Název: |
O pohár Tenisového klubu DEZA - B |
Datum: |
16.-20.08. |
Pořadatel: |
TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400) |
Kódové číslo: |
816221 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Po do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Po do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Křesala Dušan |
Sklářská 187 | |
757 01 Val. Meziříčí | |
Tel. (1): |
603581240 |
E-mail: |
rezervace@tenisdeza.cz |
Internet: |
tenisdeza.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Filipová Kateřina | 07.04.2010 | TK Sparta Praha | 68 |
25 |
21.07.2021 09:13:57 |
||
2. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | 76 |
25 |
20.07.2021 23:39:40 |
||
3. |
Hrdličková Terezie | 28.02.2010 | SK Tenis Tišnov | 84 |
20 |
08.05.2021 20:50:36 |
||
4. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | 90 |
20 |
15.03.2021 07:38:48 |
||
5. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 101 |
20 |
15.03.2021 07:31:46 |
||
6. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 115 |
15 |
18.05.2021 00:41:41 |
||
7. |
Sněhotová Karolína | 13.11.2009 | SK JC Sport Opava | 115 |
15 |
02.07.2021 21:47:22 |
||
8. |
Pospíšilová Nikola | 09.04.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 120 |
15 |
11.08.2021 11:23:52 |
||
9. |
Jahnová Aneta | 02.04.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 130 |
15 |
15.07.2021 08:33:08 |
||
10. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 161 |
12 |
16.03.2021 13:11:35 |
||
11. |
Šuláková Bára | 18.04.2010 | TK Opava | 204 |
12 |
02.08.2021 14:11:27 |
||
12. |
Šnajdrová Lucie | 18.02.2009 | ŽLTC Brno | 208 |
12 |
21.03.2021 19:14:42 |
||
13. |
Jindrová Anna | 06.11.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 238 |
9 |
30.07.2021 21:37:48 |
||
14. |
Suchomelová Amálie | 03.12.2009 | Pašťa tenis, z.s. | 271 |
9 |
28.05.2021 22:33:13 |
||
15. |
Pulcerová Klaudie | 04.08.2010 | TK Slavia Orlová | 292 |
9 |
01.08.2021 15:02:52 |
||
16. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 298 |
9 |
23.03.2021 09:34:22 |
||
17. |
Zaťko Melisa | 08.10.2010 | ŽLTC Brno | 319 |
9 |
16.03.2021 17:27:56 |
||
18. |
Dřevojanová Anežka | 14.11.2010 | HTK Třebíč | 322 |
9 |
21.04.2021 21:07:19 |
||
19. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 351 |
6 |
23.07.2021 18:34:21 |
||
20. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 358 |
6 |
15.03.2021 08:23:39 |
||
21. |
Michalcová Liliana | 19.11.2010 | TK Havířov, z.s. | 419 |
6 |
19.05.2021 12:28:21 |
||
22. |
Bartonkova Dora | 12.03.2010 | Mosilana Brno | 457 |
6 |
21.06.2021 21:58:10 |
||
23. |
Štěrbová Dana Saskia | 19.09.2009 | Pašťa tenis, z.s. | 577 |
4 |
12.08.2021 17:11:51 |
||
24. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 730 |
4 |
28.07.2021 20:57:30 |
||
25. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:21:29 |
||
26. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:22:06 |
||
27. |
Hujíková Agáta | 30.04.2011 | TK Zlín | 1098 |
1 |
volná karta | 14.03.2021 23:24:21 |
|
28. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:27:13 |
||
29. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | 1098 |
1 |
15.03.2021 00:04:08 |
||
30. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 1098 |
1 |
volná karta | 15.03.2021 06:52:11 |
|
31. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1098 |
1 |
volná karta | 15.03.2021 09:58:34 |
|
32. |
Mottlová Sofie | 11.07.2011 | TK Slavia Plzeň | 1098 |
1 |
18.03.2021 16:13:19 |
||
33. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1098 |
1 |
20.03.2021 07:25:04 |
||
34. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 1098 |
1 |
05.07.2021 21:29:46 |
||
35. |
Jámborová Ema | 28.09.2010 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 1098 |
1 |
volná karta | 08.07.2021 00:16:48 |
|
36. |
volná karta | volná karta |
||||||
37. |
volná karta | volná karta |
||||||
38. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
39. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
40. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
46. |
volná karta | volná karta |
||||||
47. |
volná karta | volná karta |
||||||
48. |
volná karta | volná karta |
