Název: |
A3 |
Datum: |
09.-13.08. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (A - 500) |
Kódové číslo: |
816155 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v St do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v St do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Křivánek Pavel |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
106 00 Praha 10 |
Tel. (1): |
731690941 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Vjezd na parkoviště je z ulice Záběhlická naproti číslu 73. V areálu je možnost vyplétání raket i restaurace s celodenním provozem.
!!!KVALIFIKACE PRO MALÝ POČET PŘIHLÁŠENÝCH ZRUŠENA. VŠECHNY HRÁČKY JSOU PŘIJATY DO HLAVNÍ SOUTĚŽE DO MAXIMÁLNÍHO POČTU 64 HRÁČEK!!!! Prezence do hlavní soutěže ve středu mezi 8.00-10.00 formou SMS (jméno, příjmení, datum narození a klub). Losování proběhne v 18h a program na čtvrtek bude na webu do 19h. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Farajpourova Aináz |
17.07.2011 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
13 |
60 |
|
prezentována |
02.08.2023 11:40:45 |
2. |
Jelínková Adéla |
10.01.2011 |
TK Olymp Praha |
16 |
45 |
|
čtyřhra |
29.07.2023 17:31:24 |
3. |
Marešová Beata |
12.07.2012 |
TK Sparta Praha |
18 |
45 |
|
prezentována |
21.07.2023 19:50:28 |
4. |
Tvrzská Amélie |
21.03.2011 |
Tenis Dobříš |
22 |
35 |
|
prezentována |
18.07.2023 06:37:53 |
5. |
Jiráková Sofie |
01.08.2012 |
I.ČLTK Praha |
24 |
35 |
|
čtyřhra |
28.06.2023 14:57:38 |
6. |
Kučerová Eliška |
13.10.2011 |
TC Brno. |
25 |
35 |
|
prezentována |
23.04.2023 10:19:08 |
7. |
Miškovský Nathalie Charlize |
03.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
27 |
35 |
|
omluvena nemoc |
07.07.2023 09:51:06 |
8. |
Hadrabová Radka |
07.01.2011 |
Tenis Dobříš |
30 |
35 |
|
prezentována |
26.04.2023 12:03:50 |
9. |
Blažková Barbora |
10.06.2011 |
LTK Liberec |
32 |
30 |
|
prezentována |
10.07.2023 20:34:13 |
10. |
Slavíková Tereza |
31.10.2011 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
33 |
30 |
|
prezentována |
13.06.2023 15:47:39 |
11. |
Suchánková Nikol |
22.08.2012 |
TK Neridé |
35 |
30 |
|
čtyřhra |
19.07.2023 14:19:25 |
12. |
Drábová Sára |
21.09.2011 |
SK HAMR, z.s. |
36 |
30 |
|
prezentována |
28.05.2023 18:47:50 |
13. |
Michna Lisa |
26.07.2012 |
TK Sparta Praha |
38 |
30 |
|
prezentována |
02.08.2023 07:15:38 |
14. |
Langášová Zuzana |
19.10.2011 |
TC Brno. |
44 |
30 |
|
prezentována |
05.04.2023 20:24:43 |
15. |
Svoboda Adéla |
19.04.2012 |
TK Olymp Praha |
45 |
30 |
|
prezentována |
13.04.2023 20:34:39 |
16. |
Kurylová Nicole |
04.07.2013 |
TK Sparta Praha |
48 |
25 |
|
prezentována |
10.07.2023 20:34:44 |
17. |
Macura Nela |
14.02.2011 |
TK SC OSTRAVA |
51 |
25 |
|
prezentována |
01.05.2023 17:25:11 |
18. |
Kubíková Kateřina |
05.04.2012 |
I.ČLTK Praha |
52 |
25 |
|
prezentována |
12.04.2023 15:12:50 |
19. |
Polnicka Sofie |
17.02.2011 |
TK Neridé |
56 |
25 |
|
prezentována |
22.07.2023 23:45:54 |
20. |
Brodská Laura |
11.05.2011 |
HTK Třebíč |
62 |
25 |
|
prezentována |
15.06.2023 06:35:12 |
21. |
Cajthamlová Anežka |
03.05.2012 |
TK Slavia Plzeň |
63 |
25 |
|
prezentována |
16.07.2023 09:22:33 |
22. |
Střihavková Nela |
15.03.2011 |
Lokomotiva Zdice |
64 |
25 |
|
prezentována |
19.07.2023 20:29:06 |
23. |
Švecová Lena |
05.02.2012 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
