYŘHRA XX/4
- PÁTEK 20/8 2021 : DVOUHRA 4/1, ČTYŘHRA 4/1
ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)
NEBUDE UPLATNĚNO PRAVIDLO NO-LET
UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION U MÁMY *** +420558630360, +420777240606 (2 osoby/snídaně/1.090-1.190 Kč, 3,5 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.050 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 0,3 km)
ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství ARCELORU MITTAL Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E
REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do středy 18/8 2021) : +420724152064 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Polochová Eliška |
10.02.2009 |
TK Slavia Orlová |
180 |
12 |
|
|
17.08.2021 21:20:20 |
2. |
Šuláková Bára |
18.04.2010 |
TK Opava |
204 |
12 |
|
|
18.08.2021 11:24:15 |
3. |
Pulcerová Klaudie |
04.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
292 |
9 |
|
pouze čtyřhra |
18.08.2021 11:23:30 |
4. |
Janoviaková Renata |
29.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
414 |
6 |
|
|
28.05.2021 16:53:20 |
5. |
Borovská Barbora |
08.01.2010 |
Tenisklub7 |
494 |
6 |
|
|
17.08.2021 14:08:19 |
6. |
Masná Agáta |
08.09.2009 |
SKT Frýdlant n.O. |
572 |
4 |
|
|
15.08.2021 11:01:27 |
7. |
Hájková Laura |
28.11.2009 |
SKT Frýdlant n.O. |
644 |
4 |
|
|
15.08.2021 18:14:17 |
8. |
Mazochová Kateřina |
28.01.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
656 |
4 |
|
|
03.08.2021 21:20:18 |
9. |
Haring Nicole |
04.11.2010 |
TK Na Dolině o.s. |
1042 |
3 |
|
|
02.08.2021 09:56:33 |
10. |
Sedláčková Sára |
17.01.2011 |
TK Mohelnice, z.s. |
1098 |
1 |
|
|
15.03.2021 06:52:21 |
11. |
Flaksová Helena |
09.05.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
1098 |
1 |
|
|
02.06.2021 15:32:14 |
12. |
Hlistová Eliška |
19.10.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
1098 |
1 |
|
|
05.06.2021 23:20:55 |
13. |
Jonášová Barbora |
25.08.2011 |
TK Milo Olomouc |
1098 |
1 |
|
|
03.07.2021 09:51:33 |
14. |
Ciencialová Amálie |
26.09.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
1098 |
1 |
|
|
18.07.2021 13:21:38 |
15. |
Klimentová Barbora |
26.01.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1098 |
1 |
|
|
01.08.2021 11:27:45 |
16. |
Hýlová Nikol |
20.09.2009 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1098 |
1 |
|
|
16.08.2021 12:50:09 |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Skácelová Natálie Jana |
11.01.2010 |
TK SC OSTRAVA |
397 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
05.07.2021 09:48:03 |
2. |
Kostková Adéla |
20.05.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.07.2021 17:26:55 |
3. |
Hujíková Agáta |
30.04.2011 |
TK Zlín |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.07.2021 14:48:04 |
4. |
Zemanová Zuzana |
02.02.2010 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
351 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2021 17:19:24 |
5. |
Skácelíková Klára |
18.01.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2021 08:41:12 |
6. |
Holmanová Karolína |
03.12.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
730 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2021 21:41:18 |
7. |
Marušáková Kristýna |
30.04.2011 |
TK Zlín |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2021 11:46:53 |
8. |
Miškovský Nathalie Charlize |
03.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2021 11:20:33 |
9. |
Ježek Kristýna |
16.07.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2021 11:29:53 |
10. |
Lukášová Bára |
07.11.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2021 14:52:08 |
11. |
Pešatová Olivie |
24.03.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
1098 |
1 |
|
IS: lhůta 5 dní |
14.08.2021 21:48:44 |
12. |
Michalcová Liliana |
19.11.2010 |
TK Havířov, z.s. |
419 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
18.08.2021 13:25:04 |
13. |
Chlebovská Elen |
13.10.2011 |
TK Bílovec |
1098 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
18.08.2021 14:33:48 |
|