||||||
49. |
volná karta | volná karta |
||||||
50. |
volná karta | volná karta |
||||||
51. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Otiepková Viola | 04.07.2009 | SK Tenis Tišnov | 152 |
12 |
odhlášeno hráčem | 07.04.2021 11:24:04 |
|
2. |
Řezáčová Štěpánka | 31.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 58 |
25 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2021 09:43:59 |
|
3. |
Piteráková Dominika | 08.12.2009 | TK Na Dolině o.s. | 82 |
20 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2021 06:26:35 |
|
4. |
Dvořáková Sophie | 07.08.2009 | TK Most | 44 |
30 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2021 16:36:28 |
|
5. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.07.2021 18:21:32 |
|
6. |
Dihlová Nela | 05.06.2009 | TK SC OSTRAVA | 110 |
15 |
odhlášeno hráčem | 30.07.2021 15:11:23 |
|
7. |
Nešporová Karolína | 03.07.2010 | Jiskra Otrokovice | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.08.2021 19:43:09 |
|
8. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | 414 |
6 |
odhlášeno hráčem | 04.08.2021 12:14:35 |
|
9. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 296 |
9 |
odhlášeno hráčem | 04.08.2021 16:40:54 |
|
10. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | 117 |
15 |
odhlášeno hráčem | 04.08.2021 17:49:20 |
|
11. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2021 10:54:37 |
|
12. |
Mrázová Vanesa | 15.07.2009 | LTC Hodonín | 130 |
15 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2021 16:58:51 |
|
13. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2021 20:14:22 |
|
14. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.08.2021 18:45:31 |
|
15. |
Vymětalíková Lucie | 11.10.2010 | Jiskra Otrokovice | 436 |
6 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2021 17:10:21 |
|
16. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | 179 |
12 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2021 21:13:45 |
|
17. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | 47 |
30 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2021 21:34:21 |
|
18. |
Klimentová Barbora | 26.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1098 |
1 |
IS: lhůta 5 dní | 07.08.2021 22:35:50 |
|
19. |
Myslivcová Lucie | 14.01.2009 | TK Havířov, z.s. | 136 |
15 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2021 23:05:27 |
|
20. |
Skácelíková Klára | 18.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.08.2021 08:41:12 |
|
21. |
Lukášová Bára | 07.11.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.08.2021 10:44:11 |
|
22. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | 397 |
6 |
IS: lhůta 5 dní | 09.08.2021 12:29:48 |
|
23. |
Hlobilová Tereza | 27.07.2010 | TK Sokol Vizovice | 440 |
6 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2021 18:12:24 |
|
24. |
Masaryková Laura | 14.03.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2021 20:50:38 |
|
25. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 54 |
30 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2021 21:04:20 |
|
26. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2021 22:11:25 |
|
27. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 113 |
15 |
odhlášeno hráčem | 10.08.2021 00:34:03 |
|
28. |
Nantlová Ella | 09.03.2010 | TK Milo Olomouc | 149 |
15 |
odhlášeno hráčem | 10.08.2021 08:11:49 |
|
29. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 78 |
20 |
odhlášeno hráčem | 10.08.2021 10:07:45 |
|
30. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 92 |
20 |
odhlášeno hráčem | 10.08.2021 11:19:53 |
|
31. |
Galusová Alice | 01.03.2011 | Rožnovský tenisový klub | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.08.2021 14:19:50 |
|
32. |
Nešporová Sára | 21.10.2009 | TC-MJ TENIS Líšeň | 253 |
9 |
odhlášeno hráčem | 11.08.2021 12:13:16 |
|
33. |
Višňovská Vanessa | 28.01.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 276 |
9 |
IS: lhůta 5 dní | 13.08.2021 12:05:44 |
|
34. |
Pešatová Olivie | 24.03.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.08.2021 21:48:44 |
|
35. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | 164 |
12 |
odhlášeno hráčem | 15.08.2021 12:58:31 |