65 |
25 |
|
prezentována |
05.04.2023 12:35:14 |
24. |
Maturová Sonia |
18.11.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
67 |
25 |
|
prezentována |
05.04.2023 11:54:40 |
25. |
Dudlová Denisa |
29.03.2012 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
68 |
20 |
|
prezentována |
11.06.2023 12:18:08 |
26. |
Zeinerová Victoria |
27.07.2011 |
LTC Modřany 2005 |
69 |
20 |
|
prezentována |
08.04.2023 20:09:14 |
27. |
Vychodilová Tereza |
22.05.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
77 |
20 |
|
prezentována |
04.04.2023 22:15:04 |
28. |
Hugová Kateřina |
07.07.2012 |
LTC Modřany 2005 |
77 |
20 |
|
prezentována |
03.07.2023 16:09:11 |
29. |
Burešová Karolína |
23.01.2012 |
TK Sparta Praha |
79 |
20 |
|
prezentována |
05.07.2023 17:25:34 |
30. |
Mabouka Sofia |
13.03.2012 |
TC ESO Praha z.s. |
83 |
20 |
|
prezentována |
15.06.2023 13:15:25 |
31. |
Davis Nina |
16.12.2011 |
SK Aritma Praha |
85 |
20 |
|
prezentována |
26.07.2023 18:46:54 |
32. |
Zídková Veronika |
12.10.2011 |
SK HAMR, z.s. |
97 |
15 |
|
prezentována |
13.04.2023 12:34:57 |
33. |
Krásná Samantha Theresa |
13.05.2011 |
T.J. Sokol Lety |
104 |
15 |
|
prezentována |
02.07.2023 17:58:26 |
34. |
Bardovcy Kristýna |
11.04.2012 |
TK Chomutov |
105 |
15 |
|
prezentována |
09.04.2023 19:11:34 |
35. |
Arpa Sophia |
01.03.2012 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
106 |
15 |
|
prezentována |
19.07.2023 06:27:54 |
36. |
Hertlová Izabela |
16.10.2013 |
I.ČLTK Praha |
107 |
15 |
|
prezentována |
07.04.2023 08:08:14 |
37. |
Plešková Eliška |
14.02.2011 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
117 |
15 |
|
prezentována |
05.06.2023 22:07:06 |
38. |
Kalousková Eliška |
03.06.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
133 |
15 |
|
prezentována |
05.04.2023 09:15:16 |
39. |
Strachová Eliška |
04.01.2013 |
TK Čelákovice |
135 |
15 |
|
prezentována |
04.04.2023 21:32:33 |
40. |
Kabrhelová Nela |
05.07.2013 |
SK HAMR, z.s. |
212 |
12 |
|
prezentována |
19.07.2023 11:37:06 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Datlová Tina |
07.10.2011 |
TK Neridé |
37 |
30 |
|
prezentována |
03.08.2023 19:23:47 |
2. |
Fiedlerová Enola |
16.08.2012 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
99 |
15 |
|
prezentována |
07.08.2023 12:05:32 |
3. |
Nováková Karolína |
27.12.2013 |
TK Sparta Praha |
150 |
12 |
|
prezentována |
21.07.2023 08:37:22 |
4. |
Sudková Dorota |
10.04.2013 |
LTC Modřany 2005 |
194 |
12 |
|
prezentována |
04.04.2023 23:00:02 |
5. |
Kazíková Eliška |
07.05.2013 |
TC Brno. |
207 |
12 |
|
prezentována |
08.08.2023 10:31:45 |
6. |
Novotná Andrea |
02.10.2012 |
TK Ruzyně Praha |
216 |
12 |
|
prezentována |
13.07.2023 21:24:51 |
7. |
Skramuská Ema |
16.11.2011 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
404 |
6 |
|
prezentována |
15.04.2023 12:56:46 |
8. |
Yaronova Neta |
05.11.2011 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
409 |
6 |
|
prezentována |
09.04.2023 15:59:22 |
9. |
Šimková Sophie Anna |
07.06.2013 |
Sokol Smíchov I. |
1247 |
1 |
|
omluvena |
16.04.2023 11:10:35 |
10. |
Bodnar Alisiia |
18.02.2012 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1247 |
1 |
|
prezentována |
15.07.2023 20:14:20 |
11. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
12. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Patáková Klára |
18.07.2011 |
SK Uherský Brod |
98 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
27.06.2023 07:32:07 |
2. |
Hofmanová Kristýna |
02.04.2011 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
111 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2023 06:26:05 |
3. |
Ježek Kristýna |
16.07.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
175 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2023 15:07:27 |
4. |
Jančaříková Anna |
09.08.2011 |
TK Hlinsko |
15 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2023 21:47:43 |
5. |
Krausová Sophie Anna |
12.08.2013 |
SK HAMR, z.s. |
358 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2023 12:50:17 |
6. |
Pešatová Olivie |
24.03.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
112 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2023 22:09:45 |
7. |
Krystková Nela |
19.09.2013 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
348 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2023 22:10:08 |
8. |
Šebístková Tereza |
23.03.2012 |
LTC Humpolec |
88 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
30.07.2023 09:41:48 |
9. |
Čižinská Mia |
29.02.2012 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
329 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
30.07.2023 11:04:16 |
10. |
Krejčíková Viktorie |
03.01.2011 |
TK Sparta Praha |
10 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
30.07.2023 16:56:39 |
11. |
Burešová Liliana |
25.06.2011 |
TK Litvínov z.s. |
87 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
30.07.2023 22:12:56 |
12. |
Nettlová Ema |
25.01.2013 |
LTC Modřany 2005 |
184 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2023 21:38:14 |
13. |
Sedláčková Sára |
17.01.2011 |
TK Mohelnice, z.s. |
55 |
25 |
|
IS: lhůta 5 dní |
01.08.2023 18:06:54 |
14. |
Klusáčková Barbora |
20.07.2011 |
TO TJ Tesla Pardubice |
28 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
02.08.2023 07:42:09 |
15. |
Kučerová Elena |
01.09.2012 |
TK Uherské Hradiště |
244 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
02.08.2023 13:38:24 |
16. |
Šimková Viktorie |
14.12.2012 |
Wilson tenis centrum z.s. |
107 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.08.2023 19:38:44 |
17. |
Šulcová Gabriela |
02.01.2011 |
I.ČLTK Praha |
26 |
35 |
|
odhlášeno pořadatelem |
04.08.2023 10:08:46 |
18. |
Minarovičová Linda |
23.11.2012 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
82 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
04.08.2023 14:54:09 |
19. |
Kolaříková Štěpánka |
20.01.2013 |
SKT Frýdlant n.O. |
148 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2023 20:14:40 |
20. |
Felux Elizabeth |
17.01.2013 |
SKT Frýdlant n.O. |
205 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2023 21:53:41 |
21. |
Koulová Anna |
31.01.2013 |
TK Olymp Praha |
183 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.08.2023 07:39:21 |
22. |
Nikodymová Kristýna |
19.10.2012 |
TK Sparta Praha |
42 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
07.08.2023 20:28:05 |
23. |
Posmyk Nicoletta Elly |
04.11.2011 |
TK Slavia Plzeň |
75 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
07.08.2023 22:59:15 |
24. |
Reifová Justýna |
12.02.2011 |
LTC Modřany 2005 |
20 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2023 16:08:18 |
|